Jump to content

redroze

 • פרסום הודעות

  8,989
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

1 עוקב

אודות redroze

 • דירוג
  כותב. הרבה.
 • תאריך לידה 17/07/1985

Personal Information

 • מיקום
  רמת גן
 • מקצוע
  סטודנט
 1. redroze

  שוק יד 2 בזמן הקורונה

  פשוט תסתכל על מהשהוא עשה במשברים אחרונים.
 2. לא אפשרי לנסוע במונית עם 2 ילדים במושבי בטיחות. בנוסף באזור שאני גר לא מסתובבות הרבה מוניות. אני לא מסכים עם מה שרשמת לגבי המושבים, יש אנשים שצריכים את התא מטען הגדול ולכן גרסת ה-5 מושבים רלוונטית עבורם. מסכים מאוד עם סולל הדרך. מדובר ברכב פשוט, אמין וזול לקניה ואחזקה. סוג של טויוטה קורולה של עולם הג'יפים. לא קשור למידת הצמיגים אבל הרכב מאוד נח.
 3. צריכת דלק נשארה זהה, הביטוח ירד השנה וקיבלתי עודף מ-3000 ש"ח. אגרת הרישוי גם ירדה ל-1604 ש"ח. טיפול השנה הסתכם ב-1500 ש"ח וכלל שמן מנוע, פילטר שמן מנוע, פילטר אוויר למנוע, פילטר אוויר לקבינה ומגבים. כל החלקים מקוריים כמובן. היה שוב ריקול (קשור לממסרים), המסך של המובילאיי התנתק מהשמשה והודבק מחדש, דלתות אחוריות ודוושת קלאץ קצת חרקו אז בקשתי שיגרזו. הרכב עם קצת יותר מ-72 אלף ק"מ, נסע כ-5 אלף ק"מ בשנה האחרונה. שאפו למוסך סגנון שהוציאו אותי חזרה לכביש בשעה וחצי מהרגע שהגעתי למוסך (וכרגיל לא הייתי מהראשונים שהגיע למוסך).
 4. מה לגבי סובארו STI? תמיד אפשר לחכות עוד שנה שנתיים ש-I30N תכנס בתקציב.
 5. ד"ר מרצלה נמש, 0508804694. מקבלת ברמת גן (פרטי), בני ברק ואלעד (מכבי).
 6. למה לא ללכת על מקום טוב באמצע, קיה נירו או יונדאי קונה. הנירו תהיה חסכונית בהשוואה לספורטז מבלי לעשות פשרות גדולות בתחום המרווח. הקונה תהיה תחנת ביניים מבחינת גודל בין המאזדה לקיה. החיסרון היחיד הוא שבתקציב נכנס לך רק רכבים מהשנתון הראשון ששווק בארץ וכל הרכבים עם 4על4 שהוא דיי מיותר ב-99% מהזמן.
 7. redroze

  הוצג פולקסווגן קאדי חדש

  קשור לשינוי שיטת מדידת פליטת המזהמים בתקן יורו 6D. עד עכשיו המנועים המוחלשים עברו מתחת לרדאר בגלל שיטת המדידה. כעת שעברו למדידה יותר קרובה למציאת האמת יצאה לאור.
 8. בייבוא אישי את יכול להביא מה שאתה רוצה כל עוד יש לו תקינה אירופאית (או אמריקאית/יפנית אבל כאן אנחנו מדברים על יצרן אירופאי).
 9. אם את בטוח בצדקתך, הזמן שמאי מטעמך ותן למוסך אישור לתקן בליווי של השמאי. כך תפתור את התעלומה. אם הנזק נגרם כתוצאה מגורם חיצוני אז תהיה לך הוכחה שלא השחילו אותך סתם. אם השמאי יתעד בדו"ח שאין נזק מגורם חיצוני יש לך עילה לתבוע את המוסך. היה והמוסך מסרב להצעה שלך, גרור את הרכב משם מיד כי כנראה מסבנים אותך.
 10. אם זה כ"כ כואב לך למה אתה לא סוגר עכשיו את ההלוואה?
 11. אמרו את אותו משפט על מערכות ההזרקה הממוחשבות שהחליפו את הקרבורטורים. זה לא עזר.
 12. לא יודע איך זה באאודי, במרצדס המצלמה נמצאת בתוך "כוך" שגשם לא יכול להגיע אליו.
 13. יתרונות נוספים, מעבר לשיפור האווירודינמי, הם ראות טובה יותר בלילה (רואים כמו אור יום) ובגשם (המסך בתוך הרכב ולכן לא מתכסה בטיפות). בנוסף המצלמה יכולה לצלם זווית גדולה יותר ממה שמראה רגילה מציגה.
 14. redroze

  עידן הנפט - תחילת הסוף.

  אז למה לא לקנות חשמלי מלא? לא חבל על המשקל של מנוע הבנזין? העובדה שתצטרך כל שנה להשקיע כסף כדי לטפל בו למרות שהוא עובד רק 20% מהזמן בהשוואה למצב כיום.
 15. ממשיך לקנות כמה שיותר.
×
×
 • Create New...