Jump to content

m3x7r3m3

 • פרסום הודעות

  6,439
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

m3x7r3m3 שיחק אותה בתאריך אפריל 27

התכנים של m3x7r3m3 היו האהובים ביותר!

מוניטין

271 טוב

1 עוקב

אודות m3x7r3m3

 • דירוג
  פורומניאק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לא יודע איך הטסלה מזהה ואם הייתה מזהה את גחון המשאית ועוצרת. אני מתייחס למקרה שבו היא לא מזהה בדיוק כמו את הגג, אבל במקום להיכנס בגג היא נכנסת בשלדה, גל הינע וכו'.
 2. m3x7r3m3

  26 שעות מהמסירה וכבר במוסך

  ההורים שלי הוציאו בשנת 2000 אוקטביה חדשה, למחרת בבוקר (אפילו לא 24 שעות) אמא שלי חנתה ליד העבודה שלה, מול גן ילדים), לא עברו שעתיים והגיעו למזכירות שמועות על רכב חדש שנופצה לו השמשה הקדמית. וכמובן שזו הייתה האוקטביה. אגב הביטוח של העירייה שילם על שמשה חדשה מקורית
 3. m3x7r3m3

  פסולת שנזרקת לדירת גן

  הניסיון שלי אומר על הרבה יותר מטרדי רעש, עשן וכו' מפנטהאוסים ולא מדירות גן. בחלק הצמוד אליי בפרוייקט אנחנו 10 דירות גן, ו-14 פנטהאוסים ועוד מלא דירות סטנדרטיות. וחוץ מדירת גן אחת בעייתית השאר הכי שקטים באיזור
 4. m3x7r3m3

  פסולת שנזרקת לדירת גן

  לא יודע כמה זה מייצג, אבל אצלי בדירת גן מתארחים בממוצע פעם בחודש, בדירות עם המרפסת הקטנה מעליי מתארחים בממוצע פעם בשבוע... ובכל מקרה זה לא לגיטימי שאולי עושים לך רעש אז אתה זורק להם זבל לשטח שלהם
 5. הם דווקא דיי מהירים בתגובות (הסתומות ומוכתבות מראש) שלהם. כלומר דיי מכר תקבל תשובה שלילית לביטול הדו"ח כי "המצלמות אמינות לאחר בדיקה מחדש", וזה לא משנה שאת האמינות הן מקבלו מבית המשפט והן לא קיבלו מבית המשפט אמינות!
 6. m3x7r3m3

  פסולת שנזרקת לדירת גן

  זה ממש תלוי בכל כך הרבה מזל. מהדירת גן השנייה שפונה לצד השני דיווחו השבוע על כמה טיטולים מלאים בגינה שלהם. גם כן בראש העין בפסגות אפק.
 7. היום ניתן להגיש בקשות לביטול דרך האתר של מפנ"א - מרכז פניות נהגים ארצי
 8. m3x7r3m3

  תיקון גלקסי S9+

  מה שסמסונג עברו עם ה-S5 זה טראומה שהיחידה שגדולה ממנה זה ה-Note 7 אפשר לנסות לצרוב עליו קושחה של אנדרואיד 6 נניח IL0 זה בדרך כלל התואם ליבוא המקביל (אם כי לא תמיד, כדאי לבדוק לעומק את זה)
 9. להשוות וירוס לוירוס זה הגיוני. להשוות וירוס לטרור לא גם לא לתאונות דרכים, תאונות עבודה, או הריגת חתולי רחוב וגם לא שחיטת כבשים לסולחות בכפרים.
 10. טרנספורטר בתגובה: לפתוח הכל רוצו להידבק! זה פוגע רק בבני 80! תאפסנו את הזקנים בבוידעם וקחו מנת קורונה
 11. יש מקרה אחד שעולה לי לראש שבו יכול להיות שאסם יתערבו. הבנאדם עובד באסם אבל מתהדר לכאורה בטייטל לא לו, וזאת תוך כדי גרימת "בושה" למעסיק שבכיר באותה חברה מתנהג בצורה כזו. כמובן שאם אינו עובד אסם כלל הוא יכול לומר שהוא מנכ"ל אסם ואין להם הרבה מה לעשות חוץ מהגשת תלונה שגם איתה לא יקרה כלום.
 12. m3x7r3m3

  תיקון גלקסי S9+

  אבל זה בא עם מעבד חלש יותר למשל כמו ב-A51 ומסך ברזולוציה נמוכה יותר. כאילו זה לא מכשיר דגל עם סוללה נשלפת לצערי
 13. המחקר האחרון בנושא הדבקה ממשטחים מראה שהוירוס לא מדבק הרבה ממשטחים, כלומר הוא לא מסוגל להדביק אחרי זמן דיי קצר. כרכע זה לא דיבייט, זה דברים של צד אחד. במה זה שונה מאותו וויטקובסקי שהיה מעלה את הסרטון של עצמו ליוטיוב? מפתיע אותך שהקטע שדלף הוא של המתנגד לסגר? אותי לא, זה חלק מהאסטרטגיה שלהם, זה נועד לנסות לקבע בתודעה הציבורית שיש להם טענות שאין להם מענה מהצד השני. מי שנוקט באסטרטגיה כזו היא מי שהתוכן עצמו לא מספיק כדי לשכנע.
 14. היה לו המון המון מזל בחלק העליון של הקופסאות של המשאיות אין הרבה מתכת וגם החוזק המבני נמוך מזה שבתחתית הקופסה ובטח שבשלדה. זאת אומרת שאם המשאית הייתה מתהפכת על הצד השני נניח, כלומר עם הגלגלים והגחון לכיוון הטסלה היינו מסתכלים על מצב אחר לגמרי
×
×
 • Create New...