Jump to content

garicho

 • פרסום הודעות

  240
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

208 טוב

אודות garicho

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אבדוק את זה. לגבי שטיפה, ברוב התחנות דלק פה יש עמדות לשטיפה ידנית, עם שואב אבק, צינור מים וכאלה. אתה מגיע, משלם קצת ומקבל כמה דקות של זה וכמה דקות של זה. הבנתי שזה לא יקר.
 2. אחרי כמה בקשות, מצרף עוד 2 תמונות של הרכב באור יום (יחסית). לגבי הנעילה - נראה. יש אופציה לפתוח ולנעול את הרכב דרך האפליקציה של פולקסווגן. אולי אגדיר איזשהו סקריפט עם RFID ליד הרכב.
 3. בינתיים לא נסעתי הרבה, אז קשה לי להגיד אם יש או אין בעיות. אבל הוא מתחבר באופן חלק ומציג וויז בצורה מעולה.
 4. בידיוק, יש לי הנעה ללא מפתח, רק הכניסה היא עם לחיצה על המפתח. קראתי שבגולף החדשה יש דברים שאפשר להתקין עם שידרוג בדיעבד. אם יהיה אי אפשר, אז אי אפשר.
 5. תודה, אנסה לצלם כמה תמונות באור יום - עד כמה שיש פה אור יום בסוף נובמבר...
 6. תודה רבה! האמת, חלק מזה זה באשמתי. הפירוט של הרכב היה בפולנית, וחשבתי שהנעה ללא מפתח זה גם כניסה ללא מפתח. אז מסתבר שלא, זה שתי אופציות נפרדות. זה מה שקורה כשלא קוראים כמו שצריך. נראה אם אפשר להתקין את זה בדיעבד. תודה רבה! כמו שאמרתי, טעות מצערת. אבל לא נורא. יש טעויות חמורות יותר. לגבי התקנה מקומית - אם אתה קונה רכב מהסוכנות, אין טעם בהתקנה מקומית כי אתה יכול להזמין הכל מהמפעל. יש התקנה של צמיגים אחרים וכאלה, אבל ממש לא מעודדים התקנה. מצד שני, שוק האפטרמרקט, חלפים, תוספות מאוד מאוד שוקק ופעיל. הרבה מאוד גרמניות מזדקנות עם תוספות מפה עד הודעה חדשה.
 7. שלום לכולם! אז קיבלנו את הרכב לפני כמה ימים. לקח שבוע יותר בגלל תקופת הקורונה. התהליך הוא שהרכב מגיע לסוכנות, אתה מקבל את המסמכים של הרכב, הולך למשרד הרישוי המקומי, רושם את הרכב, ומקבל לוחיות רישוי, חוזר לסוכנות עם הלוחיות, מעביר את התשלום על הרכב, ונוסע. בגלל שמשרד הרישוי עובד חצי כח בתקופת הקורונה, זה לקח כמה ימים ולא במקום. בנוסף, מכיוון שלקחנו חלק בהלוואה, הבנק לקח עוד יומיים עד שהעביר את הכסף לסוכנות. מבחינת הרכב, אין תלונות בינתיים. שקט מאוד, אינטימי מאוד. מערכת מדיה מעולה. אפל קאר פליי אלחוטי זה בהחלט דבר מעולה. לא בטוח לגבי המערכת מיזוג על המסך, אבל נראה עם הזמן
 8. אם כמה שאני אישית רוצה שהבחור יעזוב, לא חושב שיש קשר בין מתי יש או אין סגר למשפט. זה סתם מיתוס.
 9. אז מודרנה גם פרסמו את תוצאות הניסוי. 94.5% הצלחה. אם כי הם מעט יותר סטריקט מבחינת מי נחשב לחולה קורונה אצלהם. https://www.npr.org/sections/health-shots/2020/11/16/935239294/modernas-covid-19-vaccine-shines-in-clinical-trial?t=1605528542692 הפלוס במודרנה היא שדרוש קירור של פריזר רגיל, ולא פריזר מיוחד, מה שמפשט מאוד את הובלת והפצת החיסונים.
 10. כריות אוויר הומצאו בשנות ה-50, התחילו לראשונה להכנס בשנות ה-70, התבססו בשנות ה-80 והיו כבר סטנדרט בשנות ה-90. לא מבין איך הסיפור של הכריות אוויר רלונטי
 11. אתה יודע, יש שיגרה ויש מצב חירום. גם הקוקטייל של האיידס היה ניסיוני ולא ידוע. וגם החיסונים של סאלק נגד פוליו. בכלל, בלי קשר, ממליץ לראות את הדוקומנטרי: https://en.m.wikipedia.org/wiki/How_to_Survive_a_Plague
 12. אף אחד לא יבנה אוניה או מטוס מיוחדים בשביל זה. יש מטוסי מטען. ויש משטחים. עליהם יש קונטיינרים. ובקונטיינרים יש את מכונת הקירור. ככה: https://splash247.com/german-cryogenics-firm-develops-covid-19-vaccine-container-solution/
 13. אני רק הערה. ארצות הברית התחילה בתור מדינת הגירה. התושבים המקוריים של הארץ הזאת (אינדיאנים) מהווים כמה אחוזים בודדים. לאורך מאות שנים כל העולם היגר (מרצון או לא מרצון), לאמריקה. גלי הגירה מאירופה, מאסיה ומאפריקה. יתרה מכך, חלק גדול מהאתוס של המדינה מבוסס על היותה מדינת הגירה ללאומים שונים. ולפני 100 שנה כל אלו שכבר היגרו, החליטו שזהו, נגמר. אנחנו המהגרים הקודמים יותר טובים מהמהגרים שמגיעים עכשיו. ונעלו את הדלתות (עם פשפש קטן שמאפשר לזרם מסוים להגיע עדיין).
 14. queens gambit מעולה! ממש נהנינו לראות! אז נכון, היא בחורה. ונכון, החיים קשים. אבל היא לא נופלת לקלישאות שהייתה יכולה ליפול אליהן בקלות. גם התקופתיות של הסדרה לא עשויה בצורה מוגזמת - ולא מהווה את מרכז העלילה באופן שהייתה יכולה להיות. הלוואי ועוד סדרות היו נעשות ככה.
×
×
 • Create New...