Jump to content

m3x7r3m3

 • פרסום הודעות

  6,132
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • Days Won

  1

m3x7r3m3 שיחק אותה בתאריך מרץ 12

התכנים של m3x7r3m3 היו האהובים ביותר!

מוניטין

54 נייטרלי

1 עוקב

אודות m3x7r3m3

 • דירוג
  פורומניאק
 • תאריך לידה 23/01/1988

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אז אני מבין שלמחשב בעצמו אין WiFi? ובעצם ה-V400 קולט מה-V600 ומעביר למחשב בחיבור רשת רגיל? במקרה כזה אין הרבה מה לעשות מלבד לחפש פתרונות אחרים כפי שהוצעו פה גם, כבל רשת, MoCa, או עוד Range Extender שיישב באמצע
 2. אם הבנתי נכון צד ג' הייתה ברכב מאחוריך, את האטת לפנות שמאל והיא עקפה אותך משמאל?
 3. הייתי מתחיל מלגרום ל-VR400 לעבוד כ-Range Extender כמו במדריך הזה. זה יעבוד רק על ה-2.4GHz ככה שזה ייתן לך 300MBps תיאורטיים, אבל זה יותר טוב מכלום אחרי שהוא עובד במיקום הנוכחי שלו תתחיל להרחיק אותו למקום אחר שיש נקודת חשמל ותראה מה ה-Sweet Spot שנותן לך קליטה ומהירות טובה בחדר עבודה. תיאורטית זה איפשהו ב-2/3 דרך מהראוטר לחדר עבודה, אבל זה רק תיאורטי.
 4. מסכים איתך, אם כי ייתכן שעצם מיקוד הבדיקות נובע בעצמו ממגמה שאנחנו פשוט לא חשופים לנתונים שמעידים עליה. אבל אין לי ידע או כלים לתמוך בזה, רק השערה.
 5. כמובן, זה נכון לכל חנות אינטרנטית כנראה. @Derish זה דווקא ממש לא שירות שמאפיין אותם בימים רגילים, אחרת מזמן לא הייתי לקוח שלהם, ועוד קבוע
 6. היא נכונה מבחינה עובדתית, אבל היא חצי שקר כי אתה צריך סיבה מאוד טובה לקבל בדיקה: 1. אתה כבר חיובי ולכן עושים בדיקות נוספות כדי לשחרר אותך מהמערכת כמה שיותר מהר. 2. אתה נמצא במקום שבו יש התפרצות. 3. נחשפת למי שבדיעבד ידוע כחולה קורונה. על הבדיקות שנשארו חוץ מכל אלה השאר "רבים". כרגע למערכת יותר חשוב לגלות נדבקים, ואת זה עושים ע"י טריאג', מי יש יותר סיכוי שנדבק, ואותו בודקים. למערכת כרגע ממש לא חשוב לעשות השוואה בין אוכלוסיות. בוודאי שיש, תנסה להתקשר למד"א ולבקש בדיקת קורונה, תראה מה התשובה. עד לפני שבוע קיבלת בדיקה בתנאי שענית על אחד מהקריטריונים (שזה גם סוג של טריאג'ׂ). לא היית בחו"ל? לא היית במקום שהיה חולה מאומת? לא נבדקת. אין לזה שום קשר לציבור החרדי. זה נטו עניין של היצע וביקוש
 7. הם דווקא כן רגילים לעבוד אונליין, עשיתי מהם לאורך השנים המון הזמנות אונליין ותמיד הייתי מרוצה. מה שכן בד"כ הזמנתי לסניף מסוים ואז אספתי בעצמי
 8. יש סוג של טריאג' בבדיקות בגלל שיש יותר ביקוש מהיצע. ואז בגלל ההתפרצות בבני ברק וירושלים ובית שמש, רוב הבדיקות שמבוצעות - מבוצעות באיזורים הללו. מתוך השאר, רוב הבדיקות הן בדיקות חוזרות למי שכבר נמצא חיובי (אחרי שהוא חיובי 2 בדיקות רצופות שליליות משחררות אותו החוצה מבית החולים / מלונית) זאת אומרת שאחוזים בודדים מהבדיקות מבוצעות למי שפוטנציאלית חולה מחוץ לאשכולות בני ברק, ירושלים, בית שמש ולא זוהה כבר כחולה.
 9. לגבי 1 גם לי קרה עם KSP, כשבמקור עשיתי הזמנה לנק' איסוף, ועד שהחבילה יצאה מהמחסן שלהם איסוף כבר לא אפשרי לפי משרד הבריאות, ולכן הוחלף לשליח. מה שכן, לקח שבועיים בערך אבל המוצר הגיע, עם שליח לדלת בסוף. לגבי 2 מאיפה אתה בארץ? אוכל וחטיפים לכלבים הזמנתי מדוגליין בפתח תקווה, הביאו לי משלוח יום למחרת לראש העין. כשבמצב סטנדרטי אני גם כן מזמין מהם אוכל ומביאים לי לעבודה בפתח תקווה.
 10. m3x7r3m3

  העתקת תוכן מLG G2 שהתקלקל

  ל-LG G2 אין סוללה נשלפת (מסדרת ה-G ל-3-4-5 יש סוללה נשלפת) השאלה היא מה בדיוק נשרף. תנסה להכניס אותו ל-Download Mode כמו שמתואר פה ולחבר למחשב. אז תכנס ל-Device Manager במחשב, תמצא את המכשיר בתקווה שהוא מופיע שם, דאבל קליק עליו, לך ללשונית Details או פרטים ואז ברשימה תבחר Hardware Ids ותצלם לפה את המסך.
 11. לא בטוח כמה זה רעיון טוב להזמין עכשיו סחורה מסין
 12. לך תשדוד עכשיו מוזיאון היסטוריה רפואית...
 13. מאיפה אני משיג כזו מסיכה? יהיה משעשע להוציא את הכלבים עם זה
 14. m3x7r3m3

  יום מובילי דעה עם יונדאי i10

  גם אני בטעות ברכב החדש לחצתי על לחצן ה-SOS, אבל אצלי הוא נמצא ליד תפעול הסאנרוף וכפתורי התאורה, ניסיתי להדליק את התאורה ולחצתי על ה-SOS, ואי אפשר לנתק מהצד של הרכב, רק מהצד השני.
 15. הרבה זמן לא קראתי או שמעתי את המילה מברק בהקשר עכשווי
×
×
 • Create New...