Jump to content

Adani

 • הודעות

  776
 • כאן מאז:

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  Alfa Romeo Giulietta Milano 1.4 170hp TCT

צפיות אחרונות בפרופיל

2,272 צפו בפרופיל

הנקודות של Adani

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

175

מוניטין

 1. אתר/אפליקציה בשם StockX. אמין מאוד והמחירים סבירים. יש גם אפשרות לשים Bid ואם אחד המוכרים מעוניין הוא ימכור לך במחיר שהצעת. אין באמת טעם לחפש ג'ורדנס בחנויות בארץ ואישית אני לא חושב שהמסחר בפייסבוק זה רעיון טוב. (זיופים, חרטוטים, מחירים..) אגב, בדיוק אתמול הזמנתי משם ג'ורדנס לעצמי.
 2. הכתום לא יותר חזק, הוא מבושם ופחות מקציף ממקבילו הירוק. זה בתכלס לא הבדל כזה קריטי, לך על מה שאתה מעדיף. כל APC יענה על מה שרשמת.
 3. הכתום יותר טוב במה? בזמנו אני בדקתי ודווקא הגעתי למסקנה הפוכה ורכשתי את הירוק. החומר לא אמור לעשות נזק בדילול נכון. גם אני בהתחלה פחדתי אז התחלתי עם דילול נמוך (=הרבה מים) וכל פעם העליתי כשהרגשתי בטוח. 1:10 אמור להיות בסדר גמור.
 4. קודם כל תודה לכולם, הוא אכן יחסית יקר ולכן התפלאתי. אני אשתמש בו ואשים הרבה יותר מהמומלץ, לאחר מכן באמת אקנה משהו אחר. אני חושד שאולי יש קשר לכך שעל הרכב שלי היה גם אוטם וגם QD בזמן השטיפה, אם כי לשמפו-יים אחרים זה לא ממש הפריע. אעדכן מה יהיה בשטיפה הבאה.
 5. חומץ 5% רגיל. אני הייתי מתחיל בדילול של 30% חומץ 70% מים ועולה במידת הצורך. תנסה קודם במקום נסתר (אם ניתן) וקח בחשבון שזה כנראה יוריד הגנות קיימות. (אם ישנן) בכל מקרה, פוליש בטוח יעשה את העבודה.
 6. הבנתי שהוא מתאים לשטיפה אבל יכול לשמש גם לקצף, רשום עליו גם high foam. שמתי כביכול את המקסימום לפי הוראות היצרן, רשום על האריזה 5-10 מ"ל שמפו לדלי של 10-15 ל', ואחר כך הוספתי עוד שמפו ועדיין זה היה אותו דבר. כמה הגיוני לשים?
 7. מה שהוא הציע לך הוא כנראה סוג של ״מרק״ (merek, לא זה ששמים בו קניידלעך) או ״מסטיק״ שזה חומר איטום על בסיס אקרילי, משמש בעיקר לאיטום לחלונות. אני לא חושב שזה מחזיק כל כך טוב. סופר 7 הוא לא חומר על בסיס אצטי אלא הוא סוג של פולימר ולמיטב ידיעתי לא אמור לעשות בעיה לצבע. מבחינת הבעיה של להחזיק את החלק למקומו, ניתן להשתמש בסופר 7 הייטק - הוא צמיגי יותר ומתייבש תוך כמה דקות והוא גם חזק מאוד. כנ״ל, בגלל שאתה לא מתכוון להסיר את החלק הזה אף פעם לא אמורה להיות בעיה. עוד אופציה היא דבק אפוקסי (לא הפלסטלינה, זה שבא במזרק/שתי טיובות), חזק מאוד ולא אמור לעשות נזק כל עוד לא תוציא את החלק. בכל מקרה, עדיף לדעתי שתוציא בעדינות את כל החלק ממקומו, תנקה את הדבק הישן ולאחר מכן תדביק. כסת״ח, זה ייעוץ בלבד ואיני אחראי לתוצאות. 🙂
 8. לא כדאי, החומרים האלה אלימים מדיי. מדובר בכתמי אבנית? על הפח או על חלון?
 9. שלום לכולם, לאחרונה נגמר לי השמפו והחלטתי לרכוש את השמפו של Gyeon. נרגש לנסות, שמתי 10 מ"ל שמפו בדלי של 10 ליטר כפי שמומלץ על האריזה, כבר אז שמתי לב שהשמפו ממש ג'ל אבל זרמתי. ערבבתי טוב טוב ונתתי לו קצת עם הגרניק כדי שיהיה לי קצף נחמד והתחלתי בעבודה. לאכזבתי מהר מאוד שמתי לב שבסיבון אין טיפת קצף, זה היה נראה כאילו אני מנקה רק עם מים, אבל כן הרגשתי שהכפפה מחליקה על הרכב כמו שצריך. ניסיתי להוסיף עוד שמפו, לערבב בהגזמה ולתת עוד קצת עם הגרניק וכלום, נראה כאילו אני שוטף רק עם מים. לא נשאר לי עוד שמפו לנסות איתו כדי להשוות. אם כן, נותרתי עם שאלות: 1. האם ואיך זה הגיוני? למה זה קרה? 2. אם למישהו יש ניסיון, ככה זה אמור להיות? 3. האם עשיתי משהו לא נכון? אשמח לרעיונות.
 10. בעיקרון שום דבר, זה בדיוק כמו שכנראה יהיה לך פחות נחמד ונוח לחפוף בשמפו זול או לנקות שירותים עם אקונומיקה זולה. ממליץ על השמפו של סונאקס, הוא זול אבל יחסית איכותי.
 11. לד זה שונה כי הוא מתחמם הרבה פחות מהלוגן, איך לומר, על אחריותך. האמת היא שאין שום סיבה לשים 100w באורות דרך בכלל, זה סתם מוגזם.
 12. כן, כדאי מאוד שלא תשים, נורת הלוגן של 100w גם תתחמם הרבה יותר ויכולה לעשות נזק לחוטים ולגוף הפנס.
 13. זה לא רק ״אנוכיות אנושית״, אם אתה מקטין את חיי הסוללות אתה באותה פעימה מגדיל את הזיהום הסביבתי וקיבלת (כנראה) בעיה חדשה. ואם כבר, ראיתי טענות לכאן ולכאן על נושא הזיהום של ייצור/מחזור/זריקה של סוללות, חלק אומרים נזק זניח חלק אומרים נזק עצום. מה עם קצת מידע מבוסס?
×
×
 • תוכן חדש...