Jump to content

farkash7

 • פרסום הודעות

  3,282
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  4

farkash7 שיחק אותה בתאריך אוגוסט 1

התכנים של farkash7 היו האהובים ביותר!

מוניטין

320 טוב

אודות farkash7

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. (עשית טעות ראשונה, הבאת ילד לעולם. את הנעשה אין להשיב, ועכשיו מתנהלים מכאן.) (זה כסף קטן לעומת ילד) *הכותב עשה את אותה טעות בדיוק לא מזמן (לא, לא קניתי פוקוס רובוטית מה אני דביל?). הפתרון שלי כרגע - שיסע עם אמא שלו באוטו שלה.
 2. זה נכון לרוב מה שקשור לתחום האסתטיקה ותוספות לרכב, ובגלל זה אני שואל: ללכת לבחור הזה ולהשחיר חלונות ב60 שקל לחלון כפול 4-5 או לשפוך במקום "מקצועי" בין 800-2000 שקל על אותה עבודה. החומר כמו שאמרתי הוא תוצרת גרמניה, אז עניין איכות החומרים הוא כנראה לא פאקטור.
 3. קרינה יש. בת הזוג שלי הזכירה את זה בתקופה שעבדה כדיילת. אם אינני טועה יש גם הגבלה לצוותי האוויר כמה קרינה הם יכולים לספוג. טיסה בכן נסע, כנראה ימות, אבל היו מקרים ששרדו את זה כולל טיסות ארוכות (מקובה לספרד למשל יש מקרה מתועד).
 4. אני רואה את הדברים ככה. הנדל"ן לא חם כמו פעם. סתם דוגמה נקודתית. לפני שנתיים שמו שלט בשכונה של ההורים שלי על בניין שהולכים לבנות. אבא שלי בדק מי הקבלן והלך אליו, עוד לפני שהיו חוברות שיווק, אפשר להגיד שזה אפילו טרום פריסייל. הציעו לו דירה במחיר X. השבוע הוא ראה מודעה של תיווך מטעם הקבלן (לקח חברת תיווך שתשווק מה שנשאר כנראה), אותה דירה במחיר נמוך יותר ואין עמלת תיווך, כלומר המחיר שמפורסם זה מחיר הדירה. אישית לא הייתי ממהר לרכוש דירה עכשיו. לא חושב שתהיה התאוששות מהיום למחר מבחינת כלכלה/אבטלה/בטחון של אנשים. אם תהיה התאוששות זה יקח זמן. מצד שני הרעה במצב הנוכחי תקרה מהר הרבה יותר. הייתי יושב על הגדר ומחכה, אפילו תקציב אין למדינה. אם העסק מתייצב לך לקנות דירה, המחיר כנראה לא יעלה.
 5. איך הגעתי אליו? יש לו גם מכון שטיפה צמוד, אבא שלי שוטף שם את הרכב ובאחת הפעמים החליט להשחיר את החלונות של הקקטוס שלו. ראיתי כי טוב שמעתי מה המחיר, והנסיבות דרשו, אז הלכתי לשם עם הפונטו. על הדרך הגנבתי מבט על הארגז של הפילם שהיה כתוב עליו Made In Germany ואת שם החברה. המקום עצמו נמצא בכפר קרע ברחוב הראשי. עולים מעט בכביש ונכנסים קצת פנימה עד שמצד שמאל רואים שטיפת רכב (יש רשת צל כחולה גדולה). שוב אני לא נותן פה המלצה/דיס המלצה. לא מכיר עבודות של אנשים אחרים. רושם רק מה היה.
 6. שי תוכל לתת לנו אולי דוגמאות (עדיף עם תמונות אם יש) לדברים יפים שרואים לפעמים בטיסות? אני זוכר למשל שטסתי בטיסה לLA והוזמנתי לקבינה לראות את הזוהר הצפוני לצד המטוס, חתיכת חוויה!
 7. אז למה אתה צריך בקרת שיוט אדפטיבית ? יש לך בקרת שיוט רגילה. עריכה: הבנתי למה התכוונת.
 8. נו זה בדיוק העניין. לנהיגה בין עירונית נינוחה בלי פקקים יש בקרת שיוט טיפשה. מה בדיוק תורמת בקרת שיוט אדפטיבית כשאתה צריך לשחק עם הקלאץ והורדות הילוכים ? שהיא חוסכת את המשחק בדוושת הבלם? חוץ מזה אני לא חושב שבשלב הזה בחיי הייתי מצליח להגיע למצב שאני נוהג עם בקרת שיוט אדפטיבית ומוריד הילוכים תוך כדי שאני אומר לרגל ימין שלי ״שבי בצד אל תגעי בבלם!!!״. אין סיכוי שזה אפשרי. מה השלב הבא? נהיגה אוטונומית עם רכב ידני?
 9. בקרת שיוט אדפטיבית ברכב ידני? איך זה עובד בדיוק? הרי גם אם הינדסו משהו כזה אתה עדיין נדרש להוריד הילוכים לא? אז אין ממש פואנטה...
 10. חברה הוא צודק. הוא לא משפטן אבל צודק. יש מושג שנקרא אכיפה בררנית תבדקו. אם בעל אולם יעמיד את הטיעון הזה למבחן יש מצב טוב שהוא התקבל. כמובן שצריך יותר מהלגיד "למה להם מותר ולי אסור".
 11. קלאצ' הוא רכיב שמתבלה. לא בטוח שתקבל כיסוי במסגרת האחריות. אם אחרי 60K צריך להחליף קלאצ' אז יגידו לך "חביבי צריך להחליף קלאצ'".
 12. אני יודע שלפני חודש הייתה הנחה של 4000 שקלים שהוצעה לכולם. אני לא יודע מה יש עכשיו.
 13. טוב שהארת את צומת ליבי לעניין. גם במסירת הרכב הנציג ציין שיש מצב שנצטרך למלא אוריאה עוד לפני הטיפול הראשון, לא הבנתי למה הוא ציין את זה. עכשיו אני מבין. הוא הציע אפילו שימלאו לנו בחינם אם נידרש עד הטיפול הראשון, שוב לא הבנתי למה, אולי רוצים שהלקוח יתחיל ברגל ימין, יראו לו מה זה אוריאה, ומה ממלאים, ושהמוסך יכול לעשות את זה (תמורת תשלום שאין לי מושג מה הוא). מה שכן כדאי לציין שפתח מילוי האוריאה ב2008 נמצא בצמוד לפתח מילוי הסולר. בקקטוס צריך לפרק את רצפת תא המטען, ולהזיז גלגל רזרבי בשביל זה. פה זה הרבה יותר פשוט. כנראה פועל יוצא של התדירות שבעל הרכב הצטרך לעשות את זה. אני מקווה שהגודל של פתח מיכל מילוי האוריאה לא מאפשר מילוי של סולר אחרות היכונו לתאונות...
×
×
 • Create New...