Jump to content

gadik6

 • פרסום הודעות

  1,103
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

45 נייטרלי

אודות gadik6

צפיות אחרונות בפרופיל

2,894 צפו בפרופיל
 1. @יבגניפ תעבוד כבר על העברית שלך ותפסיק לבייש אותנו.
 2. שמע, הבטחון בו אתה כותב דברים לא נכונים בשרשור הזה מעפילה אפילו על תחזיות סוף העולם. https://www.kolzchut.org.il/he/הגבלת_רעש_מדירות_שכנים_או_מארועים_באזור_מגורים ומכיוון שאתה מתקשה (כנראה) לקרוא טקסטים ארוכים: בהתאם לתקנה 8א אסור להפעיל באזור מגורים זיקוקי דינור, חזיזים, נפצים ודומיהם המכילים חומרים נפיצים והגורמים לרעש (ניתן להפעילם במרחק העולה על 1,000 מטר מאזור המגורים, בין השעות 7:00 ל-22:00). האיסור לא חל על ערבי חג ושבתות, ככה שכל יום זה בטוח לא.
 3. אז צרף בבקשה את המחקרים עליהם אתה מתבסס. קשה לי להבין איך יש תוצאות "ארוכות טווח" במחלימים, כאשר רובו של המידע הזמין הוא לתקופה של עד חצי שנה, ולרוב אפילו פחות. גם הטענה כי "הסגר הוכח כאפקטיבי" היא לא מגובה. יש טענות לכאן ולכאן, אז לקבוע אם זה אפקטיבי או לא כשעדיין לא עברנו את זה זה מעט יהיר. גם איך בכלל אתה מגדיר אפקטיבי? אם הצלת 100 איש אבל "הפסדת" כמה עשרות מיליארדים, האם זה אפקטיבי?
 4. שמע, אפשר לסבול את האגואיזם שלך וחוסר האכפתיות מכל מי שהוא לא אתה. "שיסגרו את נתב"ג", ומי ישלם למדינה עבור איבוד הכנסות של כ-20 מיליארד בשנה, או אבטלה/הבטחת הכנסה לכל עובדי התיירות, אל על וכדומה, אתה? אפשר גם לסבול את השופוני שאתה דוחף בכל הודעה שניה, כאילו במקרה. אבל את הניתוחים ה"מדעיים" שלך פשוט כואב לקרוא. עכשיו אני מבין איך תיאוריות קונספירציה וקבוצות בסגנון 5G נולדות. מומחים וחוקרים בתחום לא יכולים להסביר משהו, אבל אתה "ראית" או הרגשת או קראת משהו הפוך ("עובדות" עלאק), אז זה בוודאי לא נכון. זה לא עובד ככה.
 5. תהיתי אם הם עשו את השינוי הגמיש הזה "בכוונה", משיקולים כלכליים, או שמא הם לא חשבו שהראש היהודי/הערבי ינצל את זה בצורה כזאת. מאיפה המידע שהם הפסיקו את המכירה?
 6. גם אצלי זה הצליח* - טיסה הלוך וחזור לפריז ב-70 יורו לזוג, כולל מזוודות. מה שכן, זמינות הכרטיסים ליעדים/תאריכים מבוקשים די מוגבלת ממה שראיתי, כך שאם עדיין לא שינית למסלול אחר כדאי לדעתי לשנות בהקדם. *הצליח - במידה ואיזיג'ט לא יפשטו רגל עד אז. אתה רוצה להגיד לי שהגרפים לא חזו את זה?
 7. אתה צוחק? ההייטק אולי לא נפגע כמו ענפים אחרים, אבל ממש לא "כולם ממשיכים לקבל משכורת מלאה". לא חסרים סיפורים על חברות שהוציאו לחל"ת, הורידו את השכר ואף פיטרו עובדים.
 8. חבל ש-500 עמודים לא לימדו אף אחד שהנבואה ניתנה לשוטים. עוד יותר חבל שכל נביאי הזעם לא לומדים מטעויות העבר, וממשיכים לחזות או לקוות לסוף העולם.
 9. חוסר המודעות העצמית שלך זה משהו. לעשות לאחרים נו נו נו? בטח אבל כשזה מגיע אליך? הכל מותר
 10. סוזוקי סוויפט 2018 אוטומטית במצב מצוין (נראית ונוסעת כמו רכב חדש). מעוניין בהחלפה בלבד על רכב ספורטיבי קטן (דוגמת קליאו RS) או הצעה מעניינת אחרת (מיאטה מישהו?). מחפש רכב בתקציב של עד כ-100 אלף ובמצב מצוין או קרוב לזה. *עליה לכביש בסוף יוני, אחריות יצרן עד יוני 2021. *יד ראשונה (00 ברשיון), 23000 ק"מ. *ללא תאונות, מכות וכדומה. נהג יחיד. *מערכת מולטימדיה 8 אינץ', מצלמה וחיישני רוורס, בקרת שיוט, מובילאי, חלונות כהים מאחור ועוד. *הרכב מאוד שמור ומבלה את רוב חייו בנסיעות על כביש החוף בין נתניה לחיפה. *מחירון משוקלל כ-75 אלף.
 11. במקומך לא הייתי מדבר על פאדיחות, כמות הפייק ניוז שהפצת פה יכולה להתחרות בטלוויזיה הממשלתית של צפון קוריאה.
 12. בברזיל מתים מדי שנה מעל מיליון איש, כאשר רק ממקרי רצח מתים כל שנה כ-60 אלף איש, אז על מה אתה או הכתב מדברים? זה בדיוק מחזק את הטענה שאתם מחפשים כל כותרת או כל פיסת מידע פוטנציאלית שיתמכו בתיאורית סוף העולם שלכם, בדיוק כמו התקשורת.
×
×
 • Create New...