Jump to content

ramik33

 • הודעות

  1,500
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי ramik33

 1. כן אני עדיין בתקופה שלהיפגש עם האישה זה לא מעיק. אבל אני כן יכול להבין למה אחרים יראו זאת בדיוק ההפך 😄 לגבי השניים האחרים הנאה צרופה בשבילי. אין כמו לגרום למישהו לצעוק ברוסית בקולי קולות אחרי שאתה עושה לו בית ספר בDOTA 😛
 2. why not both? easier said than done לשבור מסלול עכשיו ולהתחיל מ0 לא אופציה ריאלית עבורי. בטח בתחומי העניין שלי, שספק אם שנים רבות יביאו אותי לשכר הנוכחי. באמת שמאחל להרבה חברה צעירים פה שבתחילת דרכם שימצאו עבודה עם תנאים כמו שלי. עם "סבל" כמו שאני עובר זה כמעט מרגיש לי לא בסדר לקטר. החיים בסך הכל די מחייכים אליי (טפו טפו טפו).
 3. מוצאים שמחה בדברים הקטנים. כנפגשים עם האישה, משחקים עם האחיין, רומסים נובים במשחקי רשת!!
 4. @שליקו99 אין מה להתבאס. אני עובד בעבודה נהדרת עם שכר גבוה. פשוט כמו שנאמר לפני, החיים הביאו אותי לזה. למדתי את המקצוע כי סוג של נשאבתי לזה מאחי ואבא שלי. הדברים שאני אוהב לעשות לא היו מכניסים לי יותר מדי כסף, לכן הם נשארים בתור תחביב. NO REGRETS!
 5. אני גם נמצא בסיטואציה מבלבלת. רק לאחרונה קיבלתי העלאת שכר של 2K לברוטו ושדרוג תנאים כללי, והנה נפלה לי הזדמנות חד פעמית (קונקרטית) למשרה בכירה במפעל בטחוני מוכר (מחזרים אחרי כבר תקופה). המשרה כרוכה בתוספת שכר של כמה אלפי שקלים אבל, לא יודע. אני מאוד נהנה בעבודה הנוכחית והאנשים פשוט נהדרים. לא אומר שלא אהנה בעבודה הפוטנציאלית אבל המעברים האלה מתישים. ומדובר גם בתחום חדש לחלוטין.
 6. אתה תשמע דעות לכאן ולכאן. יהיו כאלה שיגידו שזה מחולל ניסים ונפלאות, יהיו כאלה נייטרלים, וגם כאלה שיאמרו שזה רק עושה נזק. אני בדעה שזה מיותר. אין פה עניין של לפנק. אם אין איזו בעיה שאתה נואש לפתור באמצעות התוסף (שרוב הסיכויים שלא הייתה נפתרת באמצעותו) לדעתי תוותר.. מבחינת ניקיון מנוע, אם הרכב טופל בשמן איכותי במשך כל השנים לא אמורה להיות בעיה מיוחדת, או סיבה לניקוי מיוחד.
 7. לגבי הסמלים, אין אצלי יום בלי שמישהו ניסה לעקור את הסמל העליון שעל מכסה המנוע. מקווה שיום אחד מישהו לא יחטוף קריזה שאי אפשר לגנוב אותו אלא רק לשבור, ואכן יעשה זאת. טוב נו, הכי הרבה מזמינים חדש מאלי אקספרס.
 8. אני לא בטוח שזאת השיטה אבל זכור לי שפעם היתה לי אותה בעיה עם רכב שקניתי. הלכתי לפחח, הוא הסתכל שניה על הדלת, פתח אותה ונתלה עליה כמו בבון. (ממש עם רגליים באוויר) הסתכלתי עליו המום, אך כשהוא סיים לשגל את הדלת, נשארתי יותר המום כשהדלת ישבה פרפקט 🤣 מקווה שלעדי יש דרך יותר אלגנטית ממה שחזו עיני .
 9. ramik33

  קמצנות

  וואלה צודק. לא קראתי בעיון את ההודעה המקורית. הספקתי אפילו לערוך את ההודעה שלי .
 10. ramik33

  קמצנות

  מסכים עם כל מילה (באופן כללי). כי זה בדיוק מה שקרה לי לא פעם. זה לא בהכרח שאנשים שוטפי רכב הם קמצנים (חלקם יכולים להיות) תודה למר יאיר שמתחתי, אכן מדובר בסרקזם בהודעה המקורית. (ערוך) אכן יש 2 צדדים לכל מטבע.
 11. ramik33

  קמצנות

  תודה לא סביר. 😇 מה הכיף בזה? 😜 , (אגב בציטוט שלי לא רואים את ה🤣 שהיה שם, אנשים עוד יחשבו שזה היה ברצינות 🙄) יהיו בטוח מתנות קטנות וצנועות, כל אחד לפי כבודו ומעמדו, וזה בסדר גמור. מה שאני חושב על זה או אסיק מזה, זה שלי וזכותי. ובכל מקרה יישאר איתי ולעולם לא יאמר לעולם לנותן המתנה. לא במילים ולא במבטים. כל אחד שיעשה מה שנכון בעיניו. בתקווה שזה באמת בלב שלם ובמטרה לשמח. ולא רק כדי לצאת מידי חובה. טוב יאללה תנו עוד סיפורי קמצנות ושחררו אותי מהסיפור המעייף הזה 🙃
 12. גם לי זה קרה, אך לאחר שבוע (באופן מפתיע). בטח יש איזה זוג אופניים איפשהו באשדוד עם כיסויי ונטיל של מרצדס. היו גם כאלה עם נעילה של בורג מהצד, אבל פחדתי לקנות כאלה, שלא יגנבו את הגלגלים כשלא יצליחו לפרק את כיסויי הונטיל 🤣
 13. ramik33

  קמצנות

  נכון וכל כך פשוט, לא צריך בכלל כנראה. אני במקרה מתחתן ב10.10, ואשמח לראות כל אחד ממוזמניי. אבל אם מישהו יביא פחות מ400 שקל אני אשמיד אותו 🤣🤪 סתם.. העיקר שיעבור בשלום ושכולם יהנו. הולך להיות מהמם בע"ה.
 14. ramik33

  קמצנות

  לא יודע מה לומר לכם. לדעתי לתת מתנה שבעל האירוע מפסיד ממנה זה לא בסדר. אני חושב שמן הראוי לתת סכום שבעל האירוע לא יפסיד ממנו. אין אפשרות? בוא לבד. אין אפשרות גם לזה ? אל תבוא. זה גם ככה לא אירוע שאתה חייב להיות נוכח בו. לא ביקשתי מידה כנגד מידה. לא ציפיתי שייתן 1500 שקל רק כי כיבדתי אותו במספר אירועים. ציפיתי למינימום של המינימום וגם זה לא היה. ואם מישהו באמת מרגיש שזה בזבוז של זמן ועינוי עבורו, שלא יבוא בכלל.
 15. ramik33

  קמצנות

  ואני דווקא חושב שלא העריך אותי. ויותר מזה זה גם העמיד אותי בסיטואציה לא נעימה מול אחי ואשתו. כשהם ספרו לי על הסכום הייתי בטוח שמדובר בטעות. יותר הרגיש לי שבא כדי לצאת מדי חובה.. הייתי מעדיף שהיה ממציא תירוץ. חסרונו לא היה מורגש יותר מדי באירוע של אחי. שכן גם ככה הוא ואשתו התאדו חצי שעה אחרי החופה. הייתי מקבל את עניין המאמץ, אם היו לו ילדים והיה צריך סידור מיוחד, אם היה גר בעיר רחוקה (הוא גר באותה העיר), אם מצבו הכלכלי היה רע (הוא לא), או אם חס וחלילה היה מוגבל פיזית. מעבר לזה אני לא מחשיב ללכת לאירוע כמאמץ, אני אישית נהנה ללכת ולשמח אנשים ביום שמחתם. כל עוד נושא המתנות הכספיות קיים (בזוי או לא), אני תמיד אשתדל לתת מתנה ראויה שתכבד את בעל האירוע.
 16. ramik33

  קמצנות

  הסיפורים על אירועים הזכירו לי שחבר לשעבר , בא לחתונה של אחי עם אשתו והביא 200 שקל. (חבר לשעבר לא בגלל הכסף, הוא חזר בתשובה באופן קיצוני 100 שערים סטייל והתנתק מכולם). למה זה מאכזב? כי הוזמנתי לכמה וכמה אירועים שלו במשך השנים בסכום מצטבר של אלפי שקלים . בר מצווה של אחיו הקטן, והחתונה לאחר כמה שנים של אותו האח (התחתן בגיל מאוד צעיר) - למעלה מ700 שקל בכל אחד מהאירועים. חינה של אח אחר + החתונה שלו, כ1000 שקל. בחתונה ובחינה של החבר עצמו למעלה מ1000 שקל. כולל עזרה לוגיסטית לא מבוטלת. כל הנ"ל לא נעשה כדי לצפות להחזר אלא באמת מחיבה אדירה שהייתה לי לחבר שהחשבתי לאח, אולי מבחינתו זה היה הדדי עד הכסף.. עם זאת, אני אישית הייתי מוציא כסף מתחת לאדמה ולא בא עם 200 שקל עם בת זוג!!! לחתונה של חבר שהוא כמו אח. ובטח לא אחרי כל מה שלעיל. החברות אכן לא הסתיימה בגלל ה200 שקל, אבל אני לא יכול לומר שזה לא נתן לי המון חומר למחשבה.. (על עצמי ועל אחרים) איך שאולי אמר לאבי במערכון של הברית בפרלמנט כשאבי לא הביא מתנה? אבי תעשה טובה תאכל אחרון ואבי ענה לו, לא אני רק שותה 🤣
 17. ramik33

  קמצנות

  לך תדע, אולי הריח של הקקי התחבב עליה עם הזמן.
 18. ramik33

  קמצנות

  נכון אבל כשהוא מציג בפניי את הטיעון של, למה הם צריכים להרוויח עלי (אני מזכיר 1-2 שקל), לא יודע.. די קמצני בעיניי. בשוק בבטומי, היכן שכל הישראלים אוהבים להתמקח למוות, אני לא ראיתי (או שמעתי) שביעות רצון מהמוכרים. אדרבה, הם לרוב התלוננו מאחורי הגב (אני דובר את השפה), ואמרו דברים בסגנון אני לא מרוויח כלום מהעסקה הזאת וכו'. כמובן שנתקלתי שם במחירים מגוחכים (ביוקרם) פה ושם, אבל לרוב בהשוואה לארץ הכל די זול מלכתחילה.
 19. ramik33

  קמצנות

  לא עברתי על הכל, אבל למישהו יצא לטייל עם חבר "חסכן"? רמז.. זה לא כיף בכלל. לדוגמה, עשינו תורות בתשלום למוניות (בגרוזיה), אני תמיד נתתי מה שביקשו ישר (אלא אם כן זיהיתי ניסיון עקיצה), כי מדובר בגרושים. החבר ה"חסכן" תמיד התמקח על כל פרוטה שזה נהיה כבר לא נעים. שתבינו, ההפרש הוא 1-2 שקל. אני מגזים אם כל הטיול הוא חסך בצורה הזאת 50 שקל.. אבל כמות הדיבורים והוויכוחים בטח לא שווה (בשבילי) גם לא 500 שקל. אגב, תופעת התדלוק של 20 שקל שואדים הזכיר לפני כמה דפים, שם זאת תופעה של ממש. לא אחת שנהגי המונית שם עברו דרך תחנת דלק כדי למלא 2-3 ליטר והמשיכו ליעד. כנ"ל בכל חנות שהיינו.
 20. כן, חשבתי להכניס את זה, אך מאחר וברכבים מהסוג הזה המחירון לא באמת אומר משהו, קצת הזנחתי את הנושא. אולי אעדכן את הדוח בהמשך. לגבי הStage one, יתווספו כמה עשרות סוסים וכמה קגמ"ים בריאים. בלי קנס גדול מדי (או בכלל) לבלאי. אי אפשר לעלות על זה בטסט. לשם כך יש צורך להתחבר למחשב הרכב עם ציוד מתאים. מדובר בשינוי תכנתי בלבד ללא תוספות ושדרוגים פיזיים.
 21. היי חברים. השבוע אני סוגר שנתיים עם הרכב, ולכבוד כך אני מעלה כמו בפעם שעברה, את הסיכום השנתי (יש בסיכום גם את השנה הקודמת). הייתה שנה יחסית טובה ללא הרבה תקלות, מה שהשאיר לי מקום לכמה שדרוגים ג'אנטים 18 + רביעיית פירלי, מערכת אנדרואיד ועוד. ללא כל הפינוקים עלות האחזקה השנתית כולל דלק ביטוחים וטסט, עמדה על כ20K ש"ח. הפינוקים עלו עוד כ6K. עניין הרכב מהעבודה ירד מהפרק, קיבלתי תוספת שכר נאה במקום אני מעריך שאשאר עם הרכב עוד שנה אחת מלאה לפחות. עוד לא מיציתי, ואחרי הטיפול הקרוב אני מתכנן להתפנק בStage 1. מצ"ב טבלת אקסל לעיונכם. הוצאות רכב מרצדס.xlsx
 22. ההחלטה נבונה, גם אני התנדנדתי בין ps5 לבין הxbox, והפעם החלטתי ללכת דווקא על xbox בדיוק בגלל הgamepass. עד עכשיו לא משעמם אני קניתי דווקא את הגרסה החזקה (X) אבל מבחינת תוכן אין שום הבדל. אגב אם FIFA זה הכיוון, יש בgamepass את 2020. משחקי ספורט אחרים יש אפילו 21 (NBA וגם הוקי כמדומני).
 23. המזגן הכי קר Ever שנתקלתי בו היה בפיז'ו 406 שהייתה לאבי לפני כמה שנים. קליאו 2002 (הרכב הראשון שהיה על שמי), מזגן מצוין. אבל כשהוא עבד, הרכב בקושי נסע במזדה 3 2009 היה מזגן טוב, כנ"ל בלנסר 2008. קליאו 2017 בינוני, I35 2016 בינוני +. הכי גרוע היה במונדאו 2009 שהייתה לי שלא שונה בהרבה בעליבותו מדגמי המונדאו/Smax החדשים יותר. המזגן הנוכחי יוצא מן הכלל (מרצדס E). בטח בהתחשב בגודל מרחב הפנימי ושהאוטו שחור וגם בפנים הכול שחור כולל העור. לפני שבועיים ירדתי לאילת והיה מאוד חם. ההורים שלי שישבו מאחור, סגרו ופתחו לסירוגין את המיזוג האחורי, ומצאתי את עצמי מעלה אט אט את הטמפרטורה בבקרת האקלים ומנמיך את עוצמת המאוורר.
 24. אני אישית חיכיתי וחיכיתי, ונשברתי.. הלכתי הפעם (לבנתיים) על xbox series X, שעל פניו קניה נהדרת. מדובר בקונסולה אימתנית ובשילוב עם הgamepass לא חסר במה לשחק. היה לי xbox one שמכרתי, ואין מה להשוות. חוויה אחרת לחלוטין. אפילו משחקים של xbox 360 נראים לא פחות ממדהים (gears of war 2,3). אני מניח שמתישהו בהמשך הדרך אקנה ps5, אבל רק כאשר יצאו מספיק אקסקלוסיביים שווים. (god of war חדש, חדש horizon, uncharted חדש, קשה לי להאמין אבל the last of us חדש וכו') בנתיים הps4 שיש לי, מספיק טוב בשביל כל האקסקלוסיביים של הדור הנוכחי. יש לי גם switch עם המון משחקים שרכשתי, וזה נהיה יותר ויותר קשה לחלק את הזמן המועט שיש לי בין כל המשחקים הנהדרים שאני רוצה לשחק.
×
×
 • תוכן חדש...