Jump to content

garicho

 • פרסום הודעות

  227
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

149 טוב

אודות garicho

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מדובר במוטציה שהיא הנפוצה ביותר בעולם מאז פברואר, והיא כנראה הובילה למהירות ההדבקה המסחררת שראינו במרץ-אפריל. אני מאוד מקווה שחברות התרופות שעובדות על חיסונים מכירות אותה (היא הנפוצה ביותר כבר 4 חודשים).
 2. הטענה של חוקרים באוניברסיטה העברית שמה שיביא לקפיצה בחולים קשה ומתים זה לא פתיחת מערכת החינוך אלא פתיחת האירועים, שהביאו להדבקה צולבת בין האוכלוסיות. נראה כהנחה סבירה בהחלט.
 3. מעניין איך יקראו לפאווליק מורוזוב הישראלי? https://he.m.wikipedia.org/wiki/פאווליק_מורוזוב
 4. יש לך גם מיסים עקיפים. מע״מ, דלק, מכסים וכ״ו. כך שבהחלט ייתכן שאותם הורים שמשלמים 10 מיסים מהמשכורת, מוסיפים עוד 10 בכל המסביב...
 5. לא זאת הסיבה. המרצים שלי היו מלמדים עם גיר כדי לשבור חתיכה ולזרוק על סטודנטים שלא מקשיבים. עם עט של וויטבורד הרבה יותר כואב...
 6. תלוי במצב במשק. בתקופת גאות, עם אבטלה של 3.5-4%, משכורות עולות, אפשר להיות בררנים כמה חודשים כדי למצוא את משרת החלומות (או לפחות לא להסכים למשרות לא טובות). עכשיו? עם כמות מובטלים של 15%+, משק שכבר נמצא דה פקטו במיתון חריף, וללא שיפור משמעותי באופק הכלכלי בקרוב (תלוי בחיסון ולך תדע אם יצליח או לא), צריך להיות אידיוט כדי להמשיך לשבת בבית.
 7. רק דבר קטן. הרבה כאן לאורך חודשים טוענים המדינה ככה, המדינה ככה. ובמידה מסוימת זה נכון. אבל בבסיס של הבסיס, המדינה זה אנחנו. זה רעיון עם אמונה קולקטיבית. צריך להבין שלמדינה אין משאבים לא נגמרים. ומה שהיא נותנת היא צריכה לקחת מאיפשהו.
 8. מאיפה המספר של 839? לא אומר שלא יכול להיות, אבל נשמע לי מוגזם במיוחד שבשבת בארץ לא בודקים כמעט. מה שמעניין, שבחולים קשה ומונשמים יש ירידה, עם עליה די קטנה מבחינת הנפטרים. החבר @Transporter - דרך אגב, משרד הבריאות רוצה להוריד כמות אנשים שיכולים להיות באירועים. לטענתו, שליש מהנדבקים לאחרונה מקורם מאירועים.
 9. דרך אגב, פרק מהפודקאסט של עושים היסטוריה עם פרופסור גילי רהב מתחילת אפריל. https://www.spreaker.com/episode/32400384
 10. עוד שני סרטונים על הרכב שקפצו לי אחרי שראיתי את זה, והייתי חייב לחלוק:
 11. יהיה מעניין את מי ביידן יקח כסגן נשיא, עקב סבירות לא נמוכה שהוא לא יצליח להשלים קדנציה. הוא הבטיח שזאת תיהיה אשה. נראה.
 12. איזה מדינה בידיוק מיגרה אותו? ואל תשכח את כמות הישראלים שחיים מחוץ לישראל ועדיין יכולים להגיע לארץ (כן בידוד, לא בידוד...)...
 13. אז, מישהו סיים לשפץ פרארי 250GTO, והחליט שהרחובות של לונדון בתקופת הקורונה הם המיקום המוצלח ביותר לנסיעת מבחן. חייב לציין שהסאונד של הרכב הזה פשוט מביא לצמרמורת.
 14. אני כבר גר באירופה. לא ביקרתי בישראל מאז 2019 (ועם איך שזה נראה, לא אבקר בכלל השנה...) עובר גבול אחד. בכל מקרה, לגבי החזרה אני אפילו פחות דואג. יש לי עבודה ודירה שם, זה לא שבאתי לטיול. לא יקרה. לא לגבי אנשי תקשורת, ובטח שלא לגבי חברי כנסת שרים (להם יש בכלל חסינות). איחלתי לעומר אדם בהצלחה.
 15. כן, יש לי תעודת תושב במדינה ששיכת לאיחוד האירופאי, ככה שלא אמורה להיות שום בעיה. פשוט עניין אותי אם מישהו מהחברים שגרים באירופה ניסה כבר לעבור.
×
×
 • Create New...