Jump to content

asix

 • הודעות

  2,130
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  4

asix שיחק אותה בתאריך ספטמבר 21 2020

התכנים של asix היו האהובים ביותר!

מוניטין

384 טוב

צפיות אחרונות בפרופיל

3,161 צפו בפרופיל
 1. רק ברגע שתשלם. כרגע הנקודות עדיין לא רשומות עליך. כן, עד דצמבר אתה יכול להחליט מה אתה עושה - לשלם, להישפט, להסב את הדוח על אדם אחר.
 2. הדוח על שמך כבר. 750 שקל זה לא סכום של תאגיד. התשלום הוא עד דצמבר 2021.
 3. ברכב עם בלם יד חשמלי הרפידות האחוריות נשחקות יותר רק אם אתה גורם לבלם יד להשתחרר בנסיעה. יש נהגים שמתחילים לנסוע ובכך משחררים את הבלם יד ( גורם לשחיקה מוגברת של הרפידות) ויש נהגים שלפני שהם מתחילים לנסוע הם משחררים את הבלם יד דרך הכפתור ואז מתחילים לנסוע ( ואז הרפידות נשחקות פחות). איזה מהנהגים אתה? לגבי auto hold - זה לא מפעיל את הבלם יד אלא בולם את 4 הגלגלים ע"י לחץ הדראולי לקליפרים. יש כאלה שמוצאים שהמערכת הזאת נוחה ושימושית אך לדעתי זה ממש לא שימושי וברוב המקרים כשאני מפעיל את המערכת אני שוכח להרים את הרגל מדוושת הברקס.
 4. מה ייתן לך שרשמת 30 ומכרת ב 25? אני יודע שאתה יכול ואף אחד לא יכול למנוע את זה ממך, אבל את האמת, מה יוצא לך מזה, בטח אחרי שכבר מכרת וזה לא משפיע עלייך יותר? על אחרים אולי ישפיע, עליך בטוח שלא וזאת הסיבה שרוב האנשים ירשמו את המחיר האמיתי שמכרו.
 5. העברת זה"ב. הקונה מעביר את הכסף בהעברת זה"ב ובאותו רגע אתם רואים אותו בחשבון וממשיכים להעברת בעלות. בטוח בהרבה מצ'ק בנקאי ומזומן.
 6. דיון מיותר. זה לא שאתה יכול לשנות משהו בנידון. תמתין לדוח ותחליט מה אתה עושה. ואם יאמרו לך 250 שקל ויגיע 750 שקל כי הסתכלת על הוויז רק אחרי שהאטת כשזיהית את הפלאש?
 7. הפחתה תמיד יש. לגבי המהירות - תמתין לדוח. זה לא באמת משנה עכשיו.
 8. זאת דרך עירונית. לגבי הקנס - תלוי באיזה מהירות צילמה המצלמה. יש גם הפחתה של 5 קמ"ש מהמהירות שצולמה.
 9. 30 יום לבקש להישפט זה כאשר התובע דוחה את הערעור או הבקשה לביטול הדוח ואז יש 30 יום לבקש להישפט.
 10. הנורה השמאלית זה פנס ערפל אחורי. יש רכבים שיש רק מנורת רוורס אחת ולפי התקן היא חייבת להיות בצד ימין מאחור.
 11. לא נכון. גם אם הוא מעוניין להגיש בקשה להישפט יש לו 90 יום.
 12. הימור? לא יודע האם להגדיר את חברת הדואר הרשמית של ישראל הימור אבל כן....היו מצבים שלא הגיעו דוחות לעובדים בדואר. גם מספר דוחות שחברת הליסינג הסבה על שם החברה שבה אני עובד לא הגיעו.( מתוך 150 דוחות להערכתי - 3 לא הגיעו) את המשטרה זה לא מעניין, אך יש פתרונות. לא צריך לשבור יותר מדי את הראש. מהרגע שהקצין רכב מסב את הדוח ( מקווה שהוא עושה את זה באתר של המשטרה ולא באמצעות דואר רשום) הדוח נרשם על שמך תוך 5 ימים בערך ואמור להגיע אלייך הביתה תוך כ 3 שבועות. אם לא מגיע, לפי המספר דוח שיש לך בצילום הנוכחי ( המספר דוח איננו משתנה לכל אורך חיי הדוח) אתה בודק עם המשטרה ( 9666*) האם הוא נשלח ומבקש את המספר של הדואר הרשום. באמצעות המספר הזה אתה בודק באתר של דואר ישראל במעקב משלוחים היכן נמצא הדוח ( כמו בחבילות שאתה שולח או מקבל). נניח ולא הגיע הדוח? אתה עדיין יכול לבקש להישפט באתר של משטרת ישראל גם אם לא קיבלת אותו פיזית לידך. הצילום הנוכחי של הדוח על שם G1 מספיק לך כי את העבירה ( המיקום, הנתונים ועוד - יש לך), ואם הוא רשום על שמך זה כבר לא משנה אם הוא הגיע או לא. אין צורך לקחת עורך דין בסיטואציה הזאת. זה סתם מיותר.
 13. מהרגע שהדוח הוסב על שמך, אתה מקבל עוד 90 יום מרגע הדפסת הדוח. מהרגע שנשלח ועד קבלתו כבר תלוי בגוף האיכותי שנקרא דואר ישראל.
 14. כמו שכבר הסבירו לך - זהו דוח תאגיד. זה רשום בראש הדוח. הדוח יחזור לקנס המקורי 750 שקל כאשר הוא יהיה רשום על שמך. הנקודות ישארו 8 נקודות. 3000 שקל זה לא קנס פיגורים. פשר הזמן עד שהגיע הדוח זה זמן ההסבות. אם הרכב הוא רכב ליסינג - הדוח בראשיתו נשלח לחברת הליסינג, אשר מסבה את הדוח על שם חברתך. המשטרה מסבה את הדוח על שם חברתך ושולחת אותו לחברה שלך. עכשיו קצין הרכב צריך להסב אותו על שמך. אתה גם יכול להסב אותו על מי שנהג ברכב אם אתה לא נהגת. את האמת, הקצין רכב לא באמת צריך לשאול אותך. אם הוא מסודר יש לו את המסמכים שאתה חתום על הרכב ובאמצעותם הוא מסב את הדוח על שמך. אני בדרך כלל רק מעדכן את העובד אך לא צריך את רשותו או את חתימתו להסב את הדוח. מספיק לי המסמכים שהוא חתם על הרכב כאשר הוא קיבל אותו. כמובן שאני בודק האם הרכב לא היה בטיפול כלשהוא ע"י חברת הליסינג ביום של הדוח לפני ביצוע ההסבה.
×
×
 • תוכן חדש...