Jump to content

garicho

 • הודעות

  267
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

4,563 צפו בפרופיל

הנקודות של garicho

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

377

מוניטין

 1. כל תרופה היא גם רעל, הכל שאלה של מינון. תראה כמה מדינות אירופאיות אסרו עכשיו על חיסוני מודרנה בכלל. נראה שהמנה שלהם גדולה מידי…
 2. תן לו דג ויאכל היום, תן לו חכה ויאכל כל יום. אותו הדבר.
 3. תלוי מתי יהיה בו צורך. אם במהלך החורף אז לא. אבל אם באמצע 2022 והלאה, אז כנראה שהחיסון כבר יהיה מעודכן. כך לפחות הבהירו המנכלים של פייזר ומודרנה. בנוסף, עובדים על 2 חיסונים מעניינים נוספים - אחד חיסון משולב לקורונה ושפעת. השני זה חיסון יחיד אבל שמקיף את כל זני הקורונה הידועים (4 ההצטננויות, סארס, מארס וקורנה) ושאמור לעבוד בדומה לאנטיביוטיקה עם מחלות מזן קורונה (broad range).
 4. נכון עד רמה מסוימת. יש מספיק חברות שמספקות יעוץ ברילוקיישן, התמודדות עם בירוקרטיה מקומית וכ״ו. אז דברים יכולים לעלות קצת יותר, אבל בשורה התחתונה בתור מישהו שגר כבר 4 שנים במדינה זרה בלי לדעת את השפה המקומית ובלי תושבות אירופאית (שעושה את הכל לפשוט הרבה יותר) הכל אפשרי. פשוט לפעמים עולה טיפה כסף.
 5. חייב לציין שבשבילי להכנס לחנות כמו Castorama, OBI, Leroy Merlin זה כמו לאשתי להכנס לקניון ענק מלא מותגים. התמכרתי לחנויות האלה. הום סנטר ואייס לעומתן זה כמו טמבוריה שכונתית.
 6. כל האיזור שם של יהוד, אור יהודה, קרית אונו, דרום פתח תקווה, סביון הוא אסון תחבורתי אחד שלם.
 7. אוקיי, המון תודה על זה. האם יש איזשהו מדריך לגבי המוחות הללו? מה הסטנדרט היום?
 8. כן, זה מה שאני מחפש. השאלה היא אם לא עדיף לקנות מפסק שלם? אמור להיות מקום ליחידה כזאת, אבל די צפוף. זה לא גוויס אצלי, אלא קופסאות רגילות, אבל יש גם 0 וגם פאזה בשקעים. הנורות הן E14, והנורות האחרות הן גם E14 עומדות מחוברות לחשמל (בלי מתג תאורה על הקיר). הבעיה עם הפיליפס היא שאם כיבית מהשקע בקיר, לא יעזור לך אתה חייב להדליק מהשקע בקיר גם, ואז איבדת את כל ה"חכם" בזה... יש לי בקופסאות מקום ליחידות האלה, ויש גם קו 0. צפוף, אבל אפשרי. תודה. בינתיים חושב על חדר בודד. 1. קיים 2. מסכים אוקיי, אבדוק בכיוון של WIFI, גם לי נראה הכי פשוט להתחלה. האם מישהו יודע אם עם מתג כזה: SONOFF TX Series https://itead.cc/product/sonoff-tx-series-wifi-smart-wall-switches/?utm_source=sonofftech&utm_medium=productpage&utm_campaign=tx אפשר לשלוט בזה: SONOFF S26 WiFi Smart Plug https://itead.cc/product/sonoff-s26-wifi-smart-plug/?utm_source=sonofftech&utm_medium=productpage&utm_campaign=s26 כלומר, אני אלחץ על השקע הראשון בקיר וזה ידליק את מנורת התקרה. אני אלחץ על השקע השני בקיר (שלא יהיה מחובר בעצם לשום מנורה בתקרה) והוא ידליק ויכבה את השקע החכם שבתורו ידליק ויכבה את המנורות העומדות.
 9. אוקיי, תודה על התשובות. אז ככה: מתכנן להתחיל בחדר אחד - תאורה בלבד. בהמשך, נראה לאיפה נגיע. בחדר יש מנורת תקרה, 2 מנורות על עמוד מחוברות לחשמל עם מפסקים ומנורה על הקיר שמחוברת לשקע אחר. מטרה אחת היא להדליק ולכבות את המנורת תקרה גם מהשקע בקיר, גם מאפליקציה בטלפון וגם בעזרת שינוי אוירה בטלפון. מטרה שניה להדליק ולכבות את המנורה על הקיר גם מהשקע היעודי שלה בקיר, גם מאפליקציה בטלפון וגם בעזרת שינוי אוירה בטלפון. מטרה נוספת היא להדליק ולכבות את המנורות על עמוד - ביחד - מאותו השקע של המנורה הראשית בקיר (אם אפשרי), גם מאפליקציה בטלפון וגם בעזרת שינוי אוירה בטלפון. מטרה אפשרית - שינוי צבע ועוצמה של התאורה - פחות קריטי כי כנראה ידרוש גם מנורות חכמות. בחדר יש כיסוי וויפי, אבל לא אידיאלי. מבחינת חברות, מוצרים, אפשריות פה הלכתי לאיבוד. יש TOYA, SONOFF - יש זיגבי, יש 433 מהץ, רק וויפי.... אשמח לכל עזרה
 10. שלום לכולם, מחפש עזרה איפה להתחיל לתכנן כמה אלמנטים לבית חכם. בעיקר דברים שקשורים לתאורה. האם אתם מכירים מדריכים טובים? חברה טובה של ציוד שאפשר להזמין בחו״ל? אודה לכל סיוע.
 11. יש כמה מקצועות שהמשכורות בהם יכולות להיות הרבה יותר גבוהות. אבל בהחלט אין הרבה.
 12. לא גישה נכונה. אם אתה עובד עם לקוחות אתה צריך להתאים את ההצגה העצמית שלך למעמד. לבוא בטרנינג וכפכפים משדר משהו שאני בטוח שאתה לא רוצה לשדר לאנשים שאתה עושה איתם עסקים.
 13. זה דווקא פשוט להסביר. רולקס בקניון רמת אביב עולה לפחות 40-50 אלף ש״ח, אז חייבים מסגרת גדולה. אבל ברצינות, אם אתה קונה כמה דברים גדולים בתשלומים - נגיד כמה רהיטי חשמל ומזרון חדש כי עברת בידיוק לדירה חדשה - אתה מחלק לתשלומים אבל כל הסכום נרשם על המסגרת.
 14. זה ממש לא נכון, ותבין את זה ברגע שתעבוד בחברה ובתפקיד שבו ההון האנושי זה הנכס העיקרי של החברה.
 15. נכון, כי מגישים לאישור FDA רק אם מתכוונים למכור בארצות הברית. יש עוד תרופות ותכשירים שלא מאושרים על ידי ה-FDA וכן מאושרים בישראל או באירופה. הוא עבר ניסויים הרבה לפני תחילת השימוש בארץ.
×
×
 • תוכן חדש...