Jump to content

m3x7r3m3

 • פרסום הודעות

  7,770
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  10

m3x7r3m3 שיחק אותה בתאריך נובמבר 23

התכנים של m3x7r3m3 היו האהובים ביותר!

מוניטין

857 מעולה

1 עוקב

אודות m3x7r3m3

 • דירוג
  כותב. הרבה.

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  מאזדה 3 סדאן ספיריט 2020

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. גם בפתח תקווה בצומת דרך הרב משה מלכה-ז'בוטינסקי-קפלן יש בדיוק אותו מבנה (גם 2 נתיבים שמאלה ו-2 ישר, וימינה מופרד עם אי תנועה), כולל זה שהנתיב "זז" באמצע הצומת והתנועה היא לא ישרה. כנראה רק אלוהים יכול לספור כמה פעמים חתכו לנתיב שלי שם, לא רק אלה שנסעו ישר ולא הצליחו לשמור על הנתיב שלהם, גם כאלה שעמדו בנתיב שמאלה והחליטו להמשיך ישר.
 2. סתם לדוגמה אם הייתה מצלמת קסדה, והשוטר טוען שזה הוא רדף אחריך ועצר אותך, ופה אתה מראה את הסרטון, השוטר איבד את האמינות שלו בעיני השופט. ולמעט מצלמות הגוף של השוטרים, אין להם כלי חשוב יותר מהאמינות בעיני השופט.
 3. מה ז"א יפריך? יטען שהוא בעצמו עצר אותך? להפריך זה להוכיח שהטענה שלך שקרית. הטענה שלך שקרית או שבאמת שוטר שלישי הוא זה שעצר אותך?
 4. זה העכבר שאני עובד איתו, יום יום, בחודשים האחרונים יש לי גם Speedlink Piavo (אין כפתורים מקוסטמים בכלל, אבל אלחוטי) בבית. בעבודה יש לי Anker Vertical Wireless. שים לב שהוא חוטי כן? אני דווקא מאוד אוהב אותו, רוב הזמן האגודל שלי נחה על החלק העליון איפה שכתוב Sovos באדום (אצלי זה מואר בכחול). הנה המסך הגדרות שלו: אם נתעלם מ-1-2-3 שהם הכפתור השמאלי, ימני ולחיצה על הגלגלת, נשאר לך עוד 8 כפתורים ניתנים לתכנות כולל מאקרו, או צירוף מקשים, או Auto Fire (הפעלת לחיצה מספר פעמים עם הפרשי זמן ביניהם באופן אוטומטי).
 5. צריכים להיות לפחות 2 מזכרים - של השוטר שהיה עם כותב הדו"ח בניידת, ושל השוטר שעצר.
 6. אז אתה איכשהו רוצה למנוע מהשכנים לזרוק את הזבל אצלכם, אבל לא רוצים תוספת של "קאדר"? מניעה מהם לזרוק זה רק ע"י הגבלת הגישה שלהם לפחים בדרך פיזית כלשהי, והגבלה כזו תמיד תהיה "קאדר" נוסף לקיים
 7. דווקא נראה שלא יהיה מסובך לנעול את כל הסיפור אפילו עם דלתות רשת (שהיא לא צפופה), כאלה שנפתחות החוצה או הרמוניקה או משהו
 8. בקפריסין היה לי קל אחרי שעברתי טבילת אש באירלנד במשך שבועיים נהיגה בצד שמאל 🤣
 9. סיזלזון אוטומטית מעלה אותו ב-2 דרגות
 10. לא נכון, הוא כתב במפורש שקשה מאוד להרוס את הוואגיו, זה אומר שהוא כמובן יורד מדרגה מאמברוסיה ל"סבבה", אבל את הוואגיו אפשר להוריד לקטגוריית מזון בסיסי רק אם שכחת אותו שבועיים על המנגל והוא התפחם
 11. הכי הרבה אפשר לצרף קישור לשרשור הזה. כאמור מאמין שאם ישמעו את ה-Backstory ולא רק יראו את הסרטון, הרוב המוחלט של המגיבים יגלו הבנה ואמפתיה. אם היה מדובר במישהו ש"על היין שלו" אז באופן טבעי לא מגלים הבנה ולא אמפתיה.
 12. לא מכיר זה לא אומר שלא קורה. שוב, זה לא המיינסטרים, אבל קורה מפעם לפעם. זה אפילו לא בהכרח קורה עם כל השופטים. לא קורה הרבה, מפתחים הרבה מנגנונים בציר שופט-תובע משטרתי שנועדו להימנע מפסילת עסקאות, מה שתיארתי הוא אחד מהם שמשמש יותר במקרי קצה מאשר מקרים של "Bread & Butter". פסילת עסקה זה רע לכל הצדדים.
 13. תיקון קל לשורה האחרונה - וואגיו מת"א זה מזון האלים (אמברוסיה לחובבי המיתולוגיה היוונית)
×
×
 • Create New...