Jump to content

khalil

 • פרסום הודעות

  481
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

164 טוב

אודות khalil

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כן, אין היפרבוליות בכלל בטענה הזאת...
 2. הצהרת כוונות על מרד אפשרי https://www.haaretz.co.il/tmr/1.9278531?fbclid=IwAR3NBXAPiyJ0iiSWVqhSCv86qaDOd1xujnz2wh4yuwRdu_rZVC7Ni5MyOdQ המצב מייאש, מחר אני אמור לשלוח את הילדה לכיתה א' עם מסכה (המורה הגדילה ואמרה להביא 2-3 מסכות למקרה הצורך). למה ילד בן 6 צריך ללבוש מסכה אין לי מושג, ושאר ההורים שמחים שבית הספר חזר ולא רוצים לומר מילה.
 3. היית צריך תחקיר בשביל זה? זה ידוע כבר מאז הגל הראשון. אנשים הפסיקו ללכת לבית החולים, בנצרת היה מקרה של מחלקות בין משפחה של חולה שמת ובית החולים, הם שלחו אותו בשביל להוציא את המים מהריאות שלו ובית החוליפ סירב לשחרר, תחשוב על המוניטין של הטיפול בבית החולים אם אנשים מגיעים למצב של ריאות מלאות במים עד שהם הולכים לבית החולים. יש שני "קורבנות" חדשים בקהילה אצלנו, בני 80 שמתו מהתקף לב בלי מבקרים במחלקת קורונה, אחד מהם קשור למיטה, והמשפחות יצאו והפצירו בקהילה לא לשלוח לבית החולים. חולת סרטן סופני הגיעה לבית החולים ורצו לעשות לה בדיקת קורונה, המשפחה סירבה וחזרו איתה הביתה בשביל להישאר לצידה ב
 4. זאת פיקציה, לדרגות הניהוליות כישורים מקצועיים מתרכזים בניהול ולא במקצוע עצמו, ככה זה בכל מקום. וראיתי את ועדת הקורונה, ההתנגחויות של פרייס לא היו מול מיקי לוי וההיא מישראל ביתנו אלא מול שאשא-ביטון, וזה היה דיון ענייני. אם בניהול דיון עסקינן, אתה מוזמן לראות איך שאשא-ביטון מנהלת את הדיון בועדת הקורונה, יותר טוב מזה, עם חברי הכנסת שיש, אי אפשר.
 5. רוב האנשים בתעשיה או בבניה לוקחים חלק בישיבות די אגרסיביות, מהנדס או מנהל זוטר יכול לאבד עשתונות, מי שאמור לקבל החלטות על מליונים ולייצג את הצד המקצועי לנבחרי הציבור צפוי ממנו רמה מינימלית של ידע וייצוגיית, את זה איח לא לגרוטו ולא לפרייס. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 6. הייתי במרכז ועצרתי בבורגר סאלון על כביש 2 לקחת מנה לאכול, אנשים ישבו ואכלו בפנים. הופתעתי לטובה.חבל שלבתי הספר החילוניים והערביים אין את האומץ לסרב להנחיות.
 7. ענק!! Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 8. החרדים הם די מנותקים משאר האוכלוסיה. זה לא שהם יהיו לידך בכיתה, מסעדה או חוף הים. הבעיה היא שסטטיסטיקה שבבירור נןגעת רק להם משמשת ככלי שליטה בשאר האוכלוסיה. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 9. אני באמת נגד כל ההתנגחות בחרדים, כי זכותם כקהילה לבחור את אסטרטגיית ההתמודדות עם המחלה, אבל אי אפשר להסתמך על הסטטיסטיקה שלהם בשביל לקבוע מדיניות כלל ארצית
 10. איבדתי כל אמון בצמרת מערכת הבריאות. מערכת שהמיטב שהיא מתיעה בעת משבר זה גליה-רהב ההיסטרית, הגסה והצעקנית, גמזו חסר עמוד השדרה והמחפה על מחדלי הממשלה ואלרועי פרייס המניפולטורית ומתחבאת מאחורי קלישאות והיעלבות מפני כל שאלה עניינית, זאת מערכת חולה בעצמה שלא כשירה לטפל במגפה או לעמוד מול פוליטקאי מושחת שמנסה לנווט את המשבר סביב בעיותיו האישיות.
 11. כנראה שיכניסו עזים למתנגדי החיסון, ויגבילו את יכולתם לנוע במרחב הציבורי, וזה יגדיל משמעותית את החדירה.
 12. שרון אלרועי פרייס אתמול: המדדים לא מראים יציאה מהסגר שרון אלרועי פרייס בוועדת הקורונה: אני לא יודעת מה המדדים, חפשו בגוגל. הציבור לא אשם, לא מבין את ההלקאה העצמית הזאת, הממשלה והצוות המקצועי אשמים.
 13. כמה 3008 מכר למרות שתומחר די גבוה אחרי שראו שמצליח להם? נראה שהכיוון שם זה מתח רווח גבוה, וישאירו את המחיר התחרותי באופל. הרכב נאה, והם מהמרים על אפקט 3008 לדעתי.
 14. יש אמוציות של אמן, ספורטאי או נואם סוחף, ויש אמוציות של בריון או אדם גס שמטנף את פיו.
 15. גם לפני זה, התוכנית הזאת בלתי ניתנת לצפיה, עינוי של ממש, האנטיתזה של דו-שיח. עצוב מה שנהיה מאייל ברקוביץ', הוא היה אליל כשהייתי ילד, כי הכדורגל שלו דיבר, ברגע ששמו לו מיקרופון בפה פשוט הרסו את התדמית.
×
×
 • Create New...