Jump to content

borsood

 • פרסום הודעות

  468
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

19 נייטרלי

אודות borsood

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  פעיה״ק תותבב״א

צפיות אחרונות בפרופיל

1,367 צפו בפרופיל
 1. אסימוב ביקש במפורש ישירות או דרך סוכניו ששמו ישמר תמיד בגירסתו העברית "יצחק". וכך זה נשאר במשך שנים כשבכל התרגומים שלו לעברית הוא כונה בדרך כלל י.אסימוב.
 2. זה לא מתאים לנתונים מהגימנסיה -- שום "פיגוע המוני" אפילו לא חולה קשה אחד. אף אחד בקבוצת סיכון לא נדבק.
 3. הבעיה שזה לא מה שקורה לפי מה שידוע לנו מהגימנסיה. "מדביק העל" לא היה אחד מהתלמידים. אתה לא הראשון שהתעורר ואומר לי את זה לאחרונה. ב"כאן" יש מדיניות שאוסרת לקרוא לנשאים נשאים במקום חולים, אחד משדרנים התלונן על זה בשידור. הייתה תקופה של יום יומיים שזה בוטל והזכירו נשאים עד שזה נהפך (כנראה קיבלו אזהרה ממשרד הבריאות)
 4. כמו שכתבת בשרשור אחר יש גם את העניין של המיגון\הגבהה. Yes please
 5. זה כל הסיפור. קיבלת מסמך "גילוי נאות"? אם לא, או שכתוב שם שבכל בסדר תוכל לשקול להתייעץ לפני תביעה.
 6. borsood

  מגרש או אדם פרטי?

  יש יתרונות וחסרונות לקנייה ממגרש לעומת פרטי (מבחר, מימון, זמן, התרשמות מהמוכר, היסטורית טיפולים) ועוד. בסופו של דבר תצטרך להחליט בעצמך אילו מהיתרונות חשובים לך ולהתנהג בהתאם. לגבי מגרשים זה הדירוג שלי: הכי טוב זה הטרייד של היבואן של הרכב שאתה מחפש כי לפעמים יש שם "מחליפי הונדה בהונדה". במקרה שלך זה לובינסקי טרייד. אחרי זה זה טרייד של יבואנים אחרים. במקום הבא הליסינג של היבואן כי הם מטפלים בד״כ במוסכי היבואן. במקרה שלך פריים ליס. לאחר מכן ליסינג אחר. מסוחרים אחרים הייתי נמנע אלא אם כן מדובר ברכב אקזוטי שאי אפשר להשיג במקום אחר. לא רלוונטי אליך.
 7. גם אם משתחררים הרבה רכבי ליסינג בחודש מסוים לא בטוח שישפיע על המחיר. חברות הליסיניע יכולות לחכות כמה חודשים בלי להוריד ישר את המחיר. בנוסף, הרבה פעמים רכב משתחרר מליסינג רק אחרי שהרכב המחליף מגיע, גם אם החוזה הסתיים. קרה לי כבר שהרכב המחליף הגיע כמה חודשים אחרי שגם האחריות נגמרה.
 8. אם חסכוניות היא הקריטריון העיקרי, עדיף לך לחפש דיזלים אחרים מאשר 208 בנזין.
 9. מותגים של צמיגים לא אומרים הרבה, יש הרבה מותגים שיש להם צמיגים מעולים וגם צמיגים שעדיף להימנע מהם. אתה צריך המלצות ספציפיות לצמיגים של המידה שלך 245/45R17.
 10. borsood

  לנדרובר דיפנדר החדש בישראל

  אם אתה צריך משקל איזון פנימי, או בוחן ספסלים אחוריים אשמח להצטרף למבחן וללמוד.
 11. כ 150 חיוביים, מתוכם בערך מחצית פיתחו תסמינים קלים. 2 "מורות" 🤣 (אחד בעצם מורה) במצב קל שלא מחייב אשפוז. אבל אישפזו אותם בכל זאת בשע״צ כדי לתקוע אצבע בעין של רוטשטיין. עד כה לא ידוע על הדבקות משניות של אנשים מקבוצות סיכון. היו צריכים יותר מ100 נדבקים ליום כדי שיחזירו את הגלגל אחורה, אבל שכחו שהרברפי כבר לא שר החינוך ויואבי המספח הוא זן אחר. לא הצליח התרגיל. אז מכל ה"התפרצות" האיומה נשארנו עם שני מאושפזים קל. "חולה 0" ידוע והוא באמת זלזל בהנחיות הרבה יותר מטרנספורטר וחבריו.
 12. לאחרונה אני מקבל התראות על מגיבים בשרשורים שהגבתי בהם, אבל אני עדיין המגיב האחרון.
 13. borsood

  לנדרובר דיפנדר החדש בישראל

  השאלה היא: יעשה את עשוש\ורדית או לא. נחכה למבחן האמיתי.
 14. תודה יוחאי על עוד מאמר משובח ומהנה. הנה נקודת המבט המקומית: כבר מתחילת היצור של המינקס היא הופיעה בא"י בשנת 63 לאור המשבר עם רנו (שאולי מישהו יכתוב עליו פעם) התחיל או התחדש יבוא מסודר ע"י קרסו שהמשיך עד 74 דגמים מיוחדים הגיעו ביבוא אישי (ונגנבו) מחירון סוף שנות ה70 לא ריחם על המינקס ועל ההנטר ולסיום: לא ידעתי שהייתה אוטוסטרדה ביפו... כנראה כי האוטובוסים נסעו דרך שדרות ירושלים.
 15. borsood

  רכב מהעבודה - כדאי ?

  הכי טוב שתבקש ממי שמכין לך את התלוש שיעשה לך סימולציות של השכר עם ובלי הרכב. יש הרבה משתנים שמשפיעים מעבר למה שמחשבון כללי נותן, כמו הסכום שמורידים לך על הרכב, הגבלות על מרחק או דלק ואפילו גילאים של הילדים שלך. שני תלושי סימולציות יעזרו לך להשוות בין המצב בו תקבל רכב מהעבודה לעומת חלופות אחרות. אם לא תוכל לקבל סימולציות תצטרך להשתמש במחשבון של מלמ כנקודת מוצא ולשערך את שאר המשתנים.
×
×
 • Create New...