Jump to content

farkash7

חברים מתקדמים
 • פרסום הודעות

  3,703
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  9

farkash7 שיחק אותה בתאריך פברואר 3

התכנים של farkash7 היו האהובים ביותר!

מוניטין

719 מעולה

אודות farkash7

 • דירוג
  פורמוהוליק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. פתטי זה לחשוב שמשהו בעמדות של רע"מ השתנה ככה פתאום ממערכת בחירות קודמת להיום, או מלפני 5 שנים להיום כי הם אמרו או דיברו בעברית. דעותיהם לא השתנו כלל. הדבר היחיד שהשתנה זה שביבי העביר את המשותפת שחיטה כשרה, הבשר הוא אותו בשר רק החותמת נוספה . פתטי זה להגיד "אם הם יצהירו א', ב', ג' אז הם כשרים". מה זה משנה מה הם מצהירים? הרי אלו כולה מילים. האג'נדה שלך נראית על פניו "מתקדמת" בפועל זו אג'נדה ימנית טיפוסית "אם הם יהיו ערביי מחמד הם כשרים בעיני". חבר הם לא ישנו את דעותיהם ולא ישנו את הזהות שלהם מהיום למחר או אף פעם. אתה יכול לעבוד איתם כמו שהם או לא לעבוד איתם, אבל להתפלסף פה ולהציג דעות
 2. פתטי. אתה מסדר את האג'נדה שלך בהתאם למה שנוח לך. כמו כל "ימני" טיפוסי. הרשה לי לגחך
 3. שסמוטריץ׳ יסכים ל-2? נשמע לי הרבה יותר סביר ששס ישבו עם לפיד. נשמע לי אפילו יותר סביר שהם ישבו עם ליברמן ויקבעו סוכות ביחד. אז מבחינת סבירות מבחינתי 4 ו2 זהים או ש-4 הגיוני יותר הרי כולם רוצים את תמיכת הערבים רק בשביל השבעת הממשלה. אחר כך הם בונים על מצטרפים חדשים. לא עקבתי אחרי השרשור בצורה עקבית, לא נשמע לך סכנה למדינה ממשלה כזו? זכור לי שזה בדיוק מה שאמרת בבחירות מועד קודם משום מה. איפה אנשי ה״ימין״? לא שומע אותם זועקים בוגדים על החברה שלהם שרוקמים עסקאות עם רע״מ.
 4. זה שסמוטריץ' צריך לסמוך על תמיכה מבחוץ של רע"מ נשמע לך יותר הגיוני? כל אחד היה רוצה לשלוט לבד ולעשות ככל העולה על רוחו. בפועל יש מציאות, ואם לא שמת לב לפיד נמנע כבר כמה וכמה מערכות בחירות מלתקוף את החרדים ואת המפלגות החרדיות. גם הוא הבין את המציאות.
 5. אתה באמת חושב שאם בנט ילך עם לפיד ויהיה ראש ממשלה החרדים ישבו בחוץ ויוותרו על ועדת הכספים? שום סיכוי. החרדים לא יכולים לשבת באופוזיציה. הם יושבים שם רק בלית ברירה (שלפיד מחרים אותם ומונע מביבי ממשלה נגיד כמו לפני כמה שנים). בכל קונסטלציה אחרת הם מפרטים את הדרישות שלהם ונכנסים.
 6. אין. שבועיים זה הרבה זמן, אל תעדכן אותו גם שאתה מוריד את הרכב מהכביש שלא "התנקם" בך. הייתי שולח לו התראה יום לפני.
 7. farkash7

  רשמית: טסלה בישראל

  לבדל את עצמם מהעדר? אתה באמת לא שם לב לבידול? סתם דוגמה, המושב שלהם מפליץ.
 8. אתה חושב ככה כי אתה מסתכל לא נכון על המטרות של ביבי במשא ומתן שהוא מנהל. תסתכל על זה ככה, ביבי בכל משא ומתן רוצה קודם כל לדאוג לאינטרס האישי שלו. כשזה ככה אתה עדיין חושב שהוא איש משא ומתן גרוע?
 9. נפלת על הבנאדם שהרכב האחרון שהוא קנה עלה לו 3500 שקל 😂 עזוב, אני טומן את הראש בחול. אתה מבזבז את הזמן שלך.
 10. אז אני מבין שאין לך מה להגיד והתחלת להיכנס לכל מני פינות כדי למצוא שם איזה פתח מילוט.
 11. אני לא השוותי את המודל 3 למשאית במשקל 3.5 טון. אתה השוות אותה לאיוניק. אז מבחינת בטיחותית אם תיפגש בקיר אתה רוצה להיות בטסלה, ואם בגלל זה "הפסדת" את ה45K שחשבת שתרוויח לאורך השנים כנראה שעדיין עשית עסקה טובה שאולי תאפשר לך ללכת במקום להתגלגל שלא לדבר על לנשום במקום להיות מונח מתחת לאדמה.
 12. אני לא יודע אם הוא איש משא ומתן גרוע, אני דווקא חושב שהוא לא רע, אבל מה שבטוח שבמשא ומתן הוא שם קודם את האינטרסים האישיים שלו אחר כך את כל השאר.
 13. מאיך שטסלה מתנהלים עד עכשיו אין לך מה לדאוג. הם משדרגים את הקיים ולא מוציאים דגם חדש מאפס. תראה כמה זמן המודל S נמכרת והיא עכשיו מקבלת רק מתיחת פנים... אם הרכב הזה יפגש בקיר או ברכב אחר אתה תודה לאלוהים שבחרת להוסיף עוד 45K ולא להתקצמן ולקנות טסלה מודל 3. היא בטוחה מהאיוניק. היא השיגה את אחד הציונים הגבוהים בהסטוריה אם לא הגבוה ביניהם, וחוץ מזה יש ביטוח, תקבל מחירון, תוכל לקנות מודל 3 אחרי מתיחת פנים.
×
×
 • תוכן חדש...