Jump to content

Or05230

 • פרסום הודעות

  2,535
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

2 נייטרלי

אודות Or05230

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ואם יומיים לפני ערב פסח היינו נכנסים למערכה קשה מול איראן שהייתה דורשת מאיתנו להשאר במקלטים ? גם אז הוא היה מפסיד 2.5 מיליון שח. וזה אפילו לא מצב היפותטי אלא באמת משהו ריאלי. בקיצור יש המון דברים שיכולים להשתבש, וצריך בתור עסק להיות ערוך אליהם כמה שאפשר, למשל לייצר את הקינוחים לא שלושה שבועות לפני או יותר אלא קרוב יותר אל תאריך היעד (כי אם הוא הכין לפני שנודע על המחלה זה בערך שלושה שבועות). בכל מקרה כעת הוא יכול למכור את מוצריו לכל רשתות המזון השונות על מנת להפסיד כמה שפחות. חוק בסיסי בחשבונאות אומר שאם אתה אמור לקבל כסף, אל תתייחס לכסף הזה ככסף שקיבלת עד שאתה באמת מקבל אותו. הם ציפו לקבל בערך 3 מיליון שח (נניח את ה 2.5 שהם הוציאו פלוס רווח), אז הם היו צריכים להתייחס לזה שאין להם 3 מיליון שח עד שהם באמת יקבלו אותו, ולשאול את עצמם האם הם יכולים לשרוד אם למחרת בתי המלון היו מודיעים להם שכמות האורחים נמוכה מאוד והם פושטים רגל ולא משלמים להם? כן, קצת חוכמה בדיעבד, אבל מצד שני אי אפשר להתמסכן במאה אחוז.
 2. המון סיבות. אבל קודם כל איך בדיוק תשלוט על זה? יסתובבו פה ים אנשים, איך תאכוף ש 65+ לא יוצאים? המשק יהיה פתוח, בן 68 בעל עסק ירצה לפתוח ולהרוויח כי מרגיש טוב מתמיד, איך אתה מונע ממנו לעשות את זה? זה לא פשוט בכלל בפועל
 3. Or05230

  טסט לרכב בזמן קורונה

  אמנם אמרו שחלק ממכוני הרישוי עדיין פתוחים, אבל לפי מקור רשמי: להלן המקור: https://www.gov.il/he/departments/news/mot_updates_covid19
 4. בקרוב הולכים לקבל הכרעה ויקח זמן עד שיפרסמו את הכל לציבור ועוד מרווח עד שיתחילו לאכוף, בקיצור במהלך היום כולל הערב לא רואה בעיה שתסע. תשמור על ההורים.
 5. כרגע אין בעיה לצאת. אם יהיה סגר מוחלט, ככל הנראה עדיין יהיה ניתן לצאת לסופרמרקטים וכדומה, אבל זה אומר שאולי יגבילו נסיעה בכבישים בין עירוניים. בקיצור, ברגע שיודיעו על סגר מוחלט בחדשות, תצא באותו הזמן ולא יום אחרי.
 6. איך אתה מסביר את ההערכה השגויה ? שכן אנחנו כרגע עם 24 חולים במצב קשה (ככל הנראה המונשמים) אנחנו אמנם לא יודעים מה מספר הנדבקים האמיתי, אבל אם המספר אכן גדול משמעותית מההערכות כמות החולים הקשים אמור להציף את זה, שכן הם יהיו חייבים טיפול, לא ככה?
 7. אתה צודק בהכל, רק צריך להבין שכשהממשלה מכניסה יד לכיס זה לא נלקח מהכיס שלה אלא מהכיס שלך ושל הילדים שלך.
 8. בהצלחה. בזמנו vB הייתה ה-פלטפורמה, ועד עכשיו היא מאוד נוחה אך כבר זקנה, לא ידעתי שהיא כבר לא מתעדכנת, חבל. מקריאה קצרה נשמע שהמעבר מ VB ל IPS קל יחסית מבחינת משתמשים והודעות, אז לפחות זה.
 9. הסוד הוא ברפידות. דבר עם משה חלפים ותשאל איזה רפידות ספורטיביות יש לו בהיצע לרכב שלך, אני ממליץ על Ferodo DS Performance
 10. אגב, אנדקדוטה נחמדה, בזמן טיימינג ברנו קליאו הוראת היצרן היא לדחוף מברג לצילינדר מס' 1 על מנת לראות באיזו נקודה הוא.
 11. יש באליאקספרס אפשרות לעשות APPEAL על ההחלטה שלהם, תגגל על זה קצת. לאחר מכן, תגיש תביעה דרך חברת האשראי, רוב הסיכויים שהם יזכו אותך בלי בעיה (ולאחר מכן אליאקספרס כנראה יחסמו את החשבון שלך) הכסף יחזור אליך באחת מן הדרכים האלו, לא הייתי דואג.
 12. Or05230

  קורקינטים ומה שבדרך

  זה שיש אנשים שנוהגים בכלי הזה בחוסר זהירות, לא אומר שזה "שיקוץ" ולא אומר שצריך למחוק את זה מהכבישים. מדובר בפתרון תחבורה נהדר, שלא עוזר רק לרוכבים בו אלא גם לנהגים שמתפנה להם עומס מהכביש. אני אישית גם עם רכב וגם עם קורקינט לנסיעות עירוניות ולא רואה איך הסתדרתי לפני זה. גם אני מופתע כשאני רואה איך רוכבים בתל אביב, סגנון הרכיבה שלי שונה לגמריי ואני יוצא מנקודת הנחה שאף נהג לא רואה אותי על הכביש, בתל אביב נקודת ההנחה של רוב הרוכבים היא בדיוק ההיפך. כמובן שילדים בני 13 לא אמורים לרכב על זה, ואני בעד שירכבו על הכלי הזה רק בעלי רישיון אופנוע/נהיגה, אבל מפה עד להוצאת הכלי מהחוק...
 13. תבנה פרופיל ב Linkedin וחפש חברות מתאימות, שלח הודעה מפורטת ותציע את עצמך לבכירים בחברות (לא למנכ"לים + תעוף על עצמך). חינם ואין לך מה להפסיד, בהצלחה.
 14. גם מאנשי מצברים מצופה שתבוצע דיאגנוסטיקה בסיסית, כי הרי זה יכול להיות סטארטר, מצבר, אלטרנטור וכד'. אני מבין שהתחושות מעורבות, כך גם שלי, מצד אחד הגיע ומגיע לו משהו על ההגעה, מצד שני לא אבחן נכון וגרם לך להפסד זמן וכסף כתוצאה מכך (גם לנסוע אליו...). רק שאלה שאני לא חושב שעלתה פה, במכשיר בדיקה שלו כאשר הוא בדק את המצבר, הופיע שהמצבר גמור? הדבר היחיד שאפשר לומר לאור זאת שזה כבר קרה, להבא תבצע את הבדיקה בעצמך, יש שלל מדריכים ביוטיוב , יש צורך במולטימטר בלבד.
 15. אחרי שהבנתי שבמידה שלי אין מבחר גדול של צמיגים (ספורטיביים) כרגע בארץ, ושמעתי המלצות על צמיגי FEDERAL, פניתי לדודי נאסה(איש הקשר היה שלומי). למי שלא מכיר, הם עושים בין היתר יבוא אישי של צמיגים, ממגוון (מצומצם) של חברות. הוזמנו צמיגים במחיר טוב, קיבלתי מבחר של פנצ'ריות להתקנה במחיר מסובסד והכל היה מעולה, צמיגים טריים שהגיעו תוך כ-5 שבועות מהרגע שהזמנתי. ממליץ. https://www.hazamig.co.il/%d7%a6%d7%9e%d7%99%d7%92%d7%99%d7%9d/
×
×
 • Create New...