Jump to content

llaavvii

 • פרסום הודעות

  4,632
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

174 טוב

אודות llaavvii

 • דירוג
  פורמוהוליק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בשמורת טבע
 • מקצוע
  בעבדות המודרנית

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אכן, לדעתי לא תחסוך הרבה, הפער היום בתחזוקה הוא זניח ומבחינת צריכת דלק הרכב שלך חסכוני להפליא. גם הירידת ערך לא תהיה עם הבדלים משמעותיים (אלא אם תחליף לרכב בעלות של 30K).
 2. מנסיון שלי עם 2 המכוניות הקורולה טיפה יותר חסכונית, שניהם היו עמידות וסחבו היטב. אני גם אהבתי יותר את התא נוסעים של היונדאי (גם הילדים (-: ).
 3. llaavvii

  מארב משטרה

  צ'אקאלקה על עמוד, סתם תאורה בולטת לניידת עבור זהוי של נהגים אחרים, המלצמה (לרוב דבורה) היא קטנה ויושבת על הגגון בין התאורה.
 4. היה לי טויוטה (נתונים מצויינים) בסוף הלך לטרייד של טויוטה - כמעט ללא מתענינים. והרנו לוגאן שלי תמכרה תוך שעתיים והיה לי מבול טלפונים. אי אפשר לנבא אפשר לשער שכנראה שוק חזק לא יהיה (לפחות לפי המצב כרגע) למרות שאם הרכב יתברר כמוצלח ואמין יכול להיות לו אחלה ביקוש.
 5. וגם עכשיו המחיר שתקבל עליו יהיה לא גבוה, אם יש לך כסף תחדש, אם לא אני הייתי משלם את הבלון וממשיך עם הרכב הנוכחי הלאה (ממילא אם הייתה מחפש המלצות היו ממליצים לך על הרכב הזה).
 6. סוזוקי ספלאש\סוויפט נראה לי יתאימו מאוד. אמינות חסכוניות וקלות לנהיגה.
 7. אני החזקתי אורלנדו דיזל, נמכרה לפני שנים אחי מחזיק עדיין אחת (הוא קנה מהסוכנות), מחלות זה הגיר שהולך באיזה שלב (עלות תיקון יקרה מעל 10K ש"ח ללא בעיה), ומזרקים (גם תיקון לא זול), התקלקל (בשני המכוניות) פעם אחת פיקוד המזגן (בקרת אקלים), השאר די שוטף (אולי אלטרנטור אחד היה גם בדר), סה"כ רכב חזק מאוד יחסית מפנק צריכת דלק סבירה (1/12 בערך), טיפולים לא זולים, אמינות סבירה בלבד. אם הרכב מטופל ביבואן והגיר כבר עבר שיפוץ לא הייתי שולל, הסחיבה של הרכב ממכרת.
 8. לפחות המחירון זה תאוריה בלבד (מי ערב לך שתקבל מחירון?), חוץ מזה שוב בתפיסה כאן התחייבת להוציא 95K לתקופה ארוכה, ובמשומש ההוצאה היא רק חצי,
 9. ראיתי את הסרטון, נראת אחלה מכונה, געגועים לUSA - מתי נוכל שוב לצאת לטייל )-:
 10. אבא של רעייתי נהג מטרונית כבר יותר מ5 שנים אם זה מעניין אני יכול לשאול אותו על הסחיבה (יש לו גם נסיון על לא מעט אוטובוסים של מרצדס חדשים).
 11. ברור - אפילו סבבה, אני היום משחק כדורסל עם הילדים (הם כבר טובים ממני) יוצא איתם לטיולי אופניים, ולרוב אומר להם שאני הולך לישון "אל תשכחו לנעול" יוצא לרוץ (כמעט) מתי שבא לי... היום מגיל 6-7 אתה כבר מהווה מטרד לילדים תן להם את השקט שלהם (-: אני גר במושב בפריפריה והיתרונות של זה לטעמי ענקיים, ולו רק מהסיבה שהילדים הרבה משעות היום בחוץ ולא מול המסך...
 12. "נו - שוין" אומרים באיידיש, אז כתבת, את רוצה שדברייך ישפיעו על אחרים בבואם לרכוש את הרכב, עיצה קטנה לי אליך "דברי חכמים בנחת נשמעים" תכתבי כמה משפטים על השימוש ברכב קודם מה טוב בו (אם יש לטעמך בכלל), איבזור, אחיזת כביש, ואז מה לא מוצא חן בעייניך. מאמין שלביקורת כזו יהיה יותר אוזן מצד הקוראים.
 13. סוזוקי ספלאש נשמעת תפורה לבקשה, קטנה אוטומטית מרווחת זריזה ואמינה להפליא, החיסרון תא מטען זערורי ומזגן לא גיבור במיוחד.
 14. אני קיבלתי מכתב על העדר תביעות על רכב אחד מתוך ה2 שעל שמי וזה הספיק (בשני יש תביעה אחת) למתן ההנחה.
 15. מהכרותי עם הסונטה היבירד הקודמת צריכה של +1/17 תהיה ראלית יותר.
×
×
 • תוכן חדש...