Jump to content

מרק10

 • הודעות

  28,915
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי מרק10

 1. הבנת מצויין. הייצרן ממליץ על מצבר AGM. האם חיברו את הצינורית לצד המצבר לסילוק גזים רעילים הנוצרים בזמן טעינת המצבר מחוץ לתא המטען ?
 2. ייצרן המצברים Yuasa נחשב לייצרן מצברים איכותיים ובעל מוניטין מצויין בתחום המצברים. חלק גדול מהרכבים החדשים תוצרת יפן בעבר וגם בהווה מגיעים עם מצבר תוצרת Yuasa. בדרך כלל אם לא תמיד מצברים המותקנים בתא המטען של הרכב הם מסוג AGM וברכב של פותח האשכול אני יודע בוודאות שהמצבר המקורי הוא AGM וחשוב להתקין אחד כזה של ייצרן בעל מוניטין. אכן מדובר בסה"כ על טכנולוגיה אבל לכול ייצרן יש את שיטות הייצור ופטנטים שהוא שומר קרוב לחזה בכדי לייצר מצבר איכותי.
 3. המצבר עשה את שלו ולכן אינו "מחזיק" טעינה ויש להחליפו. אם לאחר החלפת המצבר לאחר שבוע ימים הרכב מתניע כרגיל אז אין צורך לחפש זליגה במיוחד שהתופעה הופיעה לקראת סיום חייו של המצברץ
 4. כנראה מדובר על לדים או לד שנשרף. לא ניתן להחליף את הלד ללא פירוק כול המכלול ולהחליפו במעבדה שמתמחה בתיקונים לוחות שעונים.
 5. רק עכשיו שמתי לב שהמגבים מיוצרים בבלגיה.
 6. היי בוקי, היום רכשתי זוג מגבים תוצרת בוש דגם A979S לגולף דור 5 אצל משווק מורשה של בוש. המגבים הגיעו ללא שום מתאם. כפי שכתבתי כבר לפני 3 שנים קיימים בשוק גם מגבים עם מק"ט המתאים "בול" לרכב שלי ולעוד מספר מצומצם של רכבים תוצרת VAG ללא שום מתאם.
 7. לפחות המנוח לא יוכל להמשיך להונות אנשים בעתיד וזה רווח לחברה כולה.
 8. ייתכן מנורות הלד שרכשת יש חשיבות לקוטביות של התקנת הלדים. תנסה להפוך את הלד ב-180 מעלות.
 9. ייתכן שגרמת לקצר ולשריפת הפיוז. אתה יכול לעלות תמונה או קישור ללדים שהתקנת ?
 10. לפעמים זה אותו שמן המתאים גם לתיבת הילוכים אוטומטית.
 11. יישנם מספר סוגים שונים של צורת האחיזה של פסי המגע לבית הסוללה ולדעתי לא ניתן להשיג בארץ אלא רק להזמין מחו"ל. אפשרות אחרת לנסות לרכוש בית סוללה דומה ולהוציא את המגעים ולהתקינם בבית הסוללה שניזוג. https://www.dgelect.co.il/product/בית-סוללות-ל-2-aa
 12. בהחלט מומלץ להזמין מחו"ל. קיימים עוד ייצרנים אשר מייצרים פילטרים איכותים כגון: HENGST FILTER MAHLE
 13. נוזל הידראולי (שמן הגה) לא אמור להיות חסר אלא אם קיימת נזילה. השמן המתאים הוא DEXRON II או III. המילוי מתבצע דרך פתח המילוי במיכל שכתוב עליו Power steering. https://www.autostore.co.il/product/שמן-גיר-motul-dexroniii/
 14. לפי האתר של MANN FILTER לרכבך ניתן לרכוש מסנן רגיל, מסנן פחם פעיל וגם מסנן FP אשר משלב את כול היתרונות של מסנן פחם פעיל+מסנן אלרגנים ושאר מזיקים. ראה קובץ מצורף כיצד להחליף את הפילטר וגם המק"טים המתאימים. https://catalog.mann-filter.com/EU/eng/vehicle/MANN-FILTER Katalog Europa/Vehicles/CARS %2B TRANSPORTERS/HYUNDAI/Ioniq/1.6 GDI Hybrid (T00000000220452) CU_CUK_FP 24 004.pdf
 15. מרק10

  חבילה מעלי אקספרס

  היה כאן מישהו שכתב שהמשלוחים מעלי אקספרס מגיעים תוך שבוע שבועים. אצלי משום מה כול המשלוחים מגיעים אחרי 3 שבועות או חודש.
 16. אלה שהפסידו כספים בגללו כנראה תקעו לו כדור מה שנקרא עין תחת עין.
 17. אנא ציין על איזה רכב מדובר ושנת ייצור ונוכל לבדוק יחד איזה מסנן מותקן ברכבך. לפעמים הדבר כתוב בספר הרכב.
 18. הפילטר ממש לא קטן וברכב שלי הוא יותר גדול במידות החיצוניות מפילטר אוויר. מסנן מזגן מתוכנן להתמודד עם כמויות אוויר וזיהום אוויר גם למשך שנתיים.
 19. פעולת מערכת המיזוג תקינה. תבדוק האם מותקן ברכבך מסנן פחם פעיל אשר אמור להפחית את הריח והגזים הרעילים. במידה ומותקן מסנן אבקנים רגיל מומלץ לשדרג למסנן פחם פעיל.
 20. ייתכן מאוד שחיישן הטמפ' המותקן על המאייד לא תקין לכן המאייד קופא ונוצרת שכבת קרח.
 21. מרק10

  מכונת כביסה

  אם הכביסה עברה סחיטה טובה אז לא יהייה שום ריח רע לאחר מספר שעות.
 22. יש טעם בדברייך. ייתכן שנפלה טעות בנתונים או הייצרן התבלבל בין זרם התנעה ראשונית או זרם נעילה לבין הזרם בזמן עבודה.
 23. לי נראה שהכבלים המופיעים בתמונה הם בעלי שטח חתך מתאים לזרם של 90A. אני מאמין שהייצרן של המדחס דאג לצייד את המדחס בכבלים מתאימים.
 24. עדיף בכלל לא לחבר צרכן כזה למצבר של רכב פרטי גם אם הרכב מונע.
×
×
 • תוכן חדש...