Jump to content

Adani

 • פרסום הודעות

  479
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

96 נייטרלי

אודות Adani

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  Alfa Romeo Giulietta Milano 1.4 170hp TCT

צפיות אחרונות בפרופיל

1,558 צפו בפרופיל
 1. האופציה הנוספת היחידה היא שהייתה מדבקה כלשהי במקום/מסביב. בגלל חום מנוע זה בטוח לא.
 2. סליחה שאני ככה מפריע כאן באמצע, רק רציתי לשאול מה התכנון של המרצ׳נדייז? חולצות? סטיקרים? בובות בדמות פבל? אפשר רמז?
 3. יכול להיות שאתה מגיע בבוקר אחרי שכבר עלתה השמש והבידינג על הגג הספיק להיעלם? ייתכן שזה קשור לזווית, בגלל שאתה מסתמך על הגשם שינקה סביר להניח שעל משטח יותר שטוח יישאר יותר לכלוך. בנוסף הגג חוטף הכי הרבה שמש, גשם, קקי של ציפורים וכו אז נשמע לי הגיוני שהחומר יחזיק שם פחות זמן.
 4. אני לא יודע להגיד לפי זמן, תלוי כמה מהר אתה עובד, בגודל ובמצב של הפנס וכו׳, נסה לראות בסרטון מתי הוא עוצר ותבין. עם הבינוני צריך לעשות קצת יותר מהאחרים. אם אתה לא בטוח אתה יכול לעשות קצת זמן ואם תחשוב שיש צורך תוכל לחזור על השיוף שוב אחרי שתסיים עם העדין. תשים לב, הסתכלתי שוב על הקישור ששלחת והדירוג של המוכר מאוד נמוך, אולי עדיף להזמין ממישהו אחר.
 5. מסתבר שיש משמעות, אצלי ברכב עשו בלי לכה ושמתי לב איך זה מתכהה ונהיה בולט גם בתיקונים יחסית קטנים. ראיתי את זה קורה גם אצל אחרים. בכל מקרה, אם אפשרי לשים עם לכה אני לא רואה סיבה לוותר על זה. אם תרצה אצלם דוגמה לתיקונים שהפכו כהים יותר.
 6. בקיט ששלחת אתה מתחיל עם הנייר הגס ועולה בהדרגה לעדין, בתנועות כמו שמוסבר בסרטון ובהרטבה תמידית. (לא לפחד להרטיב הרבה זה חשוב) אחר כך אתה מנקה את הפנס טוב, רצוי עם אלכוהול. מורח פוליש, מחכה כמה דקות שצריך ומנגב. סביר להניח שתצטרך לעשות את השלב הזה כמה פעמים. אחר כך אתה עובר שוב עם אלכוהול, מחכה שיתייבש, ואז עובר בעדינות עם הספוג עם החומר של הUV.
 7. אם אתה עושה בצורה נכונה (כמו מה ששלחתי) לא ייהרס כלום. נהפוך הוא, דווקא עם מכונה הסיכוי לעשות נזק גבוה יותר.
 8. גילוי נאות - אני אומר מראש שהדברים על סמך ניסיון של חברים והבעלים הקודמים של הרכבים שלי ולא אישית שלי. צבע רגיל מפחח לפי קוד צבע זה נחמד בהתחלה אבל מכיוון שמורחים אותו בלי לכה הוא מתכהה ונהיה הבדלים בצבע. אני חושב שכנ״ל לגבי טופ קולור, אבל אני לא בטוח ואולי עדיף שיוגב או מישהו שהשתמש יעיד. יש מקום שנקרא זאבי אביזרי רכב שמוכר את הצבע מעורבב עם הלכה, ככה שהתיקון לא מתכהה וזה נראה יותר טוב.
 9. נראה בסדר גמור, אמנם פחות איכותי מלקנות בנפרד אבל זה יחסוך לך התעסקות וכסף אז זה יעשה את העבודה.
 10. אתה בטוח שהעכירות בחלק העליון היא מבחוץ? (אם אתה לא בטוח, תרטיב את הפנס. אם זה נעלם כשהוא רטוב אז זה מבחוץ) אני מצרף לך מדריך מצוין לחידוש הפנסים, הוא מסביר שם הכל. תראה איך הוא עושה את זה ידנית בלי הרבה מאמץ.
 11. אתה יכול להעלות תמונה של הפנס באור יום? לא חייב מכונה כדי ללטש את הפנס, אפשר גם ידנית. (בצורה נכונה)
 12. יש סט של שני מגבונים של חברת WURTH, אתה פשוט עובר עם הראשון ואז עובר עם השני וזה מחדש את הפנס. עולה 25 שח בערך. לא ניסיתי אבל הבנתי מלקוחות שזה עובד, או לפחות מספיק בשביל טסט. אני לא חושב שיש משהו טוב יותר מקיט רגיל של חידוש פנסים. מאיפה אתה?
 13. אם מדובר ברכב ״רגיל״ אתה יכול ללכת לקומפיוטסט באשקלון. לא הייתי שם אישית אבל הבנתי שהם בודקים בצורה טובה.
 14. בגלל שזה רק באי-זוגיים זה בוודאות קשור לקלאצים ותקין זה בטוח לא. תצטרך לחזור ולהתעקש שיטפל לך בזה. מאיפה אתה? אולי אוכל להמליץ לך על מוסך אלפא נוסף קרוב.
 15. אם יותר קרוב לך אני יכול להמליץ לך על איציק אלפא. לפני חודשיים בערך הייתי אצלו והוא הסביר לי בצורה מעולה איזה טיפולים צריך לעשות ומתי, לא הסכים אפילו לקחת כסף.
×
×
 • Create New...