Jump to content

Amired

 • הודעות

  218
 • כאן מאז:

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

Amired שיחק אותה בתאריך מרץ 13

התכנים של Amired היו האהובים ביותר!

1 עוקב

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Amired

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

63

מוניטין

 1. נראה שזה הכיוון שאליו הולכים - כנראה בשבוע הבא תבוצע ההחלפה זה אותו אחד שעשה את הבדיקה הקודמת (שבה הוא מצא את הסדק בצינור) ואת הבדיקה אתמול אצלי בתוך הדירה. הוא אגב גם זה שתיקן את הסדק בצינור. היתרון בינתיים זה שכל העלויות והתיאומים זה מטעם חברת הניהול של הבניין, לא הוצאתי שקל ולא תיאמתי אף גורם מקצוע. הבניין מבין שיש כנראה בעיה בצנרת הראשית ולוקח על זה אחריות. אם העניינים היו מצביעים על בעיה מאצלי (למשל אחרי הבדיקה אתמול) הייתי כנראה מתאמץ יותר ומביא עוד מישהו כדי לאמת את זה.
 2. 😁 גם הדחות באסלה וגם בכיור כדי לבדוק את הניקוז - הוא הכניס את הסיב לשני החיבורים האלה כן, רק אצלי אני חושב שבפעם הקודמת (כשעלו על זה שיש סדק בצינור הראשי) בדקו מלמעלה לא כ"כ יודע לענות על זה, כנראה שהתיקון לא היה מאוד איכותי (מישהו אמר משהו על מדבקה) ההשערה בינתיים היא שהתיקון לא היה מספיק טוב וכנראה שיצטרכו לעשות מחדש
 3. בוקר טוב, חוזר לעדכן. השכן התחיל שיפוץ, פתחו את הצנרת ותיקנו את החור שנמצא (מצרף תמונה). הנזילה ממשיכה (לסירוגין - בחלק מהיום יש, בחלק אין) או שהתיקון לא בוצע היטב, או שיש נזילה נוספת ממקום אחר. הבוקר היה אצלי מאתר נזילות עם מצלמת סיב - נכנס דרך הצנרת של האסלה ודרך צנרת הניקוז של החדר. עבר על הגומיות והחיבורים ולא מצא מקור לנזילה. הפעלנו מים בצורה די אינטנסיבית למשך 40 דקות, וקצת אחרי שהוא עזב, החלו טפטופים אצל השכן מלמטה. כלומר 45-50 דקות מהרגע שפתחתי מים כלשהם אצלי ועד שראינו טפטוף אצלו. בנוסף השכן אומר שאתמול באמצע היום היו שוב טפטופים - שזה 7 שעות אחרי שיצאנו מהבית בבוקר... מזכיר שאין אצלי אסלות סמויות (רק מונובלוק) ואין לדעתי מקור מים עומד אחר. אפשר לראות בתמונה חלקים רטובים כהים בבלוק שמסביב לצינור בחלק העליון. מחזק אצלי את ההנחה שהנזילה לא מאצלי..
 4. בגיר הרטוב הטיפולים יקרים יותר לא? לאורך שלוש שנים זה לא מתקזז עם עלות של החלפת מצמדים?
 5. יש לי אחד דומה עם חיבור למצת של שיאומי, מעדיף חיבור למצת על פני אלחוטי. למי יש כוח לדאוג לזה שזה יהיה טעון כל הזמן, שהסוללה לא נדפקה בחום של הבגאז'. מה רע עם המצת? למה זה מסורבל?
 6. זה ברור לי, אני לא אומר שכמות בעלים קודמים זה לא חשוב אני פשוט מתפלא שזה התחום היחיד בעולם המוצרים המשומשים שזה בכלל מקבל התייחסות. למה שלא תשאל את השאלה הזו גם לגבי דירה? אולי כי אין באמת 2 דירות זהות וקשה להשוות על בסיס הפרמטר הזה? לא יודע
 7. זה נמצא ברישיון כי זה חשוב לנו או שזה חשוב לנו כי זה נמצא ברישיון? אני לא מכיר עוד מוצרי יד שניה בארץ שמושפעים מכמות הבעלים שהיו להם, מדברים קטנים ועד גדולים מאוד (בתים ודירות במיליוני שקלים). גם בבתים ובדירות יש אלמנט של תחזוקה ויכולה להיות תחזוקת שבר ונזקים מתחת לפני השטח. וגם בבתים ובדירות מעניין לדעת אם היה רצף של בעלים שהחזיקו בדירה שנה והתחפפו (מעיד על בעיה?) או שהבעלים הנוכחי מחזיק בדירה 20 שנה. ועדיין אין לכמות הבעלים שום התייחסות בעסקאות נדלן. איך זה בשאר המקומות בעולם? אני מניח שזה מעניין אם רכב היה 20 שנה אצל אותו אחד שהוציא אותו מהסוכנות, אבל מה זה משנה יד 2, יד 3, יד 4...
 8. Amired

  רכבים חשמליים

  זה כבר אושר? ממה שראיתי הייתה רק הצהרת כוונות של משרדי האנרגיה, הסביבה והתחבורה אבל לא באמת אושר רשמית (מול האוצר וכו)
 9. צהריים טובים, חוזר לעדכן. השכן מלמטה הזמין מאתר נזילות. המסקנה היא סדק ארוך בצינור הביוב הראשי של הבניין בדיוק בחלק שבין הרצפה שלי לתקרה של השכן, ככה שמים מחלחלים גם מתחת לריצוף שלי וגם על התקרה של השכן. השכן נכנס עכשיו גם ככה לשיפוץ מסיבי אז יפתחו את המעטפת של ה8 צול מאצלו ויתקנו. תודה רבה לכולם! אעדכן אם יהיה עוד מה..
 10. גם אני עם המידה המקוללת הזו באיביזה 2010, ממליץ להתרחק מטויו cf2. הורכבו בני חצי שנה על הרכב, וקצת פחות משנה וחצי אחר כךמכבר היו יבשים מאוד ברמה שכמעט לא עברתי בגללם טסט.
 11. Amired

  הונדה קלריטי בישראל?

  בדיוק עלתה למכירה למעוניינים
 12. לא צריך שום פיצ'רים מתקדמים חוץ מהתראה על לחץ גבוה מדי (לדעתי זה חשוב)
 13. Amired

  רשמית: טסלה בישראל

  אז בהשוואה לרכב בנזין, רכב חשמלי ימשיך להיות משתלם באופן יחסי בסדרי גודל. ההתייקרות תהיה זהה עבור כולם.
 14. אתה יכול להתחיל מהשרשור הזה, ובכללי יש הרבה מידע בפורום דיטיילינג, חפש גרניק נייד
 15. היי, באיביזה 2010 התחילו 2 בעיות בערך סביב אותה תקופה: 1. לפעמים צפצוף מוזר מהקודנית אחרי שמקישים את הקוד הנכון (סתם צפצוף, לא כמו שמקישים קוד מוצלח ולא כמו כשמקישים קוד שגוי). 2. הרכב לפעמים דורש התנעה פעמיים - הוא מניע בנגיעה, אבל שניה אחרי שהוא מניע הוא כבה. מיד אחר כך בהתנעה שנייה הכל בסדר (בלי להקיש את הקוד מחדש). זה קורה אולי 30-40% מהפעמים. זה לא בהכרח קורה באותן הפעמים. ראיתי שבעיה 2 יכולה להיות קשורה לבית מצערת אז אני לא בטוח ש- 2 הבעיות קשורות ביניהן. יכול להיות שהקודן קשור למצבר וההתנעה קשורה לבית מצערת? (אבל הרכב כן מניע בנגיעה) יותר הגיוני שהקודנית דפוקה ואז מכבה את הרכב אחרי הנעה ראשונה (אבל מצליחה בהנעה שניה בלי להקיש קוד שוב)? מה דעתכם?
×
×
 • תוכן חדש...