Jump to content

m3x7r3m3

 • פרסום הודעות

  6,144
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • Days Won

  1

m3x7r3m3 שיחק אותה בתאריך מרץ 12

התכנים של m3x7r3m3 היו האהובים ביותר!

מוניטין

53 נייטרלי

1 עוקב

אודות m3x7r3m3

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. המוצר יתאים, גם TP Link לא עשו לי בעיות אף פעם, בגדול סוויצ' זה מוצר שיחסית לא עושה בעיות ובד"כ מחליפים אותו כי רוצים ביצועים טובים יותר או יותר יציאות מעבר לזה: Mini Fiberbox הוא לא נתב (Router), אלא בסה"כ יש בתוכו MoCa, הוא מקבל רשת על גבי כבל קואקסיאלי של טלוויזיה (יחד עם הטלוויזיה, בשביל זה ה-MoCa), ומפריד החוצה את הטלוויזיה ליציאת HDMI ואת הרשת ליציאת RJ45 שמאחורה ול-WiFi המובנה. Fiberbox הגדול הוא בפנים גם נתב, גם MoCa, גם WiFi, גם מודם, וגם ממיר. הייתה תקופה שבה שילמתי תוספת של 10 שקלים בחודש עבור Mini Fiberbox בלי שיהיה לי Fiberbox בבית, ומה שעשו זה שמו מכשיר MoCa פשוט ליד הראוטר, שלקח את החיבור רשת והזריק אותו לתשתית הקואקסיאלית בבית, בנקודה הכי מרוחקת ישב ה-Mini קיבל את הרשת מהתשתית הקואקסיאלית ונתן חיבור RJ45 ו-WiFi באותה פינת ישיבה המוצר המקושר כפי שאמרו הוא מתג (Switch), ולא רכזת (Hub) למרות שהתפקידים שלהם דומים, ה-Switch הוא מוצר יותר מתקדם ו-Hub כמעט ונכחד מהעולם POE אינו נדרש וגם אינו רלוונטי במתאר. גם אם תיאורטית תיקח סוויצ' שתומך POE, הוא עדיין יצטרך נקודת חשמל לסוויצ' עצמו, ומן הסתם הוא לא יכול להזריק מספיק חשמל כדי להפעיל מחשב, ולכן זו פונקציה מיותרת במתאר הזה.
 2. התשובה לשאלה טמונה בשלט שלא בדקת בלי כתובת או קישור למקום או צילום של התמרור אנחנו הכי הרבה יכולים להגיד לך ניחושים אקראיים לחלוטין
 3. נראה שהמקום בכלל אינו מצולם בגוגל מפות. אם הבנתי נכון מכל מה שכתבת מדובר על המקום הזה: אני לא זוכר בעל פה האם הנתיב פנייה שם "נולד" עם הפנייה או משתלב לתוך נתיב קיים. אני כן זוכר שבפנייה עצמה יש תמרור מתן ז"ק. מה שכן המקרה לא קרה בכביש 5, כי כביש 5 הוא אכן מהיר בקטע הזה ולכן אין בו צמתים או תחנות אוטובוס, המקרה קרה בכביש שלאחר מכן ישתלב לכביש 5. מה שמחזיר אותנו לעניין תמרורי 123-126, שאינם רלוונטיים כי אם כבר יופיעו לאחר מקום התאונה ולא לפני. תוכלי על הדרך גם לסמן איפה התאונה עצמה קרתה? זה בין תחנת האוטובוס לחץ האדום שציירתי?
 4. בהגדרה של תמרורי 123-126 זו הדרך הרחבה יותר, כלומר זו שיש לה זכות קדימה, הדרך השנייה מתמזגת לתוך הדרך הראשית מ-4 צפון או דרום? ל-5 מזרח או מערב? לפי זה שכתבת פניה ימינה אפשר להסיק שמדובר מ-4 צפון ל-5 מזרח או מ-4 דרום ל-5 מערב, מי מהם?
 5. הבנתי זה אכן מעגל תנועה חדש יחסית, למיטב זכרוני את צודקת פרט לכך שזכרוני דווקא אומר שכן אחד הנתיבים מצטמצם לתוך השני.
 6. אז הרחוב שלפני המעגל תנועה הוא 2 נתיבים, מעגל התנועה עצמו נתיב אחד, והם לא מתמזגים אחד לשני? איפה כל זה קרה?
 7. איפה הכוונה מיקום גיאוגרפי, קישור לגוגל מפות, כתובת, רחוב עיר. המעגל תנועה עצמו גם 2 נתיבים?
 8. אם הנתיב לא היה קיים בדרך הראשית, אז הוא לא חלק מהדרך הראשית. מ.ש.ל, ולכן אין לתת ז"ק אלא לרכב שנע לפניה באותו נתיב. ומכאן הדרך קצרה להוכיח שאין תמרור שמורה אחרת ולכן התקנה היא זו שתופסת. כמובן אני לא נכנס בכלל לעניין הסיבה למעבר הנתיב של האופנוען, כי זה פשוט לא רלוונטי. אבל כל זה דיבורים באוויר, בלי מיקום אפשר להמשיך ולנחש, אבל לא בא לי.
 9. לחישוקי ברזל יש יתרון מאוד משמעותי עבור מי שקונה רכב ולא נוהג בו (חברות השכרה, חברות ליסינג וכו'), העמידות בפני מכות ממדרכות. מה שבחישוקי ברזל מתבטא באיזה עיקום קל שהצמיגאי מתקן בקלות עם הכלים שלו (ואח"כ מוודא איזון במכונה), אותה מכה עם חישוקי סגסוגת ישאיר במקרה הטוב מכה מכוערת שלא ניתן לתקן
 10. אם זה נתיב האצה ש"נולד" עם ההשתלבות לכביש המהיר, מותר לרוכב לעבור לנתיב הזה בזהירות תוך כדי מתן ז"ק שהוא צריך לתת (הוא עובר נתיב, לא היא). כי זה מעבר נתיב לכל דבר. ואין לו שום נגיעה לתמרור 125/126 שהופיע לה. למעשה במקרה כזה תמרור 125/126 רלוונטי אך ורק לשלב שבו היא למשל עוברת מנתיב ההשתלבות לנתיב של הכביש הראשי. אני לוקח כרגע בערבון מוגבל כל מה שנכתב בהודעה הראשונה עד שיהיה מיקום ספציפי. לכן עד שיהיה ברור מי נגד מה אני גם נמנע מהצהרה חד משמעית בנוסח:
 11. כי גם אותי בתור משתמש קבוע בשני הכלים הנ"ל, המנגנון הפנימי לא מעניין. למעשה אני אפילו לא מכיר את המנגנון הפנימי שלהם.
 12. איפה זה קרה? האם הנתיב שאליו השתלבת הוא נתיב השתלבות בלבד או שהוא נתיב שמגיע מהדרך המהירה? האם הנתיב שאליו השתלבת ממשיך אחרי תחנת האוטובוס או שלא? אמנם כל אלה נשמעים כמו ניואנסים אבל תהיה להם השפעה על קביעת האשמה, וגם על אחוזי האשמה.
 13. איפה זה קרה? ואולי הכי חשוב זה התשובה לשאלה הזו:
 14. עלוקות, טוב שהם לא נושמים כסף
×
×
 • Create New...