Jump to content

ChemGuy85

 • פרסום הודעות

  2,110
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • Days Won

  3

ChemGuy85 שיחק אותה בתאריך מרץ 22

התכנים של ChemGuy85 היו האהובים ביותר!

מוניטין

130 טוב

1 עוקב

אודות ChemGuy85

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)
 • תאריך לידה 22/10/1985

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מישהו קרא את הפוסטים שלי https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3805135,00.html
 2. מצד אחד זה מגניב. מצד שני עצוב לראות לאיזה שפל מדינות הידרדרו עוד מעט נשתמש במסכות שנתפרות ידנית בסדנת יזע כלשהי בהודו.
 3. כנראה סוכני רכש של המוסד מנצחים סוכני רכש של מדינות אחרות במכרזים.
 4. ב-ultrawide אתה מתכוון ליחס 21:9? ב-300$ קשה למצוא משהו סביר. אם אין לך בעיה להוסיף כסף מכיסך אפשר למצוא משהו מגניב.
 5. ממש לא, אבל בלוגים זה לא בדיוק מקור מידע אמין. באותה מידה אני ממש לא מתייחסים לאקסלים של קורולה.
 6. טור דעה מעניין ומנומק אפשר למצוא גם על כדור הארץ שטוח, חיסונים גורמים לאוטיזם, אנטנות G5 רוצחות את כולנו, בקרת אקלים וכל קשקוש שרק ניתן לעלות על הדעת. לך תדע מי כתב את הטור הזה, מה הניסיון שלו, מה האינטרס שלו, מי הוא, מה הוא אולי מדובר בבתול בן 40 עם בעיה נפשית שגר אצל אמא שלו במרתף וכתוב בלוג "מרתק ומנומק" בין סרטון לסרטון ב-pornhub. בשורה התחתונה יש מומחים שנמצאים בחזית בקו האש, מקבלים החלטות ושמים את הקריירה, מוניטין וכל מה שהם בנו ב-20-30-40 שנות עבודה על הקו. כל מילה בסלע.
 7. קראתי אותו וקראתי רבים מהסוג שלו. נו אז? אין לי את הזמן, ידע ויכולת כתיבה בשביל לסתור את דבריו. בכל זאת, הסיכוי שכל המדינות בעולם מטומטמות ויורות לעצמן ברגל בהיסטריה המונית לא מוצדקת ורק אסף נתן מקרן השקעות "עדן אלפא" רואה את האור די נמוכה. אגב, מעניין שכל הטענות זה-סתם-חרטא-שפעת-על-סטרואידים-עד-אפריל-זה-יעבור שומעים בעיקר מכלכלנים, משקיעים קטנים (כולל מספר חברים שלי) ונשיא ארה"ב. צירוף מקרים? לא יודע.
 8. בשבועות אחרונים חשפתי לעשרות בלוגרים מהסוג שלו רובם אמריקאים. בגדול מדובר בכלכלן - בלוגר שראה את תיק המניות שלו צונח ומנמק בצורה מאוד יפה, רהוטה ומפורטת באופן שמקשה על אדם ללא השכלה רלוונטית והמון זמן פנוי לסתור את דבריו למה בסדר להקריב מיליוני בני אדם על מזבח הכלכלה ולמה קורונה-זה-בסך-הכל-שפעת-מה-אתם-עושים-ביג-דיל. אני לא חושב שיש אפידמיולוג רציני בעולם שעדיין חושב שמדובר בסך הכל בשפעת עונתית עם יחסי ציבור טובים.
 9. ChemGuy85

  המצב הכלכלי שלנו מצוין

  זה מגיע מאותו מקום שאנשים מעדיפים למות בלי ביטוח בריאות רק כדי לעשות דווקא למהגרים או מעדיפים לחלק מיליארדים לטייקונים, אבל לא מוכנים למחוק הלוואות לסטודנטים. הבנתי שהמשכנתא לא מתארכת בנקים יחלקו את 3-4 חודשי דחייה לאורך חיי המשכנתא הקיימת. https://www.calcalist.co.il/real_estate/articles/0,7340,L-3804922,00.html?ref=ynet הבעיה של מחוסרי עבודה אינה נעלמת בשל דחיית ההחזרים - היא רק נדחית במספר חודשים. זאת משום שהבנקים לא האריכו את תקופת המשכנתא. כל מי שנהנה מהפוגה זמנית בתשלומים יידרש להחזיר את הסכום שהקפיא על פני פרק זמן קצר יותר. לפי הערכות, לקוח שדחה תשלום של כ־7,000 שקל לשלושה חודשים, יידרש לשלם בהמשך תקופת המשכנתא סכום של כ־10 אלף שקל.
 10. ChemGuy85

  המצב הכלכלי שלנו מצוין

  יגדילו לך את גובה ההחזר בחודשים אחרי המשבר.
 11. Production Defense Act יכול לכפות על כל חברה אמריקאית להתחיל לייצר אמצעים קריטיים למאמץ מלחמתי. העניין הוא שטראמפ נמנע להשתמש ב-Production Defense Act ורק לפני שלושה ימים הוא כפה על GM להתחיל לייצר ventilators. אני לא רוצה לפתוח כאן עוד דיון טראמפ נגד העולם, אבל זה לגמרי קשור להתנהלות של טראמפ בניהול המשבר הזה ולהזכירכם אנחנו רק בתחילתו. אני אפילו לא מדבר על השלכות ארוכות טווח שיהיו בישראל, ארה"ב והעולם אחרי שהוריקן קורונה יחלוף.
 12. כל מספר מכונות שתזרוק לא יהיה בישראל עד סוף השנה. הרכש שעשו בחו"ל לא יגיע כי כל מדינה מנהלת battle royale על מלאים של ציוד רפואי. התקווה היא או להסדיר ייצור בישראל ו/או לקוות חזק שיצליחו להכחיד במידה רבה את ההתפרצות בישראל. יש לי רעיון לסרט חדש 42 סוכני רכש נכנסים, רק 1 יוצא עם מסכות
 13. זו שהם לא מתחייבים לכלום ושום דבר. בסך הכל חברה ציבורית נתנה הצהרה לתקשורת בשביל להקפיץ את מחיר המניה שלהם. פס ייצור זה לא מתג on/off. עד שיבנו פס ייצור, עד שיגייסו עובדים, עד שיכשירו אותם, עד שייצרו מספיק, עד שיבדקו שמוצרים שהם מייצרים אכן עובדים, עד שיקבלו אישורים רגולטוריים, עד שיפיצו אותם בבית חולים, עד שיכשרו צוותים להשתמש בהם ועד שיתחילו להציל אנשים בקיצור לפני חורף 2020 המכשירים לא יהיו בשימוש נרחב וכל זה בהנחה שהם אכן יצליחו לעמוד בכמויות.
 14. אל תמהר לפתוח שמפנייה אנחנו מדברים על 50,000 יחידות עד יולי במקרה הטוב כאשר כבר היום יש קרוב ל-200,000 חולים בארה"ב ואלוהים יודע כמה יהיו עד יולי 2020. חוץ מזה יצור זה רק שלב א'. בשלב ב' הם צריכים לייצר כמות מספקת, לבדוק שהמכשירים אכן עובדים כמצופה, לקבל אישור של ה-FDA להשתמש ב-Ventilators ולהפיץ אותם לבתי חולים ברחבי ארה"ב. לכל זה תוסיף עוד 30-90 ימים. כלומר אנחנו מדברים על מוכנות מסוימת לחורף 2020 - 2021. * בהנחה ולא יגלו פתאום שחלקים קריטיים מגיעים מסין ואין להם איך להשיג אותם בכמות מספקת ופתאום יש לך חתיכת bottleneck בפס ייצור
×
×
 • Create New...