Jump to content

ramik33

 • הודעות

  1,500
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

3 עוקבים

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בפקק
 • איזה רכב יש לך?
  מרצדס
 • תחביבים
  רכב, ספורט וטכנולוגיה
 • מקצוע
  מהנדס מפעל

צפיות אחרונות בפרופיל

3,430 צפו בפרופיל

הנקודות של ramik33

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

88

מוניטין

 1. כן אני עדיין בתקופה שלהיפגש עם האישה זה לא מעיק. אבל אני כן יכול להבין למה אחרים יראו זאת בדיוק ההפך 😄 לגבי השניים האחרים הנאה צרופה בשבילי. אין כמו לגרום למישהו לצעוק ברוסית בקולי קולות אחרי שאתה עושה לו בית ספר בDOTA 😛
 2. why not both? easier said than done לשבור מסלול עכשיו ולהתחיל מ0 לא אופציה ריאלית עבורי. בטח בתחומי העניין שלי, שספק אם שנים רבות יביאו אותי לשכר הנוכחי. באמת שמאחל להרבה חברה צעירים פה שבתחילת דרכם שימצאו עבודה עם תנאים כמו שלי. עם "סבל" כמו שאני עובר זה כמעט מרגיש לי לא בסדר לקטר. החיים בסך הכל די מחייכים אליי (טפו טפו טפו).
 3. מוצאים שמחה בדברים הקטנים. כנפגשים עם האישה, משחקים עם האחיין, רומסים נובים במשחקי רשת!!
 4. @שליקו99 אין מה להתבאס. אני עובד בעבודה נהדרת עם שכר גבוה. פשוט כמו שנאמר לפני, החיים הביאו אותי לזה. למדתי את המקצוע כי סוג של נשאבתי לזה מאחי ואבא שלי. הדברים שאני אוהב לעשות לא היו מכניסים לי יותר מדי כסף, לכן הם נשארים בתור תחביב. NO REGRETS!
 5. אני גם נמצא בסיטואציה מבלבלת. רק לאחרונה קיבלתי העלאת שכר של 2K לברוטו ושדרוג תנאים כללי, והנה נפלה לי הזדמנות חד פעמית (קונקרטית) למשרה בכירה במפעל בטחוני מוכר (מחזרים אחרי כבר תקופה). המשרה כרוכה בתוספת שכר של כמה אלפי שקלים אבל, לא יודע. אני מאוד נהנה בעבודה הנוכחית והאנשים פשוט נהדרים. לא אומר שלא אהנה בעבודה הפוטנציאלית אבל המעברים האלה מתישים. ומדובר גם בתחום חדש לחלוטין.
 6. אתה תשמע דעות לכאן ולכאן. יהיו כאלה שיגידו שזה מחולל ניסים ונפלאות, יהיו כאלה נייטרלים, וגם כאלה שיאמרו שזה רק עושה נזק. אני בדעה שזה מיותר. אין פה עניין של לפנק. אם אין איזו בעיה שאתה נואש לפתור באמצעות התוסף (שרוב הסיכויים שלא הייתה נפתרת באמצעותו) לדעתי תוותר.. מבחינת ניקיון מנוע, אם הרכב טופל בשמן איכותי במשך כל השנים לא אמורה להיות בעיה מיוחדת, או סיבה לניקוי מיוחד.
 7. לגבי הסמלים, אין אצלי יום בלי שמישהו ניסה לעקור את הסמל העליון שעל מכסה המנוע. מקווה שיום אחד מישהו לא יחטוף קריזה שאי אפשר לגנוב אותו אלא רק לשבור, ואכן יעשה זאת. טוב נו, הכי הרבה מזמינים חדש מאלי אקספרס.
 8. אני לא בטוח שזאת השיטה אבל זכור לי שפעם היתה לי אותה בעיה עם רכב שקניתי. הלכתי לפחח, הוא הסתכל שניה על הדלת, פתח אותה ונתלה עליה כמו בבון. (ממש עם רגליים באוויר) הסתכלתי עליו המום, אך כשהוא סיים לשגל את הדלת, נשארתי יותר המום כשהדלת ישבה פרפקט 🤣 מקווה שלעדי יש דרך יותר אלגנטית ממה שחזו עיני .
 9. ramik33

  קמצנות

  וואלה צודק. לא קראתי בעיון את ההודעה המקורית. הספקתי אפילו לערוך את ההודעה שלי .
 10. ramik33

  קמצנות

  מסכים עם כל מילה (באופן כללי). כי זה בדיוק מה שקרה לי לא פעם. זה לא בהכרח שאנשים שוטפי רכב הם קמצנים (חלקם יכולים להיות) תודה למר יאיר שמתחתי, אכן מדובר בסרקזם בהודעה המקורית. (ערוך) אכן יש 2 צדדים לכל מטבע.
 11. ramik33

  קמצנות

  תודה לא סביר. 😇 מה הכיף בזה? 😜 , (אגב בציטוט שלי לא רואים את ה🤣 שהיה שם, אנשים עוד יחשבו שזה היה ברצינות 🙄) יהיו בטוח מתנות קטנות וצנועות, כל אחד לפי כבודו ומעמדו, וזה בסדר גמור. מה שאני חושב על זה או אסיק מזה, זה שלי וזכותי. ובכל מקרה יישאר איתי ולעולם לא יאמר לעולם לנותן המתנה. לא במילים ולא במבטים. כל אחד שיעשה מה שנכון בעיניו. בתקווה שזה באמת בלב שלם ובמטרה לשמח. ולא רק כדי לצאת מידי חובה. טוב יאללה תנו עוד סיפורי קמצנות ושחררו אותי מהסיפור המעייף הזה 🙃
 12. גם לי זה קרה, אך לאחר שבוע (באופן מפתיע). בטח יש איזה זוג אופניים איפשהו באשדוד עם כיסויי ונטיל של מרצדס. היו גם כאלה עם נעילה של בורג מהצד, אבל פחדתי לקנות כאלה, שלא יגנבו את הגלגלים כשלא יצליחו לפרק את כיסויי הונטיל 🤣
 13. ramik33

  קמצנות

  נכון וכל כך פשוט, לא צריך בכלל כנראה. אני במקרה מתחתן ב10.10, ואשמח לראות כל אחד ממוזמניי. אבל אם מישהו יביא פחות מ400 שקל אני אשמיד אותו 🤣🤪 סתם.. העיקר שיעבור בשלום ושכולם יהנו. הולך להיות מהמם בע"ה.
 14. ramik33

  קמצנות

  לא יודע מה לומר לכם. לדעתי לתת מתנה שבעל האירוע מפסיד ממנה זה לא בסדר. אני חושב שמן הראוי לתת סכום שבעל האירוע לא יפסיד ממנו. אין אפשרות? בוא לבד. אין אפשרות גם לזה ? אל תבוא. זה גם ככה לא אירוע שאתה חייב להיות נוכח בו. לא ביקשתי מידה כנגד מידה. לא ציפיתי שייתן 1500 שקל רק כי כיבדתי אותו במספר אירועים. ציפיתי למינימום של המינימום וגם זה לא היה. ואם מישהו באמת מרגיש שזה בזבוז של זמן ועינוי עבורו, שלא יבוא בכלל.
×
×
 • תוכן חדש...