Jump to content

borsood

 • הודעות

  610
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי borsood

 1. אם נוהג בזהירות בוודאי שמסיח, ואם אינו מסיח אז אינו נוהג בזהירות.
 2. מבחינה הלכתית זה מאד בעייתי לנהוג עם תפילין.
 3. ואז יקרה מה שמתואר בסיפור "The Feeling of Power". הדוקטור חשב על הכל.
 4. יש מצב שה Anti-aliasing שלך לא מכוונן. חפש מדריכים ל ClearType tuning בהתאם למערכת ההפעלה שלך.
 5. מי שרואה סרטים יפני עם דיבוב אמריקאי זה מגיע לו. כבר עדיף לשמוע עם הדיבוב לעברית של פינוקיו.
 6. בבית משותף פרטנר וסלקום צריכים אישור של ועד הבית, בזק לא (שאריות של משהו ארכאי מימי טלפון החוגה)
 7. או ג׳יברי או ע׳יבלי - תבחר. אין על הטירה הנעה. אבל כל הסרטים שלו מעולים, גם הפחות טובים.
 8. לצערי זה don't call us we'll call you אז תצטרך לחכות לנציג שיתלה מודעה או ידפוק בדלת. תוכל לנסות להסתכל המפות הפרישה של החברות השונות. אבל מצד שני ברגע שחברה אחת מגיעה הרבה פעמים השתיים האחרות מגיעות גם הן. הבית לא משותף? בבתים פרטיים\דו אין בינתיים פרישה כי זה פחות כלכלי להם. (יש בתי דירות שהם לא בתים משותפים אבל אז לבעלים יש נציג שממלא את פונקציית ועד הבית)
 9. הכי טוב זה אסלה שניה שנמצאת במעלית שיורדת ממרפסת השמש לחניה.
 10. מחובר לפרטנר ב DHCP. המהירות שקיבלתי קצת יותר גבוהה משלך אבל זה לא אומר כלום. החיבור יציב והכתובת אינה מאחורי NAT. לא הייתי צריך לבקש כלום, למרות שווידאתי את זה לפני שהתחברתי "מצלמות אבטחה".
 11. לא ביקשת את המודול ג׳אווה? 🤦‍♂️
 12. בחזרה לשאלות המקוריות: בסיבים בדרך כלל מגיע אליך סיב אופטי הביתה. בחלק מהחיבורים של סלקום (לשעבר חברת חשמל IBC Unlimited ושאר ירקות) יגיע כבל רשת. את הסיב האופטי מחברים לממיר אופטי שלצורך העניין הוא שקול למודם, או לנתב שיש לו ממיר אופטי מובנה. ככל הידוע לי אי אפשר לחבר ממיר פרטי. כצפוי החברות ינסו להשכיר לך נתב משולב. פרטנר נותנים ממיר אופטי בחינם אם מתעקשים. לא יודע למה PPPOE יותר טוב מ DHCP אם יש לו תקורה, אבל פות״ש כתב שהם עוד לא מחוברים. פרטנר הם גם הספק. עם סלקום צריך להתאמץ יותר כדי לקבל ממיר: "תומך בכיר" וכו׳. בכל מקרה סלקום מחברים כרגע את הסיבים שלהם רק דרך נטוויז׳ן. חיבורים סימטריים וספקים עלומים הם נחלת העבר. אם תתעקש לא להשתמש בנתב ה"מופלא" שלהם בזק ימכרו לך ממיר (180₪) ויש להם גם דמי התקנה של 500₪. אבל פה הספק עדיין ניתן לבחירה כך שאתה יכול לבקש "בנדל הפוך" ללא דמי התקנה ואולי תוכל לקבל ממיר.
 13. תעשה חישוב טוב של עלויות המכירה והקניה. אני אהיה מופתע אם תצליח להחזיר אותן בעזרת החסכון בצריכה בדלק, במיוחד לאור כמות ואופי הנסיעה שלך.
 14. borsood

  מחיר תשלום ועד בית

  אני לא אתפלא אם תחזוקת המעלית לוקחת חלק גדול מהתשלום. ככל הידוע לי בעיית קרטל המעליות לא נפתרה. שים לב שדייר אמור לשלם רק על הוצאות שוטפות של הוועד ולא על דברים של תחזוקה לא שוטפת, אבל ברוב החוזים זה מנוסח אחרת. כדאי שתציץ גם בחוזה.
 15. עכשיו הכל מובן. היית צריך להזמין משלוח מחברת השכווי הגדול.
 16. זה בגלל שלא נהגת על דייהו לאנוס. (אני בטוח ש @lanosforce יסכים)
 17. שוב תודה ליוחאי על עוד מאמר מעניין. ובארץ הפעם סיפור שונה בהחלט: סיפור החרם. בינואר 1967 ידיעה על כך שהינו, שהקונטסה שלה הורכבה בארץ, חתמה על הסכם מיזוג עם טויוטה. חודשיים לאחר מכן נציגי הינו מכחישים שהיצור ייפסק. בינואר 68 כבר ברור מה יקרה בשנים 70-71 נבחן לחץ של יהדות ארה״ב על חברות יפניות שנכנעו לחרם ביוני 71 ניסאן הכריזה שהיא "לא נכנעת לחרם" וכבר יגיעו מכוניות מתוצרתה לישראל - בפועל זה לקח כ15 שנים נוספות. טויוטה אפילו לא מצמצה. סיכום עצוב וממצה מסוף 72 ( וגם החיבה של הטאליבאן לטויוטה היא לא דבר חדש גם כן) אבל, מסתבר שבחיפה נפלו מכוניות ממכולות\הוברחו בשוק המלחים?
 18. עכשיו שולחים את עופר לוי לכל הערוצים שישיר שירי דכאון. אהה... זה לא העופר לוי הזה...
 19. רק טויוטה. פה הסברתי למה:
 20. Read as many books as you can. You may start with books you've already read in Hebrew. Less effective, but more convenient: 'watch films or TV shows with English subtitles. Even less effective: Read the daily mail and it's like. Might not always help you, but at least you one to two days ahead of Mako and Walla.
 21. בפנים לא יודע מה קרה בקורונה, אבל בSFO תמיד היה מבחר גדול. היית אולי צריך למצוא את השורה של הרכבים שלך,לבחור משהו נחמד שדומה, ורק אז להיכנס ולשאול אם תוכל לקבל את הרכב XXX שחונה בYYY. באופן כללי בהשכרה, כאשר אתה לוקח רכב ומחזיר אותו במקום מרוחק, יהיה תמיד רצון לתת לך את הרכב הכי בעייתי כדי שיוכלו להפטר ממנו. עובדה היונדאי התחילה את חייה בוושינגטון. אבל זה לא חשוב, העיקר שנהנית מהטיול והיית בטאהו לפני השריפה הגדולה שמשתוללת שם.
 22. השאלה הגדולה היא עד כמה המערכות האלה אפקטיביות.
 23. לפי הסימון (לבן בשוליים וצהוב בהפרדה) זה לא בארץ.
 24. אם אתה דווקא כן רוצה לנווט בדרכים לא סלולות או לפחות לדעת את פרטי הדרך אז האפליקציה לזה היא עמוד ענן. בוייז יש אפשרות לחסום דרכים לא סלולות. בגוגל אין כלום.
×
×
 • תוכן חדש...