Jump to content

llaavvii

 • הודעות

  5,115
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בשמורת טבע
 • מקצוע
  בעבדות המודרנית

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של llaavvii

פורומניאק

פורומניאק (10/14)

260

מוניטין

 1. 50K ש"ח הפרש ואתה לא אחד "שמתלהב" מהרכב החדש, אני הייתי הולך על הישן ושם את הכסף בחיסכון, המנוע דומה מאוד בשניהם ובשניהם יש את כל אבזרי הבטיחות, אכן הדגם החדש קצת יותר בטוח (כנראה) ובמרווח הפנים בשורה האחורית עד כמה שנראה אין הבדל מהותי.
 2. חדש? משומש? נוסעים לטייל בשטח? ילדים קטנים\מתבגרים?
 3. לטעמי הבחירה הטובה ביותר - נירו פלאג אין רכב מרווח, חסכוני להפליא (גם אם אתה לא מטעין בחשמל) ונהנה מהנחה שווי מס של 1000 ש"ח (שכרגע לא נראה שתבטל לפלאג אין).
 4. מעניין תיקון סטייה אקטיבי ניתן לביטול בקיה אבל בכל התנעה חוזר לעבוד (מעצבן לבטל כל פעם), במאזדה ביטול חד פעמי עד שאתה מפעיל חזרה, איך זה באוטלנדר?
 5. בשניהם בקלומטרג' הזה תבדוק טוב את מצב תיבת ההילוכים (א היא לא הוחלפה או שופצה כבר), ואת המזרקים, שניהם נותנים להתקלקל עם הזמן ועלות החלפתם גבוהה מאוד.
 6. ליברמן לא דובר אמת (ללא קשר לדעותי הפוליטיות), אני חושב שבחיים שלו הוא לא מאמין למילה שהוא אומר, המס שמטילים על נטפליקס זה מס ישיר על האזרחים מכיוון שנטפליקס יגלגלו אותו ישירות עלינו (ובטח יגזרו עוד קופון קטן בדרך). כמו לא מעט גזרות שמוסיפים עכשיו (ביטול הנחת שווי שימוש זה לא העלאת מיסים עקיפה?). צריך לממן את הממשלה המנופחת הזו (כמו קודמתה), לפיד צעק מעל כל בימה בזמנו שהממשלה הזו גדולה ומנופחת ומה עכשיו??? כמו עוד דברים שהוא ואחרים אמרו ושיקרו מבחינתי החלק העצוב בזה שהגענו למצב שלשקר בפוליטקה זה פשוט סנדרט, לגיטימי ומקובל!
 7. llaavvii

  שוקולד

  לך לקוסקו בארה"ב, תגלה שם חומוס צבר באירזות של קילו וחצי ובמחיר של פחות מ4דולר...
 8. לשאלתך כן אני הייתי ממליץ על האיוניק, חפש את השמורה ביותר שתמצא (גם הדגם הפשוט מאוד מאובזר), ותדאג שיהיה אחריות לסוללה.
 9. ספורטג' 2.0 ליטר, או תחזור לאוקטביה יש שם כמעט כל מה שאתה מחפש חוץ מג'יפון, בתחום היותר עצלן (לא סוחבת היטב) תמצא את הפורסטר שהוא ג'יפ של ממש אמין ונוח אבל לא חסכוני ולא מטוס.
 10. @ISRAEL306 רק להשכלה כללית הסיטרואן לא ממש מרווחת בשורה השלישית אפילו צפופה (מתאימה לילדים) וההבדל בינה לבין האוטלנדר בשורה השלישית זניח.
 11. והתאונה לא הופיע בבדיקה שהם הציגו לך? יש דו"ח שמאי בטויוטה? בכל מקרה לדעתי אתה צריך לקחת לבדיקה עצמאית ולראות מה המשמעות האמיתית של התאונה (במידה והיא לא הופיע בדו"ח שלהם).
 12. שוב בהתייחס לסיטרואן מתחוזקת ואוטלנדר מתוחזק לדעתי האוטלנדר יתן שקט תחזוקתי שוטף באופן ברור עדיף מהסיטרואן, ותמיד ההשוואה היא תפוחים לתפוחים רכב מתוחזק לאחד מתוחזק....
 13. llaavvii

  שוקולד

  לינדט - יש להם שוקולדים פשוט מעולים!
 14. לטעמי הייטי תהיה עם האחזקה הזולה ביותר (כל השאר אין מה להשוות הם רכבים שונים לחלוטין).
 15. לא מסכים איתך חלוטין הפיקאסו סובלת מכל מיני תקלות (לא משמעותיות אבל תקלות) ובלאי של חלקים (חפש כאן יש כאן לא מעט הודעות בנושא), אכן היא יותא מרווחת ונוחה אבל האוטלנדר בתחזוקה סבירה מגלה עמידות הרבה יותר טובה מהסיטרואן.
×
×
 • תוכן חדש...