Jump to content

Skity

 • הודעות

  1,617
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Skity

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

23

מוניטין

 1. אחרי כמה נקודות צריך לעשות קורס כתיבה מונעת?
 2. 1. תודה על ניתוח האישיות המעמיק, אשמח לדו"ח מפורט לאישי. 2. לא אמרתי שאקנה אחת, אמרתי שלא הייתי מתנגד לאחת. 3. כן, זה מצחיק לראות רכב ספורט מקבל בראש מסדאן משפחתית. ובלי קשר, אחת הקטגוריות הכי מעניינות לטעמי בתחום הרכב אלה רכבי Sleeper, רכבים שנראים מבחוץ כמו משפחתיות / גרוטאות אבל מתחת למכסה מנוע מדובר בסיפור אחר לגמרי. לדוגמה:
 3. לא הייתי מתנגד, אשמח לראות את הפרצוף של בעלי רכבי הספורט שהם רואים סדאן משפחתית משאירה להם אבק.
 4. בתור רווק תמיד סיקרן אותי איך עובד חשבון משותף אצל בני זוג, נניח יש לאישה יום הולדת, ואתה קונה לה מתנה, ואז סוף חודש המתנה הזאת יורדת מהחשבון של שניכם, אז יוצא מצב שהיא גם שילמה על המתנה שאתה בחרת לקנות לה..
 5. בהנחה ואתה מדבר עם מישהו ממוצע שהרגע סיים טיול אחרי צבא ולא שירת ביחידה טכנולוגית כלשהי.
 6. @BioS בוא נשאל את זה ככה, מה לדעתך מסלול כניסה טוב לעולם ההייטק?
 7. @Liviur אתה צודק לגמרי, תודה על התגובה, כנראה שבאמת אעשה את הסמסטר הקרוב בעזריאלי רק כדי להרגיש מה זה להיות סטודנט ומה נדרש ממני (וגם כי הכסף גם ככה אצלם), ולראות אם בכלל מתאים לי כל הדבר הזה, במידה ואראה שכן, סמסטר הבא אתחיל מדמ"ח בהדסה. אני בכל מקרה מאוד לא אוהב את ההתנהלות של המכללה שלי עד כה, אם חשבתי שההיגיון בצה"ל היה נורא, אף אחד לא הכין אותי למכללה הזאת.
 8. @Potato איך אפשר להתחיל עכשיו? הסמסטר מתחיל בעוד יומיים, ההרשמה סגורה בכל מקום. בכל מקרה אנשים רושמים שלסיים תואר בפתוחה ב3 שנים זה על גבול הבלתי אפשרי ואפשר למרוח את התואר גם 5 שנים שם, הדרך היחידה שלי כרגע לעשות תואר במדעי המחשב זה לעבור למכללה השכנה (הדסה) וגם זה רק מסמסטר הבא כי ההרשמה כבר סגורה.
 9. @Potato אני לא מבין למה אתה מתעלם לחלוטין מהשיקול ורושם משהו שרירותי כזה. שוב פעם, מהנדס תוכנה - אני מתחיל מהסמסטר הזה, מדמ"ח - סמסטר הבא, כלומר סה"כ יהיה בין תאריך סיום התארים הבדל של כחצי שנה. @BioS מבחינה תעסוקתית כנראה שלא הרבה, מבחינת הידע, יש בסילבוס קורסים שנורא מעניינים אותי כמו פיזיקה 1 ופיזיקה 2.
 10. זה מה שאני אומר, זה לא שנה, אלא חצי שנה, כי הסמסטר הקרוב כבר שרוף, אם זה היה שנה שלמה זה אכן היה מוגזם לדעתי, אבל חצי שנה בשביל תואר מהנדס, זה עוד סביל (אני יודע שאתם טוענים שאין הבדל בין התארים, אבל בכל זאת, קצת קשה לי עם הטענה הזאת)
 11. @Potato נכון, אבל מה עדיף? הסמסטר הקרוב כבר אבוד, עזריאלי כבר לקחו את הכסף ולא משחררים אותו, אם אני מחכה סמסטר אז אני חוסך סה"כ חצי שנה, או שאני מתחיל כבר במתכונת הקיימת ולומד עוד חצי שנה וכבר עושה הנדסת תוכנה, או אפילו מנצל את הסמסטר הקרוב במכללה ואולי מקבל פטור מהקורסים בפתוחה, בתקווה שזה תופס.
 12. למען האמת, נורא רציתי את התואר כי חשבתי שהוא מספק אוטומטית רישיון לעסוק בחשמל, אבל מהשרשור הזה למדתי שזה לא המצב, לכן עברתי לתוכנה, אני מעדיף להיות עם תואר מהנדס תוכנה (שגם כולל פיזיקה), וללמוד אלקטרוניקה לבד.
 13. כן אבל בכל מקרה הסמסטר הקרוב כבר אבוד, אז מה אחסוך בעצם עם מדמ"ח בהנחה שאתחיל רק סמסטר הבא? חצי שנה?
 14. לצערי את הסמסטר הראשון לפחות אני חייב לעשות בעזריאלי, הם לא מוכנים לתת החזר כספי אז כדאי לפחות לראות איך זה, אני שוקל אולי לעשות סמסטר אחד ולעבור לפתוחה, או אפילו להמשיך את התואר בעזריאלי וזהו, מאמין שאצליח להגשים את עצמי אחרי התואר. עוד פרט קטן, אני יודע שכולם ממליצים לחסוך את השנה הנוספת וללכת על מדמ"ח, אך מהצצה בסילבוס של הנדסת תוכנה יש שם המון קורסים שנורא מעניינים אותי, כמו קורסי הפיזיקה השונים שמוצעים שם, אז אולי שווה למען ההעשרה העצמית. אבל שוב, עדיין לא סגור על המסלול.
 15. תודה רבה על כל התגובות, ניסיתי לבטל את נרשמתי אך למכללה היו תוכניות אחרות, לא משחררים את הכסף, כנראה שאין לי ברירה אלא להתחיל, ביקשתי שלפחות ינסו להעביר אותי למחלקת התוכנה, נראה, אולי לפחות אקבל טעימה מלימודים אקדמאים.
×
×
 • תוכן חדש...