Jump to content

GABIUBOGI

 • הודעות

  4,721
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי GABIUBOGI

 1. דווקא הi10 החדשה (בעבודה) הדרדרה לי כמה פעמים, 2 גירים שלא ארכוש בחיים - רובוטי חד מצמדי ורציף.
 2. אני קניתי את הטבעת לארוסתי במפעל היהולים "קפריס" בטבריה שהם משווקים לבורסה. מאוד נהנתי מרמת ההבנה והיושרה, אני פחות מבין בזה אבל האיכות והניקיון אמורים להיות שם ברמה גבוה מאוד.
 3. לא הייתי חושש מזה, יש אנשים שנוסעים בלי סוף. לאבא שלי יש טוסון 2017 עם 140,000 קילומטר. מרגישה כמו חדשה. רק שהמחיר גבוה בטירוף. לא מבין איך אנשים משלמים כל כך הרבה על רכב שהוא ממש (בעיני) ממוצע. את של אבא שלי קנינו מליסינג עם קילומטראז' סביב ה100 מליסינג ב80 אלף ש"ח.
 4. ביצועים מספקים אין ספק, צריכת דלק עוד לא יצא לי למדוד. אני עוד מתרגל לידני, יוצא שאני שוכח שאני לא על אוטומט. מגיע לעליה תלולה על חמישי ומאבד את כל המומנט. אבל עם הזמן אתרגל.
 5. ביקשתי שישימו לי בשטיפה 😂
 6. יש לי את 2 הקבלות האחרונות, הוא טופל בde-wagen בעכו שהבנתי שהוא אחלה.
 7. הצלחתי אחרי כל הסבל לשים יד על רכב נורמאלי, איביזה 1400 ידנית, 2012. 119,000 ק''מ אחרי החלפת טיימינג. עברה בדיקה מצויינת ללא תאונות ותיקוני צבע כלל. התפשרתי רק על היד, אני יד 4. מחירון 23 כמעט, נמכרה לי ב20.
 8. טרייד מוביל לדעתי הכי יתאימו, כי הם גם ככה מוכרים שם הכל ביוקר אז אין להם בעיה לקחת את הרכב שלך יחסית ביותר ממה שיתנו לך בחברה אחרת. הם בכל מקרה ידפקו עליו מחיר.
 9. אני בדיוק עכשיו בסופ''ש במלון בתל אביב עם כמה חברים. לקחנו Lime שזה קורקינטים מפוזרים ברחבי העיר, הבעיה הכי גדולה תכלס זה אנחנו, אלה שבאים מבחוץ ללא שום ידע. אנחנו מתניידים איתם בעיר, לחלק יש קסדה בקורקינט ולחלק אין, לפעמים לא מבינים איך לנסוע ומפחדים מהכביש אז נוסעים על מדרכה. המהירות היא 25 קמ''ש. אנחנו יודעים שהקנס על מדרכה הוא 250 ועל קסדה 250. תכלס לא מספיק מרתיע. עד שלא יסדרו את העניין הזה עם הקורקינטים להשכרה ימשיך להיות בלגאן. הפיתוי גדול מידי, זה זול, נוח וכיף אבל פשוט סכנה.
 10. איך הוא באמת? עכשיו אני מסתכל ונראה שהוא יכול להתאים לי
 11. הדרישות שלי לא מוגזמות מידי, 2011 ומעלה, עד 140,000 ק''מ, עד 20,000 ש''ח, ידני בלבד. מעדיף לא צרפתיות. החברה בפורום יעוץ עזרו המון אבל מה שקורה אחרי זה פשוט גומר אותי. 1. נוסע לסופ''ש במרכז, מחליט לקפוץ לראות אלטו שנראתה יפה בתמונות עם נתונים טובים. מגיע בפועל הרכב חבוט מאוד, נוסע בצורה נעימה. ביקשתי מהמוכר לקזז את כל הפגיעות על סה''כ אלף ש''ח מהמחיר אותו ביקש. סירב בתוקף, המשכתי הלאה. 2. סיאט איביזה מכפר מסוים בצפון, נתונים מעולים, בעלים אחלה. נפגשים, הרכב מוזנח בטירוף אבל חצי יום אצל אורן קורולה והוא יהיה כמו מהחברה. בסוף הפגישה לפני הבדיקה עושים מינגלינג, המוכר פולט שהרכב עבר שיפוץ מנוע בדיוק והוא ישר מוכר. המשכתי הלאה. 3. סקודה פאביה מאחת הקריות, מאוד מרשימה ויפה. באמת רכב כאילו יצא אתמול מהחברה. בשיחה עם הבעלים נאמר לי יד 2. מגיעים לבדיקה אני שיכור ממצב הרכב וישר משלם לבדיקה. בזמן ההמתנה אני משעמום עובר על המסמכים, פתאום רואה שהרכב 05!!. הספקתי לקחת את הכסף של הבדיקה ולעוף. 4. קיה ריו מכפר אחר בצפון, שולח לחבר תושב הכפר שעובד במוסך בקשה שיקפוץ לראות אותה, בלי להתבלבל הוא אומר לי שהרכב היה אצלהם כמה ימים קודם לכן עם תקלה רצינית (לא אפרט) והבוס של החבר אמר לבעל הרכב להעיף אותו מהר. ואני שואל אותכם ואת עצמי, מה יהיה? כולם יהיו ככה? לא יהיה מוכר נורמאלי? כמה עוד ימי חופש אזרוק לפח? אי אפשר בתקציב הזה להכנס למגרש ולקנות, אולי רק פיאסטה או אופל שהפיאסטה די חלשה ממה שאני מבין אופל זה אופל, לא יודע עליו כלום. זהו פרקתי.
 12. קניתי מאוטו סנטר (הרץ) 3 רכבים מהשכרה. 2 מתוך 3 מצויינים, אחת הייתה ניסאן שהלך לה הגיר אבל כנראה בגלל שהרכב גרוע ולא בגללם. ליסינג והשכרה שניהם קורעים את הרכבים, אין מה לעשות. צריך לזכור שלרכב אין אופי ובסופו של דבר זה מכונה. אם טופל כמו שצריך לא יהיו בעיות. מה שכן ההשבחה שם מזעזעת , שים לב לזה. בנוסף לגבי שאלתך מה יהיה בעתיד, אין פה קסם. קונה בזול, מוכר בזול.
 13. הייתה לי אופטרה 2007, גם כל פעם נדלקה נורת שמן. יש שם חיישן לחץ שמן מעפן שעושה בעיות. גרושים התיקון עלה לי.
 14. עדיף לך פשוט לא לקנות אותו, הרי לביצועים הוא לא יתרום ולצריכת הדלק מהשטח מבינים שגם לא. אז הוא מיותר. תחפש לך i35, השמורות במיוחד נמכרות 2016-17 סביב ה50. רכב נוח, מרווח בטירוף, מאובזר. לא חזק מספיק בעיני אבל אתה מוביל משפחה ולא עושה פתיחות ברמזורים.
 15. הג'מפי עצמה ממש אחלה, נוחה ,סוחבת חזק. טראפיק זה בערך העתק הדבק אז חבל על הכסף. קארוול זה עולם אחר...
 16. ככה זה ברוב הרציפים, אישית נסעתי עם ניסאן סנטרה, ניסאן ג'וק ומיצובישי אטראז'. כולן עם רציף. אשכרה אתה מרגיש את הרצפה כשאתה לוחץ, פשוט משטח את הדוושה כדי לזוז. בכל רכב אחר שהיה לי זה מבחינתי טאבו בכלל לחשוב על לשטח את הדוושה.
 17. מבין ה3 שציינת גרנדיס תהיה אמינה בפער אבל היא שותה דלק ברמה של 1/6-7. קרניבל הייתה לאבא שלי 2007 דיזל מהצורה העדכנית יותר. אמינה מאוד אבל האחזקה יקרה ברמות. הכל יקר בה, הטסט יקר, החלקים יקרים, הצמיגים יקרים. פשוט קבר כלכלי. הפורד אני לא מכיר.
 18. אני לא מתקרב לניסאן, הספיק לי פעם אחת בחיים. אני רוצה לשמור את הריו לכמה שנים, כאן אני תוך שנתיים אביא אותה לקילומטראז' ענק, היא 2018 כבר עם 102 אלף. מעדיף לשמור אותה. אני הולך ביום חמישי לבדוק פאביה, 2012 פרטית עם 120 אלף קילומטר. טופלה כל חיה בצ'מפיון. 1.4 ידני בלי התחכמות.
 19. הספארק השחורה הייתה עם בדיקה לא יפה, לא התקרבתי אליה. בין לבין עשיתי נסיעת מבחן על אלטו שהייתה די אחלה אבל הרגשתי את המאמץ אפילו במישור. העלתי את התקציב ל20 אש"ח. אני מתעניין כרגע בכמה אופציות, אני מעדיף ללכת על סופר מיני. *פורד פיאסטה ידנית 2012, יד 1 פרטית, 117000 ק"מ ב19,000 ש"ח. *קיה ריו דיזל ידנית 2012, יד 2 פרטית, 160000 ק"מ ב27,000 ש"ח לפני מיקוח ובדיקה. *סוזוקי בלנו ידנית 2018, יד 1 ליסינג, 155000 ק"מ ב27,000 ש"ח לפני מיקוח ובדיקה. *יונדאי I20 ידנית 2013, יד 2 פרטית, 103000 ק"מ ב24,500 ש"ח לפני מיקוח ובדיקה. מה אומרים?
 20. לא לשכוח לאוורר את החלל אם אתם מתכננים להשתמש בכל מיני מסירים ומדללים חזקים. בגלל שזה חלל פנימי זה עוד יותר מסוכן. הרעלות או הכי גרוע - מה שקרה בבסיס רמון.
 21. זה מהמקרים שאי אפשר לסמוך על שירות החברה, מה שצריך היה לעשות זה לשמור את הטלפון האישי של הנציג ופשוט לשבת לו על הוריד בשיחות והודעות עד שזה לא יחזור אליך. רק לא הבנתי, נתת לו את המקדמה במזומן? אני בכל המגרשים שקניתי (ואני חולה על מגרשים) נתתי צ'ק. מקסימום אתה עושה ביטול צ'ק ב50 ש"ח דרך הבנק. זה אומנם לא חוקי אבל הם גם ככה לא אמורים להפקיד אותו ולהחזיר לך הרי. אז נשאר אצלהם רק נייר חסר ערך.
 22. GABIUBOGI

  מקדחה/מברגה חדשה

  בסוף קניתי את הוורקס, עברנו בשלום דירה ועשיתי איתה את רוב העבודות. לא הבנתי למה אומרים לא לקדוח עם אימפקט, קניתי סט מקדחים של בוש לאימפקט עבור בטון וכו'. חוץ מהמרפסת קדח את כל הקירות בבית כמו גדול. למרפסת השמשתי בפטישון בוש. בכסף הזה ממליץ מאוד.
 23. בוקסר של ההפקה כנראה 😅 בעל הסובארו בטח לא רצה שיראו את המספר האמיתי שלה בטלויזיה אז לקחו מרכב אחר.
 24. פות''ש, אני ממליץ מאוד על מזרוני אירופלקס. יש לי בבית 2 כאלה זוגיים, אחד אני וחברה שלי ישנים עליו והשני לחדר אורחים. אני לא אשקר אני יישן ללא הכרה, באמת פשוט בתרדמת ומתעורר בלי כאבי גב ובלי כלום. אנחנו הלכנו לחנות ושכבנו על כל המזרונים עד שקנינו את שלנו (ויטלטי סנס). עלה לנו קצת פחות מ4000. השירות מצויין.
 25. הציעו לי באוטוסנטר (סתם הלכתי לשם כי אני אוהב את המנהל)- ספארק 2011 שחורה ידנית, 170 אלף קילומטר, יד 3. הציגו לי את הבדיקה שעשו לי כשהיא נכנסה לטרייד, מאוד יפה לרכב בן 10, צריך להחליף זוג צמיגים וזוג בולמים, טסט נגמר עוד חודשיים. המחיר שלה הוא 10 אבל בגלל הצמיגים הבולמים והטסט כנראה אצליח לרדת עוד או שהם יעבירו טסט, נראה. מה אומרים?
×
×
 • תוכן חדש...