Jump to content

ChemGuy85

 • פרסום הודעות

  2,112
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  17

כל מה שפורסם על ידי ChemGuy85

 1. ראשית, אתה כן נמצא בסיכון. באסה. שנית, אתה מסכן אנשים אחרים. שוב פעם, אני מזמין אותך לשבת שלושה חודשים בבית. מה הבעיה אחי? יש משלוחים, יש הכל. בוא, שב. נראה אותך. מה, לא מסוגל? קשה מידי? אוי מאמי, אבל העיקר אין לך בעיה לכלוא מיליון איש בבתים שלהם, לנתק אותם לחלוטין מהסביבה והחברה ולקצר את תוחלת החיים שלהם במספר שנים טובות. אבל אז נגלה שהם ירקו דם שלושה שבועות בבית עם חום, שיעול, שלשולים והקאות, לא עבדו ולא יצא להם מזה שום דבר. אבל הם לא מתו. YAY!
 2. בסוף נגלה שהנוגדנים בכלל לא מחזיקים עד החורף וחזרנו לנקודה אפס.
 3. אופציה שלישית 10 מיליון תושבים יצאו לרחוב עם מסכה, ישמרו מרחק, לא יתקהלו, יתנהגו לפי הכללים ואז כולנו נוכל לשרוד את זה איכשהו עד שיהיה חיסון. ובוא, בפעם ה-30 הסיכון הוא לא רק לבני 70+ אלא גם לאנשים צעירים יותר וכנראה גם לילדים על סמך מחקרים חדשים שמתפרסמים. נכדים ילכו לעשות להם קניות בסופר? מה לגבי ביקורים בקופת חולים? מה לגבי הזמנה של אנשי מקצוע? מה לגבי התאווררות? הנזקים הפסיכולוגיים של סגר ממושך וניתוק מהחברה? עזוב על מה אתה מדבר בכלל אתה לא הצלחת לשרוד חודשיים בבית ותראה באיזה קלות אתה תומך בכליאה של מיליון בני אדם בבתים שלהם. בוא נעשה את זה הפוך נאסור עליך לעבוד עד שיהיה חיסון, נשלם לך על הציוד ונשחרר את הקשישים? הנה אתה רואה זה יכול ללכת גם בכיון הפוך.
 4. ברור כי הוא צריך לשבת בבית בכלוב שנה וחצי עד שיהיה חיסון בזמן שאתה אחרי חודשיים של סגר כמעט קפצת מהמרפסת במגדל שלך יחד עם המנגל והוואגיו. תעשה טובה נאה דורש נאה מקיים.
 5. אתה חותם על זה ד"ר טרנספורטר? מה לגבי אבא ואמא שלהם? סבא וסבתא?
 6. בכלל שמתי לב שהרבה מאוד חרדים הולכים עם מסכה כמו שצריך. לדעתי רבים מהם מכירים מישהו שמת מקורונה. תשמע מזכירה שלנו מ-New Jersey איבדה שני חברים. עובדת אחרת אצלנו איבדה דוד בצרפת. עובדת נוספת איבדה מספר קרובי משפחה בבריטניה. קורונה פגעה קשה מאוד בקהילות חרדיות בחו"ל. עוד פעם אתה מסרב לקלוט שכל הדברים האלה לא מדביקים אנשים אחרים!!!
 7. אם הציבור לא מגלה אחריות מה תעשה? בסופו של דבר זה מקרה של הביצה והתרנגולת. כמה שיורדים על הציבור החרדי אצלנו בסניף השני של המשרד בירושלים כמעט כולם עם מסכה כי כמעט לכולם יש משפחה בארה"ב/בריטניה/צרפת וכמעט כולם מכירים מישהו שמת מקורונה. כאן בארץ שמח כפיים חגיגה. אמרו חזרה הדרגתית לשגרה אז אמרו. בפועל כמעט כל המגבלות והנחיות נזרקו לפח כעבור מספר שבועות והעדר פרץ החוצה מהכלובים.
 8. בינתיים גימנסיה ירושלים נסגרה התגלו כבר 11 חולים. עכשיו בודקים את כל ה-180 אנשי צוות לקורונה ובני משפחות שלהם.
 9. זהו שחררו את הקופים מהכלובים. ישראלים זה עם של או גז עד הרצפה או ברקס מלחמה. אין אמצע. רובם בכלל ישבו חודשיים בבית מובטלים, אבל איך שפתחו ישר רצו לבזבז את הכסף שאין להם.
 10. אני רוצה בדיקת נוגדנים. שלושה שבועות של שיעול ולילות ללא שינה בפברואר אני זוכר עד היום.
 11. אם טרנספורטר מזמין אותי בשמחה.
 12. מתרגש מהזכות לחיות בזמנים כל כך מעניינים 1. 40 מיליון מובטלים בארה"ב 2. סין מספחת את הונג קונג 3. קורונה 4. משבר כלכלי בישראל 5. משבר כלכלי באירופה 6. riots בארה"ב וחלפו רק 5 חודשים מתחילת השנה. שנת 2020 מסתמנת כאחת השנים הכי חשובות בהיסטוריה של העולם אחרי מלחמות העולם. בונוס טראמפ נמצא בשנת בחירות מה שיהפוך אותו להרבה יותר אגרסיבי וקיצוני. תשמע הכבישים בארץ עמוסים מידי, התורים ארוכים, אין מקום ברכבת. אני בעד גל 2 צריך לדלל קצת את העדר. מספיק להחזיק את המחלה הזאת תנו לוירוס לשרוף.
 13. שוב פעם זו לא הנקודה בכלל. כן התפרע. כן עבריין. סבבה. תפסתם אותו, כבלתם אותו באזיקים והשכבתם אותו על הקרקע. לשבת על הצוואר שלו 8 דקות?! השוטר הזה לא יגיע כנראה למשפט סביר ירצחו אותו לפני או שהוא יתאבד.
 14. וואי וואי רק אל תאיים בבקשה.
 15. הבן אדם היה מרותק. מה שהתרחש שם היה נטו power trip של אדם חלש שהרגיש חזק על אדם כפות. טוסיק שלו יחליף ידיים בכלא כמו נרגילה על חופי הכינרת נראה כמה חזק הוא ירגיש שם. שים לב שבכלל לא העלתי את נושא צבע העור. דיברתי נטו על אלימות משטרתית.
 16. מה הקשר לתיק ההרשעות שלו?! שוטר ישב 8 דקות על צוואר של אדם כפות באזיקים! שוטר שחיף לוזר שהרגיש גבר - גבר. בכלא הוא יהיה נערת ליווי של כל הקומה. לדעתי הולך להיות פיצוץ גרעיני בארצות הברית אלימות של שוטרים + קורונה + משבר כלכלי חמור מאוד. רחובות הולכים לעלות באש.
 17. הכלאה בטעם בין בשר לחמאה כנראה בגלל כמות השומן בנתח. בסופו של דבר וואגיו זה 99.9% שיווק בשר שומני בלי שום ייחוד מבחינת ערך תזונתי ומראה ייחודי שנובע מפרות שהן כולן בני דודים כתוצאה ממאות שנים של זיווג בין קרובי משפחה.
 18. בדיוק. חנייה פרטית שלו, מונה שלו, מחסן שלו, התקנה על ידי איש מקצוע מוסמך. מה עוד אתם רוצים? אה, אני יודע, בטח קנה איזה ג'יפ אירופאי חשמלי ב-400 אלף שקל והשכנים פתחו את העיניים הגדולות שלהם. טוב מאוד שנכנס בהם ועל דרך יצר תקדים משפטי למען רוכשי רכב חשמלי בעתיד שיצטרכו להתמודד עם שכנים צרי עין.
 19. ChemGuy85

  אני שמן - מה עושים?

  לאירובי יש מקום, אבל אנשים מפריזים בערך של אימונים אירוביים. מה שאתה מתאר טירוף רעב אחרי אימון אירובי זו בדיוק הבעיה באימונים מהסוג הזה אתה מזיע 1-2 שעות על הליכון בשביל להחזיר את כל הקלוריות בחטיף סניקרס אחד ובנוסף לא יצרת גירוי לשרירים כלומר אתה במצב lose:lose. תסתכל כמה רצים hardcore תל אביבים כל אלה שמשתתפים במירוץ סמסונג/גוגל/פייסבוק/תל אביב/לילה/בוקר/כל קשקוש שיווקי אחר נראים שבורים ועקומים עם בעיות ברכיים וגב תחתון. אימוני כוח נכונים כלומר תרגילים עם משקלים גדולים ופוטנציאל פציעה נמוך ב-Progressive Overload הם אלא שמפתחים מאסת שריר ומשפרים את היציבות ואת הנראות שלנו. חיטוב זה תזונה ומה לעשות גם גנטיקה, אבל בעיקר תזונה. אירובי נחמד לקינוח/גיוון נניח הליכון פעם - פעמיים בשבוע בשילוב אימוני כוח.
 20. ממה שאני קורא בהדרגה מבינים שהמחלה הזאת היא לא מחלה של דרכי נשימה אלא קרישי דם. הריאות נפגעות כי מדובר ב-ground zero של הוירוס. לכן ייתכן מאוד שלא יהיה צורך בכל מכונות הנשמה האלה בגל השני.
 21. בדיוק סיפורי טראמפ. התקשורת ומחקרים שחלקם אגב ממש מחורבנים על גבול רשלנות מקצועית תוקפים את התרופה הזאת כי טראמפ המליץ עליה ותו לא. ההתנהלות סביב המחלה הזאת הפכה למלחמה של שמאל VS ימין בלי קשר בכלל לעובדות. מספיק לקרוא את הכתבות ב-Washington Post בשביל לראות כמה זה מוטה פוליטית בצורה קיצונית. זוכר איך תקפו את טראמפ שהוא המליץ להאיר את הריאות ב-UV בשביל להשמיד את הוירוס? מסתבר שיש חברת ביוטכנולוגיה רשומה נאסד"ק שעבדה בדיוק על טיפול כזה עוד לפני הקורונה. אם נשיא אחר היה זורק מילה היו אומרים "וואו פריצת דרך רפואית!! Holy shit תראו אפשר להשמיד וירוס בתוך הגוף באמצעות קרני UV". אבל שטראמפ אמר את זה כל ארה"ב בהלם "הוא חולה נפש!! משוגע!!". בקיצור הכל פוליטיקה. הכל.
 22. איזה דיירים צרי עין. נורא.
 23. ChemGuy85

  אני שמן - מה עושים?

  LOL הדבר היחיד שחסר זה הטלגרם של סוחר החומרים שלו.
 24. עכשיו שחזרנו לחדר כושר קל מאוד לראות מי השתמש בחומרים ומי לא. משתמשים בחומרים איבדו מאסת שריר כמו בלון שהוציאו ממנו את האוויר. טבעיים ירדו מאסה בקטנה. למה החלטת שאתה חי לא טוב? א. אין לכם חובות כלל ב. אתם בונים הון עצמי למרות שיש לכם ילד קטן זה כבר מעמיד אתכם במצב הרבה יותר טוב מרוב האנשים במדינה הזאת. תראה יש המון אנשים שבאמת מרוויחים הרבה מאוד כסף, אבל יש גם הרבה אנשים שנראים טוב כלפי חוץ, אבל הם חיים במינוס מתגלגל וחובות כרוניים. נפתחת קרן השתלמות מכבים שרפה. מתפטרים מהעבודה, מושכים פיצויים ומכבים שרפה. מקבלים כסף מהמשפחה מכבים שרפה. מקבלים ירושה מכבים שרפות ואולי קונים דירה. ככה מתגלגלים. דירה חדשה, מעלית, ספורטאג בחנייה זה נחמד, אבל האנשים האלה הם עבדים של הבנק אין להם יכולת להיות דקה מובטלים והחובות שלהם גורמים להם הרבה מאוד נזקים נפשיים מאחורי הקלעים. כלפי חוץ אתה רואה את הדירה החדשה והספורטאג בחנייה, אבל אתה לא רואה את הפיצוצים שיש להם בבית ואת הלילות חסרי שינה. כפי שכתוב בתנ"ך. לפחות אתה לא עבד. The rich rule over the poor, and the borrower is slave to the lender
 25. תשקיע בנדל"ן גועל נפש בצפון/חסכון תיקצור את הפירות עוד 10-15 שנים. תשקיע במכוניות תיקצור מקסימום חלודה וירידת ערך.
×
×
 • Create New...