Jump to content

Or05230

 • פרסום הודעות

  2,536
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

5 נייטרלי

אודות Or05230

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)
 • תאריך לידה 02/03/1980

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אתה חייב להבין שזה לא עניין של משרד הבריאות, כשיאשרו חתונות עד 300 איש, נניח ביולי, אנשים לא ירצו להתקהל מתוך פחד וחששות, ומי שיגיע, יגיע עם מסכה וכפפות ולא ירצה לרקוד עם כולם גם אם המוסיקה שלך ממש טובה. המשק ישוחרר, עובדים יגיעו לעבודה, אבל המציאות לא תהיה אותה מציאות עד שיהיה חיסון לנגיף, אנשים לא ירצו להתקהל גם בלי איסור של משרד הבריאות.
 2. חייב לעלות פה את העניין עם דוגמא אישית (בדיקת קורונה שעברתי). שבוע וחצי (עד לפני שלושה ארבעה ימים) סבלתי מחום גבוה מאוד+ שיעול + כאבי ראש+עייפות+ קוצר נשימה (לקחתי פעם אחת משאף). בקיצור כל תסמיני הקורונה האפשריים, החום באמת לא ירד לא משנה מה. ואני צעיר בסה"כ, בריא מאוד (חולה לעתים נדירות) + הייתי בפורים בברים ובשאר מקומות ציבוריים, בקיצור לאור כל התסמינים וזה שמעולם לא היה לי חום שנמשך כל כך הרבה זמן הייתי בטוח שזו קורנה ודווקא שמחתי שאני עובר אותה ואהיה מחוסן. הגיעו ממדא, תוך יום הייתה תשובה באתר קופת החולים - שלילי. בקיצור, מסתבר שגם שחולים מאוד בכל תסמיני הקורונה דווקא בתקופת הקורונה לאו דווקא חולים בקורונה.
 3. בשרשור ההמלצות יש את NANO CAR DETAILING. הייתי אצלנו לפני כשנה (נסעתי במיוחד מחולון לנשר, לא מעט) ויש לי רק דברים טובים לומר עליו, לא יצא לי לפתוח שרשור עם התמונות אבל יצא מרהיב מאוד, רמת המקצועיות שלו והאדיבות שלו הפתיעה אותי, היה באמת שווה את הנסיעה ואחזור אליו בוודאות לחידוש ההגנה בעתיד. אז עכשיו בלי אינטרס - יש הרבה בעלי מקצוע טובים, ותמיד יהיו כאלה שיצאו לא מרוצים מבעלי מקצוע (אי אפשר לרצות את כולם) אבל אתה צריך לגשת לעמודי הפייסבוק של כל אחד מהם לראות עבודות לראות כמה הם מדברים במקצועיות ולדבר עם כל אחד ואחד מהם ולעשות סקר שוק, אני עשיתי את זה פסלתי לא מעט בעלי מקצוע ויצא לי ש NANO CAR מראים מקצועיות - ידע ממשי בעבודה ובחומרים, אהבה ענקית לתחום, ולכן בחרתי בו, על פני עשרות בעלי מקצוע במרכז שפסלתי מסיבות כאלה ואחרות (זה לא אומר שהם לא טובים).
 4. @korola, האם הסגר יכול להיות הגורם לכך שהאקסל שלך לא קרוב אפילו במרווח טעות הדגימה (מבחינת מספר המונשמים שחזית מול מספר המונשמים כעת)? כי אני לא רואה דווקא את הסגר כסיבה מכיוון שהוא יכול להשפיע על קצב עליית המונשמים רק בעוד כשבוע קדימה ולא עכשיו, ועדיין למרות זאת אנחנו נמצאים במספר נמוך משמעותית ממה שחזית, אפילו מספר שולי מאוד שלא מדגדג את מערכת הבריאות. דווקא עכשיו המספר הזה היה אמור לפרוח, שכן עוד שבוע שבועיים לא מאמין שתהיה עליה משמעותית דווקא בגלל הסגר (חוץ מהחרדים שהתקהלו בבני ברק).
 5. הנה אתר להעלאת HTML ו CSS: https://htmlpasta.com/
 6. אני ממליץ על WEB DEV BOOTCAMP של COLT STEELE ב Udemy.com עולה כ 40 שקלים (המתן למבצעים שבאים פעם בכמה ימים) ושווה זהב.
 7. ואם יומיים לפני ערב פסח היינו נכנסים למערכה קשה מול איראן שהייתה דורשת מאיתנו להשאר במקלטים ? גם אז הוא היה מפסיד 2.5 מיליון שח. וזה אפילו לא מצב היפותטי אלא באמת משהו ריאלי. בקיצור יש המון דברים שיכולים להשתבש, וצריך בתור עסק להיות ערוך אליהם כמה שאפשר, למשל לייצר את הקינוחים לא שלושה שבועות לפני או יותר אלא קרוב יותר אל תאריך היעד (כי אם הוא הכין לפני שנודע על המחלה זה בערך שלושה שבועות). בכל מקרה כעת הוא יכול למכור את מוצריו לכל רשתות המזון השונות על מנת להפסיד כמה שפחות. חוק בסיסי בחשבונאות אומר שאם אתה אמור לקבל כסף, אל תתייחס לכסף הזה ככסף שקיבלת עד שאתה באמת מקבל אותו. הם ציפו לקבל בערך 3 מיליון שח (נניח את ה 2.5 שהם הוציאו פלוס רווח), אז הם היו צריכים להתייחס לזה שאין להם 3 מיליון שח עד שהם באמת יקבלו אותו, ולשאול את עצמם האם הם יכולים לשרוד אם למחרת בתי המלון היו מודיעים להם שכמות האורחים נמוכה מאוד והם פושטים רגל ולא משלמים להם? כן, קצת חוכמה בדיעבד, אבל מצד שני אי אפשר להתמסכן במאה אחוז.
 8. המון סיבות. אבל קודם כל איך בדיוק תשלוט על זה? יסתובבו פה ים אנשים, איך תאכוף ש 65+ לא יוצאים? המשק יהיה פתוח, בן 68 בעל עסק ירצה לפתוח ולהרוויח כי מרגיש טוב מתמיד, איך אתה מונע ממנו לעשות את זה? זה לא פשוט בכלל בפועל
 9. Or05230

  טסט לרכב בזמן קורונה

  אמנם אמרו שחלק ממכוני הרישוי עדיין פתוחים, אבל לפי מקור רשמי: להלן המקור: https://www.gov.il/he/departments/news/mot_updates_covid19
 10. בקרוב הולכים לקבל הכרעה ויקח זמן עד שיפרסמו את הכל לציבור ועוד מרווח עד שיתחילו לאכוף, בקיצור במהלך היום כולל הערב לא רואה בעיה שתסע. תשמור על ההורים.
 11. כרגע אין בעיה לצאת. אם יהיה סגר מוחלט, ככל הנראה עדיין יהיה ניתן לצאת לסופרמרקטים וכדומה, אבל זה אומר שאולי יגבילו נסיעה בכבישים בין עירוניים. בקיצור, ברגע שיודיעו על סגר מוחלט בחדשות, תצא באותו הזמן ולא יום אחרי.
 12. איך אתה מסביר את ההערכה השגויה ? שכן אנחנו כרגע עם 24 חולים במצב קשה (ככל הנראה המונשמים) אנחנו אמנם לא יודעים מה מספר הנדבקים האמיתי, אבל אם המספר אכן גדול משמעותית מההערכות כמות החולים הקשים אמור להציף את זה, שכן הם יהיו חייבים טיפול, לא ככה?
 13. אתה צודק בהכל, רק צריך להבין שכשהממשלה מכניסה יד לכיס זה לא נלקח מהכיס שלה אלא מהכיס שלך ושל הילדים שלך.
 14. בהצלחה. בזמנו vB הייתה ה-פלטפורמה, ועד עכשיו היא מאוד נוחה אך כבר זקנה, לא ידעתי שהיא כבר לא מתעדכנת, חבל. מקריאה קצרה נשמע שהמעבר מ VB ל IPS קל יחסית מבחינת משתמשים והודעות, אז לפחות זה.
 15. הסוד הוא ברפידות. דבר עם משה חלפים ותשאל איזה רפידות ספורטיביות יש לו בהיצע לרכב שלך, אני ממליץ על Ferodo DS Performance
×
×
 • Create New...