Jump to content

GABIUBOGI

 • הודעות

  4,693
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של GABIUBOGI

פורומניאק

פורומניאק (10/14)

49

מוניטין

 1. לי זה לא ייתן כלום, ואני גם לא עושה את זה. אבל העלתי את זה כ''באג'' בשיטה.
 2. בסוף רוב הגורמים ''המקצועיים'' - חברות ביטוח, סוכנויות רכב ושמאים עובדים לפי לוי יצחק. אז אין ברירה אלא להצמד אליו. יד 2 נחמד והכל אבל מה מונע ממני לכתוב שמכרתי את הרכב שלי ב30 אלף כשמכרתי אותו ב25? לא אמין בעליל. מחירון העם חדש לי מידי, הבנתי אבל הוא כמו יד 2 רק שההצהרה על מחיר המכירה מתבצעת בדואר בהעברת הבעלות.
 3. היום כשכל מזדה לנטיס במגרשי ''יוסי טרייד'' מקבלת ערימה של סקאי , תיקוני פחחות זולים וניילונים על המושבים למתן תחושת חדשנות זה לא מפתיע. אנשים פשוט רוצים שיראו שהם קנו חדש, אין לי עוד סיבה בראש. הניילון גורם לזיעה בישבן, לא תענוג גדול. 🤭
 4. מחזק את הנאמר, יש לי כמה חברים בhertz/אוטוסנטר, הם אמרו לי הבלאגן שהיה להם באותה תקופה שהם מכרו את הפוקוסים לא יוצא להם מהזיכרון. כל רכב שני היה חוזר למגרש אחרי שהלקוחות היו זועמים. דוגמה נוספת שהוא נתן לי זה האסטרות שעשו להם גם כאב ראש.
 5. קיה פורטה 2009-2011. תנסה לקחת 2011 עם 6 הילוכים. גם שקט תעשייתי, הרכב מאוד אמין. גם מרווח ויכול להסיע 5 וגם לא כל כך זללן.
 6. זו לא אותה הניסאן של שנות ה90. האמינות בקרשים. (הכותב הינו נפגע ניסאן)
 7. פות"ש גם אותי דבר כזה היה מחרפן, יותר קל לעבור לאייפון מאשר לשבור את הראש.
 8. מצרף לך מאתר מוטודיל ביד 2 0 ק''מ אתה מקבל i20 ב95 אלף עם כל מערכות הבטיחות.
 9. פותח השרשור אם יש לך 90 אש''ח. למה לא לקנות i20 או rio ב0 ק''מ. רובוטי דו מצמדי עם מנוע טורבו מספקים חווית נסיעה מאוד נעימה. לא כל כך יודע איך הן מבחינת מערכות בטיחות ברמות גימור הנמוכות.
 10. תשמע, צריך להיות מסובב על כל הראש כדי לשלם 60 אלף על קורולה בת 8 . נכון ק''מ סופר נמוך אבל זה לא תמיד לטובה. הייתי השבוע עם חבר באוויס בחיפושים אחר רכב. יש להם קורולות 2018 עם 80 אלף ק''מ ב70 אלף שקל. תוסיף כבר 10 ותיסע על רכב טרי יותר. ק''מ זה לא מה שקובע במידה והרכב טופל כנדרש.
 11. הגוגל מפות עובד מושלם, כנראה הבעיה בוויז. אבדוק, תודה.
 12. תכלס כן, סתם חבל שדוחפים לרכב מ2018 מנוע שהיה בשימוש מ2008. אין שום התקדמות טכנולוגית. בגדול עם הנסועה הצפויה שלי אני לא אפגע יותר מידי. העיקר שיהיה שקט.
 13. מכתב התרעה מעורך דין , רצוי בשפה בה היא דוברת (לרוב תרגום דף עולה 80 ש''ח).בצירוף כל הדוחות. במידה ומדבר באישה קשת יום הייתי יוצא מהקופסה ומתעקש להגיע איתה לעמק השווה, למשל להשתתף בעלות התיקון. בסוף איכות החיים שלך נפגעת למרות שאתה צודק. במידה ולא מדובר באישה עם קושי מסויים אז חד משמעית עורך דין.
 14. שאלה מעט לא קשורה, הוויז אצלי פשוט עובד על הפנים, לא מצליח להתאפס על המיקום. ראיתי כמה פוסטים כאלה בפייסבוק, אנשים מייעצים להפעיל בו זמנית גוגל מפות גם. ניסיתי ולא עזר. יש דרך לסדר את הוויז? שוקל לעבור לאייפון רק בגלל זה 😁
 15. הגשתי בקשה, רק הם מטמטמים אותי עם האישור ותק.
×
×
 • תוכן חדש...