Jump to content

netanel1014

 • הודעות

  1,060
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי netanel1014

 1. במצב סביר. אם אין בעיה תקציבית תחליף.
 2. שאלה טובה. אין לי מושג לאיזה הם מחליפים אבל אני משער שזה לא יהיה אותו אחד כי הבעיה תחזור על עצמה.. בכל מקרה הוא נסע עם הגיר החדש עוד 70-80 אלף קילומטרים בלי בעיות (הוא לא החליף לו שמן) עד שהרכב נמכר.
 3. את אותו הרכב היה לאבא שלי (אפילו אותו שנתון כמו לשלך) קרה לו בדיוק מה שתיארת עד שזה החמיר - במיוחד בפקקים הרכב היה פשוט לא מגיב לגז. הוא הלך למוסך מורשה ברחובות והמנהל מוסך שם אמר לו שהוא יעשה הכל כדי שיחליפו לו את הגיר (אפילו שהרכב היה כבר לא באחריות). לקח לו שבוע עד שהיבואן השתכנע ואישר החלפת גיר על חשבונו. עוד שבוע עד שזה הגיע והעבודה בוצעה. מהיום שאבא שלי קנה את הרכב הוא לא טיפל במוסך מורשה. נסה למצוא מוסך כזה שילחם בשבילך ותרוויח. מעבר לזה הרכב מאוד אמין.
 4. זה לא בסדר מצידו שהוא לא התקשר להודיע לך על הדבר הזה. זה רשלנות.
 5. מדוייק.אתה משנה את כל התפיסה.
 6. זה אקראי..כבר שמעתי על כמה מקרים שמזמינים סלולרי באלי ולא עולים על זה. בכל מקרה אני אף פעם לא קונה חבילות מעל 200 ש"ח כי 90 אחוז ממה שאני מזמין עובר בדיקת מכס וגם אכלתי אותה כבר עם כמה מוצרים שלא הגיעו אליי בכלל ולא יכולתי להזכות עליהם.
 7. למה לא נותנים אחריות? אם זאת סוללה שלהם שיעשו לה בדיקה ואז אחריות..מוזר.. אם הסוללה לא מקורית של טויוטה אז זה כבר בעיה.. בגדול אפשר לשפץ סוללה . יש כאלו בחו"ל שלוקחים רק את התאים של הסוללה שאינם תקינים ומחליפים ..לא שמעתי על זה בארץ.
 8. תוכל להחליף לסוללה מפירוק , ואז לגשת לטויוטה בשביל בדיקה ולעשות ביטוח. או לנסות להתמקח עם החברת ליסינג על המחיר לסוללה חדשה ולהוריד לעצמך את הדמי השתתפות..
 9. לדעתי מסמך רישמי של טויוטה אכן קביל כדי לדעת מה המצב של הסוללה. אם החברה של הליסינג הוציאה לך כתב אחריות מטעמם על הסוללה. הם צריכים לקבל את החוו"ד של טויוטה ולהחליף לך סוללה במסגרת האחריות.תבדוק אם בחוזה של האחריות כתוב מפורש שזה על סוללה חדשה. ולא בטוח בכלל שהם ידעו על הסוללה המקולקלת לפני הקניה . תצא מנקודת הנחה שלמכורים אין מושג מה הם מוכרים כי יש להם מלאי מתחלף כל הזמן.
 10. לדעתי אין פה צורך להחליף דלת . זה עניין של פוליש וקצת צבע. שאל פחח.
 11. תתפלא דווקא לא.. אתה יודע כמה תביעות יש לקבלנים כאלה? המון . לך עכשיו תיסע לבית משפט , תנסח תביעה , תשלם דמי פתיחת תיק , תחכה שנה עד שיהיה דיון , תוזמן לבית משפט ותבטל יום עבודה, הבחור ישלח איזה עובד שלו (אם בכלל)..השופט ישמע את הדברים ויבקש ממנו הוכחות. עצם זה שיש תמונה שלהם עובדים זאת לא הוכחה שהם עשו את השריטה. יציע להם להתפשר מחוץ לאולם. . בשביל מה? שריטה שיורדת בפוליש וקצת צבע?.
 12. הם תמיד מציעים. כשהייתי בבנק לסדר פרטים בסוף השיחה הפקידה הציעה לי הלוואה למרות שבכלל לא הייתי צריך. עדיין היא שאלה שוב אמרתי לה לא!!. כשלקחתי הלוואה לפני שנה בערך הפקידה שאלה אותי לאיזו מטרה וממש ניסתה לשכנע אותי שאני צריך סכום יותר גבוהה. בסוף הצליחה.
 13. תקנה בנד פשוט ותשים זה לא משנה.. אל תנסה עם אזיקון כי הוא לא אוטם טוב.
 14. יהיה פה אסון כל כך רציני שחצי מהמדינה תחזור 80 שנה אחורה ואנשים (במיוחד בפריפריה) יחזרו לגור במעברות. ליד הבניין שהייתי גר פינו את הדיירים (עם כל הציוד בפנים) כי הבניין עומד לקרוס. כבר כמה שנים שהוא לא קרס. אנשים פרצו לבתים וגנבו ציוד אז העירייה שברה את המדרגות. הוא נוטה לצד אחד.
 15. כשהרכב לא יניע תקנה מצבר. בנתיים הוא סביר.
 16. יכול להיות שהתקלה לא בממיר עצמו. עובדה שהחלפת חיישן חמצן והתקלה נעלמה לכמה חודשים. תבדוק אם יש איזה חור בצינורות של האגזוז או שתעשה בדיקה שוב לחיישן ותבדוק את התפקוד שלו.
 17. תתחיל בלבדוק חופשים במרכב של הרכב אולי משהו בטמבון רופף , חלון וכו'. גרוע מאוד שהיצרן לא ממליץ להחליף שמן ועוד בתיבה אוטומטית שזה קריטי..
 18. ההפחתה ברעש תיהיה לך זניחה. כנראה שהבידוד ברכב הזה לא משהו.
 19. אם הרכב קופצני מידי ולא מרכך את הקפיצות מספיק כנראה שהבולם התעייף. בכל מקרה אתה יכול לקפוץ לאיש מקצוע (אמין) ולבקש חו"ד. אם אתה לא מרגיש קפיצות והרכב "רגיל" לך אז אתה יכול להשאיר את זה ככה. הייתה לנו במשפחה שברולט 2001 עם הבולמים המקוריים . היו עייפים אבל לא משהו שמצריך החלפה.
 20. משולשים : אם אין יובש נראה בעין כנראה שזה לא המשולשים. שווה לך לבדוק חוו"ד שניה על הרעשים שיש בבאמפרים.. בלמים : רעידות אתה מתכוון בזמן בלימה? אם כן יש סיכוי שהן התעוותו (אם הם באיכות נמוכה) צריך לפרק ולבדוק. בגדול אני ממליץ לך לסדר את העניין עם הצמיגים ואז לראות איך להתקדם אם המשלושים. בד"כ אחרי החלפת משולשים מבצעים כיוון פרונט אבל זה מומלץ ולא חובה כי לא נוגעים בכיוון פרונט.
 21. גם לי קרה אותו הדבר בדיוק. שווה לך לשקול בחיוב תוסף לדלק כי דלק לא איכותי (מהול) יוצר הרבה פיח .
 22. לא חייבת להיות נזילה ממנו , מספיק שהוא מתעייף. אם בולם הוא מקורי עם הרכב (2003) הסיכוי שהוא צודק גבוה מאוד. שווה לך לבדוק.
 23. יש על זה הרבה ויכוחים בפייסבוק. בגדול זה לא יעשה כלום . גם ככה יש קבוצות רכישה שקונות בית על הנייר עם אותה הנחה (ואפילו יותר) לכן זה עורבא פרח. המחירים ימשיכו לטפס כי אנשים פשוט קונים.
×
×
 • תוכן חדש...