Jump to content

misterb

מובילי הדעה
 • הודעות

  4,375
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

misterb שיחק אותה בתאריך דצמבר 22 2020

התכנים של misterb היו האהובים ביותר!

2 עוקבים

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  Seat Leon Cupra

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של misterb

פורומניאק

פורומניאק (10/14)

238

מוניטין

 1. חחח הוא לא כזה מבוגר, נראה לי גג 60. הנה ראיון איתו בנושא : דווקא בגלל שאני 'צעיר' ועם מספר קטן, הנתונים שלי מקטינים את הסיכוי לסיבוכים בניתוח הזה. את המעבר בין אופטומטריסטים ועדשות כבר עשיתי, כמו שאמרתי - אין פתרון מספיק טוב בזוג אחד של משקפיים, וגם אם היה, עצם התלות במשקפיים מעצבנת אותי.. כן, גם אני בהתחלה הזמנתי משקפיים מזני רק לרחוק ואז מהר מאד הבנתי שזה לא שמיש לנהיגה כי אני לא רואה את הוייז.. החלפתי למולטיפוקל לרחוק ולמרחק טלפון, וזה בסדר, ואני עם קליפים לשמש, אבל זה עדיין משקפיים וזה עדיין בלתי נסבל. בקיצור - משקפיים זה לא בשבילי, אני רק מחפש נתונים אובייקטיבים לגבי הניתוח הזה, כמה זה הימור (ולזכור שמדובר רק בעין אחת).
 2. תודה! כמו שאמרתי עצם העניין של משקפיים, טובים כלל שיהיו זה דבר שאני ממש רוצה להמנע ממנו. כבר הוצאתי מעל 6K על משקפיים עד עכשיו, לא בא לי לזרוק עוד כמה אלפים סתם. בסוף גם המולטיפוקל הכי טובות, לא יתנו לי פתרון למחשב ולנהיגה בעדשה אחת, כי למחשב אני חייב לראות טוב ברוב העדשה, בלי להזיז את הראש, ואם זה יהיה המצב - אז לרחוק אני לא אראה טוב ברוב העדשה.. ועל זה יש גם את העניין של משקפי שמש, זה פשוט בלתי נסבל להתעסק עם כל זה, רוצה להעיף את המשקפיים מהחיים שלי.
 3. גם הכיריים שלי הגיעו היום עם בר הפצה
 4. כבר עשיתי את זה, בהתחלה עשיתי בי פוקל למחשב ולטלפון, באופטיקה הזורע, ושדה הראיה למסך המחשב היה מאד צר, עשו כמה תיקונים ולא הצליחו להגיע למשהו שמיש מבחינתי. אז הלכתי לצייס, שזה העדשות הכי טובות, בהתחלה עשו לי מולטיפוקל אבל זה היה גרוע מבחינת שדה ראיה למעלה/למטה, היה פס צר מדי שבו המסך נראה חד והייתי צריך להזיז את הראש למעלה למטה כל הזמן. אז החליפו לי לעדשות 'דיגיטל', שהחלק העליון הוא למחשב, רחב וגבוה מספיק, והחלק התחתון לטלפון (הדרגתי כמובן), זה עובד טוב אבל זה רק למשרד. יש לי עוד זוג מולטיפוקל מזני אופטיקל שהן לנהיגה ולטלויזיה אבל לא שמישות למחשב. עברתי סדרה של נסיונות התאמה של עדשות מגע, אצל מומחית רצינית, גם היא התייאשה בסוף ואמרה שאין לה פתרון בשבילי. אל תהיה בהלם, זה משהו שעושים די הרבה בשנים האחרונות. גם אני לא הכרתי עד שהתחלתי להתעניין. הרופא עצמו עבר את הפרוצדורה הזאת והוא רואה מצויין.. ועוד הרבה מרוצים. למה אתה חושב שלא יוצאים עם ראיה 'נורמלית'? תודה ! לגבי הצורך בתיקון בעתיד - אם צריך עושים ניתוח לייזר רגיל ו'פשוט'. לגבי ההסתגלות לעדשות מולטיפוקל - וואלה קצת הימור לכן אני מחפש מידע נוסף ממי שכבר עשה את זה/מחקרים וכו'.
 5. תודה ! נשמע שיש לך הרבה ידע בנושא, אתה עובד בתחום? אשמח לקרוא כל מחקר רלוונטי שיש לך. אני בהחלט מתכנן ללכת לרופא עיניים בלתי תלוי. יש לי כרגע מולטיפוקל אבל אני צריך 2 זוגות שונים, אחד לעבודה על מחשב וטלפון ואחד למרחק אינסוף וטלפון (נהיגה/טלויזיה נגיד), הבעיה במולטיפוקל זה שדה הראיה הצר בכל אורך מוקד, זה מוציא אותי מדעתי ואני כל הזמן צריך לשחק עם הראש ולמצוא את הנקודה החדה. אני פשוט מתעצבן כל יום מהדבר הזה, וגם עצם הרכבת המשקפיים גם היה זוג אחד מושלם זה חתיכת תיק, אני מוכן לעשות הרבה כדי להיפטר מזה לתמיד.
 6. אני רגע לפני ומחפש עוד מידע. בן 45 עם מספר קטן גם לקרוב וגם לרחוק פלוס צילינדר. אין פתרון טוב בניתוח לייזר (כזה שיפטור אותי לגמרי ממשקפיים). אני עם משקפיים שנה ומשהו ולא סובל את זה, יש לי משקפיים שונות לעבודה על המחשב ולשאר הזמן וזה מתיש. גם בעדשות מגע אין פתרון בשבילי, ניסיתי. הגעתי לשמואל לוינגר בירושלים (מרפאת ׳עיניים׳), הוא עושה הסרה של העדשה שבתוך העין ומחליף אותה בעדשה מלאכותית, מולטיפוקל, וזה נותן מענה מלא לכל מרחק. הייתי בבדיקה והוא ממליץ לעשות כרגע בעין אחת שהיא הבעייתית וסיכוי טוב שזה יספיק כי השניה במצב טוב בהרבה. זה ניתוח זהה לזה שעושים מבוגרים עם קטרקט, הוא גם טוען שיש לי התחלה קלה של קטרקט אבל זה כנראה כדי שהביטוח הרפואי הפרטי יכיר בזה. העלות היא 25k לעין, עם ביטוח פרטי זה יוצא 6-9 אלף סהכ. יש מצב שבעוד כמה שנים אם ישתנה המספר יהיה צורך בתיקון לייזר רגיל. העדשה עצמה נשארת עד סוף החיים בעיקרון. כל מידע נוסף יתקבל בברכה..
 7. מזל שיש קארספורום לתמיכה 😅
 8. מוזר, לי מופיע מיד תאריך אספקה משוער :
 9. הנה זה מה שמופיע כרגע בעמוד המכירה :
 10. הזמנה שעשיתי לפני כ-10 ימים, מוכר אמזון גרמניה, נשלח דרך דואר אוסטרליה, אמור להגיע השבוע (כיריים אינדוקציה של בוש, 1650 ש"ח לעומת 3000 בארץ...)
 11. misterb

  עזרה בבחירת סטרימר

  עברית מלאה יש בכל המכשירים, זה אנדרואיד, משנים שפה בתפריט וזהו, כולל מקלדת עברית, יש הכל. הוא עושה כל מה שאתה צריך ויותר טוב משיאומי, כמו שאמרתי יש לי את כולם
 12. misterb

  עזרה בבחירת סטרימר

  ממש ממש לא ממליץ ללכת על סטרימר עם מערכת הפעלה אנדרואיד רגילה ולא אנדרואיד טיוי. אתה אולי רגיל ולא מכיר משהו אחר - אבל זה באמת עולם אחר. האנדרואיד הרגיל זו מערכת שתוכננה לטלפונים וטאבלטים עם שליטה ממסך טאצ׳ ולא משלט רחוק עם חצים. זה גורם לתפעול מאד מסורבל שבדיוק אותו באו לפתור באנדרואיד טיוי. המכשירים האלה היו רלוונטים לפני 4-5 שנים, לא בימינו.. מעבר לזה שחלק מהאפליקציות לא יעבדו עליו. פותש - לך על הmecool או על הכרומקאסט אם אין לך צורך בכניסות הנוספות. המיבוקס כבר פחות אטרקטיבי.
 13. misterb

  עזרה בבחירת סטרימר

  בדיוק ראיתי שיש מחיר טוב ל- MECOOL : https://ali-buy.com/mecool-km2/?fbclid=IwAR0U4Rp3lf4stXYoeYYnWiciy_Drled5wduJDU2cz4pcutCcLSTgRE0PuyU
 14. misterb

  עזרה בבחירת סטרימר

  זה לא בהכרח קשור לסטרימר, כשאתה צופה בקודי הבעיות של טעינה שאתה מתאר לרוב נובעות משרתים איטיים מדי, מאד תלוי בתוסף שאתה משתמש בו, בסרט הספציפי ובשעת הצפיה. אני דווקא התקנתי עליו קודי לאחרונה אחרי הרבה זמן שלא היה לי צורך, התקנתי ויזארד KODICAT, הסרט הראשון ששמתי עבד חלק עד הסוף באיכות מצויינת עם תרגום, ובלי שנגעתי במשהו ידנית, ממש לחץ וצפה. בעבר כשהייתי משתמש יותר בקודי עשיתי מנוי של REALDEBRID שנותן לך גישת פרימיום לשרתים דרך הקודי, ואז הכל באמת זורם חלק. עולה גרושים.
 15. misterb

  עזרה בבחירת סטרימר

  לא מסכים, מדובר באותה מערכת הפעלה ANDROID TV, התקנתי את האפליקציות של מאקו, כאן11 יס ופרטנר מהגוגל פליי, נטפליקס כמובן, הכל עובד חלק. לא שמעתי שום תלונות מאנשים על אפליקציות שלא עובדות להם אז אני מניח שזה נכון גם לגבי השאר כמו סלקום, סטינג וכו'. חבל סתם להתקע עם משהו מיושן יותר כי הוא 'עובד'.
×
×
 • תוכן חדש...