Jump to content

Mr.Hybrid

 • הודעות

  792
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

Mr.Hybrid שיחק אותה בתאריך יולי 16

התכנים של Mr.Hybrid היו האהובים ביותר!

מוניטין

281 טוב

1 עוקב

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כן. ממליץ על מוצר שרכשתי והשתמשתי כמה פעמים אפילו במקרה של פנצ'ר: https://he.aliexpress.com/item/4000954855588.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dYem2Tf
 2. לדעתי בשביל נתונים כמו ק"מ, יד, ועוד .. לפני 25 שנה אבא שלי קנה גולף 91' מאדם פרטי, יום אחד ניגש אליו מישהו ושאל על הרכב, הם החלו לקשקש ולבסוף התברר שהרכב היה בעבר השכרה. אבא תבע וזכה, קיבל פיצוי 20K ש"ח.
 3. מחברים את חלקי המוט ומכניסים אותו להברגה הייעודית שלו צמוד ללוחית רישוי (משמאל / מעל, תלוי בדגם) לאחר כמה סיבובים הגלגל יירד מתחתית תא המטען אל הרצפה.
 4. 1. הצמיגות היא 5W30 , תקן סוזוקי הוא A5/B5 . דוגמאות: https://www.autostore.co.il/product-category/שמני-מנוע/שמני-מנוע-5w30/?filters=תקינה/acea-a5-b5-acea-a5-b5-acea-a5-b5 2. אין מדיד לשמן גיר אלא פקק ריקון בתחתית התיבה. 3. באופיס דיפו בטוח שלא.
 5. זה לא לגיטימי זו חובה! השיטה שלי היא לבקש צילום רישיון רכב "כדי לזרז את תהליך העסקה ולחסוך זמן" עם הפרטים שרשומים בו אני מוציא לבד את דו"ח סליקת הביטוח. או סוחר. 😁
 6. @sperial אתה גורר אותי לנושא פוליטי, אני אענה לך ומקווה שלא נמשיך לדון בזה כיוון שלא פניתי לשם ואתה כן. במקומות שציינת כן קיבלו את השירותים שאני רגיל ובעקבות היחס של התושבים הם הפסיקו לקבל, ואין צורך להעריך אותם כי לא התרשמתי שזה בהתנדבות. קח דוגמא (שבמקרה מעורבת בה החברה הנ"ל): https://www.makorrishon.co.il/news/21613/ * אשמח לדעת מיהו המנהל שנתן לי אזהרה וגם מחק את תגובתי
 7. א. מכרתי רכב לאדם שישב בכלא (ואפילו 17K מעל המחירון). ב. מכרתי לאדם שהגיע למקום העבודה שלי (כמובן 2K מעל המחירון). ג. מכרתי לאדם צעיר מאוד שהגיע ביום שבת. ד. מכרתי במזומן ומכרתי בהעברה בנקאית. ה. מכרתי לאדם שראה את הרכב ברחוב עם שילוט והגיע בלילה, למחרת עשינו העברת בעלות (רכב של אחי ולא הצליח למכור, עף 1K מעל מחיר הקנייה, יונדאי אקסנט 95' לפני 7 שנים). ו. מעולם לא קניתי / מכרתי במגרש, כן קניתי מסוחר שהתחזה לפרטי (הייתי צעיר אי שם בשנת 2013, היום אני מריח אותם כבר מהמודעה באתר). שמתי לב שרוב האנשים שמדברים איתי, בטוחים שאני סוחר כיוון שאני בקיא בתחום הרכב, זה קורה בעיקר כשאני מחפש לקנות ולעזור לקרובים (בעיקר לאחר שאני שואל בטלפון את השאלות הקשות). האם גם לכם זה קורה?
 8. "סירונה M" מגיע היום עם חיישן למניעת שכחת התינוק (שבב על האבזם של הרצועות המחובר בבלוטות ל-OBD שמשדר לסמארטפון). הכסא מתאים למשקל עד 30 ק"ג. קניתי את אותו הדבר אך כולל בוסטר ומתאים עד 55 ק"ג, נקרא "איטרניס S" . לרכב מהעבודה קניתי את הגרקו Size4me הפשוט, לרכב החדש של חמי הוא קנה גרקו טריו גרו (ממליץ בחום! בעיקר בגלל פטנט הסנוגלוק).
 9. https://www.pompa.co.il/product/פח-אשפה-30-ליטר-דוושה-כפולה-פלנרו-39569-במלאי-0 תתחדש
 10. תשובה פשוטה: הסכום ששולם עבור הרכב + הפסד ימי עבודה. לא תמיד חייבת להיות אקסטרה, מותר לפעמים לחפש רק צדק. אם תערוך את התגובה אנחנו נעשה כאילו לא קראנו.
×
×
 • תוכן חדש...