Jump to content

Muzic4Ever

 • פרסום הודעות

  710
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

14 נייטרלי

אודות Muzic4Ever

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מעדכן שהמזגן עובד ונראה שהכיפופים הידניים עברו בשלום. הייתי גם בסופקו (supco). מקום נחמד. אממה, אין שם קופה. אם רוצים מוצר מסוים צריך לבצע הזמנה מהאתר ורק אז כשיש מספר הזמנה וחשבונית משולמת ניתן לקבל את הפריטים. תודה רבה!
 2. ראיתי את הקפיץ הזה. באסה אם קונים סט מוכן. זה אומר שצריך לחתוך את הפלרים המקוריים + להוציא את הבידוד בנקודת הכיפוף. לא כיף גדול... אין מכופפים שמתאימים לצינור כולל בידוד?
 3. האמת, בשנים האחרונות התקנתי משהו כמו 12 מזגנים. הגדול ביותר היה היום. 3 כ"ס וצינור 1/2 (נראה לי. או שזה היה 5/16. לא זוכר) שכופפתי ל 90 מעלות ביד. נקווה שלא שברתי אותו. רק מחר נדע כשיהיה לי סט פלר ואתחבר ליחידה החיצונית. בכל אופן, תמיד צריך ללקט כלים מחברים. נמאס, גם לא נעים לבקש וגם הוא מעקם פרצוף למה לו נתת לו את העבודה. בשביל 200 ש"ח? שווה שישב בארגז. תודה רבה על כל העצות המועילות. לקחתי לתשומת ליבי. אגב, מדוע לפעמים צינורות היחידה הפנימית מגיעים עם גומי ולפעמים לא? ממה שאני יודע, ההידוק צריך להיות מתכת למתכת ללא שום מתווך באמצע. לא גומי ולא טפלון. אני צודק?
 4. מפתיע, מכל המבחר באלי שמרתי אחד בעגלה. המתנתי לתשובה שלך (שלא איחרה להגיע). נראה לי שנפלתי על משהו דומה. https://www.aliexpress.com/item/32821478706.html?spm=a2g0o.cart.0.0.eb803c005Xg1hw&mp=1 אותו מחיר כמעט אבל מקבלים בנוסף מסילה מטרית, סכין חיתוך, ומזוודה. הפרש של 50 ש"ח בערך. ובאותה הזדמנות - הסתכלתי גם על המכופף הזה: https://www.aliexpress.com/item/4000589576288.html?spm=a2g0o.cart.0.0.eb803c005Xg1hw&mp=1 מניח שזה אותו סיפור מבחינת "מורכבות" הדבר. מה אתה אומר? @איציק נ.
 5. שלום, נמאס לי להשאיל את הכלי הנ"ל מאנשי מקצוע לכל התקנת מזגן שיוצא לי לעשות. הגיע הזמן לרכוש אחד לעצמי. אממה, יש מכשירים באיזור ה 150 דולר לפני משלוח (ridgid לדוגמא) מול כאלו מדוד אלי בעשרות דולרים בודדות אחרי משלוח. למראית עין הם נראים אותו הדבר כמעט... לאן כדאי לשים את פעמי לפני רכישה? על מה בעצם אני אמור להתמקד? תודה רבה,
 6. הייתי מהמר על רצועת אביזרים שהחליקה לרגע והתיישבה חזרה במקום. ממליץ לבדוק אם היא מתוחה כראוי.
 7. שלום לכולם, יש לי בערך 10-15 מנועים למסירה (M63D). הם רצו כמה שעות בבדיקות מאמץ אך הם במצב חדש לחלוטין. פשוט סיימנו פיתוח ואין בהם צורך אז בעצם הכתובת הבאה שלהם היא הפח. מי שמעוניין, איסוף מזכרון. כאמור, ללא כל תמורה. מצב לינק ומפרט טכני. https://www.nerimotori.com/en/prodotti/series-of-motors/monofase/single-phase-m Sent from my PH-1 using Tapatalk
 8. לא זוכר את שמה. ממוקמת באיזור תעשיה צפוני חדרה צמוד לתחנת הדלק של דור-אלון שם. Sent from my PH-1 using Tapatalk
 9. מצטרף קצת מאוחר לשרשור ומקווה שלא שאלו כבר. לא עיינתי... מה צריכת הדלק של מטוס כמו 787? במיוחד ברגע ההמראה עד שמגיעים לגובה שיוט. נתון שתמיד סיקרן אותי.
 10. היה לי סיפור דומה. כשרכשתי את הרכב הוא רעד במהירות 120 קמ"ש לערך. החלפתי צמיגים כי הקודמים גם כך היו בסוף חייהם. בחרתי סט דיי איכותי פירלי P6. היה שיפור, אבל עדיין אדם קפדן מרגיש רעידות. המשכתי באיזונים... 3 פעמים. כל פעם במקום שונה. לא נפתרה הבעיה. לבסוף הגעתי לפנצ'ריה שאיכשהו מכשיר האיזון שלהם יודע למדוד את המשקל הפנימי של הצמיג תו"כ גלגול. משהו כזה. לא זוכר את המונח בדיוק... מסתבר שצמיג אחד (אחורי אגב) מתוך הרביעיה החדשה היה עם משקל של 8 ק"ג בסיבוב לעומת 2.5-3 בשאר. לאחר דין ודברים במקום שבו רכשתי אותם, הוא פירק אותם והרכיב מישלין PS4 במקומם, והנה. פסקו הרעידו
 11. כשמגיע הקונה הנכון... לפני שנה בערך אימי מכרה כזו לבנה 2011, גם כן טופלה בעדי מהיום שיצאה מהסוכנות. (אנחנו כמובן היינו יד 00) נמכרה עם 100k על השעון, אחרי טיימינג, מצבר וצמיגים איכותיים. חודשים עמדה בלוחות עד שהגיע מישהו והסכים לתת עליה 10 א"ש בקושי. Sent from my PH-1 using Tapatalk
 12. כביש 2, בתקופה הזו של השנה בשעות הערב המאוחרות. לשוט עם הקטנוע על 100 קמ"ש. אויר מצוין כביש פתוח וריח של ים. לפעמים אני סתם עולה לרכיבה לחיפה וחזור רק בשביל הרוגע הזה.
×
×
 • Create New...