Jump to content

asix

 • הודעות

  2,203
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  4

asix שיחק אותה בתאריך ספטמבר 21 2020

התכנים של asix היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

3,380 צפו בפרופיל

הנקודות של asix

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

428

מוניטין

7

תכנים שנפתרו

 1. נאחל לנהג הצלחה במילוי המשימה. עכשיו אפשר לחזור לשרשור השני - כיצד מגיעים לפנצ'ריה עם הרכב.🤪 האם בסוף אתה גורר את הרכב אליו?
 2. כשרוצים לפצות ולרצות את הלקוח זה אפשרי. לא חייב להיות כסף. יכול להיות ג'ק הדראולי, קומפרסור, תיקוני תקרים לתקופה, חנקן בגלגלים ועוד. רק צריך לרצות לתת שירות הוגן. זה מה שחלק מהעסקים בארץ לא מבינים.
 3. עכשיו אתה מבין למה אין מספר מעקב? כי אז היה מתגלה שהוא פישל בהזמנה. נותן שירות טיפוסי במדינת ישראל. היה אומר את האמת ונותן לך פיצוי קטן היה נראה הרבה יותר טוב. במקום זה העמיס עליך חרטוטים. כשיש שקר ועוד שקר, ועוד שקר בסוף זה הר של שקרים שבשביל להסתיר את זה הוא צריך ערימה של יצירתיות וזה עדיין לא יעזור לו לצאת נקי.
 4. שים רגע בצד את הנושא המשפטי. יש רכב שאתה רוצה צופר כמו שלו? אם, תקנה צופר כזה בפירוקים או מהיבואן ותתקין ברכב. אם זה תיקני ברכב X זה יהיה תיקני גם ברכבך. לגבי ההתקנה, ברובם זה אותו דבר ( אולי יהיה צורך בהלחמת החוטים גי המחבר לא יהיה זהה).
 5. רוב הסיכויים שסיים את חייו. בבוקר תבדוק מה המתח שלו ותראה לאיזה מתח הוא יורד ברגע שאתה נותן סטרטר. ייתכן שתצטרך עוד אדם שיתן סטרטר ואתה תסתכל על הנתונים של הוולט-מטר ( רב - מודד).
 6. לפי התיאור זה ככל הנראה מצבר שסיים את חייו. מתי הוחלף מצבר? אורך חיים של מצבר 3-4 שנים, אם זה הגיל שלו ככל הנראה הבעיה שם. בדיקה זריזה עם מכשיר יעודי אצל כל חשמלאי תאמת זאת.
 7. או הפחד שאם יאשרו את זה אז יבואו אליהם לקוחות נוספים של רכבי אספנות ורכבים ישנים של GM, SAAB ואופל לכל מיני אישורים ובקשות וכדי לא להכנס לפינה הזאת אז הם לא מאשרים בצורה גורפת. לא מעניין אותם שיש במדינת ישראל מישהו שלא יכול להשתמש ברכב שלו בגלל זה. סה"כ זה לא משהו יוצא דופן בתודעת שירות של ספק במדינת ישראל. דווקא ספק שיוצא מגדרו לתת שירות ומענה נתקל בהרמת גבה במקום שיהיה הפוך. עצוב - אבל זה המצב.
 8. בפוסט קודם הוא ציין שהמחלקה הטכנית של היבואן umi לא אישרה לו לשנות מידה למרות שהראה למחלקה הטכנית שיש מידה שונה. ללא אישור של המחלקה הטכנית או אישור באוטודאטה שיש מידה נוספת שום מכון רישוי לא יאשר מידה אחרת.
 9. בכל מוסך שמכבד את עצמו יש את המכשיר הזה. מאמין שיש צדיק בסדום פה בפורום שיתן לך לבצע את הבדיקה ללא עלות או בעלות סמלית.
 10. יהיה יותר קל לעזור לך אם היה לך את התוצאות של המכשיר 4 גזים. לפי הערך הלא תקין אפשר לכוון לאזור הבעיה. ממבט בנתונים ששלחת לא ראיתי משהו יוצא דופן. יש תקלות במחשב? לפי התמונה האחרונה זה נראה שיש לך תערובת עשירה.
 11. לא אמור לייקר את הביטוח אם יש לך העדר תביעות 3 שנים.
 12. בשביל להיות בעלים של רכב לא חייבים להיות בעלי רישיון נהיגה. גם הביטוח זאת לא בעיה כי היא יכולה לעשות ביטוח עם נהג נקוב שבמקרה הזה יהיה שמך.
 13. יש לך רפרנס להשוואה? גם אם הנתונים של הצמיג הזה גרועים, מה האלטרנטיבה שלך? לא צחקתי שלפעמים הבאות תהיה יצירתי... תתחיל לחשוב על הפעם הבאה שתצטרך להחליף צמיגים כי זה כנראה הולך להיות יותר גרוע וייתכן שגם האופציה הזאת לא תהיה קיימת.
 14. אתה חייב להכין תוכנית ב'. אם זה נכון ( סיפור קצת מוזר אבל הכל יכול להיות) שלא תמצא את עצמך גם ללא האלטרנטיבה הזאת. תהיה יצירתי כמו שאומרים.......
 15. עצוב שזאת רמת השירות בארץ. זה נכון בכל תחום. הוא לא יוצא דופן בנוף. בגלל שאנו מדינה קטנה עם בירוקרטיה גדולה, עסקים מנצלים את זה. אם השוק היה חופשי יותר, כמו באירופה ( ואני לא מדבר על ארה"ב), אני מאמין שעסקים לא היו מחזיקים את הלקוחות שלהם כלקוחות שבויים. לא אשכח איך בזמן הקורונה בעלי עסקים התחננו שלא נקנה באתרים הסיניים אלא נקנה אצלהם. איך שהעסקים חזרו לשגרה, הופ, כל העסקים הקפיצו מחירים כדי להחזיר את כל מה שהפסידו. עסק צריך להרוויח. לא צריך לעשוק את הלקוח שלו. וזה מה שבעלי עסקים מסויימים לא מבינים. וככה גם נראה השירות שלהם. הפנצ'ריה הזאת יודעת שאתה לקוח שבוי. אין לך לאן לברוח. תוותר על הצמיגים ומה? יש לך רכב ואין לך צמיגים. חתיכת פח שיושבת בחניה. והוא יודע שאם עשית יבוא אישי זה נובע מכך שאין לאף אחד את המידה הזאת. אתה חושב שהוא לא יודע? ולכן הוא לא מתרגש ממך. כי הוא יודע שהוא היה האלטרנטיבה האחרונה שלך. אם היתה לך אלטרנטיבה היה לך כוח מולו. כרגע, לצערי, האפשרויות שלך - 1) לייבא בעצמך ואז לתבוע בבית משפט את המקדמה. 2) להמתין בצד ( ותוך כדי לשגע אותו) עד שיגיעו. ממליץ להכין תוכנית ב' לפעם הבאה.
×
×
 • תוכן חדש...