Jump to content

garicho

 • פרסום הודעות

  218
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי garicho

 1. garicho

  שכונות מומלצות באשקלון

  גרתי בראשון לציון בשכונת רמז חמש שנים, וחייב לציין שאיכות האוכלוסיה הייתה בסדר גמור. הרבה משפחות צעירות וגם מבוגרות. שכונה שתוכננה כמו פעם - בצורה חכמה. הבנתי שגם מערכת החינוך באיזור ברמה גבוהה. בטוח שיש גם שכונות פחות טובות. גרתי גם מספיק זמן בשכונה ד׳ בבאר שבע, באשדוד, בלוד, בבת ים - אי אפשר להשוות את איכות האוכלוסיה שם לעומת ראשון (אם כי חלקים באשדוד היו סבירים).
 2. 12 עמודים של עצות טובות יותר או פחות, ובסוף הכל הוחלט על ידי האשה "כי בא לה". פרייסלס! (שלא תבין לא נכון, גם אשתי ככה :-))
 3. אתה מכיר דמוקרטיה פרלמנטרית עם הגבלת כהונה של ראש ממשלה? יש סיבה שזה לא נפוץ עד לא קיים.
 4. garicho

  הרץ פושטת את הרגל?

  אז שכרתי היום רכב עם הרץ. כרגע אין שום הבדל מבחינת הצרכן, במיוחד במדינות בהן מדובר בזכיין ולא בחברה עצמה. נראה מה יהיה בהמשך. בכלל, כל שוק ההשכרה כנראה לפני בעיות לא קטנות בשנים הקרובות. הציים יזדקנו ולא יוחלפו באותה המהירות.
 5. האם הכוונה היא 11 יום בלי קשר לעד כמה הם חולים? האם כל אלה שנמצאים במצב בינוני/קשה כבר כמה שבועות לא מדבקים יותר?
 6. מדינות ירוקות, הכוונה להולנד? 😉
 7. קיבלתי החזר כספי (לבנק) על טיסות שבוטלו על ידי ראיינאיר, אבל זה היה באמצע מרץ. יש לי טיסות מוזמנות לאוגוסט שאני מקווה שיצאו אל הפועל..
 8. הלוואי וזה היה ככה - כל מהדורות החדשות היו פותחות עם זה את החדשות שלהם במשך ימים, הגבולות היו נפתחים, הטיסות היו חוזרות... אבל זה לא המצב.
 9. ואז יגידו שביל גייטס בודק חיסונים על מדינות עולם שלישי, וכל הקונספירטורים יחגגו שוב.
 10. הסיפור של הדולר מעניין. אף פעם לא היה מצב של היפר-אינפלציה במטבע הכי מרכזי בעולם. זה יכול לערער את כל השוק העולמי.
 11. המחלה נעלמת מהר מידי באנגליה, ויתכן ולא יהיה ניתן לבדוק עד כמה חיסון הקורונה יעיל - ככה על פי המפתחים שלו: https://news.sky.com/story/coronavirus-disappearing-so-fast-oxford-vaccine-has-only-50-chance-of-working-11993739
 12. לכל מי שתוהה לגבי הדבקות המוניות - חקירה אפידמולוגית הובילה למסקנה שהמשחק בין ליברפול לאטלטיקו מדריד הוביל ל-41 מתים ופסטיבל צ׳לטנהם ל-37. שני האירועים היו באוויר הפתוח (כמובן שההדבקות במשחק ייתכן והתרחשו בפאבים/ברים/איזורים סגורים באיצטדיון)... https://www.thesun.co.uk/sport/11697730/liverpool-vs-atletico-madrid-cheltenham-festival-coronavirus/
 13. כי אף פעם לא שודר משפט פלילי בישראל, ואין סיבה שעם הנאשם נתניהו זה יהיה בפעם הראשונה. בנוסף, משפט פלילי לסלבריטאי שמשודר בטלוויזיה יהפוך לקרקס - ע״ע משפט או.ג׳י סימפסון בארה״ב.
 14. ולגבי הסיבה שמקומות כמו עזה והשטחים לא חטפו מחלה קשה (כמו גם ישראל) - הגיל החציוני ברצועה הוא 18! בישראל הוא 30. באיטליה הוא עומד על 47...
 15. הקבוצה הזאת לא הדביקה אפילו ישראלי אחד. למה לעוות? תבדוק את נתוני ההדבקה ושרשראות ההדבקה של משרד הבריאות. אף תייר לא יגיע לישראל כדי לשבת בבידוד שבועיים. זה לא יקרה. תפיסת המציאות שיש לך לגבי החיים במדינות המזרח התיכון המקיפות אותנו מאוד מעוותת וממש לא נכונה.
 16. מעניין איך זה ישפיע על הרץ ישראל ואירופה. יש לי השכרה בהרץ באירופה עוד כמה ימים...
 17. אני חושב שפרופ גרוטו לקח את תפקיד המפחיד הלאומי. הוא וסימן טוב שידרו פאניקה כי ידעו שרק ככה יוכלו להשפיע על הישראלים לקיים לפחות חלק מההגבלות. אבל, ברגע שהפניקה נגמרה הם נשארו ללא אמינות בכלל, ועכשיו לא משנה מה יגידו לא יתייחסו אליהם יותר. לדעתי, רוב האנשים חכמים ומבינים דברים. הם היו צריכים להסביר באופן פתוח מה החששות, מה הבעיות שיש כרגע, מה מנסים למנוע, על איזה מודלים מסתמכים ומה האלטרנטיבות. אבל הם התייחסו לציבור כמו לילדים. ״תעשה מה שאני אומר ואל תשאל שאלות״ - זה, לא יכול לעבוד לאורך זמן... אולי זה חלק מתרבות השושו והצריך לדעת הצבאית שקיימת בישראל, אולי ניסיון לשמור פנים, או לפאר את עצמך. אולי בסופו של דבר זה סתם פוליטיקה מגעילה. לא יודע. אבל אני כן יודע שכשאני מקשיב לדר׳ פאוצ׳י לדוגמא אני מבין הרבה יותר ומקבל את רוב מה שהוא אומר, להבדיל מהצמד חמד הזה...
 18. הבעיה היא שישראל היא לא משק אוטרקי שיכול להתקיים בבועה. כל עוד המצב בעולם גרוע, גם בישראל המצב יהיה לא טוב (אולי לא גרוע, אבל בהחלט לא טוב).
 19. עדיף כמה שיותר חולים בקיץ כאשר בתי החולים יותר ריקים מאשר בחורף כאשר עונת השפעת מביאה ל-100-150% אחוז תפוסה במחלקות...
 20. וכמה מתים היו להם פחות בגלל שהשפעת השנה הייתה פחות חריפה?
 21. אז הודעת הקונספירציה הסמי-הומוריסטית שלי היא הדבר הכי מטומטם שקראת באינטרנט? אני מרגיש מיוחד 😊 ותודה על התיקון לגבי השלילה הכפולה.
 22. עדיף תקשורת כזאת על האלטרנטיבה.
×
×
 • Create New...