Jump to content

yulianx

אחראי פורום
 • הודעות

  35,233
 • כאן מאז:

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  4

כל מה שפורסם על ידי yulianx

 1. yulianx

  רכישת רכב.

  הקליאו דווקא מתנהגת טוב בכביש מפותל, אין זווית גילגול גדולה וגם בנסיעה רגילה מרגישה בטוחה. אני לא יודע מה נסיון נהיגה שלך, אבל אם אתה נהג חדש אתה לא תגיע למגבלות הקליאו או תרגיש שהגה לא מתקשר או דברים בסגנון.
 2. yulianx

  רכישת רכב.

  הידנית דגם מוצלח למדי.
 3. yulianx

  רכישת רכב.

  באזור ה 25 אלף בערך יש לך רנו קליאו עם מנוע 0.9, נראית טוב, די זריזה, מאובזרת. או סיאט איביזה עם מנוע 1.4 גם אופציה טובה אם כי פחות מאובזרת מהקליאו.
 4. קשה להאמין שהטיימינג המקורי החזיק כול כך הרבה ק״מ בלי להתפורר, במידה וכן זה יכל לגרום לנזק כמו צריכת שמן. לכן צריך לבדוק מתי הוחלף אם בכלל.
 5. ההתנהלות אכן לא לעניין, צריך היה להרחיב את הבדיקה מעל 2016, ולהכליל את 1.2 אטמוספרי. אם הרצועה לא הוחלפה ואין נורית תקלה, סביר להניח שאין נזק. אם הוחלפה בריקול, ניתן לבקש היסטורית טיפולים לראות מה בוצע. אצלי יש קקטוס שעבר ריקול, ואני בהחלט חושב להחליף את הספייס סטאר בקקטוס/c3 כשיגיע הזמן.
 6. אם לא נדלקה נורת תקלה, סביר להניח שהרצועה לא גרמה נזק, לכן החלפה יזומה לא אמורה לגרום לצריכת שמן. הרי נוסעים אלפי רכבים עם מנועים כאלו, אם רובם ( אלפי רכבים) היו מחליפים מנוע סביר להניח שהיינו שומעים על זה.
 7. לפי מה שניראה זה אקטיב, תסתכל בתמונות חיצוניות, אם הידיות דלתות שחורות זאת אקסס עם בצע רכב אקטיב.1״
 8. בדקתי אצלי בהיסטורית טיפולים, אצלי הקוד הוא 0832 ולא 0831. אך שם דומה ואצלי הרצועה הוחלפה. אפשר פשוט לבדוק עם המוסך האם הוחלפה או רק נבדקה ונמצאה תקינה.
 9. אפשר בכזה תקתיב לרכוש שברולט ספארק חדשה, ביצועים לא רעים, אבזור טוב, וחדשה מה שאומר שתהיה אמינה. סוזוקי איגניס, גבוה יותר מה שמאפשר כניסה קלה יותר, נוחה, אמינה וחסכונית. מושבים מאוד נוחים עם תמיכה טובה. סיטרואן c3 ברמת אבזור גבוה shine pk, זריזה יותר, נוחה ובטיחותית יותר. קשה למצוא אבל קקטוס גם אופציה טובה, מושבים נוחים יותר עם איכות חומרים עדיפה, מנוע וגיר דומים לc3. הונדה גאז, מרווחת, אמינה וחסכונית, פחות חזקה, לי המושב היה קשיח אבל נוחות זה משהו אישי.
 10. נכון, היה עידכון 3 בסוף 2020, אבל בנתיים עושה רושם שדור2 נקרא לזה, די עמיד. מעניין איזו רצועה הייתה בריקול שכן הוא בוצע בסוף 2020.
 11. אם הרכב תקין לא תהיה בעיה.
 12. מאיזה בחינה מפספס? יש דוח סליקה? היסטורית טיפולים?
 13. יש לך את הרצועה הישנה אלא אם הוחלפה, תבדוק בהיסטורית טיפולים, אם לא הוחלפה תפתח את פקק מילוי השמן ותסתכל עליה, אם אין סיבים הייתי ממשיך הלאה לבדיקה במוסך, אם היא ישנה הייתי מחליף.
 14. כן. אולי מדובר על רצועה חדשה ואז לא יהיה צורך במידה והיא בסדר.
 15. קשה לדעת איזו רצועה יש. אפשר למען ראש שקט לבדוק במוסך. לגבי המלצה לעוד רכבים, אתם מחפשים גיפון קטן או פתוחים לעוד קטגוריות?
 16. הרכב נח אך עם אבזור דל ברמת אבזור זו. חיסכונית, שים לב שהייתה בעיה עם רצועת הטיימינג, לכן כדאי לבדוק האם הוחלפה,אם לא הייתי בודק במוסך מה מצבה. המנוע גמיש מה שתורם לתחושת הזריזות.
 17. קשה לי לומר לגבי אמינות המנוע. אבא שלי מחזיק בקליאו 2015 עם 45 אלף ק״מ ללא בעיות, חבר שלו רכש קליאו 2016/17 מליסינג עם מעל 100 אלף ק״מ גם ללא בעיות.
 18. צריכת דלק סבירה לרכב כזה, כמו כו פותח השירשור אמר שצריכת דלק פחות חשוב בגלל נסועה נמוכה.
 19. תלוי איזה מנוע, הידנית אופציה טובה, האוטומטית חזקה יותר אבל עם גיר רובוטי, לא שיא האמינות, ועד 2017 היו בעיות של צריכת שמן במנוע ה 1.2 טורבו, יש גם תביעה בנושא. אני לא יודע האם בוצע שינוי כלשהו במנועי 2018. מעבר לזכ הרכב עצמו די מאובזר גם ברמת אבזור הבסיסית, מושבים נוחים אך מתלים נוקשים, מרווח בינוני מאחור, עלול הטיפולים ממוצעת ביבואן.
 20. אתה יכול לבדוק גם את האחיות כמו סיאט איביזה/פולו, מכלולים דומים.
 21. שוק המשומשות אכן קצת בעייתי כרגע, אבל לא על כול רכב משלמים מעל, וגם 5 אלף זה לא מעט לרכב כזה. כמו כן, מי שמבקש מעל מחירון הנתונים צריכים להיות בהתאם.
 22. לא רואה סיבה לקחת, הרי אתה לא תיקח את הרכב אחרי כול תיקון לעוד בדיקה בעלות כמה מאות שקלים.
 23. 1- היה איחור קל בטיפול באחרון אך לא משהו חריג. 2- לא ניראה משהו רציני בכלל. גם בדיקה אצל פחח ומוסך זאת אופציה.
 24. גם אם המערכות לא מושלמות, רוב הזמן הם עובדות טוב ויכולות למנוע תאונה.
×
×
 • תוכן חדש...