Jump to content

ModChiP

 • הודעות

  920
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של ModChiP

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

2

מוניטין

 1. אין חשש שהוא יתחמם באוטו מתחת למושב? זו הסיבה שהבוסטר שלי לא נשאר באוטו.
 2. ModChiP

  קמצנות

  יש לי הרבה מה לכתוב בנושא הזה, אני אחזור לפה בהמשך. אגב נהג תורן, אצלנו העסקה הייתה שהנהג תורן לא משלם על מה שהוא אכל או שתה, גם בנסיעות קצרות של 10-20 דקות לבר/פאב. והשיטה הידועה של סגפנת דודות שפעם פתחתי עליה פוסט. שיטה מוזרה של קניית מוצרים חדשים אבל המשך שימוש בישנים, וככה אתה קונה מוצר שאתה לא צריך, ומאבד את האחריות על המוצר החדש שיושב חסר שימוש. או דאבל מכונות כביסה או תנורים,חסר היגיון ושימוש לחלוטין.
 3. ברור שזה יותר מסוכן מאשר להיות ברכב. אתה יכול לצמצם את הסיכון על ידי לבישה של ציוד מיגון. מי שנמאס לו לשבת ברכב ולהינמק בפקק יכול לעשות מעשה ולעשות רישיון לאופנוע/ קטנוע, ברור שזה לא מושלם אבל אני מסתכל על האלטרטיבה שהיא לנסוע יום יום לעבודה ברכב ואני לא מצליח להבין איך אנשים סובלים את זה.
 4. אני מוכן להמר שלא הייתה מילה אחת על דו"ג בכל הפוסט הזה.
 5. לפי ספר רכב ישראלי- כל 10 אלף לפי אמריקאי/טיוואני- 20 אלף
 6. היי, הטיוואני החביב עלי מאיביי הפסיק לשלוח רצועות מקוריות לישראל, המחיר בארץ הוא מעל 700 שקל ואני מחפש ספק חדש. אין לי בעיה עם חליפי, אבל חליפי שמי שיצר אותו שם את השם עליו בגאווה ולא מסתיר אותו. איך הרצועות של פליני, מלוסי, בנדו, גיטס,mitsuboshi(אני מאמין שזה הספק של הרצועה המקורית),JT Max KRV? ואיפה אני יכול להשיג אותם בארץ או מחול, לפי ניסיונכם.אשמח לכל כיוון, תודה! מקט של הרצועה- 23100-LEA7-E01
 7. שאלה שנשאלתי אבל לא הייתי נוכח במקום. דוד שלא מחמם, יחסית חדש, הוחלף לו הגוף חימום כולל הפלאנץ. חוברו הארקות וחיבורי חשמל כמו שצריך. בהפעלה שלו, קופץ הפחת. הפלנץ חדש מהקופסא והחיבורים בוצעו כמו שצריך, לא היה מגר בסביבה ובכלל באופן כללי אין לי מושג מה נעשה, לשם סיפוק הסקרנות שלי, מה יכול לגרום לבעיה כזו? אני יכול לחשוב רק על גוף חימום לא תקין.
 8. אם אתה פותח את המנגנון ומחליף את הגומיה, הטבעת פלסטיק היא מה שמחזיק את הגומיה. יש 2 זיזים על הטבעת פלסטיק. זיז אחד שבור.
 9. הבעיה זה בהכרח חתיכת הפלסטיק הזו? 2 הזיזי פלסטיק זה לא רק כדי לכוונן את החור? יש מדפסת תלת מימד ורצון לתקן בלי לקנות אף חלק, אני פשוט לא מצליח להבין את העיקרון של המצוף הזה, למה יש עוד חור בצד שמאל?
 10. מצוף של פלאסון, כל כמה שנים צריך להחליף לו גומיה, עובד טוב בדרך כלל, לאחרונה שמתי לב שהמים בורחים לתוך האסלה מהניאגרה, החלפתי את הגומיה התחתונה ואת הגומיה של המצוף אבל הבעיה לא נפתרה, בהחלפה שמתי לב שהפלסטיק הקטן הזה שבור, אני לא יודע כמה הוא קריטי, הבעיה שהמים בורחים מהמנגנון של המצוף דרך חריר קטן בצד שמאל(מקביל למצוף עצמו). בסוף כשבורחים מספיק מים, המים מתחילים לברוח דרך המוט של המנגנון שמוריד את המים. הגומיה החדשה ששמתי נגזרה כמעט לחלוטין, אני חושש שזה אולי בגלל שהגומיה לא מספיק איכותית, הרגישה לי קצת קשיחה.
 11. ModChiP

  דייהטסו אפלאוז

  ניתן למדל, השאלה אם זה ישתלם לך מבחינת זמן.
 12. ModChiP

  דייהטסו אפלאוז

  לא יודע אם הגיבו לך כבר על זה, אבל חלקי פלסטיק כאלו ניתן ורצוי להדפיס בתלת מימד.
 13. במקרה כזה הבנתי שאסור להלחים את הקצה, יש סיבה מסויימת לזה?
 14. מוזר לי שהבחור שילם עבור ביטוח שמשות ולא עבור תיקון של 10 דולר מאליאקספרס.
×
×
 • תוכן חדש...