Jump to content

farkash7

 • הודעות

  3,895
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  13

farkash7 שיחק אותה בתאריך אוגוסט 1

התכנים של farkash7 היו האהובים ביותר!

אודות farkash7

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של farkash7

פורמוהוליק

פורמוהוליק (9/14)

1.1 אלף

מוניטין

 1. לא אמרתי ישן. אמרתי טרי פחות. כשאתה מקבל 3 צמיגים בני 4 חודשים ואחד בן 9-10 זה קצת מבאס.
 2. מה שאומרים לך בטלפון קח בערבון מוגבל. הנה בטלפון אמרו לי שהצמיג לא בן יותר משנה. כשהגעתי אמרו לי שהוא מ-21, רק כשהלכנו למחסן קיבלתי את התשובה "אה זה מ-2020 טעיתי". יותר מזה לעיתים מי שדופק את הפאנצ'רמכר זה בכלל המחסן ששולח לו את הצמיגים, הנה סיפור: כשהחלפתי רבעיית צמיגים בטרנטה קיבלתי טלפון מהצמיגייה שהצמיגים הגיעו. מדובר בצמיגיה מאוד מוכרת פה בפורום. שאלתי לגבי התאריך, נאמר לי שהצמיגים בני כ-3 חודשים, אמרתי מדהים ונסעתי לשם. הצמיגיה הייתה די רחוקה מהבית שלי, אבל הוא הבנאדם היחיד שהיה מוכן לעשות מאמץ כדי להביא משהו לא סיני. בקיצור הגעתי לשם, הראה לי את הצמיג ובאמת חדש, ואז שאלתי אותו אם הוא בדק את כל ה-4, ענה שבכנות לא. בדקנו את שאר הצמיגים... אחד מהם היה בן יותר משנה. מאוד התבאסתי, אבל הוא מצא פתרון, דיבר עם המחסנאי, התלונן, ביקש מהם למצוא נקודה שקרובה למקום מגוריי ולשלוח לשם את הצמיג. סיפור דומה קרה לי עכשיו עם רבעיית גודייר, אבל שם ה"אח החורג" היה בן 9 חודשים... החלקתי את זה למרות שזה מעצבן לקבל 3 טריים ואחד פחות. בקיצור כשאתם מבקשים לבדוק תדאגו שיבדקו את כל הרבעייה שלא תיפלו עם איזה אח חורג ומבאס.
 3. אותם סיפורי סבתא רצים בכל הצמיגיות אני מבין. יש להם קבוצת וואטסאפ לתאום אגדות?
 4. אהלן. בחיפושי אחרי רביעיית צמיגים נתקלתי במשפט הזה בשתי צמיגיות שיכלו להשיג לי רק צמיג בן שנה. עשיתי אחורה פנה והלכתי משם כמובן אבל תהיתי האם חוץ מהרצון הברור למכור האם עומדת איזה תאוריה מאחורי המשפט הזה? לא היה לי כוח וסבלנות להקשיב להסבר המלומד שלהם.
 5. מעניין אם המדינה אכן תובעת מעסיקים כאלו.
 6. מהשרשור הזה אנחנו למדים שזה לא עוזר להם כי אין להם הרבה מאוד לקוחות. יש להם מעט לקוחות כמוך. כן זה הביא את טסלה לתהום כלכלי מה אני אגיד לך... אני לא חושב על זה אחרת כי זה מיותר. יצרנים אחרים משקיעים שבריר בפיתוח של מנועי בעירה פנימית, תוקעים טורבו עם מזרקים בלחץ גבוה וזה עושה את העבודה. כן יש בעיות לפעמים. כן יש ריקול לפעמים, אבל הם לא משקיעים הון בפיתוח של מנוע סופר מגניב שעולה טונות כסף ללקוחות ונמכר במספרים זעומים, ובטח לא עושים את זה שתהליך החישמול כבר החל. שוב מגיע כל הכבוד למאזדה שהם חדשניים, חושבים מחוץ לקופסה, רודפים אחרי איכות ושומרים על ייחודיות, אבל לפעמים המאמץ הזה פשוט מושקע באפיקים בלי עתיד וחבל. אם המאמץ הזה היה מושקע באפיקים עם עתיד ברור יותר גם הם וגם הלקוחות היו יוצאים נשכרים.
 7. נו אז מגיע להם כל הכבוד. איך זה בדיוק עוזר להם? מדובר בחברה פיצית. תקציבי הפיתוח שלה מוגבלים. כוח האדם שלה מוגבל. להשקיע כל כך הרבה זמן ומאמץ כדי לייעל מנועי בעירה פנימית בימינו זה טמטום. הרי ברור לכל אחד הכיוון של התעשיה - הנעה חשמלית. במקום להשקיע כל כך הרבה זמן ומשאבים שיקחו פשוט מנוע אטמוספרי סטנדרטי, ירכיבו לו טורבו, ויקבלו בדיוק את המנוע שהם צריכים עד תום עידן מנועי הבעירה הפנימית.
 8. אם מאזדה לא יתחילו להשקיע בפיתוח של רכב חשמלי אמיתי ויפסיקו עם השטויות הם עלולים למצוא את עצמם מפתחים אביזרי מין מדגם X ולא מכוניות. באמת שהתבגרו כבר. שיקחו מנוע בנזין רגיל ויתקעו לו טורבו ובזה יסכמו את עידן הבנזין שלהם. חאלס עם המנועי טורבינה, בנזין שהוא דיזל, X שמיקס, חבל על הזמן המאמץ והכסף, הכיוון של התעשיה די ברור.
 9. מאזדה לא מעניקים הנחות גדולות בסוכנות. זה כנראה עוזר למחירון שלהם. זה כנראה משמח את מי שקנה בסוכנות, אבל לא לעולם חוסן. יש סיבה שהרכבים לא נמכרים בסוכנות, זה אומר שקהל הלקוחות מצביע ברגליים, המחיר או המוצר לא מספיק אטרקטיביים. אני דווקא מחבב את המותג. יפה. פונה לנהג. אין מסך מגע (יתרון ענק מבחינתי). איכותי. אבל כנראה שזה לא פוגע בדרישות של הלקוח הממוצע ושם המספרים הגדולים.
 10. השאלה היא מה התופעות. אם המכשיר עבד סבבה, עשית עדכון תוכנה ופתאום הסוללה מתרוקנת מהר זה לא יעזור כנראה (למרות שאיש השירות של אפל יגיד לכם שכן). אם הסוללה של המכשיר התחילה להתרוקן מהר בלי שעשית שדרוג תוכנה או התקנת אפליקציה חדשה למשל זה כן יכול לעזור. צריך לנתח כל מקרה לגופו.
 11. נחזור לנושא השרשור כי גם אני מחפש משהו זהה. יש מדפסות לייזר שהן לא בגודל של ילד בן 3? משהו קטן ובסיסי עם וייפיי שאפשר לתקוע באיזה פינה בבית? למה רק brother? מה עם זירוקס? HP?
 12. חצי מהבית בטח היה של אישתו. אבא שלו הוא לא קבצן ובטח נתן לו כסף. חברים טובים אם היו אולי עזרו ונתנו לו משרת ייעוץ/חברות בדירקטוריון כזה או אחר (אם מותר לו). בקיצור הבנאדם היה שווה מיליארדים, סביר מאוד להניח ששבריר מזה נשאר וזה מספיק כדי לא להיות מסכן. השאלה אם זה נחמה בשבילו? אני לא חושב. מלהיות אחד האנשים החזקים בארץ הוא הפך לסמל לכשלון, אבק, מעורב עם שחיטות.
 13. באמת? אתה בטוח? פישמן מכיר? אומנם מכרו/ימכרו את הבית שלו בסביון, אבל הוא יקבל חצי מהתמורה. הנכסים שקנה לילדים שלו ישארו ברשותם וכך גם חברות ושאר נכסים אחרים שהעביר להם. אין מה לעשות. כאשר מישהו לכאורה הופך העברת נכסים וכספים אל בני משפחה לאסטרטגיה ושומרי הסף לא רק שנרדמים גם ממשיכים לתדלק זו התוצאה. נדיר בסדרי גודל כאלו אבל קורה.
 14. כל השרשור הזה בגלל איזה פושט רגל ז"ל עם וילה ברחובות שנסע על ג'יפ מרצדס? אם הוא קיבל שרשור פישמן היה צריך לקבל פורום על שמו. מה שפרי עשה לא מגרד אפילו את קצה המעשים של פישמן וכמות הנכסים שנותרה ברשותו, סליחה, ברשות משפחתו. לא יודע אם לפרי הייתה אסטרטגיה של הסתרת נכסים/העברת נכסים והתנהגות של מהמר כפייתי. נראה לי כמו עוד טיפוס שקפץ הרבה מעל הפופיק ושילם על כך (בחייו). חצי מהוילה שייך לאישתו. חצי מהאוטו שייך לאישתו. ימכרו את האוטו וישארו עם הוילה יחד עם קיא פיקנטו, לפחות זה מה שהיה קורה אם היה מגיע למימוש נכסים ונשאר בחיים.
 15. תבדוק שוב. אתה באזור אבל פיספסת הרבה.
×
×
 • תוכן חדש...