Jump to content

gadik6

 • פרסום הודעות

  1,109
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

71 נייטרלי

אודות gadik6

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

3,166 צפו בפרופיל
 1. תגלה לי סודות כשתוכל להביא נתונים שיגבו אותם, עד אז תחסוך ממני משפטים בסגנון "סמוך עליי אח שלי, אני יודע". ואני לא יודע איפה אתה חי, אבל לגיטימציה לחרדים? כמות השנאה שמופנית אליהם היא עצומה, בין אם זה בתקשורת ובין אם זה בשיח החילוני, צריך רק לפתוח את האוזניים ולהקשיב. אם כבר אז עדיף לך לטעון שיש להם נציגים בכנסת שפשוט מחזיקים את הממשלה בביצים, זה אולי יותר מחובר למציאות. גם לגבי הערבים אגב אפשר לטעון את אותו הדבר - כל ביקורת עליהם זה גזענות ופאשיזם. בשורה התחתונה - זה שאתה לא מציע לשלול אזרחות לכל "עבריין" שהפר את הנחיות הסגר אלא רק לחרדים (שאת כל ה
 2. באיזו קלות מגיעים לשלילת אזרחות כשמדובר בדוסים הא? מה לגבי ערבים שהתקהלו בחתונות בניגוד להנחיות, גם להם נשלול אזרחות? וה"מפגינים שארגנו מסיבה בחוף תל אביב בראש השנה, בניגוד להנחיות, מה איתם?
 3. באתר הלמ"ס עדכנו את נתוני התמותה עד חודש אוגוסט (כולל) - אומנם בחודש אוגוסט נפטרו כ-350 איש יותר מאשר באוגוסט אשתקד, אך זה לא משהו שלא נראה בעבר (למשל 2015 ביחס ל-2014 או 2018 ביחס ל-2017). באשר לתמותה ב-2020 עד כה - מדובר כרגע על כ-370 יותר נפטרים מאשר ב-2019. הפרש שאינו חורג מהנורמה ביחס לשנים קודמות.
 4. די עם גישת הפקיד הממשלתי - אי אפשר שוב לסגור הכל ולרסק את הכלכלה עוד יותר. מה שצריך זה למצוא פתרונות ולבצע התאמות למצב החדש (אני יודע שזה משהו שכנראה לא רגילים אליו בשירות המדינה). עם נבואות הזעם גם אפשר להפסיק, כבר ראינו מה הן שוות ביחד עם האקסל שהן כתובות עליו. מציע לך ולקורולה להפסיק לאגור פחיות שימורים לקראת יום הדין.
 5. מקצוע הכירופרקט נחשב לרפואה אלטרנטיבית ברוב העולם (אולי פרט לארה"ב), וכל השיטות והבסיס שלו לא ממש מגובים מבחינה מדעית (שלא לדבר על הנזקים הפוטנציאליים). אם חיזוק שרירים, שיפור טווחי תנועה וכדומה עוזר לך (דבר שבהחלט יכול להיות הגיוני), אז למה לחפש פתרונות "קסם" אחרים? תמצא דרך להתאמן, בין אם באוויר הפתוח ובין אם זה ליווי צמוד של מאמן באינטרנט.
 6. תודה על התשובה. זה אכן זניח יחסית, אבל מכיוון שמדובר ברכב חדש, שחונה רוב הזמן בחניה מקורה, אני מעדיף לבצע תיקון אצל דיטיילר, שיעשה (כנראה) עבודה מקצועית יותר ממני (ועל הדרך יתקן עוד כמה שריטות קטנות פה ושם). יכול להמליץ על דיטיילר באזור חיפה-נתניה (אודיוה ארט למשל?) ולהעריך כמה תיקון כזה יעלה?
 7. בוקר טוב, הישראלי היפה השאיר לי כמה שריטות על הטמבון האחורי של הרכב לפני מספר ימים (כנראה במהלך תמרון חניה). מדובר בסוויפט בת שנתיים בצבע לבן פנינה. רוב השריטות יחסית שטחיות, אך יש גם שריטה או שתיים מעט יותר עמוקות וכן שריטה של הצבע על חיישן חניה אחד. אני מעוניין לבצע תיקון מקומי (לא צביעה של כל הטמבון). האם במצב כזה עדיף לבצע תיקון צבע מקומי במוסך או תיקון אצל דיטיילר (מניח שמדובר בפוליש וצביעה במכחול), מבחינת עלות מול תוצאה סופית?
 8. ב-3 משפטים: חכה שבועיים לא מעניין אותי ביטוח לאומי
 9. בגדול השמים "פתוחים", אבל הבעיה היא בבידוד הנדרש כשחוזרים (ובכך שאין כרגע הרבה מדינות שמוכנות לקבל אותנו). לפי הפרסומים, ב-16.8 אמורים לפרסם מתווה טיסות, כולל מדינות ירוקות. לגבי הבדיקה - נראה שהיא אמורה להיות על חשבון המדינה (כלומר ללא תשלום). ממה שאני מבין מדובר כרגע על מדינות מסוימות בארה"ב, טורקיה, קרואטיה, בולגריה, ועוד מדינה או שתיים, כאשר ברובן יש להציג תוצאות בדיקה שלילית על מנת להיכנס. יש גם מדינות דוגמת אוקראינה, אליהן ניתן לטוס, אבל את הבדיקה צריך לבצע שם עם הנחיתה בשדה התעופה (או בעיר). במידה ומתקבלת תשובה שלילית אז אין צורך להמשיך בבידוד (מ
 10. קופות החולים כעת מאפשרות ביצוע בדיקת קורונה לטסים לחו"ל, עד 72 שעות לפני מועד ההמראה ובהצגת כרטיס טיסה. שינוי חיובי לקראת פתיחת השמיים בקרוב.
 11. מאוד מעניין. יכול לפרט על יעדים מיוחדים, וכיצד מכשירים טייסים לטוס אליהם? האם מדובר במקומות עם גישה מאתגרת, תנאי מזג אוויר או משהו אחר?
 12. אומנם לא קשור ישירות לקורונה, אבל בהחלט להתנהלות של הנושא כאן. אתמול קיבלתי את ה"איום" הזה מידידנו "כולם ביטוח לאומי", אחרי שהעזתי לשתף צילום מסך לפוסט ציבורי שהוא פרסם בפייסבוק (בהסתרת פרטים מזהים כמובן), שבו נכתב שדווקא כן יש זוגות שחושבים שזה מסוכן להתחתן (זה בא בתגובה לטענה שהוא פרסם כמה הודעות לפני). מעבר לעובדה שאין פה שום שיימינג (ונניח והיה, אז של מי, של משתמש אנונימי בפורום?), ומעבר לעובדה שהוא מפיל את עצמו באיום שלו (אני בטוח שהשופט ימות על זה שהוא רוצה להראות לי למי יש "ארנק" יותר גדול), יש לו גם את החוצפה לבוא אליי בטענות שפגעתי כביכול בכבודו, א
 13. בחזרה לקורונה - בשוודיה מספר המתים היומי מקורונה עומד על 1-2 ביום, בממוצע, בשבועיים האחרונים. בנוסף, נראה כי הכלכלה השוודית נפגעה פחות מאשר כלכלות אחרות באיחוד האירופי.
 14. לרוסיה יש נושאות מטוסים?
×
×
 • Create New...