Jump to content

borsood

 • הודעות

  589
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

225 טוב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  פעיה״ק תותבב״א

צפיות אחרונות בפרופיל

1,849 צפו בפרופיל
 1. borsood

  ליסינג פרטי

  בליסינג פרטי כל שריטה\מכה תחוייב בתיקון בסכומים לא קטנים בהחזרת הרכב. חפש שירשורים על זה.
 2. ממליץ בחום גם על ביקור המקום ומהר לפני שחלק מהתצוגה תעבור תחת ידם של כמה מתלמידי ישראל. המקום מושקע והשחזורים וקיטעי הוידאו מאד מעניינים. לגבי שיחזור הרכבים: אני מומחה מאד קטן אבל נראה לי שהם יותר לשחזור ה"רוח" של הכלים מאשר נאמנות למקור. באוטובוס יש חלקים של הטייגר משנות השישים שבוודאי לא היו מקוריים, אבל זה הרבה יותר טוב ממה שיש בדרך כלל.
 3. רוב התחרות בדלתות כניסה מתמקדות בעיצוב. המנגנונים הבסיסיים לא ירתיעו פורץ מאד מיומן או נחוש וגם לא "מנעול כספת". בנוגע להתקנה זה תלוי במתקין, מתקין טוב ידע להתגבר על רוב הבעיות וגם יודיע לך מה צריך בזמן המדידה. בידוד רעש גם תלוי באיכות ההתקנה. דלת בסיסית כולל התקנה ופינוי הדלת הישנה מתחילה ב3500.
 4. אל תדאגו, אחרי דלתא ודלתא פלוס (ודלתא פלוספלוס ודלתא שארפ) והמנה השלישית, יבואו למבדא (ולמבדא פלוס...) והמנה הרביעית כי השלישית מגינה רק מדלתא... תזכרו איפה קראתם את זה. לגבי פיצה אמא שלי אמרה לי "פיצה זה לא אוכל זה ממתקים" כילד לא הבנתי אותה, היום אני בהחלט מסכים.
 5. הויזה האמריקאית היא דיי ייחודית בזה שהיא תקפה גם אם פג תוקפו של המסמך שהיא מוטבעת בו. לכן תצטרך לנסוע עם שני דרכונים. את הדרכון הישן עם הויזה תצטרך להציג רק בביקורת הגבולות בכניסה לארהב. ובצ׳ק אין לטיסה). אני מאד מקווה שמאגר התצלומים לא יוכרז כחוקי.
 6. יש דימוי בציבור שקנאביס רפואי זה כמו במערכון על ההורים המרובעים שמתחילים עם קנאביס רפואי ונהיים מסטולים וכייפיים וכל זה. המציאות היא שונה: ההעדפה ללא מעשנים היא לקבל טיפות שמכילות את החומר הפעיל ללא כל הנזקים של עישון. יש גם בעיה עד שמייצבים את המינון יש תופעות לוואי מאד לא נעימות - חלקן התנהגותיות. בכל זאת אחרי שמייצבים את המינון יש לקנאביס יתרונות, גם כמשכך כאבים, וגם כמעורר תאבון. מאחל לכולם בריאות טובה ושלא תזדקקו לקנאביס.
 7. תודה על השיתוף! כשהייתי בקפריסין שכרתי מpayless הזמנתי קטנה ידנית ו "שודרגתי" לפוקוס אוטומטית מאובזרת אך מעט עתיקה (בת 6 להערכתי). המחיר היה מגוחך. מלכודות שוטרים בכבישים נפוצות למדי גם בדרכים שנראים לנו הישראלים "צדדיום". אישית זה לא משנה לי כי בחו״ל אני אף פעם לא ממהר ותמיד נוהג לפחות 10 קמ״ש מתחת למהירות המותרת. שאלה האם סרקו את תעודת המתחסן שלך או רק הסתכלו עליה?
 8. המוכר מזהה אותך ישר כתיייר ומעלה את המחיר ב10% אחר כך הוא נותן לך את המנה באש-תנור ומספר לך שזה "לאפה".
 9. גם בתקציב הזה אתה קונה בעיקר צרות של אנשים אחרים. לדעתי, בתקציב הזה, המצב הספציפי של הרכב והדרך בה טופל (תחזוקה מונעת מול תחזוקת שבר) הרבה יותר משמעותית מהיצרן. אם תקנה רכב ממשיהו ששמר עליו (רכב לא מוזנח חיצונית, ותיעוד שוטף של טיפולים) יש סיכוי יותר קטן לתקלות, למרות שברכב ישן הכל יכול להיות.
 10. לא טוב, מה הייתה הבעיה עם הנעוצים? (השרשור הזה הוא הוכחה למה זה רעיון לא טוב בי הוא משכפל שרשור אחר שמוחבא בנעוץ).
 11. בעיקר עמבה בירושלים אין "לאפה".
 12. לא בטוח שריכוז שרשורים זה רעיון טוב. גם ככה לפעמים לא מסתכלים ומפרסמים משהו שהיה צריך להיות בנעוצים. אם הם מוחבאים בריכוז אף אחד לא ישים אליהם לב. זה גם מסרבל את מי שרוצה לדעת מה חדש בתחום מצלמות הרכב (או מכונות גילוח ) תשקלו להחזיר את המצב לקדמותו.
 13. אולי המהפך של פורד (אנגליה) בתחילת שנות השמונים: המעבר מקורטינה\טאונוס לסיירה ומאסקורט לאוריון ובחזרה לאסקורט
 14. שווארמה זה אוכל של בוקר אחרי שהקוליפורמים התבשלו בחומוס כל הלילה. לגבי האודם, זה תלוי בגוון...
 15. שים לב שחיפוש עבודה זו עבודה קשה, אז תקדיש לזה את המאמצים ותשומת הלב העיקרית שלך. בהצלחה!
×
×
 • תוכן חדש...