Jump to content

asix

 • פרסום הודעות

  1,535
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

asix שיחק אותה בתאריך מאי 1

התכנים של asix היו האהובים ביותר!

מוניטין

110 טוב

אודות asix

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הנוהל השתנה. צריך לגשת למשרד הרישוי לקבל את הרישיון החדש. לדעתי נובע מכך שהבוחנים כבר אינם שייכים למשרד התחבורה אלא מיקור חוץ.
 2. אז איך ניתן לעקוב אחרי הפורום ללא אפליקציית TAPATALK? יש צפי ליציאת הגרסה המלאה?
 3. פבל, איך מתחברים לפורום דרך האפליקציית בטה? כמה שניסיתי לא הצלחתי ודרך ה tapakalk הפורום הפסיק לעבוד.
 4. האם את חונה בדרך כלל כשהגלגלים מוטים לאחד הצדדים? אם כן, תדאגי ליישר את ההגה לפני הכיבוי. ככל הנראה בעת כיבוי הרכב כאשר הגלגלים מוטים המנעול הגה ננעל ולכן את לא יכולה לסובב את המפתח כשאת מנסה להניע.
 5. תצרף שרטוט של הצומת עם התמרורים המוצבים שם ואז יהיה יותר קל לענות.
 6. אני לא יודע מה הנזק ברכב והאם 8500 שקל זה ריאלי או לא, אבל יש גם את נושא ירידת הערך, במידה ויש, יכניס לשקלול. שמאי גם יכניס כל מיני קליפסים ותוספות. עכשיו הבאת שמאי משלך - עולה כסף. כן. את השמאי של צד שני תצטרך לשלם- כן. את הנזק שנניח שהשמאי שלך יקבע ויהיה קצת פחות מהשמאי של הנפגע תצטרך לשלם - כן. אם יש ירידת ערך - תצטרך לשלם - כן. מבין את הרצון והרציונל למה לנסות להימנע מהפעלת ביטוח, אך אם נזק עולה על ההשתתפות העצמית ב 1000 שקל מעל ההשתתפות העצמית הייתי מפעיל את הביטוח וממשיך בחיי. לא שווה את כל ההתעסקות. ביטוח נועד בדיוק למקרים כאלה. אני גם די בטוח שאם אמרו לו במוסך מורשה שהתיקון 8500 שקל - דרך הביטוח הנזק יעבור את ה 10,000 שקל.
 7. מי שנוסע ללא ביטוח צד ג' לפחות (לא מדבר על ביטוח חובה בכלל) הוא אידיוט. מילא אתה לא עושה ביטוח לרכב שלך, אבל אם אתה פוגע במישהו אחר ואין לך ביטוח צד ג'? ואם היה פוגע ברכב ששווה 300,000 שקל (ויש מספיק כאלה) והתיקון היה 30,000 שקל. פות"ש מתלבט אם להפעיל את הביטוח (הוא ציין זאת בהתחלה) מכיוון שהוא נהג חדש. לדעתי, להפעיל ביטוח ולהמשיך הלאה בחיים. לא שווה את הכאב ראש והטרטורים.
 8. אם בעל הרכב שנפגע יביא שמאות מסודרת שבה יצויין שזה עלות התיקון, בית המשפט יפסוק לפי השמאות + הוצאות של השמאי ואז פות"ש חוזר לנקודת ההתחלה. לדעתי כשמגיעים לנקודה הזאת שהרכב נפגע מתעקש על תיקון כלשהוא, והנהג הפוגע אשם ללא עוררין, תן לו את פרטי הביטוח ושיריב איתם. בשביל זה עושים ביטוח שנותן שקט נפשי שווה כסף ובריאות.
 9. במקרה כזה הייתי מפעיל את הביטוח ושיפעל מולם. בשביל זה עושים ביטוח. הוא זכאי לתקן בכל מקום שיבחר ולכן במקרה הזה תן לו לשבור את הראש מול חברת הביטוח.
 10. asix

  הסוף למחירוני רכב

  לא יקרה מאותה הסיבה שלא קרה בפעם הקודמת. יחסי הון-שלטון שלא יאפשרו זאת.
 11. asix

  חשמלי 100%

  הכוונה בתחושה מלאכותית הייתה בכך שאין שום פידבק לנהג מהרכב. לא רעש ולא רטט מפעולה מכאנית שמתבצעת ברכב. הכל שקט ומדוייק. התחושה הזאת תעלם באיזשהוא שלב ככל שהרכבים החשמליים יתרבו ונשכח איך רכבים עם מנוע בעירה פנימית פעלו. כבר היום, כאשר אנחנו יושבים ברכבים ישנים משנות ה 30-40 של המאה הקודמת אנחנו נדהמים מהגסות והקושי של הרכבים של פעם. אבל ככה זה היה. אותו דבר אנו נחשוב על מנועי הבעירה הפנימית של היום בעוד X שנים.
 12. asix

  חשמלי 100%

  כיצד ניתן לקבוע דיעה על משהו שלא התנסית בו? אני נהגתי על זואי, ליף, איטרון. אפשר להתמכר לעוצמה שיש למנועים החשמליים. זה לא דומה לשום מנוע בנזין ודיזל סטנדרטי. אני כן יכול להסכים שיש משהו מלאכותי במנועים החשמליים אבל זה יכול להיות כי עוד לא התרגלנו אליהם. בכל מקרה זה יהיה עתיד. תרצה או לא תרצה. Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 13. asix

  חוות דעת ניסאן סנטרה 2017

  הרבה תלונות הגיעו בנושא של המראות צד עקב התקן האמריקאי. מקווה שלא יציק לך יותר מדי.
 14. asix

  חשמלי 100%

  שטייניץ חתם שבשנת 2030 לא יכנסו לישראל רכבים עם מנוע בנזין ודיזל. ימים יגידו. במדינת ישראל תאריכים אינם קדושים ותמיד יש בלט"מים. Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 15. asix

  חשמלי 100%

  אני לא נביא ולא צריך להיות נביא. מספיק להסתכל במודעות יד 2 לגבי סחירות של רכבים סיניים בשביל להבין את התמונה שהמחירים שלהם נמוכים משמעותית מרוב הרכבים באותו סגמנט ובאותו שנתון בשביל להבין שזה לא להיט מכירות. אז נכון, כרגע אין הרבה רכבים חשמליים ויש דגם סיני שאפילו אמינותו עדיין לא ידועה. הטווח נסיעה שלו אינו יוצא דופן משאר רכבי הסגמנט והמחיר שלו מעט נמוך יותר. וכמו שרכב נרכש בזול הוא גם ימכר בזול. למכור רכב סיני תמיד אפשר השאלה בכמה פחות מהמחירון ועל סמך העבר של רכבים סיניים המחירים לא יהיו קרובים למחירון. מה לעשות - מר ישראלי לא אוהב רכבים סיניים. יקח לו קצת זמן. כמו שהיה ברכבים הקוראיינים ( שעדיין נמכרים כמשומשות במחיר נמוך יותר ממקבילהן היפניות והאירופאיות). Sent from my LG-H815 using Tapatalk
×
×
 • Create New...