Jump to content

khalil

 • הודעות

  491
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של khalil

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

184

מוניטין

 1. הרכב הכי מרווח ונוח שהיה לי, 8.5 שנים ולא מכרתי, אני סולח לו על התאבון המוגבר, לכולנו זה בא עם הגיל.
 2. גם בבנזין אצלי תופעה דומה (עליה בצריכת דלק עם הזמן) רק שאני עכשיו על 20 ל ל100 ק"מ (הכל קצר, עירוני באזור מאוד הררי). זה פשע שהרכב הזה נמכר בבנזין.
 3. לא, ההתפרצות בילדים לא מחוסנים ואני מקווה שלא יחוסנו, אבל אומר משהו על הרמה של החדשות והמגישים שם, ומה הם חושבים על הציבור שמקשיב להם, שהם מעלים טענה הזויה כזאת, בלי להניד עפעף. הנה פינדר כבר עשה אבחנה לטקטיקה שלי, הוא חס וחלילה לא ישאל מה לעזאזל קשורות מסכות להתפרצות RSV, זה היה בחדשות הרי.
 4. יש התפרצות של RSV, בחדשות מאשימים את חוסר הריחוק החברתי ואי עטיית מסכות, RSV כנראה הגיע לכדור הארץ ב2021, כי אף פעם לא התפרץ בקיץ הוירוס הזה, אני בטוח שהוא חדש כי תמר איש שלום תלתה את זה בריחוק ומסכות במה זה בטחון, מתנגדי החיסונים יטענו שאין קשר בין מסכות והתפרצות RSV, זה אף פעם לא התפרץ ברמה הזאת ובטח לא בקיץ, תמיד מפקפקים בנדב אייל והמדע האנשים הרעים האלה, הלוואי ויעופו מפה.
 5. תמותה שנתית ממוצעת בשבדיה זה 90 אלף בישראל זה 45 אלף, יש שם אוכלוסיה יותר מבוגרת מבישראל. גיל חציוני לתמותה עם קורונה בשבדיה זה 86 בישראל 81. אין שום יתרון אובייקטיבי במניעת תמותה למדיניות הישראלית (והשאר האירופאית) מול שבדיה. בצרפת בלגיה והולנד, היו סגרים מוקדמים בדיוק כמו ישראל, וסיימו גם הם עם תמותה גבוהה. בקשר לשטח הרחב של שבדיה, רוב האוכלוסיה מרוכזת בשלושה ערים, זה שיש המון יערות שלג שם לא באמת תורם. אה ועוד משהו, שנה וחצי בתוך האירוע, בישראל עם שלושה סגרים ארוכים, אביב, סתיו וחורף, באמצע הקיץ, מדברים על סגר רביעי, ומבצע חיסון ילדים פעם ראשונה וזקנים פעם שלישית, על מה מדברים בשבדיה?
 6. הלכת רחוק יש לך את הדוגמא הזאת בן24, מת מדום לב, הוא מת ישר אחרי החיסון, אבל לקשור את זה לחיסון זה הכחשת מדע, הם דגמו אותו לוירוס שהדביק מאות אלפי צעירים במהלך השנה ולא גרם לדום לב, והסיקו שזה מהנגיף.
 7. מצוין אתה תחסן את ילדיך בהמלצת "ד"ר ארז גרטי, מדען", אני אחכה.
 8. הנגיף נתון, גזירה משמיים, החיסון לא, וסביר שלתופעות הלוואי של החיסון תהיה חפיפה עם אלה של הנגיף, תגובה לנוגדנים. קל לנפנף בנתונים שלא מתיישבים עם השקפת עולמך, מאוד אנוכי, אבל מאוד אנושי גם, אבל כשאני מקבל את ההחלטה להאם לחסן את ילדיי, חיסון שקיבל דיווחי תופעות בסדרי גודל יותר מכל החיסונים האחרים יחדיו, אני מצפה לתשובה יותר עניינית מאשר נפנופי ידיים.
 9. המחקר בביקורת עמיתים, עורך המחקר כבר התראיין בYNET ואצל אורלי וגיא. https://1045fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HMHGJH&c41t4nzVQ=FEG
 10. הוא כ"כ יעיל שאנחנו בדרך לסגר שלישי... ההסכמים (ברבים) עם פייזר הם כן חסויים, רק אחד פורסם וחלקו מושחר, מי שטוען אחרת הוא זה שמשקר. הפרוטוקולים של הממשלה כן חסויים ל30 שנה, הפרוטוקולים של הכנסת פתוחים לכולם וכל אחד מוזמן לראות הקרקס שעשו משרד הבריאות שם, ובראשם שרון פרייס, מי שלא מאמין שייכנס לאתר הכנסת ויצפה, אבל שאשא ביטון שניהלה את הועדה היא מכחישת הקורונה. לחיסון יש תופעות לוואי, מחקר של רצף לוי מMIT מצא עליה מובהקת המחלות לב בזמן מבצע החיסון, מערכת הדיווח על תופעות הלוואי בארה"ב של חיסונים מוצפת במספר מקרים פסיכי של תופעות, אין התייחסות לא לזה ולא לזה, אבל מתנגדי החיסונים הם השקרנים.
 11. תחייב בבדיקה עוד יומיים? אתה ממילא מחייב עוד בדיקה. המשך לשאלתך הראשונה, אי אפשר לנפנף מקרים של מחוסנים כסיכוי קטן ובו זמנית לצעוק לא מחוסנים מסוכנים, מה הסיכון הדבקה של בן עם מערכת חיסונים בשיאה 14 לא מחוסן לבן 60 מחוסן עם מערכת חיסונית ככה ככה מתוגברת פייזר? אתה יודע את זה? אם החיסון עובד שניהם, שניהם סוכונים קטנים שלא שווים טרחה, אם הוא לא עובד אז על מה הרעש? מאיפה הטענה שוירוס מתפתח רק בלא מחוסנים?
 12. יפה, אז הנה הבעיות שלי עם הטיעון: 1. מספר מחוזרים לא שימש, ועדיין לא משמש כקריטריון לבידוד, למרות זמינותו, לכן או שמשנים את קריטריוני הבידוד ומי מדביק ומי לא, וזה לא נראה באופק, או שהטיעון לא תקף לקובעי המדיניות. 2. התפלגות היא התפלגות, היא לא מספרת על הערך הבודד, מספיק סופר ספרדר אחד במקום סגור להדביק, האם זה מקובל מבחינת מדיניות אבל אם הוא לא מחוסן אז זה לא מקובל? אפשר לטעון שאפידימיולוגית זה מקטין את הסיכון, אבל זה סיכון שקיים גם במחוסנים, הייתי אפילו טוען שהוא יותר גדול במחוסנים, כי סביר שמבוגר שיש לו עומס נגיפי גבוה ואינו מחוסן, מרגיש סימפטומים, ואם הוא לא חלאה, יימנע מכניסה למקומות סגורים. 3. הדגימות נעשו בסמיכות לחיסון, עם כמות נוגדנים בשיא, האם זה נבדק עבור מחוסנים 3-חודשים? 6-חודשים? כי הממתצאים מראים שכן יש הבדל ככל שהזמן עובר, האם זה אומר שבשביל שאנשים יוכלו להסתובב חופשי (קרי - כמו לפני מרץ 2020), צריך כל הזמן לשמר רמת נוגדנים גבוהה?
 13. אין לי השוואה למחוסנים, אבל לילדים יש עומס נגיפי נמוך מלמבוגרים, ראה כאן למשל את התפלגות מספר המחזורים בהתאם לקבוצת גיל. ושוב גוסר, זה לא אומר שאין מחוסנים שהם סופר ספרדרס, הטענה שעולה ממה שהבאת, בניסוח שלי ותגיד לי אם טעיתי בהסתכל עך מחזורי שכפול בבשיקת PCR בסמיכות לחיסון, ממוצע והתפלגות מספר המחזורים עבור מאומת מחוסן הינו יותר גבוה ממאומת לא מחוסן יש מחוסנים עם 16 מחזורי שכפול (עומס נגיפי מאוד גבוה), איזה הגיון זה לשלוח מחוסן כזה לקולנוע וילד בן 14 לא?
×
×
 • תוכן חדש...