Jump to content

Super_T

 • הודעות

  1,737
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

182 טוב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Planet Home
 • איזה רכב יש לך?
  VW Tiguan 2021 🚐 2L 4Motion 190hp
 • תחביבים
  Cars , Audio \ Stereo (in general..) , MTB & Music

צפיות אחרונות בפרופיל

3,721 צפו בפרופיל
 1. אני לא עברתי על כל השרשור, אבל הבנתי שמקלדת "גיימינג" או דומה ביכולותיה מבוקשת ל- @ברווז, אז השקל ורבע שלי הוא, שאני עם מייקרוסופט sidewinder x4 מעל עשור, נקנתה בארץ, מוארת, עם עברית, עם מקשים לתכנות פקודות, עובדת ללא דופי (לא מכנית). שלמות מבחינתי, ממליץ בחום. לא ממש יודע היכן ניתן לרכוש אותה בישראל כרגע, בחו"ל עדיין נמכרת.
 2. אני משתמש ב-Mr. Pink כרגע, על שני רכבים, שניהם עם ציפוי של GEON. כשאסיים אותו אעבור לשמפו ייעודי לרכבים עם ציפוי. שוקל ללכת על CarPro Reset פשוט לא יודע איך הוא יעבוד עם אקדח קצף 🤷‍♂️
 3. חבר שלי הוא מאוהבי האאוטלנדר, היה לו אחד ישן (ההוא שתא המטען נפתח עם שתי דלתות במקביל, נראה לי שזה היה 2008) והוא הלך והזמין בחמישי את החדש בגרסת הכניסה הבסיסית (טעות רצינית בעיני, כשהגרסה הבאה מפנקת בהרבה וההבדל הוא 11k) שאלתי אותו מה היו השיקולים, לא סיפק כאלה, פשוט אוהב את הרכב והחדש מרשים עיצובית, אמר שמראש ויתר על התנהגות ומנוע חזק, מה שנקרא ״שיהיה מקום לשלושת הילדים ושיבוא לו טוב בעין בחניה״ זה קורה לא מעט, אלו השיקולים של האנשים.. למיטב ידיעתי, גם לא עשה נהיגת מבחן, אולי אני טועה. אפרופו מנוע לא מסעיר, לא ראיתי בברושור של מיצובישי שחבר שלי שלח לי, זמני 0-100, הכצעקתה? ועוד משהו, בקטנה: אני עם @outlander פה, ברכב החדש שלי, תיקון סטיה אקטיבי מנתיב מופעל מחדש בכל התנעה, נוראי, מערכת מיותרת מבחינתי. בהונדה כיביתי את הפיצ׳ר הזה בשבוע הראשון וחזרתי אליו אולי חמש פעמים נקודתיות בשלוש שנים.
 4. מעניין שאנשים מוותרים על חבילת ה-dcc ומעדיפים את חבילת המולטימדיה, רק מראה (בעיני) שרוב הרכישות פחות מכוונות ימי מסלול וכאלה. למען הסר ספק, אני הייתי לוקח את שתי החבילות, אם הייתי חייב לבחור אחת, הייתי לוקח את חבילת הסאונד והמולטימדיה, ללא ספק.
 5. שאלה למזמיני ה-GTI: מישהו מכם לקח חבילות תוספת? (גלגלי 19" + DCC / חבילת מולטימדיה + מערכת הארמן קרדון) אם כן? איזו חבילה?
 6. אמנם לא GTI, אבל צ'מפיון הפתיעו, זימנו אותי לאסוף מחר את הטיגואן שלי שהגיע על הספינה עם ה-GTI של @Ryan OReily תאריך קבלת הרכב היה במקור 9.8.2021
 7. רשימת ההמתנה לגולף GTI היתה מפוצצת עוד לפני שגלגל אחד נחת בארץ, איש המכירות שעזר לי עם הטיגואן שאל אותי מראש אם אני בעניין (כי הטיגואן שלי התעכב ממש), אמר לי שבוע לפני ההשקה, ביום שפתחו את הקוד במערכות שלו: בוא נשים 2,000₪ מקדמה להזמנה ואז תעשה נסיעת מבחן, מקסימום נבטל ונמשיך עם הטיגואן (בזמנו לא יכולתי להזמין את הטיגואן שרציתי, כי קוד הדגם היה סגור במערכת עדיין…) אמרתי שלא, הוא סיפר לי שביום ההשקה כל המכוניות במשלוח הראשון נמכרו בשעתיים. זה המצב גם עם השקודה VRS, הייתי בין הראשונים שעשו בה נסיעת מבחן (סביב שבוע מהרגע שזה התאפשר) וכבר אז המלווה אמר לי כשיצאנו מהרכב: אם תזמין עכשיו, תוכל לקבל את הרכב עוד חמישה חודשים, שזה ממש מהר. היום אין לי מושג אם מקבלים את הרכב לפני 2022… 🤷🏻‍♂️ אני מניח שזה ככה עם כל רכב שהוא טיפה יותר חזק ו״מעניין״ בטח כשהעולם מתחשמל וברור לקונה הפוטנציאלי שהאופציה לקנות רכב כזה הולכת ופוחתת.
 8. מישהו אמר לי לפני שפרסמתי את ההונדה שלי למכירה, מותר לך לדרוש כמה שתרצה, זה הרכב שלך עדיין - אם יש מי שישלם, מצויין, אין מי שישלם? תצטרך לחזור למציאות. ההונדה שלי נמכרה בעשר דקות ב-1,000₪ מעל למחיר מחירון משוקלל של לוי יצחק. לא מבין את הדרישות של 10k מעבר, מעניין מהי ההצדקה למחיר כשמתקשרים לשאול את המוכרים..🤔
 9. בעיתון הבוקר התייחסו לדחייה של החובה לשימוש במערכת לשכחת ילדים, מוקדש להורים בפורום:
 10. לדרוש 2000-3000 או 5000 מעל למחירון כשיש לך משהו טוב למכור, תמיד היתה אופציה, אבל 10K מעל למחירון על רכבים סטנדרטיים? ומול איזה מחירון? לוי יצחק? יד2? מחירון המדינה?
 11. אם פרסת לחמש שנים 75K ושילמת סביב 4K ריבית, זו יכולה להיות עסקה לא רעה, כל עוד אתה לא מאלה שמחליפים רכב כל שלוש שנים על השניה.
 12. ממה שהבנתי מקריאה זריזה, בסופו של יום אחוז גבוה ממשקי הבית רוכשים רכבים בכסף שאין להם בהלוואות, שוק ההלוואות מאפשר הלוואה בריביות נמוכות מאוד (באופן יחסי), פה נגמר הסיפור, אנשים קונים.
 13. הבדיחה של מובילאיי ומשרד התחבורה על חשבון הלקוחות בארץ שווה שרשור או שניים (ואני דיי בטוח שיש כאלה בפורום שנטחנו עד דק), אם יש משהו שאני שמח שקרה, זה שהעקשנות של מכשירי תנועה (סוזוקי בעיקר) ללכת עם מערכת מובילאיי, והפשטת הרכבים שהיא מייבאת מכל מערכת מקורית, גרמו לירידה במכירות שלהם, ומבחינתי טוב שכך, אחרי שלוש שנים עם ההונדה שהיתה לי, שבאה עם רמת בטיחות 7 ושכל המערכות ברכב, בלי יוצא מן הכלל (בטיחות / מולטימדיה וכו') הותקנו בבריטניה, אני יכול לומר בצורה וודאית, טוב שיעשו הקונים אם יתרחקו מיבואנים שלא רוצים להכניס לרכבים שלהם מערכות מקוריות, פשוט להפסיק לקנות רכבים עם מובילאיי, אולי ככה היבואנים יפנימו שהמערכת הזו פחות טובה באופן משמעותי ממערכות מקוריות, אני אמרתי לבת-זוגתי לפני הקניה, שתחשוב פעמיים לפני רכישה של הארונה כי יש בה מובילאיי, היא דווקא מסתדרת עם המערכת כי באה מרכב שנת 2011 ללא מערכות כאלה בכלל, אבל גם היא אומרת שמדי פעם המערכת הזו עולה לה על העצבים, והיא נהגת הרבה יותר רגועה ממני, דיי ברור שברכב הבא שלה המערכת הזו לא תותקן ויהי מה.
 14. אני צפוני, המסירה בצ'מפיון במפרץ חיפה. אם כן - אשמח, שלח הודעה פרטית כשיתקשרו אליך לבוא לקחת את הבונבוניירה.
×
×
 • תוכן חדש...