Jump to content

GABIUBOGI

 • פרסום הודעות

  4,644
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

38 נייטרלי

אודות GABIUBOGI

 • דירוג
  פורמוהוליק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כבעלים של ניסאן אני ממש לא מופתע לשמוע על ההתנהלות והיחס. מישהו שם צריך ביבואן הזה לעשות ניקוי אורבות.
 2. אבדוק את מה שצירפת, תודה. misterb - לא אשקיע מחיר כזה לצערי.
 3. אהלן, כמו שניתן לראות בתמונה אני סובל מריבוי שלטים. משמאל לימין: 1- מקרן קול Samsung 2- טלוויזיה 3- סטרימר mibox האם למישהו יצא לאחד אותם לשלט אוניברסלי שיש בו אופציה לכמה צרכנים? אשמח לשמוע עצות, רוב מי ששאלתי אמר לי תשים פשוט סלסלת שלטים 😭
 4. שבוע טוב, אז אחרי שהתפגר לי המסך במולטימידה שהגיעה מהיבואן ולדבר עם אדי מערכות זה כמו לדבר עם קיר, קניתי לי אנדרואיד בסיסית עם מעבד 2gb (מורגש שיפור). חיברתי את הכל והכל תקין חוץ מהשליטה מההגה. לא הצלחתי להבין באיזה צורה אני אמור לחבר את השליטה, זאת המערכת השלישית שאני מתקין ובפעמיים הקודמות זה עבר לי חלק. מהמערכת יוצאים שני חוטים - s.wheel 1 ו s.wheel 2 או משהו זה לא זוכר את הניסוח המדויק. ברכב התקינו מתאם canbus. מהמתאם יוצאים 2 חוטים ירוקים. איך שלא ניסיתי לחבר לא הצלחתי, הצלבתי, קיצרתי . כלום. לימוד ההגה מהמ
 5. יש לי כזה, מרווח ברמות, מאובזר, סוחב וזריז יחסית. צריכת דלק קבועה אצלי 1/14. לשלילה כמו שאמרו איכות נמוכה, רכב חדש שמרגיש כאילו הוא איתנו מ2008. לא משכך שיבושים מי יודע מה. מבחינת אמינות הגיר חארבנה ואני כבר הייתי באיפוס ולימוד שלו. זה כל הרציפים של ניסאן על הפנים. הכל שאלה של מחיר בסוף, כמה הרכב מוצע לך? אני ממליץ לך ללכת לכיוון של קיה פורטה.
 6. זה הרכב האחרון שהייתי קונה אם היה לי את הסכום הזה. אולי אם היה נמכר באיזור ה120-130 אש"ח של המשפחתיות אז היו מוכרים עוד כמה אבל עם יחידת הנעה כזאת של "פעם" גם הנהג הכי מיושן ומבוגר שיש יבין שהרכב פשוט לא לעניין.
 7. על הנייר זה נשמע כלום, תחשוב שנניח 2 סופשים בחודש הם יקפצו להורים, כל רווק שאני מכיר חוזר ממהורים עם תיק מלא עופות ושניצלים קפואים. גם חברים מחזירים פה ושם בביט ולפעמים באים עם בירות. עדיף להיצמד לאיזור ה1200.
 8. כאחד שיחסית טרי בעולם הזה, עברתי לדירה משלי עם חברה שלי לפנ שנה ו3 חודשים אתן את הדגשים שלי. מתייחס בהתאם למספר הסעיף: 1. אין סיכוי, התשלום הקלאסי הוא 12 צ'קי מראש והבעל דירה כל חודש מפקיד את הצ'ק הרלוונטי. כמו כן יש כאלה שדורשים צ'ק ביטחון על סכום של 3 או 4 חודשים יחד. בשנה הראשונה נתתי לו אבל השנה כבר הוא הבין שאני לא ממזר אז לא ביקש. כמו כן חשוב לשים לב שיש כאלה שדורשים גם ערבות בנקאית - זה סכום שננעל מראש מהעו"ש שלך ע"י הבנק ואתה לא יכול להשתמש בו. במידה ו"דפקת" את בעל הדירה הוא הולך עם מסמך הערבות שתספק לו במעמד החתימה לבנק ויקבל את הכסף. חשוב לא להסכים
 9. דווקא אימפקט טוב להרכבות עץ לא? פרגולות, רהיטים וכו'. או שאני לא בדיוק מבין איזה עוד עבודות עושים עם מברגה בנגרות...
 10. אשמח למתכון. בכל מקרה האבחון בוצע במוסך יבואן קיה שאנחנו מטפלים בו שנים. הניקוי שאבא שלי עשה כנראה לא מעמיק כי כמו שאני מכיר אותו הוא לא ''לוחץ''. הוא היה כמה שנים טובות עם רכבי טורבו שונים וזה הרכב האוטמוספרי הראשון שלו מ2009. אז הוא נוסע בכיף שלו רגוע לאט לאט. שבוע הבא אני אקח את הרכב אליי ,אשים בו תוסף וארביץ. אם כל זה לא עוזר אני כנראה אלך ל''מרכז הרכב בלוד''. 1200 שקל עם אחריות לחצי שנה אני מוכן לשים.
 11. אהלן, בטוסון של אבא שלי (120,000 ק"מ) נדלקה נורת מנוע, לאחר סריקה יש התראה על ממיר קטליטי. ניסינו להוסיף תוסף K44 וזה עזר ליום אחד והתקלה חזרה. במוסך קיה המחיר לממיר חדש עם עבודה הוא 6,000. ב2 מוסכים מומלצים שקיבלתי (רוני אגזוזים והמרכז לרכב לוד) המחיר לשיפוץ הממיר עם עבודה הוא 1200-1300 ש"ח. בשיפוץ מחליפים את ליבת הממיר והוא עצמו נשאר אותו דבר. מחיר להחלפת ממיר לאחד מפירוק הוא כ4000. מה דעתכם, כיצד כדאי לפעול?
 12. אז אתמול קניתי את המייבש, יצא עם חבר 490₪ שזה פשוט כלום. התקנתי שקע חשמל במרפסת ושמתי את המכונה עם הפליטה לכיוון הרחוב. אחרי שימוש ראשון אני מאוד מבסוט, הייתי בהלם שהבגדים באמת יבשים 😂. שאלה אחת יש לי, מצרף כמה תמונות, באחת מהן רואים את הפליטה, יש סיכוי שיכנס משם איזה ג'וק/עכבר/חולדה/חיה כלשהי אל תוך המייבש? האם ניתן להתקין איזה רשת ייעודית או שפשוט לקמבן משהו?
 13. כלי עבודה, לאבא שלי כל החיים הייתה מקדחה רוטטת פשוטה שכל חור ודיבל היה סיפור. כשאני עברתי לגור לבד שמתי יד על פטישון עם חציבה של בוש ואז כל קיר הפך לנשנוש. אותו דבר עם מברגות, לסבא שלי הייתה מברגה פשוטה של יונדאי שכל כמה ברגים הייתה צריכה הטענה, כשהגעתי לצבא התחלתי לעבוד עם אימפקטים של מקיטה 18V ואז הבנתי איכות מה היא.
 14. אלביט ורפאל יציבות רק אחרי שתקבל קביעות, עד הקביעות אתה ממש לא יציב.
 15. כנגד בצה"ל חשוב לי שתדע שב2006 הפנסיות הפכו לצוברות. עד 2006 מי שנכנס לקבע זכה לתקציבית.
×
×
 • תוכן חדש...