Jump to content

borsood

 • פרסום הודעות

  557
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

170 טוב

אודות borsood

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  פעיה״ק תותבב״א

צפיות אחרונות בפרופיל

1,759 צפו בפרופיל
 1. למרות מה שחושבים, נהיגה בינעירונית היא הרבה יותר קלה מנהיגה עירונית. תנסה לנסוע בהתחלה בזמנים שיש עומס תנועה מועט והלחץ עליך נמוך (יום שישי אחה״צ). הכי חשוב להיות רגועים. נהג רגוע נוהג יותר טוב. לגבי חניה: ישנן עצות לחניה, אבל ללמוד נהיגה בהתכתבות או מסרטים זה רעיון לא מוצלח. לכן, שיעור או שניים אצל מורה נהיגה (או תרגול עם חבר פורום מסביבתך אם תוכל למצוא) יעזור לך הרבה יותר. בהצלחה!
 2. הפנסים הקדמיים נלקחו מהטלבו סאנבים:
 3. כמו שכתבו למעלה לקשור היטב את המזרון (דרך החלונות). במיוחד לבצע קשירה בחלק הקדמי ביותר כדי שלא יכנס אוויר וירים את המזרון למעלה. לנסוע לאט ועם הרבה סבלנות, לא הייתי עובר את ה 50קמש. עשיתי זאת מספר פעמים גם ברכבים קטנים.
 4. לא קיבלת בחזרה את הכסף ב"יום ערך" של המשיכה? אם כן זה לא תקין. אם יום הערך הוא יום המשיכה אז הם תיקנו רטרואקטיבית ואם היית במינוס אז לא הייתה על זה השפעה עליך. לכל פעולה בבנק יש "יום ביצוע" שזה התאריך שבו התבצעה הפעולה לבין "יום ערך" שזה התאריך לפיו הבנק מחשב את היתרות, הריביות ושאר הדברים. במיוחד בצ׳קים אבל גם בפעולות אחרות, יכול להיות הבדל של יום עד שבוע בין התאריכים. תקלות קורות גם בבנקים, פה זה לא נראה כמו שיטת מצליח, ובכל זאת זו בדיוק הסיבה למה צריך לעקוב אחרי חשבון העו״ש בדקדקנות ויותר מזה בתנועות כרטיסי האשראי.
 5. כשאין תשובות אמיתיות (וקרא את תגובתו של ליאור) ad hominem תמיד עובד. (אתה רשאי להוסיף "מצוטט מונחים בלטינית" לרשימת התכונות של "האדון המלומד").
 6. דיפנדר זה כמו עז הרים וכך צריך לבחון אותו: 1. מכוער כמו עז - נכשל הדיפנדר החדש יותר יפה מעז... 2. צולח כל מכשול כמו עז - נראה שפה לפי הכתבה דווקא יש הצלחה. 3. משאיר מאחוריו שובל של נוזלים ומוצקים במקומות לא צפויים כמו עז - את זה נדע עוד כמה חודשים...
 7. וכמה מתים בהודו מ"סתם" מים מזוהמים? וכמה מתים בהודו ממלריה? ומדיזינטריה? מליון מתים בהודו זה הרבה או קצת? וכל אלו שמזדעזעים מזה ששורפים גופות בהודו לא קראו כנראה את מסביב לעולם ב80 יום...
 8. borsood

  חזרה לארץ

  פות״ש כמו שכתבו אל תבלבל בין הפרידה האישית שלך לבין העבודה. אוהבים לזרוק פה רפש על המדינה, אבל תזכור שגם בהולנד הנפלאה השכנים שלך ימכרו אותך בשמחה בשביל ½ƒ2. תמשיך לשכור, תצבור נסיון בעבודה, וכשיגיע הזמן תיקח החלטה מושכלת יותר.
 9. אם זה מתאים סים מקומי עם חבילת DATA גדולה עלתה בשד״ת משהו כמו 30 ₪. המוכר התעסק באקטיבציה.
 10. +1 להוטספוט, שים לב שבחלק מהמכשירים זה שותה את הסוללה עם קשית עבה (לא יודע אם רלוונטי לנוט 8), אז שים עין על מצב הסוללה ושהמכשיר לא מתחמם.
 11. בדיוק השבוע הזכרתי למישהו שאנחנו בימי חירום כבר 73 שנים (פחות 15 יום) ועוד היד נטויה. רכוש מגן ביצים עם אחריות ארוכה מאד.
 12. שפת תכנות זה רק כלי ובערך הקריטריון האחרון שצריך לעניין אותך בבחירת מקום עבודה. גודל החברה הוא לא אינדיקציה: יש חברות גדולות שיקדמו אותך ויש כאלה שיתקעו אותך, גם בחברות קטנות יש כאלה שתלמד שם המון, וכאלה שלא יהיה לאף אחד סבלנות. כמו שכתבתי בשרשור אחר מידע פנים במיוחד מחברים ממעגל שני או שלישי ייתן לך אינדיקציה אם מקום העבודה מתאים לאופי שלך.
×
×
 • תוכן חדש...