Jump to content

m3x7r3m3

 • הודעות

  8,655
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  13

m3x7r3m3 שיחק אותה בתאריך פברואר 25

התכנים של m3x7r3m3 היו האהובים ביותר!

2 עוקבים

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  מאזדה 3 סדאן ספיריט 2020

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של m3x7r3m3

מגובב מוביל

מגובב מוביל (13/14)

1.4 אלף

מוניטין

 1. איזה מערכת? הכרית הקטנה מתחת לתחת של התינוק? איך היא תמנע נעילת דלתות? המערכת היא למניעת שכחת ילדים ברכב, אבל כשמספרים לנו למה דוחפים את חיוב המערכת, סופרים את המקרים האלה! ואז כשהמערכת המחויבת בחוק לא תטפל בהם, מי ישלם את המחיר על השקרים? בינתיים העובדות מראות ששכחת ילדים אמיתית קורית הרבה פחות מאשר התקלות הטכניות. אז אני שואל שוב - למה לחייב בחוק מערכת, שאמורה לפתור בעיה שעל פניו כמעט ולא קיימת?
 2. הקלטות ע"י אפליקציות צד שלישי כבר לא אפשריות נדמה לי מאנדרואיד 9. האפליקציה הנייטיבית של סמסונג יכולה להקליט כי היא אפליקציית System ולכן יש לה הרשאה. זה IL0 כלומר IL והספרה 0, זה שיוך תוכנתי של מכשירי סמסונג שמסמל שהתוכנה על המכשיר הזה מיועדת לישראל, ולא לרשת ספציפית (לא מכשיר שנקנה דרך פלאפון, סלקום או פרטנר). השיוך הזה הוא מה שגורם למכשיר לכבות או להפעיל תכונות מסוימות לפי מדינה, ביניהן הקלטת שיחות.
 3. תתחדשו, בהצלחה. מבחינת המראה החיצוני זה לא נראה מוזנח. אפילו רואים בתמונה הזו דרך החלונות פנימה: מבפנים כמובן נראה סיפור אחר.
 4. הייתה חצי מלחמה בנושא תיעוד מתוך אולם בית המשפט במשפט נתניהו. ככלל הקלטת וידאו אסורה בזמן הדיונים עצמם, וגם צילומי סטילס בד"כ מאשרים רק לכתבים עם תעודת עיתונאי. כן יש הקלטות לפני / אחרי הדיון עצמו, בתוך אולם הדיונים. אבל להבנתי זה פחות החומר שמעניין אותך
 5. צ'יקו נקסטפיט הוא מצוין, אבל קומפקטי הוא לא. אצלי עם הרוחב שלו + המיקום של ה-ISOFIX הוא מוציא מכלל שימוש את המושב האחורי האמצעי.
 6. מעלה את כמות הנוגדנים, שיורדת באופן טבעי ככל שעובר הזמן מהחיסון האחרון. וזה נכון פי כמה בגילאים מבוגרים יותר. שם הדעיכה מהירה יותר. כרגע לא מדווחים על דעיכה בגילאים הללו שתצדיק מנת בוסטר. ייתכן שתהיה מנת בוסטר לכלל האוכלוסיה כשיהיה חיסון מעודכן נגד דלתא ואולי גם דלתא+. כרגע זה נראה פחות רלוונטי לגילאים הללו. ניחוש שלי הוא שאחרי גילאי ה-60+ יאשרו מנת בוסטר לאוכלוסיות בסיכון ונשים בהריון.
 7. להתיישב בכיסא השר בלשכת האוצר, תמיד עדיף בתקופה טובה של עלייה, השר יכול לייצר לעצמו הרבה כוח פוליטי ע"י חלוקת "סוכריות". מה שכן, להתיישב באותו כיסא בתקופת משבר יכול לבנות אותך קדימה (ביבי בתקופת שרון למשל). אבל זה מצריך השקעה, וניווט נכון. בגדול לשר אוצר אסור רק "לתת לפקידים תחתיו לעבוד" כשהוא חותמת גומי. כי שיטת העבודה מבחינת תקציבי מדינה, היא ריטואל קבוע ועקום. מכניסים עזים כדי שיהיה מה להוציא במו"מ. כלומר פקידי האוצר בונים מראש תקציב שמתבסס על 150% הכנסות, אבל כותבים את זה כ-100% הכנסות, אחרי זה במו"מ מורידים סעיף כזה וסעיף כזה (הכי מפורסמים זה כמובן מיסוי קרנות השתלמות ומיסוי של חבילות מתחת ל-75$). ואז איכשהו מסיימים את השנה עם 100% הכנסות (או אפילו יותר). זה סוג של ריקוד קבוע. אם נותנים לפקידים יד חופשית, אז בסוף השנה תסיים עם הכנסות גבוהות בהרבה, ועם שר אוצר שאפילו המשפחה שלו לא תבחר בו.
 8. מודה שלא נתקלתי בכאלה עד היום. עד היום לא נתקלתי בכאלה, אבל כן נתקלתי בכאלה שהם Type C to Type C עם מתאם מתלבש ל-Lightning
 9. זה נכון, בתנאי שהראוטר הוא תקן AC ומעלה. בתקן N רוב ההתקנים עם הגבלה תיאורטית של 300MBps, ובפועל פחות. בכל מקרה תמיד מתחילים מבדיקות עם כבל רשת ישירות למודם כדי לנטרל השפעות חיצוניות. אחרי שזה תקין, עוברים לבדיקות של שאר הרכיבים.
 10. תתחיל מהמכתב, כשתקבל תשובה תעדכן פה ונחשוב הלאה. כמו שישה אמר אולי גם יהיה שם מידע רלוונטי
 11. אצל אפל קשה לדעת - אבל לדעתי אם היו מושכים מידע כמו טביעת אצבע אליהם היה עובד אפל שהיה מדליף את המידע הזה. אצל גוגל קל לדעת - הקוד מקור של אנדרואיד פומבי. אצל סמסונג כמו אפל - קשה לדעת, שוב לדעתי היה עובד שהיה מדליף אילו היו מושכים אליהם. אצל היצרניות הסיניות זה ממש לא יפתיע אותי אם הם מושכים "בטעות" מידע כזה או אחר אליהם
 12. הפוך, אתה נותן יותר מדי קרדיט. לא צריך להתאמץ כדי לחשוב מיקרו, כן צריך להתאמץ כדי לחשוב מאקרו. ולכן חשיבה במיקרו = אין קרדיט. חשיבה במאקרו = יש קרדיט. זה למשל הבסיס לתפיסות פיתוח תוכנה של ה-20 שנים האחרונות (Agile ושות') - הרבה יותר קל לחשוב ולתכנן מיקרו מאשר מאקרו.
 13. זה שלא השתתפתי בתחרות ההשתנה, לא אומר שקיבלתי על הראש. רק שאני מסרב להשתתף בתחרות ההשתנות. וזה לגמרי לא צחוק.
 14. לא רלוונטי בעליל. יש מס מוגבר על רכבים מעל מחיר מסוים, יש מס גבוה יותר על טלוויזיות גדולות יותר וכו'. לתפיסתך לא צריך להיות בכלל מס רכישה על נדל"ן - לגיטימי, אבל גם במקרה כזה כן ראוי להחליפו במס אחר למי שקונה דירה להשקעה. כל עוד החליטו שיש מס רכישה על נדל"ן, לגיטימי שהוא יהיה נמוך ועם פטורים למי שקונה למגורים, וללא פטורים ומס מוגבר למי שקונה להשקעה. לא לגיטימי בעליל שהמדינה אומרת שיש מחסור חמור בדירות, המחירים עולים, ובכל זאת צעירים שמה לעשות, נולדו אחרי 1985, ואין להם דירה בבעלותם, יקבלו יחס שווה למבוגרים יותר או עשירים יותר, שיכולים לקנות את כל מלאי הדירות שהמדינה יכולה להוציא לבנייה. אפשר לדבר הרבה על למה יש מחסור בדירות, אבל כל עוד הוא קיים, ראוי להכביד על היכולת של משקיעי נדל"ן לרכוש דירות, עד שהמחסור ייגמר. בינתיים שמשקיעי הנדל"ן יתחרו ביניהם על רכישת דירות יוקרה במגדלי ת"א, ועל הדירות שרוכשי דירה ראשונה / משפרי דיור לא רוצים. לא ייתכן שזוג בעשירון 9-10 אבל לא נמצאים באלפיון העליון, או המאיון העליון, לא יכולים לקנות דירה. המדינה לא יכולה לתפקד ככה לאורך זמן. אחרת כולנו יודעים מה יקרה, בעוד עשור-שניים-שלושה, תישארו פה משקיעי הנדל"ן יחד עם אלו שאין להם אלטרנטיבה לעבור למדינה אחרת. יהיו שתי קאסטות, משכירי הדירות, ושוכרי הדירות. או אז לא תהיה ברירה למדינה, אלא להתייחס להשכרת דירות כאל ענף כלכלי מוביל, וימסו אותו בהתאם, כי הדור הבא של ההייטק - לא יהיה פה. זה אומר שאתם תצטרכו להחליף אותנו גם בתשלומי המיסים שאנחנו משלמים היום. תהיו "קטר המשק", אז תתלוננו למה שכ"ד ממוסה כמו מס הכנסה, עם מדרגות ומס שולי של 50% 🤣
 15. עד כמה שאני יודע, אתה כבר לא יכול סתם להחליף מסך. כי יש צימוד בין ה-SoC ובין המסך. ז"א שהמכשיר יראה שמדובר במסך אחר, לא המוצמד אליו, ולא יעלה. בשביל להחליף מסך ושהמכשיר ימשיך לעבוד, אתה צריך להחליף במעבדה שתדע גם להחליף את הצימוד למסך החדש. זה למיטב הבנתי הבסיס ל-Right to repair bill שעוד לא עבר. וצריך לראות איך יתקבל.
×
×
 • תוכן חדש...