Jump to content

ArikC

 • פרסום הודעות

  8,529
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

24 נייטרלי

2 עוקבים

אודות ArikC

 • דירוג
  כותב. הרבה.

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  E30
 • איזה רכב יש לך?
  פורד פיאסטה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לגבי חללי צה"ל ,למזלנו המספרים הם לא גבוהים וגם עולים במספרים בודדים בשנה. לדעתי אין סיבה לגעת בקברים. אנשים רגילים? אחרי X שנה להעביר לקבר אחים או לפנות למשהו אחר,לא יודע אם מישהו פה נוסע לפתח תקווה כדרך קבע ורואה את הבניינים שבונים בשביל המתים,לא מבין את הטמטום הזה,עוד שניה יבנו להם מגדלים.
 2. ArikC

  M3 צהובה

  את לא M אולי את נראית כמו M אולי את מתלבשת כמו M אבל את לא M נקודה רפליקה בקיצור
 3. זה לא מדוייק. רכב ממוצע היום בישראל קורולה/טוסון ודומיהם נמכרים באיזור 130K,וברמות גימור הבסיסיות,קח ספורטג' GT שיש כמו זבל על הכביש וזה רכב שעולה כמו טסלה. קח בחשבון 4-5 שנים של דלק+תחזוקה+אגרת רישוי. עברת את מחיר הטסלה בלא מעט. ישבתי עם אבא שלי שיש לו פוקוס 17' שהוא רכש חדשה,והוא נוסע משהו כמו 10K בשנה,והוא מחזיק רכבים 6-7 שנים,עשינו מתמטיקה, ועברנו את המחיר של הטסלה בשיכלול כל ההוצאות על רכב בנזין.
 4. כמו שאמרתי,זה יותר מסווירלים זה יכול לעשות נזק ממשי לצבע,במיוחד באקלים לח זה מגביר היווצרות של חלודה. וצבע לא דוהה מהשמש,עם טיפול נכון של אוטם,או ציפוי או חומרים כאלה ואחרים הצבע לא ידהה. מה שאתה קורא לו דהייה(קילופי לכה),שזה מה שיש לרוב הרכבים בארץ,זה בכלל לא נגרם מהשמש,זה נגרם ממכונות שטיפה.
 5. כי כיסוי אפשר לשים רק על רכב נקי,ואחרי יום יומיים הוא כבר לא נקי,ולשים כיסוי על רכב מלוכלך,עדיף כבר לשטוף את הרכב עם נייר שיוף 1000. חוץ מזה שזו השתעבדות לא נורמלית,זה לא באמת מגן על הצבע כמו שחושבים,יכול גם לגרום לנזק במידה והוא נרטב או לח. ועדיף פשוט לשטוף את הרכב ידנית לפי הספר,לשים ציפוי נאנו/אוטם צבע/כל דבר אחר שיגן על הצבע,ואין מה לחשוש מהשמש.
 6. במקרה הזה הרכב הזה יהיה אמין לא פחות מטויוטה,זה מנוע שהולך איתם כבר מהדור הרביעי (95) עם שינויים כאלו ואחרים והמנוע הזה הוא פיתוח של פורד וחברת ימאהה. מדובר במנוע אמין מאוד מאוד. אני מחזיק פיאסטה 2014 שהוצאתי חדשה מהחברה,כרגע על 110 אלף קילומטר בלי שום תקלה ,רק טיפולים. צריכת דלק עם די הרבה פקקים,איזור ה13-14 ק"מ לליטר. טיימינג צריך לעשות כל 120 אלף או 5 שנים המוקדם מבניהם,מחלות של הרכב אני לא מכיר. איכות חומרים ברמה טובה מאוד,בדקתי את כל אם לא רוב המתחרות, הפיאסטה הייתה ברמה יותר טובה וגם איכות נסיעה יותר שקטה. הרכב קצת קשה על הכביש,והמנוע לא מי יודע מה חזק,צריך
 7. אין עילה להחזרת העלות של הבדיקה,זו לא מכה בשלדה.
 8. האם ניסית לבדוק עם דודי נאסה ? העסקה שלו נקרא "הצמיג" הוא בירושלים אם אני זוכר נכון,אבל עובד עם פנצ'ריות בכל הארץ. הוא ייבא לי בזמנו 4 צמיגים למיני במידה 12 שלא מצאו בשום מקום בארץ, ושלח לי אותם לפנצר'יה בפתח תקווה שהוא עובד איתה. שווה לבדוק דרכו. בכל מקרה אם המידה כ"כ בעייתית הייתי פונה ליצרן לבדוק אם יכולים לשלוח לך מפרט של כל המידות המקוריות שהגיעו בדגם הזה,שווה לנסות.
 9. קשה לי להגיד לך. גם קורולה חדשה 2009 שהוצאנו מהחברה אכלה קצת שמן עד איזור ה10 אלף קילומטר. וגם הפיאסטה שהוצאתי גם חדשה עד איזור ה15 אלף קילומטר אכלה לי שמן,היום אני על 110 אלף ובחיים לא שמתי שמן בין טיפול לטיפול מלבד בהתחלה,כנ"ל בקורולה שהיום כבר על 230 אלף.
 10. למיטב זיכרוני 2 סלילים של 2
 11. בקיצור ולעניין,הוראות פתיחה באש לא היו פה,אני נושא נשק ברשיון ולא הייתי מעלה על דעתי בכלל לירות במצב שהוא היה בו,בטח לא במצב שהגנב כבר בורח,רצח לדעתי לא היה פה,שיקול דעת גרוע בהחלט היה פקטור בעניין,אני לא חושב שהוא בן אדם רע ועשה את זה מתוך כוונת זדון. ואת כל זה אני אומר כאחד שנושא נשק יום יום במשך 10 שנים. את עניין הרפיסות של המשטרה אני חושב שנשאיר לטופיק אחר,כי זה לא נגמר במשטרה,זה גם קיים בבתי המשפט,החוק פה הוא המלצה בלבד.
 12. לסאב הזה יש סליל בודד של 3 אוהם.
 13. תבדוק עם טלפון אחר. אצלי הייתי מעביר שירים דרך המכשיר עצמו.
 14. ArikC

  למכירה פיוניר 80prs

  פיוניר נמכר,הrca רלוונטי.
×
×
 • תוכן חדש...