Jump to content

llaavvii

 • הודעות

  5,229
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי llaavvii

 1. אני עם הוובר הזה מעל לעשור (עובד בממוצע פעמיים בשבוע) והוא כמו חדש יחד איתי וקבוצת הרכישה קנו יותר מ100 גרילים רובם המוחלט (98%) מרוצים מאוד.
 2. לדעתי (וראיתי לא מעט גרילים) קח את הQ3200 של הוובר חסכוני מצריכת גז גדול וחזק ועמיד להפליא לאורך שנים. אמור לעלות בסביבות 2400 כולל כיסוי ומברשת.
 3. מה ההפרש שנתון לעומת משפחתית נורמאלית? לדעתי עדיף לרדת שנתון ולקחת איוניק או סייד או I30
 4. אז צריך סבלנות - אין מה לעשות ככה זה ברכב משומש אני מוסיף לך הונדה ג'אז - מרווחת חסכונית ואמינה להפליא, תחפש היטב מידי פעם צצה אחת עם נתונים טובים אישתך תהיה מרוצה.
 5. אני רק לא מבין את אלו שדואגים מאפל שסורק את המידע - ואז מה? בגדול אתה ממש לא מעניין אותם וגם אם יש להם מידע על המשפחה והחסרים שלי אותי זה לא מעניין, ואל תשכח שהגיבוי של החברות הגדולות הוא כפול בשי מקומות נפרדים למקרה של שרפה או משהו כזה, NAS בבית לא נותן לך שום פתרון למקרה של שריפה או גניבה (גנב פשוט שפורץ לך הבייתה וחושב שהמחשב המוזר הזה אצליך שווה משהו).
 6. בכל מקרה מדובר ברכב בינוני עם נוחות נסיעה לא מהמוצלחות שראיתי, מיושן וללא מערכות בטיחות מובנות.
 7. רכב חזק - זה הדרישה? במקרה כזה שכן מחזיק 2 אופל אינסינגה טורבו, הרכב חזק - מאוד, החיסרון מחייבת תחזוקה קפדנית ושוטפת יחד עם מידי פעם תקלות.... שברולט מאליבו - לא כ"כ חזקה אבל עדיין יותר מהמשפחתיות, אמינות סך הכל סבירה.
 8. כפי שציינו מעלי להתנהלות עירונית ומידי פעם בין עירונית הרכב יהיה סביר לגמרי (לא יודע למה היא התרגלה עד היום - אם זה למשפחתומטית רגילה היא תרגיש ירדיה בביצועים), במידה והרכב יהיה עמוס ב4 מבוגרים שם היא תרגיש משמעותית יותר את עניין הביצועים.
 9. הקונה חזקה (טורבו) אבל זוללת דלק, נראת נחמד חיצונית, אבל משעממת פנימית, סה"כ נחמדה, לטעמי כחבילה הסלטוס מוצלחת ומרווחת בהרבה.
 10. הבנזין הוא יחסית בזול ויש סיבה למה, האמינות לא מושלמת ולטעמי שווה להימנע מהמנוע 1.2 טורבו.
 11. כולם (למעט המאזדה 5 היותר זולה) בסכום הזה לא תמצא מציאות, אבל מכיוון שהם די זהים מציע לחפש ומה שיפול ראשון עם הנתונים הטובים ביותר תיקח.
 12. למרות שאתה לא חובב ג'יפונים הייתי בודק את האטקה, או סייד סטיישן, קורולה SW תשאיר לך עודף בכיס וחסכונית בדלק (בנסועה שלכם פחות משמעותי), המגאן סטיישן (גרנד קופה) גם מרווחת מאוד ויכולה להתאים.
 13. גם אני עשיתי את זה עם מיניוואן והיה מעולה לקחנו אחד מפואר (היה כיף שיש שקעים להטעין מחשב וכו' פזורים בכל הרכב)...
 14. הרודיוס מרווח מאוד ויחסית חסכוני, גם אמינותו מצויינת - אבל זה קצת להסתובב עם מיניבוס. המאזדה גם נשמעת אחלה פתרון - אמינה מאוד קלה לתמרון בעיר וטובה.
 15. ואני נסעתי (שבוע שעבר) באוקטביה דור קודם אבל חדשה (7 חודשים על הכביש) 1.5 ליטר, ובפקק הגיר מהסס מה לבחור - מין רעידות קטנות לא מעט פעמים. גם באוקטביה החדשה שהמצב שם יותר טוב אבל עדיין. באוקטביה בת שנתיים וחצי המצב הרבה פחות טוב וממש מורגשות הרעידות, פותח השרשור לא הולך לקנות אחת חדשה אז אני מניח שהוא יתקל בזה. ולא אין לי ספק שהארונה היא החלופה לפביהרכב אלמותי (למרות שלי היה מאוד צפוף בארונה - אבל אני איש גדול), ולא בציניות המנועים האלו הם לטעמי מעולים אבל הDGS טוב אבל ממש לא מושלם.
 16. הוא אכן לא גדול (אבל קטן? יצאנו לקמפינג של 3 ימים עם 3 ילדים והכל נכנס), בכל מקרה לפעמים שאתה צריך תא מטען הרבה יותר גדול צ'ימיגג יהיה פתרון מצויין (או תא חפצים ננעל ) שניהם ביחד יתנו לך תא מטען פשוט ענק....
 17. אני לא אוהב את הגיר DSG - בנסיעה בפקקים ובמהירות איטית יש לו נטיה ל"קפוץ" קצת, ובכל מקרה האמינות שלו גם לו בשמים...
 18. כרכב שמחיר הכניסה שלו חצה מזמן את ה500K ש"ח, הוא בוודאי שם, וביחוד בתחזוקה😆
 19. מחזיק קבוע אחד כזה (בכל רכב) בדרך כלל עובד מצויין ומונע את ההתעסקות עם החלפת צמיג. ואכן הפנצ'ר מעכר לא אוהב את החומר -אבל שיתמודד...
 20. שרשור מעניין (לטעמי) מעצם העובדה שאני מכיר היטב את הריו האטמופספרית ואת אמינותה המצויינת. מד החום הוא של הגיר? לטעמי לא אמור להגיע לשנתה האחרונה בשום מצב, אני הייתי הולך לבדיקה במוסך.
 21. אני איתך, אם הבחור קנה רכב מאלדן (לפחות כך הבנתי) או כמעט מכל מקום אחר שמוכר 0 ק' אין מצב ששיחקו עד כדי כך עם השעון (שוב קנית את הרכב בהנחה משמעותית או במחיר כמו כל אתרי ה0 ק'?), תמונה טובה של פנים הרכב ומתחת למכסה המנוע תגלה גם כנראה שזה העניין - קשה מאוד להביא רכב למצב של חדש חזרה.
 22. כפי שציינומעלי נירו פלאג אין, עושה רושם של עיסקה אולטימטיבית בשבילך.
 23. מה עם סוזוקי sx4, גם אמינה להפליא, סה"כ די מרווחת ולא ענקית מבחוץ. צריכת דלק סבירה ביותר.
 24. פיקנטו נסחרת היטב מכיוון שזה רכב מיני שאתה נוסע בו אתה לא מרגיש שחסכו עליך שקל, מרווח יחסית אמין להפליא, וקל מאוד לחניה עקב הגודל שלו. צריכת דלק סבירה. אני עכשיו מחזיק פיקנטו (2017) שקניתי מיד שניה 0 ק"מ ולאחר 7 חודשים רעייתי מתלוננת שקטן לה מידי (אחליף כנראה בטווח של ה4 חודשיים הקרובים) השוק מוצף יש מלא פיקנטו למכירה.
×
×
 • תוכן חדש...