Jump to content

stum

 • הודעות

  1,440
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי stum

 1. הייטק זה מושג כללי שלא אומר כלום. יש המון חברות "טק" מכל הסוגים ובכל אחת מהן צריך מגוון שלם של אנשים. ברוב המוחלט של המשרות, אלא אם אתה הולך לכיוון של אלגוריתמים, אין צורך במתמטיקה כמעט בכלל. הבעיות חוזרות על עצמן, וגם הפתרונות לבעיות. מה שלא - ניתן למצוא את התשובה די מהר. קח את Google לדוגמא. היא מעסיקה מעל 135,000 עובדים. כמה מהם לדעתך עילוי בתחומם ? סטטיסטית, מעט מאוד. ועדיין כול ה 130 אלף האלו עובדים ב"הייטק". מה שכן, אם אין לך תשוקה עזה למקצוע, אין טעם ללכת לזה. עצתי, לך עם הלב ומה שאתה אוהב - אם אתה טוב, ואוהב את מה שאתה עושה - הכסף כבר יגיע.
 2. @Haim285 אני אנסה לקצר בלי להגיד דברים כמו חצי שנה אחרי שסגרת להם את החוב, תשמע שהבן שלהם קנה קורולה חדשה או שהבת טסה לאוסטריה לסופ"ש עם הילדים. אתה חושב שהבעיה זה 100 אלף שקל ואני אומר לך, שברוב המוחלט של המקרים - כסף זה לא הבעיה. אגיד שוב, כסף שיפול מהשמיים לא יעזור. ושוב, אם לא קראת טוב, סכום כסף, שיגיע משום מקום - לא יעזור לא לחוב ולא להם. אני יודע שאתה חושב שאתה עושה מעשה נכון אבל אתה טועה ואתה תיצור בעיה גדולה יותר למשפחה הזו, לך, וליחסים ביניכם. אם אכפת לך מהאנשים האלו - תפנה לפעמונים ותדאג שכל המשפחה תיהיה 110% בתוך התהליך.
 3. הבעיה עם היצוגיות האלו, שאם יש סיכוי להפסד, זה נסגר בעסקת קומבינה שבה העורך דין התובע מקבל את שלו, והציבור מסתפק בפחות ממה שמגיע לו בפועל. אז אני לא אופטימי. כמו במקרים שבהם חברת ביטוח מסרבת לפצות מבוטח, עד שבתי המשפט לא יקבעו תקדים להתעלם מהדיל, לטובתו הציבור ובמקביל - הצדדים יגיעו להסדר ביניהם לגבי פיצוי עורך הדין והתובעים במשפט. הפרדה מלאה בין הפיצוי למי שנפגע, לבין מי שהרים את הדגל, ותבע בשם הנפגעים.
 4. האתר שלהם לקביעת תורים הוא הזוי. במקום לגשת לכתובת שאתה מוצא דרך גוגל, גש ישירות לאתר https://myvisit.com שם אל תנסה אפילו להכניס טלפון אלא ישר תלחץ Continue without an account ואז Yes, continue anyway לאחר מכן שירותי ממשלה ואז משרד התחבורה. משמה, פשוט תתקדם עם השאלות ותראה שבסופו של דבר תצליח לקבוע תור לכרמיאל. נראה שהם לא מסננים תאריכים ושעות שכבר נבחרו ולכן אם שעה מסויימת תפוסה, תקבל שגיאה. פשוט תמשיך לנסות עד שתתפוס שעה אחרת שלא תפוסה. או תאריך אחר וגם שם תרוץ על השעות. אם זה עוזר לך, קבעתי עבור תעודת זהות 999999998 ומספר טלפון 050-0000000 לתאריך 14 לספטמבר בשעה 16:20. בהצלחה.
 5. המזגן אצלי ניהיה בעייתי בקליאו 2014 בתקופה האחרונה. @raz2058 יצא לך להחליף שסתום ? עזר ?
 6. מה ש @farkash7 מנסה להגיד זה שבמקום לתת לשוק לעשות את שלו. את רוכשי הבית שלא מסוגלים לעמוד בתשלומים, המדינה מצילה. את חסרי הבית, שכן מסוגלים לעמוד בתשלומים, המדינה מזניחה. את הראשונים, צריך להציל כדי שחלילה לא ימכרו את הבית ויהפכו להיות חסרי בית. את האחרונים (שהם חסרי בית) צריך להגיד אוי אוי אוי ולהמשיך כרגיל. מה שמתפספס פה, זה שלמדינה לא אכפת לא מהראשונים ולא מהאחרונים, למדינה אכפת מיציבות המשק. אם שוק הדיור מוצף בדירות, אפילו באחוזים בודדים, זה עלול לגרום לאפקט דומינו, שעלול למוטט את הבנקים. זה למה המדינה יותר דואגת מאבטלה וחדלות פרעון מאשר מאינפלציה סבירה או אפילו קצת מעלה לסבירה. קצב הבנייה היה אותו קצב גם לפני 2008. הביקוש היה אותו ביקוש +- גם לפני 2008. המחירים זינקו כלפי מעלה רק מאז 2008 הדבר העיקרי שהשתנה מאז זה סביבת ריבית אפס שנמשכת עד היום. כשזה יטופל, השוק יתאזן.
 7. הוא מוטרד שהרכב לא תקין ובכלל לא בטוח שרק זה מושפע או שמחר יתעורר עם חצי תיבת פיוזים שרופה. מבין אותו. מצבר זה הרכיב הראשון שחושדים בו. לשאלתך, הולך מתי שמסתדר לך לברר עם מישהו שמתקין מצברים (לא זה שהתקנת אצלו) או חשמלאי רכב שאתה סומך עליו.
 8. כשאחד עוזר לבן שלו אין בעיה. כשכולם עוזרים לבנים שלהם יש בעיה. השוק מתמחר את העזרה הזו, ויוצא מצב שמי שלא עוזרים לו, לא מסוגל להגיע לדירה. זה לדעתך סביר ? אגב, הכרתי לא מעט כאלו שיצאו בריש גלי שההורים לא עזרו ולא לקחו שקל. ושאתה שואל קצת שאלות מגלה שבעצם הם גרו אצל ההורים עד גיל 32-35. אלו הביאו להם אוכל וחסכו את הקניות בסופר. איזה רכב שההורה רצה להתשדרג, אז כבר נתן אותו לבן, ועל הדרך לא ביטל את הביטוח המתחדש. וכשהתחתנו ההורים נתנו איזה מתנת חתונה יפה, והריהוט בבית ? זה האמא כבר אירגנה מכל השנים אין צורך לקנות. והאישה, היא יש לה דירה של הסבתא שנפטרה, זה לא בדיוק שלה, אלא של המשפחה, אבל אפשר לגור שם איזה שנה שנתיים במקום לשלם שכירות. תעשו לי טובה, לא קונה את זה. אם אין איזשהו גב כלכלי, נדירים אותם בני 21 שרוכשים דירה בגיל 25, 30 או אפילו 35 מבלי למנף עצמם לדעת.
 9. בזמנו חיפשתי גם, המחירים נעים בין 49.90 במבצעים לבין 70 בסופר פארם ללא מבצעים. קח בחשבון שאי אפשר לדעת אם הנוטרילון טוב או לא עד שלא תתן אותו לילד. אם הוא לא אוחסן בצורה ראויה אפילו לזמן קצר לא תדע, ועד שתדע, לא תוכל להזדכות על הארגז או חלק ממנו בכלל - כי עפ"י חוק לא ניתן להחזיר אוכל לתינוקות. מנסיוני בסופר פארם הכי יקר. ביוחננוף הכי זול. בהצלחה.
 10. דור ההורים עבר ונגמר, היום זה שוק בשר ובטחון מדומה. תדאג להמשיך להיות רלוונטי לשוק בתחום ההתמחות שלך זה הבטחון התעסוקתי שלך.
 11. אף אחד לא אומר שלשכור עדיף. רחוק מזה. מדגישים שרמת הסיכון לזוג במצבם, היא גבוהה מאוד. מהרגע שהבין את רמת הסיכון של המהלך, למה כדאי או לא כדאי, הוא ילד גדול, שיעשה מה שהוא רוצה
 12. מהמר על Local Storage / Session Storage שלמיטב זכרוני משודכים לפרופיל משתמש. גש לאתר שלהם, F12, תעבור ל Console: localStorage.clear() sessionStorage.clear() עדיין לא עובד ? תפתח DEV TOOLS עם F12. עבור לNETWORK. קח את הREQUEST ל HTML כ CURL. תעשה IMPORT אל Postman. תתחיל לשחק עם ה HEADERS עד שתקבל HTML תקין במקום הפחשפה של ה FIREWALL של יד2. הייתי מתחיל ב USER AGENT אגב. סביר להניח שאחת מהדרכים האלו יביאו אותך לפתרון.
 13. stum

  רכב ללא שוק

  דווקא ה 301 הגיע עם המנוע 1.2 שלא בדיוק חף מתקלות. או שהתכוונת לגרסאת ה1.6 וה AL4 ?
 14. תתחיל מ30 שיסיימו לצחוק תרד ל28. מהר מאוד תדע את הסכום המקסימאלי שהם יכולים לשלם לך.
 15. בישראל 2021 לא מעט מהרכישות מתבצעות מכסף של הורים או משפחה. אם אין לך, אפשרי לקנות ללא הון עצמי. יש לזה השלכות וסיכונים שצריך להבין. בסופו של יום, בנקים לא יאהבו לתת לך הלוואה וזה יתומחר בריביות גבוהות והצמדות מסוכנות, ואז במקום 3,400 ששילמת כל חודש בהתחלה, אתה עלול למצוא את עצמך משלם סכומים גבוהים בהרבה בהמשך (תלוי בהלוואות יכול להיות מצב שאחרי שנים של תשלומים - יש מצב שעדיין תיהיה חייב יותר ממה שלקחת והסכומים רק יעלו) בנוסף יכול להיות שתצטרך להוסיף ערבים, או לבקש ממשפחה ללוות כסף עבורכם, או למשכן בית עבורכם. צעד שעלול להוביל לסט בעיות ואתגרים שונה לגמריי מצידך או מצד בת זוגתך. בכל מקרה - אתה חייב לעשות הרבה שיעורי בית להבין את הסיכונים ולהחליט אם זה מתאים לך או לא.
 16. כן חלק גונבים פחות, סליחה, גובים פחות.
 17. תפסיק לצפות בגורדון רמזי זה יחלוף (לשירים במזרחית על ידי מבצעים שאף אחד לא שמע עליהם)
 18. גם בפעמונים יגידו לך, הנחתת כסף משום מקום לא תעזור. יום אחרי שההלוואה תכוסה, ייקחו עוד הלוואה. נדרשת התמודדות עם המצב, עבודה קשה, ושינוי דפוסי התנהגות. וזה הכי קשה. אבל אפשרי.
 19. חוקית אני חושב שהריבית המקסימלית שניתן לגבות היום (על ידי גופים שהם לא בנקים) כולל ריבית פיגורים, זה כ25% שנתי. אם מדברים פה על כ10% חודשי. אני לא בטוח שמדובר בחברה לגיטימית, מה שאומר שפשיטת רגל, כקליפת השום.
 20. התקשורת בארץ במהלך השנים עושה עבודה מעולה בלגרום לך לחשוב שישראל זה מרכז העולם וכולם שונאים אותנו. אתה במהלך חייך תפגוש לא מעט אנשים שאין להם מושג איפה זה ישראל או מה אתה רוצה מהם. הסר דאגה מליבך, בלשון המעטה.
 21. רק לדייק שפושטי רגל יזהרו מלהיכנס לחובות לאחר שקיבלו צו כינוס. בהגעה למשפט, ישנה אפשרות ששופט יבטל את צו הכינוס ופושט הרגל יאבד את כל ההגנה מהנושים וחובות ש"נמחקו" או "הוסדרו" יחזרו. ואיתם הוצאה לפועל.
 22. בשביל 6,000 ק"מ בשנה, ב20 יש רכבים מעולים, גם בחצי מזה
 23. stum

  ספה חדשה

  בתחילת השבוע האישה הזמינה מאייס שולחן קפה ומזנון לטלוויזיה. חבל שלא ראיתי את הפוסט הזה לפני. בתמונה באתר נראה מעולה, בפועל, אכן פח אשפה של רהיטים. איקאה לפחות מנסים להקנות תחושה של גימור איכותי איפה שרואים. מאייס, שולחן הקפה, אומר תודה שלא הדביקו סלוטפ בתור פסי קישוט בצדדים.
×
×
 • תוכן חדש...