Jump to content

khalil

 • פרסום הודעות

  484
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

181 טוב

1 עוקב

אודות khalil

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. @garicho זה מיועד גם לך וקשר בין דום לב וקורונה???? אני לא טוען שהוא חטף דום לב מחיסון, שיהיה ברור, לא קורונה ולא חיסון גורמים לדום לב בבן 23 בריא, אבל המוסר הכפול של לדווח על היותו נשא של נגיף בלי שיע שיש לו אותו בכלל כסיבת הדום לב שלו, ולהסתיר את העובדה שהוא עבר חיסון כמה שעות לפני צורמת, מאוד.
 2. גבוהים לא נמוכים! יש פרקטית אפס מקרים של הדבקה חוזרת, שליש ממקרי המחלה הסימפטומטית הוא במחוסנים, גם אם תמתח אחרי חודש ממנה ראשונה, עדיין יש אחוז ניכר של מחלות סימפטומטיות, זה הרבה יותר גרוע ממחלימים. על סמך מה מדברים חל לחסן מחלימים? אתמול בן 23 מת בנצרת מדום לב, אחרי חיסון ראשון, הוא היה חיובי לקורונה בבדיקה אחרי מוות. לאף אחד לא היתה בעיה לפרסם בריש גלי שבן 23 מת מקורונה ללא מחלות רקע, כמעט אף אחד לא יודע שזה היה כמה שעות אחרי חיסון. זה המוסר הכפול שמתאר כל ההתנהלות סביב המחלה הזאת.
 3. אני עובר על תוצאות המחקר של כללית ומיגל הרנן כאן, ובחיי שלא מבין את המלל סביב כל נושא החיסונים. רוצים לחסן מחלימים 3 חודשים אחר החלמה, בקושי יש מקרים מאומים של הדבקה חוזרת בעולם, לעומת זאת זה מה שמראה המחקר החיסון יכול רק לחלום על נתונים מקבילים להחלמה מהנגיף, מאיפה מקריצים את ההנחיות האלה?
 4. יש המון מדינות שלא סגרו בחורף והיה חורף קשה, אבל ממש לא קטלני, שבדיה, פינלנד, בילארוס ועוד הרבה מדינות, דוקקא מדניה שסגרה וחטפה גל ראשון סופר-קשה, חוותה גל שני קשה מאוד (ספרד).
 5. זה בכלל בזיון, יש ירידה חדה בתמותת צעירים יחסית לשנים קודמות, אבל את רואה את החדשות ומקבל רושם שיש טרגדיות שלא היו בעבר. עכשיו גורם תמותה משמעותי של צעירים זה תאונות, וזה סביר שירד בסגר, אבל זה לא מכסה את הירידה.
 6. עיתונות חוקרת, קווים לדמותה: אין שום שאלה על המספר הנמוך של התמותה בהינתן מספר קורבנות הקורונה העצום, ניתוח לקוני יחסית לשנה שעברה.
 7. כתב ענייני חוץ בשוטף, משלים הכנסה כמומחה קורונה מהצד, מצטט פרופ' למדיניות בינלאומית, שלא מבין מדוע גל תחלואה חורפי דועך, אם רק היו לנו יותר עונות של חורף בהיסטוריית הציווילזציה. תמציתה של מגפה.
 8. https://www.businessinsider.com/dutch-court-covid-curfew-ifted-immediately-2021-2 @David32 מה אומר אדוני? למה ראש הממשלה מתעקש לטרטר אזרחים בזמן דעיכת מגפה? חבר של ביבי?
 9. היתרון העיקרי זה כניסה לרכב בקיץ, בבית ובעבודה יש לי חניה מקורה במעט הפעמים הרכב חנה בשמש למדתי להעריך את מה שיש לי.
 10. מוזר לי האחוז של הסקוטי, מדובר על בי"ח שמנוהל ע"י חבורת היסטרי-קורונה פר אקסלנס ומנהל הבי"ח הוא הפרזנטור של החיסון בקהילה הערבית.
 11. כמות הבדיקות ירדה דרסטית, זהו בד"כ סימן מקדים לסיום סגר, אז לדעתי כן, ביי ביי סגר 3.0, ולא להתראות. אהבתי את ציטוט המלך ש75% מה"חולים מתחת לגיל ה40, מדהימה העובדה זו במיוחד בהינתן ש75% מהנבדקים מתחת לגיל ה40, הישג אדיר, ימותו הקנאים ויסבלו.
 12. אם אתה מסרב לבדוק מחוסן שחולה ממחלה נשימתית כשחודש לפני מסרב לקבל חולי סרטן סופניים לימיהם האחרונים בלי בדיקה אתה מנסה להתאים את הנתונים למסקנות ולא להיפך, בושה, פשוט בושה שזה עובר בשקט.
 13. עניין הבדיקות לא ממש תופס כי בארה"ב ובשבדיה, המדינות שבהם קראתי על התופעה בדקו בהחלט. והאנקודטה שלך זה למה אני לא סומך בכלל על משרד הבריאת, לשנות סטנדרט ולהכריז נצחון כש400 מחוסנים לפחות מתו זה חלומם הרטוב של בכירי פייזר.
 14. אם הפצת מידע שקרי שמודעים להיותו שקרי היא עבירה, אוי כמה סעיפים מוסיפים למשפט המלך...
×
×
 • תוכן חדש...