Jump to content

ChemGuy85

 • פרסום הודעות

  2,112
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  22

ChemGuy85 שיחק אותה בתאריך יולי 7

התכנים של ChemGuy85 היו האהובים ביותר!

מוניטין

794 מעולה

1 עוקב

אודות ChemGuy85

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ואם לא יצייתו לסגר? מה תעשה? אנחנו ביולי ויש במדינה 850 אלף מובטלים. אף אחד בחלומות הכי גרועים שלו לא חשב שישראל תמצא את עצמה באמצע השנה עם 21% אבטלה וזה בלי לקחת בחשבון את כל העצמאיים שקרסו/יקרסו.
 2. ברור הרי זה לא הכיס שלך, השקעה שלך, עסק ומוניטין שבנית במשך שנים על גבי שנים. זו גם לא הפנסיה שלך אז מה אכפת לך. כולם גיבורים עם כסף של אחרים. אפשר לא לסגור בכלל ולתת ללקוחות להחליט אם הם לוקחים את הסיכון או לא. לדוגמא למאמן שלי יש לקוחות שעד היום לא מוכנים לחזור לחדר כושר אז הוא מאמן אותם בפארק באוויר פתוח. אפשר גם שבעלי עסקים לא יסכימו להיסגר. למה מה תעשה? תביא שוטרים שילכו מכות? ואם בעלי העסקים ירביצו חזרה? ומה אם יקרה אם פתאום 100 אלף עצמאיים יתאחדו ויראו לשר הבריאות אצבע משולשת? ואם פתאום חולדאי יגיד שהוא לא אוכף את הנחיות משרד הבריאות בשטח של תל אביב? הקרדיט של הממשלה הזאת בניהול המשבר הולך ונשחק עם כל יום שעובר וזה ב-100% באשמתם.
 3. ניצני המרד https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001334874 מחאת חדרי הכושר: "תאזקו אותי, תעצרו אותי. זהו. אני לא סוגר. זה מה יש" ועד הפעולה של פורום חדרי הכושר הורה לחבריו לא להישמע להנחיות הממשלה שפורסמו היום, ולפתוח מחר את חדרי הכושר, חדרי האימון והסטודיו כרגיל • על פי החלטת הממשלה ההגבלות אמורות להיכנס לתוקף היום, אך מאמני כושר, בעלי מועדונים וחדרי כושר מסרבים לסגור
 4. תתחיל לקרוא רצו לאסור על הפעלת מזגנים באופן מוחלט, אך בסוף חזרו בהם כי הבינו שזה טמטום טוטאלי.
 5. פרופ' סיגל סדצקי, ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, הודיעה על התפטרות מתפקידה. זהו זרקה את המפתחות. מעניין מה דחף אותה לזה. קבל מדליה וירטואלית. שוב, לך שב ברכב שלך בלי מזגן. תראה מה המילים שלך שוות. אם בחוץ 35 מעלות איך בדיוק בתוך קופסאת פח יהיה יותר קריר? ואתה עוד רופא?!?!?!
 6. אל תגיע בשעות העומס. אל תגיע בשעות העומס. שב ברכב שלך בלי מזגן ותחזור לדווח. נראה מה השני שקלים שלך שווים.
 7. מה שעשו עד עכשיו באוטובוסים זה פתיחת חלונות + מזגן בשיא העוצמה. התנאים בתוך האוטובוס די נעימים ונכנס אוויר מבחוץ. עכשיו רוצים לאסור על מזגנים וברור שזה יהפוך את התחבורה הציבורית ללא שמישה לחלוטין. ============ דברים תמיד עבדו ככה בישראל, אבל קורונה הוציאה את הכביסה המלוכלכת החוצה וזרקה אותה בפרצוף של הציבור. האופן שהמדינה הזאת מנוהלת משאיר אותי חסר מילים כל פעם מחדש. תרבות של בלבול, חאפריות, יד שמאל לא יודעת מה יד ימין עושה. הקורבנות הם תמיד המסכנים - עניים שאין להם רכב ועכשיו יצטרכו לעמוד שעות בתחנות אוטובוס בשמש רק בשביל לעלות על אוטובוס בלי מזגן או יאבדו את מקום העבודה שלהם. בעלי העסקים שכופים עליהם סגירה ומביאים אותם לחורבן כלכלי ללא שום פיצוי. המגזר שמקבל פעם אחר פעם יחס מועדף כי הם מחזיקים את הממשלה בביצים. בית כנסת כן, סטודיו יוגה/פילאטיס לא. למה? ככה. אז מה שסגירה תביא את בעל הסטודיו לפשיטת רגל. העיקר שהבית כנסת יהיה פתוח. מעניין אם נראה מרד עצמאיים/עיריות שיחליטו לא לאכוף את המגבלות כמו שעשה ראש העיר של נשר. תחושת בטן שלי אומרת שכן. נחייה ונראה. בכנות? תנו לוירוס לשרוף. לפחות נגיע לחיסון עדר עד החורף ויהיה מה שיהיה.
 8. לדעתי חשש מנשימת אוויר ממוחזר + יצירת טמפ' נמוכה איפה שהקורונה משגשגת (ע"ע בתי מטבחיים מסתבר שקורונה ממש אוהבת את התנאים המיוחדים שיוצרים המקומות האלה)
 9. רוצים לאסור על הפעלת מזגנים באוטובוסים.
 10. ברור שזה לא יעבוד. הנהג ישב באוטובוס בלי מזגן 10 שעות ביום? הוא לא סובל מספיק במקצוע הזה? אני זוכר את הימים שנהגתי בפיאט שנת 1995 ללא מזגן. זה עינוי. והנוסעים שחלקם מבוגרים וצריכים לשבת באוטובס עם מסכה. מחכים שמישהו יתעלף/ימות ממכת חום? זה משרד הבריאות זה? חברה של מפגרים במדינה של מטומטמים. אחר כך מתפלאים שהציבור פחות ופחות מציית להנחיות.
 11. נראה שהחדר כושר בו אני מתאמן לא מוכן לציית להנחיות סגירה. אני ארוץ לעשות אימון כל עוד לא מאוחר.
 12. למה אסרו על מזגנים באוטובוסים? למה מותר בית כנסת? סגירת חדרי כושר זו סתם עוד הנחייה שרירותית בשורה של הנחיות שרירותיות ללא טיפה של היגיון. אני לדוגמא הייתי הולך לחדר כושר רק בשעות השפל כלומר שעות הבוקר המוקדמות (6-7) או שעות אחר הצהריים (15-16) משיקולים של שמירה על עצמי. מי שהולך להצטופף באזור המשקולות עם בני 20 מטומטמים ב-19:00 בערב יום חמישי די מביא את זה על עצמו.
 13. לא, לא סתם. הייתה להם בעיה לאן להסיט את האיילון באופן זמני. התוכנית הייתה להציף שדות פתוחים ליד תל אביב, אבל בעלי הקרקע התנגדו וניסו לסחוט הרבה כסף. הסיפור התגלגל שנים על גבי שנים בסופו של דבר מצאו פיתרון.
 14. בכוונה הבאתי את הפסקה הראשונה בשביל להראות כיצד החלטות במדינה הזאת מתקבלות. הכנסת גיבשה שורה של הנחיות לא הגיוניות בעליל, מבלבלות וסותרות והיה ברור שאף אחד לא הולך לציית להן. סימפטומים של חוסר מנהיגות, בלאגן ושכונה במדינה הזאת. שמתם לב שאין עדיין תקציב למדינת ישראל? שמתם לב שכופים סגירה על עסקים בלי לתת פיצוי הולם? אתם קולטים מה הולך כאן? זה רק עניין של זמן עד שחבית אבקת שרפה הזאת תתפוצץ.
×
×
 • Create New...