Jump to content

garicho

 • הודעות

  265
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

358 טוב

צפיות אחרונות בפרופיל

4,181 צפו בפרופיל
 1. אחת הבעיות היא שלא בונים בישראל דירות חדשות קטנות. רווק לא צריך דירה של 90 מטר. גם 40-45 מטר תיהיה לו מעולה. וזוג יכול להסתדר בצורה מעולה עם 60 מטר. אבל לא בונים דירות כאלה בישראל.
 2. כי הייטק זה מקצוע גלובאלי, ופשוט לעבור איתו למדינות אחרות. להבדיל ממקצועות אחרים כמו רפואה, עריכת דין וכ״ו - בהם ספי הכניסה למקצוע במדינות אחרות הרבה יותר גבוהים (דורש בדרך כלל שפה מקצועית מאוד ייחודית, מעבר מבחני מדינה וכ״ו). ולגבי מעבר ברילוקיישן, אנחנו עברנו למרות שבידיוק קנינו דירה בישראל - בחור אבל עם רכבת. אחד מהשיקולים שלנו היה שעם משכורת הייטק בחו״ל נוכל לחסוך הרבה יותר. ואכן כך היה. מעבר לדירה בישראל (שעכשיו ממשיכה להיות מושכרת), בידיוק קנינו דירה נוספת פה. האמת, צריך רק 20% הון עצמי פה, והמחירים סבירים יותר (בערך 8-10 אלף שקל למטר בדירה בשכונה טובה בעיר עם תחבורה ציבורית טובה).
 3. השערה שלי - זה עוד לא חסינות טבעית מלאה (כבר יש ועוזר, אבל עדיין לא מספיק). עקב משחקי היורו ואנגליה בגמר היה להם גל גדול כי כולם ישבו בפאבים וראו משחקים ביחד. הם הסתיימו ב-12 ביולי וכמות המפגשים הקהילתיים ירדה מאוד.
 4. מה נסגר מאיזה בחינה? אנשים רוצים לחיות, לטוס לחופש, להנות. מחיר מלון בישראל הוא פי 3 עד פי 7 לעומת מחיר דומה באירופה, אז מה השאלה?
 5. חבל, היא צריכה פשוט להתעלם מרעשי הרקע ולפתוח באופן חופשי את הכל.
 6. זה דווקא דבר טוב. ככל שהזמן הזה קצר יותר ככה יותר טוב. אחת הבעיות הגדולות של הקורונה הייתה תקופת הדגירה האיטית שלו. היא גם הסיבה למה המחלה המקורית הצליחה להיות מופצת בכל העולם…
 7. קנית לשאתך שואב אבק ליום הולדת ולא גורשת לספה? כל השאר כבר בונוס...
 8. קרה לי במשהו בעייתי יותר - הזמנתי רכב באינטרנט להשכרה של שבוע, דרך חברה מקומית אבל גדולה ומבוססת. אחרי שההזמנה עברה והכל טוב, מגיע יומיים לפני מועד ההזמנה ופתאום מקבל מהם מייל - אנחנו מצטערים אבל הרכב שהזמנת לא זמין, ואנו נאלצים לבטל את ההזמנה שלך. כשהתקשרתי הם אמרו לי שאין להם רכבים זמינים בימים האלה בכלל. כל דיבור אפשרי על כך שהזמנתי מראש וזאת בעיה שלהם ולא שלי נענו ב״אבל תבין, אין לי רכב לתת לך. שלום״
 9. אם מבחינתך בילוי רומנטי זה לבלות בדיבורים עם מוכר מכוניות, כנראה שההגדרות שלנו לרומנטיקה שונות לחלוטין…
 10. אל תודיע במשרד לפני שחתמת באופן מלא במקום החדש. דברים קורים. במאמר מוסגר, איך אפשר להסתדר עם 15 ימי חופשה בשנה?
 11. איך עושים את זה באמת? יש לי פה חברים שניסו ולא הצליחו. אחד מהם שהתחסן בסוף פברואר בישראל, פשוט הלך והתחסן בחיסון של J&J וזהו. לטענתו גם אם לא יויעיל אז לא יזיק, וזה רק חיסון אחד וזהו - קיבלת תעודה…
 12. כמובן. אני בכל מקרה עובד רוב הזמן מהבית, אז זה לא משנה יותר מידי. בחודשים האחרונים אני מגיע למשרד לפחות פעם-פעמיים בשבוע - הבנתי כמה הייתה חסרה לי האינטראקציה עם אנשים אחרים. אז שבוע אחד אני אפספס, לא ביג דיל. ״תראה אותי, לא באמת, ׳סתכל עליי, בן 40, שוכב באמצע המדבר של השרמוטות, חי, מת, מה זה משנה... עכשיו אתה תשמע ממני- איפה שאתה לא מסתכל, אין תוכנית, אין תוכנית, חיים נקודה״ (שמיכה חשמלית ושמה משה)
×
×
 • תוכן חדש...