Jump to content

asix

 • פרסום הודעות

  2,045
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  4

asix שיחק אותה בתאריך ספטמבר 21 2020

התכנים של asix היו האהובים ביותר!

מוניטין

337 טוב

אודות asix

 • דירוג
  בעל מקצוע מומחה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מאיפה הבנת שהם חייבים לומר לך מתי הרכב יוצר? הם לא חייבים לומר לך מתי הרכב יוצר. אתה בחודש ה 14. לא ה 15. אם הרכב היה בן 16 חודשים היבואן היה צריך לרשום את הרכב על שמו ולמכור אותו כיד ראשונה על שם חברה. מה אני כן מציע? תפנה ותבקש כמחווה של רצון טוב הטבה של טיפול ראשון חינם מכיוון שהרכב היה הרבה זמן בנמל. האם הם חייבים? לא. האם יש מצב שתקבל בגישה רגועה? בהחלט כן.
 2. כן. בתקופת הקורונה מדינת ישראל האריכה את הזמן שרכב יכול להיות בנמל משנה אחת לשנה ו 3 חודשים ( לאחרונה חזר לשנה אבל זה לא רלוונטי במקרה שלך) ולכן יש מצב שקיבלת רכב ששנת הייצור שלו הייתה ב 2020. לפי משרד התחבורה הוא שנת 2021.
 3. בנוסף למה שאמר fatboy1340, חברת הביטוח החליטה לדרוש מצד ג' את הנזק בכדי לכסות את ההוצאה שלה בתיקון רכבך. לדעתי זה יהיה ללא משפט. כלומר, אם הוא ישלם הרווחת והתביעה על שמך תוסר. אם הוא לא ישלם אני לא מאמין שהם יתבעו אותו מיוזמתם בבית משפט. במידה והם יעדכנו אותך שצד ג' סירב לשלם הייתי תובע בבית משפט את צד ג' בגין התייקרות הפרמיה והשתתפות עצמית (אתה טוען שלא שילמת אך לדעתי הם פשוט קיזזו לך את זה ממה שמגיע לך).
 4. אין מילים. ההקפדה על הפרטים והאיכות. הייתי שולח תמונות לרנו העולמית בגמר הפרויקט.
 5. ואתן סיפור נוסף למחשבה - אדם החליט שהוא רוצה להתקדם ולהחליף את הרכב. אין לו סבלנות לכל הטלפונים, הקשקשנים, מכוני בדיקה ועוד אלף סיפורי לילה ולילה. בא למגרש, שם את הרכב. מקבל X סכום שהוא נמוך יותר מהמחירון אבל חוסך לו את כל הטרטורים, לוקח רכב אחר שמוצא חן בעיניו וממשיך בדרך. חסך גם את הכאב ראש של המכירה וגם את הכאב ראש של הקניה. האם הרכב שהוא מכר למרגש לא טוב? לא בהכרח. האם המגרש גוזר קופון על המכירה והקניה - ברור. זה העסק שלו. אני אישית לא מצאתי אף פעם רכב לשביעות רצוני במגרשים עקב הסטנדרטים שלי וה"השבחות האיכותיות" שלהם אבל יש הרבה אנשים שזה מספק אותם ויוצאים מרוצים. לכן ז
 6. המידה שרשמתי זה לצמיגים הרגילים בקוגה. הרזרבי קצת יותר קטן ולדעתי יהיה מתאים ל smax. הרזרבי הוא בקוטר 17. ברור שזה סידור זמני כדי לא להתקע. ומה אתה עושה אם נכנס בורג גדול או שהצמיג נקרע בדרך לטיול או נסיעה ארוכה כשכל המשפחה ברכב והרכב עמוס בציוד? בלי גלגל רזרבי אתה צריך להזמין גרר לרכב ולמצוא סידור לציוד ולאנשים ברכב. עם יש לך גלגל רזרבי, אפילו אם הוא קטן משאר הגלגלים אתה יכול להתקדם למקום בטוח או להגיע לפנצ'ריה. ברור שאם ניתן להמשיך ללא החלפת גלגל אז זה עדיף. אני התייחסתי למצבים שאתה עומד עקב קרע בצמיג או חור גדול מדי. בחירה שלך להרים ידיים. חשיבה קצת מעוותת לומר שהיצרן קבע שאין גלגל רזר
 7. לדעתי גלגל רזרבי קטן של פורד קוגה ( הגלגלים ברכב הם 235/50/18) יתן לך מענה. אולי בנסיעות בקרבת הבית לא חייב שיהיה צמיג רזרבי בתוך הרכב אך בטיולים עם כל המשפחה כאשר הרכב עמוס בציוד זה פריט חובה.
 8. מה מידת הצמיג בפורד? אולי נמצא לך אלטרנטיבה לגלגל רזרבי.
 9. לא מדינת עולם שלישי ולא מזלזל בתקנות. כקצין בטיחות בתעבורה אני יודע טוב מאוד לשים דגש על הבטיחות. למרות שהרכב מגיע ללא גלגל רזרבי אפשר למצוא צמיג בייגלה שיכול להתאים מבחינת עומס/גודל/קוטר/מרווח ברגים. יש מצב שצמיג רזרבי של מונדאו טיטניום מתאים. אם עושים שעורי בית ניתן למצוא פתרונות שלא פוגעים בבטיחות. אופציה נוספת במידה ולא מצאת גלגל קטן היא לשים גגון ולשים גלגל רזרבי בגודל מלא על הגג. אולי לא להסתובב איתו כל יום, אך אם יוצאים לטיול זה יכול להציל את הטיול. אפשר למצוא פתרונות יצירתיים אם רוצים שלא באים על חשבון הבטיחות או שהם פתרונות של עולם שלישי.
 10. אולי אין גרסה צרה רשמית לגלגל רזרבי אבל אפשר להתאים. לא כזה קשה. וכן, לבטל טיול בגלל גלגל או להמתין לגרר בגלל גלגל זה לא אופציה סבירה והגיונית. עם כל ההנאה מהרכב, אם צריך לבטל תוכניות בגלל גלגל זה לא סביר ולכן הייתי דואג לגלגל רזרבי צר. כל אחד וסדר העדיפויות שלו.
 11. איך יש לך את הרכב 4 שנים ולא דאגת שיהיה לך גלגל רזרבי (קטן/בגודל מלא)? אם היה לי רכב כזה ( ובעבר חיפשתי את הגירסה האטמוספרית בגלל שידעתי את הצרות של הגרסה המטורבתת אבל הגרסה האטמוספרית היתה עגלה מדי) הדבר הראשון שהייתי דואג לו זה גלגל ספייר. לגבי אחסון - יש פתרונות. אולי לא מושלמים אבל לנסוע ברכב ללא גלגל רזרבי זה הימור גדול שלטעמי פוסל רכב.
 12. ירושה או עולה חדש שהביא את הרכב.
 13. שברולט סובארבן.
 14. יותר מדי מנורות אדומות. הייתי עובר לרכב הבא.
 15. אני משער שאין בריחת ואקום ( משער כי אני לא ליד הרכב ובכל זאת הרכב בן 14). ולמה אני משער? כאשר הנהג לוחץ על דוושת הגז, במפת מחשב הרכב צריך להיות וואקום x. עקב תקלת מצערת לא נכנס מספיק אוויר וכתוצאה מכך המחשב רואה אי התאמה בין עוצמת הלחיצה לוואקום ואז הוא מתריע על ערך וואקום שגוי. בנוסף, יכול להיות מצב שהחיישן תקול או המחבר לקוי. די קל לאבחן זאת. צריך לכבות את הרכב ולראות אם החיישן מזהה לחץ אטמוספרי ( בערך 1018 מיליבאר - תלוי במיקום ובמזג אוויר אבל זה בערך. אם הערך נמוך מ1000 מיליבאר החיישן או המחבר תקולים)
×
×
 • תוכן חדש...