Jump to content

borsood

 • פרסום הודעות

  523
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

95 נייטרלי

אודות borsood

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  פעיה״ק תותבב״א

צפיות אחרונות בפרופיל

1,525 צפו בפרופיל
 1. המערכת החדשה סורקת אחורה עד למפץ הגדול?
 2. תספר לנו בבקשה (ולא, האספקטים הצבאיים לא נחשבים)
 3. מזל טוב @EliC25 נהלי משרד הבריאות: גם מה שהיה חולה מאובחן והחלים (אפילו בזמן שהיו צריכים שתי בדיקות שליליות) נשאר כמו כולם, למרות שברור שהוא לא יכול להדביק או להידבק. הטמטום בהתגלמותו. וגם שם היא מאחורי כולם כי ההנחיה הנוכחית של משרד החינוך היא לא להשתמש בזום אלא באפליקציות אחרות. המעבר כבר התחיל בכמה מוסדות חינוך. מחקרים בשקל (עם מדגם בגודל 4) מתפרסמים (ללא ביקורת עמיתים) ונלקחים כתורה מסיני, אבל סקר אמיתי?
 4. גם מעל גיל 50 יש חיים בהייטק גם בחברות טכנולוגיות ובסטאראפים (שהראש של הפאנדרים לא מלאים בשתן). אבל זה דורש שתהייה מעודכן בטכנולוגיות העדכניות כל הזמן ולא תהפוך לקובוליסט. אני כל 4-5 שנים "מחליף מקצוע" בתוך העולם לדברים חדשים ועדכניים יותר. אם אתה חושב שיש לך יכולות ללמד, יהיה יותר קל אם תנסה לעבור להדרכת הייטק.
 5. ברור, כי כידוע בגרמניה מאחורי כל פועל יצור עומד הר פליק מהגסטפו, וברגע שהפועל מפשל הוא לוקח אותו לחצר האחורית ליד הגדר.
 6. @ozal5האם הבנק שלך הוא גם ידיד שלך? אם לא תמצא בנק שהוא גם ידיד. לך ליועץ ההשקעות בבנק, ותבקש יעוץ מקצועי. בסכום העומד לרשותך בבנק שלך כנראה תשיג עלויות יותר נמוכות מבבתי השקעות או בשיטות השקעה אחרות. כמו שכתבו, תקרא את הסולידית, אבל להבנת המושגים ולא לפעולה. בשנים האחרונות, קשה מאד להשיג רווחים ללא סיכון גבוה, ולכן כנראה אתה צריך להתמקד בעיקר בהגנה על הכסף שיש לך כדי שלא יפסיד מערכו. יכול להיות שתסכים לסכן חלק מהסכום שחסכת, אבל תעשה את זה רק אחרי שתבין שבסיכון בינוני-גבוה אתה יכול להפסיד גם את הקרן ולא רק "רווחים". שים לב שבהשקעות בחו״ל אתה חשוף גם לתנודות בשער המט״ח. כלומר, א
 7. [רגע של עברית] נפטרים. אבל גם זה בעיקרון לא נכון כי כמעט כולם לא היו מחויבים כדי שיקראו להם נפטרים (קיבלו פטור ממצוות). נכון שבימינו זה סתם לשון נקייה (איופיזים), אבל אני תמיד מעדיף את המתגעגעים לפיורדים. או למה שמתגעגעים שם בארה״ב. [\רגע של עברית] @ProCC כשתקנה את התוכי, שים לב שהוא לא אקס-תוכי בטעות.
 8. למכונות 60 מעלות או פחות: נוזל כביסה - אין הבדל משמעותי בין הסוגים. למכונות אחרות: אבקה (בד״כ אריאל) מחירים: נוזל 6 ₪ לליטר, אבקה: 5 ₪ לקילו. ריח מגיע מהמרכך.
 9. לא רק שלא הופרדו בלידתן, נולדו אצל אותו המיילד שלוש תאומות: מוריס אוקספורד פז׳ו 404 אוסטין A55 והאחות החורגת: פיאט 1100D : כולן נולדו אצל ד״ר פינינפארינה.
 10. הצפצפת והתלונות מקורן (כמה לא מפתיע) בהתקנה חאפרית כמקובל במקומותינו. חבר שהיה מודע לעניין ישב בזמן ההתקנה על הוורידים של המתקין ווידא שהוא עובד לפי הספר ולא מחפף. התוצאה: מערכת כמעט ללא התראות שווא שמציגה נתונים אמיתיים: שתי שניות הן שתי שניות ולא "בערך".
 11. ומהו? איך הוא ביחס למתחרות? בשנות העשרים כבר לא מסתפקים במערכות פסיביות וכריות אוויר.
 12. מדריך למשתמש (אפילו בעברית) יש באתר של אינדסיט.https://docs.indesit.eu/default.cfm#search-result-table שרטוטים טכניים אני מסופק שתמצא בצורה פתוחה
 13. ועכשיו תממש את זה עם list comprehension 😜
 14. קודם כל, בניגוד למה שחושבים, המסכה לא נועדה להגן על העוטה, אלא על שאר הסביבה במקרה שהעוטה הוא נשא א־סימפטומטי ולא מודע לכך. המשקפים, למרות שהם פחות טובים במובן הזה, עדיין כן מגנים על הסביבה כיוון שהם מכוונים את הרסס הטיפתי לכיוון מטה. די ברור למה המבוגרים יותר רוצים להימנע מהמסכות ה"רגילות": כיוון שפשוט יותר קשה לנשום במסכות כאלה, ולמבוגרים יותר זה בוודאי משמעותי. אני מקווה שכשאתה מעיר למבוגרים אתה מודע לזה, וכבר אמרו חכמינו "ואל תדין את חברך עד שתגיע למקומו"
×
×
 • Create New...