Jump to content

ChemGuy85

 • פרסום הודעות

  2,110
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • Days Won

  5

ChemGuy85 שיחק אותה בתאריך אפריל 4

התכנים של ChemGuy85 היו האהובים ביותר!

מוניטין

207 מעולה

1 עוקב

אודות ChemGuy85

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)
 • תאריך לידה 22/10/1985

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. צריך להבטיח שיהיו *מפעלים* וצעירים שירצו ללמוד את התחום כי הוא נותן להם פרנסה טובה ובטחון תעסוקתי. במצב חירום יהיה אפשר לעשות שינוי יעוד למפעל בדיוק כמו שארצות הברית עושה עכשיו למפעלים של GM ו-FORD. כאשר אין למדינה *מפעלים* ואין אנשים שיודעים לעבוד בסביבה הזאת אז באמת מתחילות בעיות כי לבנות מפעל מאפס ולהכשיר פועלים הרבה יותר קשה מאשר לעשות שינוי יעוד למפעל קיים.
 2. ======= איך כולם מפספסים את הידיעה שראש ממשלת בריטניה נמצא במחלקת טיפול נמרץ?! הלו!!!
 3. וואלה? ממי בדיוק תייבא כאשר אף אחד לא ירצה למכור לך כי 100 מדינות מתחרות מולך על אותם מוצרים או גם הם צריכים לשימוש עצמי או גם וגם?
 4. בוריס ג'ונסון בטיפול נמרץ. holy shit כנראה השמועות שהוא התחיל לקבל חמצן כבר אתמול היו נכונות.
 5. ניצנים ראשונים ל-protectionism שהולך לצמוח בכל העולם אחרי שהמשבר יגמר. אף מדינה לא תרצה יותר למצוא את עצמה מתחננת לקבל מסין את המוצרים הבסיסיים ביותר. אתה יודע מה? טוב שכך! נכון, מוצרים יתייקרו ואנשים יטוסו פחות פעמים לחו"ל boo fucking hoo. לפחות יהיו כאן מפעלים שיהיו מסוגלים לייצר משהו וחקלאים שמסוגלים לגדל מספיק בשביל להאכיל את תושבי המדינה.
 6. ללנובו יש סדרה עסקית וסדרה "עממית". הסדרה העממית צבעונית ויש להם מספר דגמים ממש מגניבים.
 7. לא מבין לשם מה להודיע על סגר יום וחצי לפני. טמטום מוחלט. אהבתי את זה שמטילים סגר על כולם כדי שתושבי בני ברק לא ירגישו מצורעים.
 8. תכוונו שעונים ותשלחו זימונים נאום המלך בשעה 21:15.
 9. בזכות המגפה בקרב הציבור החרדי נזכרתי בפרק האגדי הזה מבבילון 5 https://www.dailymotion.com/video/x7bdvpe
 10. היסטורית זה מה שקרה במגפת השפעת הספרדית. הגל השני היה הרבה, הרבה יותר קשה. הגל השלישי היה יותר קל, אבל עדיין יותר חזק מהראשון. תצפה בראיון שהבאתי עם הוירולוגית היא מדברת על ברירה טבעית מזורזת שוירוסים עוברים דווקא בגלל המאמצים שלנו להכחיד אותם. ממש מעניין.
 11. החלטות שהתקבלו ברחבי כל העולם זו החלטה שאף מנהיג לא רוצה לקבל אלא נאלץ לקבל. אני לא חושב שיש ראש ממשלה אחד בעולם שקם יום בהיר אחד, התמתח, קיבל איזה דו"ח מצו'קמק ועל סמך הדו"ח הזה החליט לרסק את הכלכלה של המדינה שלו. אני חושב שהחלטות התקבלו כי הם ראו משהו שאנחנו לא נחשפנו אליו. תסתכל לדוגמא על סין. בשביל שסין תעשה מה שהיא עשתה ב-Wuhan כל הנורות האדומות היו צריכות להידלק בבייג'ינג. תחשוב הם נעלו 50 מיליון בני אדם בבתים ושיתקו את הכלכלה השנייה בגודלה בעולם!
 12. הכל תלוי כמה מתים/חולים/מונשמים יהיו אחרי פסח. אם מוקדי ההדבקה הם בעיקר בשכונות החרדיות אז המשק יחזור לפעילות כלשהי ונחזיק אצבעות שהוירוס לא יתפשט לערים אחרות ו/או יחזור בעוצמה בחורף.
 13. אספר לך מקרה אמיתי. לפני שנתיים בערך פנה אלי מישהו שלמד איתי בתיכון וביקש שאבדוק אם יש לו זכאות להחזרי מס. אני אישית לא סובל לעשות החזרי מס וכמעט לא מתעסק עם זה בשוטף, אבל זרמתי. בקיצור עשיתי לו החזרים ויצא שהבן אדם זכאי בערך ל-4,000 שקל החזר מהמדינה. הגשתי את הטפסים ואמרתי לו שצריך להמתין 60-90 ימים. כל התקופה הבן אדם שאל איפה הכסף איפה הכסף כאילו עוד שנייה הוא מת מרעב. תבין מדובר במהנדס שמרוויח 20 אלף פלוס שרכש דירה ב-1.6 מיליון שקל ויש לו שני ילדים. הוא פשוט טמטם אותי עד שהוא קיבל את הכסף בחשבון. יכול להיות שהוא סתם נודניק ויכול להיות שהוא פשוט היה חי על הקצה ואפילו עם משכורת מעל הממוצע הוא לא הצליח להסתדר. זה היה בתקופה טובה של אבטלה נמוכה ומשק 100% מתפקד.
 14. אני אדם פסימי מטבעי. אני חושב שאנשים בישראל ובעולם הולכים לחטוף את הכאפה של החיים ויהיו לכך השלכות אדירות ברמה הפוליטית והכלכלית. העניין הוא שהמון אנשים עדיין לא מודעים כמה הם הולכים לחטוף וזה יבוא להם ב-BOOM אחד גדול וחזק.
 15. אוי המתוקה הזאת כבר רואה את הסוף ועושה תחזיות כלכליות לטווח ארוך! מנהיגים בכל העולם לא יודעים מה יהיה מחר, העולם נמצא בסיטואציה שלא הייתה ב-100 השנים האחרונות (ואולי אף פעם), אנשים לא יודעים איך יקנו אוכל/ישלמו שכירות והיא משתמשת בכדור הבדולח של דלויט בשביל לחזות את העתיד. מישהו בדלויט צריך להוציא אותה מהר לחל"ת. היא צריכה לנוח בבית. https://www.calcalist.co.il/world/articles/0,7340,L-3806211,00.html?ref=ynet
×
×
 • Create New...