Jump to content

llaavvii

 • פרסום הודעות

  4,181
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

70 נייטרלי

אודות llaavvii

 • דירוג
  פורמוהוליק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בשמורת טבע
 • מקצוע
  בעבדות המודרנית

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. llaavvii

  סוזוקי swace

  יש עוד הרבה שיתופים כאלו, סובארו עם טויוטה ודיהטסו, חטיבת המסחריות של מרצדס וקריזלר וכו' זה טוב בעלויות הפיתוח...
 2. האוקטביה תהיה מרווחת מאוד למשפחה, והיא גם סוחבת לא רע, אני הייתי הולך לשם.
 3. אתה מציין שאתה מחפש רכב אמין ללא בעיות מיוחדות אבל חושב על פוקוס? בבסיסו רכב מצויין אבל כפי שאתה יודע הגיר שלו לא מצויין ומלא בבעיות, אז למה?
 4. לי היה רכב של כספא ליס, זה הליסינג של יבואנית סוזוקי (מכשירי תנועה כמדומני), השרות שלהם היה מצויין רכב יוצא לטיפול לא היה צריך להוציא כלום (הנהג שלקח לטיפול נשאר איתו כל היום), חזר בדרך כלל גם שטוף, פעם אחת שהיה ספק אם יחזור בזמן שלחו לי חליפי כבר ב12 בצהריים.
 5. תבדוק היטב שכנה שלי קיבלה שלשום אוטביה מליסינג הבטיחו דגם חדש היגע הישן, אבל לפחות עם מנוע 1.5...
 6. סקירה נחמדה, רכב שכנראה יגיע (כמו הג'אז הקודמת) בכמויות לציי הרכב במחיר מופחת אבל שווי שימוש גבוה כמו שהמדינה אוהבת. הבאלנו רק מציין תמיד יש עליה איזה הנחה יפה ממועדון זה או אחר, כך שהפער הוא עוד יותר גדול.
 7. או לחלופין יונדאי סונטה היברדית - גם חסכונית וגם מאובזרת.
 8. הי בנתניה? אם כן לפי כל ההודעות בפורום תתרחק, אם לא, אין שום סיבה לא לקחת את הרכב לבדיקה ולוודא שהכל תקין ואין בלאי מיוחד ולרכוש את הרכב (אתה יכול לבדוק תיעוד של הקלומטרג' כל שנה ממשרד הרישוי ואז תוכל לדעת אם יש משהו חשוד).
 9. גם לדעתי מרשימה בכל קנה מידה, אבל יש כאן איזה סוג של אבולוציה, הטוסון הזה יהיה יקר מקודמו ואלי מה שנקרא "יעלה סגמנט" ואז ישאיר את הדגמים היותר זולים למלא את החסר, שגם הם במהלך השנים גדלו והתייקרו, ואז ממצאים איזה מיני חדשה שתכנס למשבצת הזולה...
 10. בזמנו גם הפיקנטו 1.0 ליטר הידנית שלי הגיעה בלא שום בעיות ובנוחת סבירה לחלוטין לאילת. אבל אין להשוות לירידה שנה אח"כ עם הפלואנס.
 11. רכב מרווח ונעים לנסיעה. אבל מומלץ בעיקר בליסינג עקב אמינות לא בשמים, כפי שציינו מעלי גיר ומנוע בעיתיים.
 12. רוכש רכב במבצע... ולא הXTRAIL לא היה רלוונטי בכל מקרה (תקציב 99K לרכב בינוני - לא 208... וחדש), אבל גם אחי שמחפש להחליף את האורלנדו שלו גיחך על מחיר הדיזל 7 מקומות של הXTRAIL...
 13. יש כתובת שנקראת מחירון לוי יצחק (לאחר שקלולים), תוריד את האפליקציה (חינמית), תכניס את הנתונים ותשקלל מחיר אם זה תואם למה שנתנו לך המחיר סביר (כמובן בהתאם לכך שהרכב עבר בדיקה ויצא תקין), המחיר יקר בהרבה אז המחיר פחות טוב...
 14. XTRAIL קצר ב140K סנטרה הקודמת ב99K (שיהיה אטרקטיבי), אני כבר די הרבה זמן מחפש רכב ודי מיואש חשבתי על חדש (נו הלואה לא תהרוג אותי, וההלוואות על חדש הכי נוחות), קקטוס ב99K אין, וכישראלי מצוי מחפש את "המציאה" הבאה ולא מוצא.
×
×
 • Create New...