Jump to content

khalil

 • פרסום הודעות

  480
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

153 טוב

אודות khalil

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מה זה משנה מה כתוב שם? משרד הבריאות הוא המקור, שם זה אגרגטור כלשהוא. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 2. זכותך, זכות כל אחד אחר להסתכל על המספרים בעצמו, זה לא שאלה של מדיניות רפואה ציבורית מהנורמה, זאת התערבות בוטה החיי כל אחד ואחד, ואני אישית רוצה להבין בדיוק מה נדרש ולה. ספציפית בקשר לאלרועי פרייס היא היתה נציגת משרד הבריאות בועדה, אתה מוזמן לראות את רמת ההיכרות שלה עם המספרים שםף זה אחרי שהיא נתבקשה להכין את עצמה מבעוד מועד. כאן הכתבה: https://www.ynet.co.il/article/Sy3FVwQ4D?fbclid=IwAR1k8jYWTx43-htdK_vTFfsBA_F8Vo-dzP5-DXU_PpzXmur2-nEi1tOoRTI#autoplay ככה מקצוען לא מתנהג לבית הנבחרים במדינתו.
 3. אפדמיולוגיה זה תחום מדע שנמצא במחלוקת מאוד גדולה הרבה לפני שהיתה קורונה, בעיקר מכיוון התזונה, ויש הרבה מחנות, להתייחס לזה כאל מקור ברור להחלטות פשוטות זה פשוט אי הבנה משווע לטבע התחום ולמגבלות הגדולות שלו.
 4. חלאס עם הנראטיב הטפשי הזה באמת, יש אפידימיולוגים נגד הסגר, הרבה, מהשמות הכי מוכרים עולמית, פה בישראל יש גם והם הופיעו בדיונים בועדת הקורונה, אבל גם אם אין, חוסר בתת התמחות באיפידימיולוגיה לא אומר שצריך להשכיר את קבלת ההחלטות בנושא גרנדיוזי כמו סגר משתק לקבוצה מצומצמת. מומחה בנגיפים זה אדם שלא שווה לשמוע לו בדיון על מגפה ויראלית? זאת רמת הטיעונים שהגענו אליה?
 5. שילם קנס, זומן לחקירה ונשלח לבידוד, הפר אותו, נעצר ושוחרר שוב. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 6. https://www.israelhayom.co.il/article/802069?fbclid=IwAR2s_jHXSvHLHsTM3CP7C81KbStOIbGQaxg0GyZJsI7v9OCE-oAmqwSfWPE
 7. זה לא משחק עם מספרים, הוא בפירוש אומר שיש עדכון לאחור של סטטיסטיקת מוות ככל שעובר הזמן, והגיוני שכך יהיה, והם עדכנו את יוני ויולי לאחור, משמע, היה חוסר בדיווחים של חודשים אלה עד עכשיו. לכן הטיעון של אי שינוי בתמותה כהצדקה למניעת סגר הוא לא קביל יותר, אני עדיין נגד סגר אבל זאת האמת של התמותה.
 8. העליתי פה טענה מספר רב של פעמים שאין שינוי בתמותה בישראל (בהסתמך על דיווחים מהתקשורת), אני מתקן, כי יש מידע חדש, מוזמנים לקרוא, כנראה שבגל השני יש באמת עליה דרמטית בתמותה.
 9. המספרים של 2020 מול 2019, ינואר זה החודש הראשון מצד שמאל, יוני זה צד ימין, המספרים לא כוללים את יולי אוגוסט, חודשי העליה, אבל ניתן להאשים מישהו בכנות שרואה את מספרי התמותה ואת החצי השנה הראשון, ומחליט לזרוק זין על התקשורת, הממשלה ומשרד הבריאות ששידרו לו סוף העולם כל האביב? יש סיבה למה אנחנו מספרים לילדים את סיפור זאב זאב, כי בפעם השלישית הזאב באמת מגיע.
 10. תמותה זה מספר, ומאוד פשוט להפריך את הטענה שלך, התמותה ב2020, בכל מקום בעולם כמעט, כולל שבדיה רוצחת ואיטליה, הטרגדיה הראשונה של הקורונה, היא לא הכי גבוהה ב30 השנים האחרונות על פני אותה תקופה, במקרה של שבדיה היא מתחת לממוצע. עצרת של "מכחישי קורונה" ורוצחי קשישים, אם מישהו רוצה להשתתף.
 11. ב69 (שפעת הונג קונג), 99 ו2009 (שפעת החזירים), שלושה שנים עם תמותה גבוהה במיוחד ממחלות דרכי הנשימה, הסתובבו עשרות אלפי הורגים ביננו? בכלל כל שנה שפעת וצינון הורגות אלפי קשישים, לפי ההגיון שלך זה הריגה.
 12. מחלות דרכי נשימה מדבקות הן חלק מההוויה האנושית מאז תחילת הציוויליזציה ואפילו מוקדם מזה, מעולם לא הדבקנו אשמת הריגה על מי שהדביק ישהו בשפעת או דלקת, זה יהיה מאוד מסוכן אם נתחיל בזה עכשיו. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 13. איבדנו כל פרופרפורציה, מלחמת עולם? בכל מקום בעולם התוצאות של המגפה הזו נעות בין חורף ממוצע לחורף קשה, חוץ אולי מניו יורק. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 14. מעולה, הטריפו אותנו בדרג הרפואי שדורש סגר, מתחילים סגר משתק, אבל ברבש כבר מכין את התירוצים לסגר הבא, זה לא הסגר שרציתי. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
×
×
 • Create New...