Jump to content

Skity

 • פרסום הודעות

  1,614
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

20 נייטרלי

אודות Skity

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. א. יש 2 מסלולים, המסלול הנפוץ יותר הוא לימודי ההנדסאי רכב, מסלול של שנתיים לימודי בוקר או 3 שנים לימודי ערב, לגבי המחיר אני לא בטוח. ב. קושי בעבודה הוא נושא מאוד סובייקטיבי, אך זה לא סוד שמדובר בעבודה פיזית קשה שהגב והברכיים לא מחבבים במיוחד, הייתי מציע לך אולי לעבוד קצת על הרכב שלך (טיפולים שוטפים וכו', יש את הכנופצונים שיעזרו לך בשמחה) לפני שאת מכריזה על זה כקריירה. ג. נניח שתעשי את המסלול של השנתיים, תסיימי בגיל 31, שזה לא כזה נורא. שימי לב שזהו המסלול של מכונאי מוסמך שמורשה לעבוד בתחום ולתקן כלי רכב בישראל, השאלה היא אם את מחפשת את זה בתור מקצוע, או סתם
 2. אני לא חושב שאלו רק ילדי העולים, בהזדמנות הראשונה שתיהיה לי לעוף מכאן, כנראה שאעשה זאת (ולמען האמת גם הרבה מאוד ממעגל החברים הקרובים שלי) אולי אצל ילדי העולים זה ניכר יותר מכיוון שיש להם אזרחות שניה אז קיימת אצלם האופציה לעוף מכאן, לי לצערי, לא.
 3. אני בניגוד להרבה אנשים כך, פחות מאמין שיש קשר לחינוך ואכיפה, אני לא אומר שאין כלל קשר, אך לדעתי יש קשר גנטי הרבה יותר חזק, יש אנשים עם נטיה הרבה יותר חזקה לאלימות ואפשר לראות את זה פשוט בטמפרמנט שלהם, אלו אנשים שבד"כ צעקנים, מחפשים כל הזמן עימותים, וכשהם שיכורים אתה יודע שהם כנראה יהיו מעורבים בקטטה כלשהי. אני אקח את עצמי לדוגמה, גדלתי בשכונה דיי אלימה, הסתובבתי בתקופת הבית ספר (טרום חטיבה) עם "בעייתים" כי אלו היו ה"חברים" מבית הספר, אבל אף פעם לא התחברתי להתנהגות הזאת בכלל למרות שכך גדלתי עם הסביבה שלי ואפילו סלדתי ממנה מאוד, עד שלבסוף הצלחתי לשכנע את ההורים שלי לעבור דירה למקום א
 4. שמח לראות שהשרשור פורה, אך קצת לדייק, אני לא מדבר על עוד שנה שנתיים מהיום, אני מדבר על עוד עשור או שניים, כשנראה אפילו מחשבים קוונטים יהיו חלק מחיינו.
 5. הנול האוטומטי, מנוע הקיטור, ומנוע הבעירה פנימית אלו דברים שהחליפו עבודה פיזית קבועה, הפעם אנחנו לקראת משהו הרבה יותר גדול, אנחנו לקראת החלפת חשיבה תכנות, ויכולת הפעלת שיקול דעת.
 6. אז נתקלתי בסרטון הזה: https://www.youtube.com/watch?v=WSKi8HfcxEk וזה באמת גרם לי לתהות, מה הכיוון שהעולם הולך אליו? כל נושא הAI רק הולך ומשתפר, עוד ועוד משרות הופכות להיות לא נחוצות כי בינינו, היום הטכנולוגיה כבר כ"כ מתקדמת שאם באמת רוצים, אף אחד מאיתנו לא באמת נחוץ, אולי פרט למי שבונה את המכונה שתחליף אותו. רופאי משפחה, כל עובדי תעשיית המזון המהיר, נהגים, את כולם יהיה אפשר להחליף בעתיד הקרוב, ולדעתי זה גם מה שהולך לקרות, אז מה לאן אנחנו ממשיכים מכאן? אחת מהאופציות שעולות על הפרק היא הכנסה חודשית קבועה מהממשלה (UBI), אבל אני באמת מתקשה לראות את זה קורה
 7. קודם כל אני שמח לשמוע שאתה מוצא בה שימוש. כמו שרשמו מעליי, יכול להיות שהורד מהכביש, יכול להיות שהיה ממשלתי, אולי היה גנוב, יכול להיות מלא סיבות, אם הוא חזר לכביש אז אני משער שתוך שבוע הוא כבר יופיע בחזרה במאגר.
 8. היה לי שכן עם רכב שהייתי מעוניין אולי לקנות אותו, השארתי לו פתק, לא חזר אליי, השארתי עוד פעם כי אמרתי אולי איזה ילד הוריד אותו, למחרת הם חזרו אליי, הם אכן היו מעוניינים למכור אבל לבסוף לא הגענו להסכמה על המחיר. הייתי מציע להתקשר, להגיד לו "זה בנוגע לרכב שהשארת פתק", אם הוא שואל אותך איזה רכב? אז תדע שמדובר בסוחר או משהו אחר.
 9. כל אחד ומה שהוא רואה לנכון, אולי גם הייתי מוכר אם באמת היה מדובר במוצר יותר.. "הכרחי", אבל אופניים יקרות? ועוד 2 זוגות? כאן הייתי מתחיל לחשוד שמישהו מנצל אותה להטבות.
 10. מסכים איתך לגמרי, בגלל זה אמרתי שפעלת כמו שצריך, אבל עם כל העצב שבדבר צריך לדעת לאן זה יכול להוביל אותי בתור עסק.
 11. אכן פעלת כמו שצריך, אבל אני אישית לא הייתי מוכר לה, אולי אפילו משקר שהכרטיס לא עובר, מבחינתי זו מיטה חולה. לא חסרים מקרים שקרוב משפחה העלה פוסט שיימינג על עסק בדיוק בגלל מקרים כאלה, תוך טענה שבל העסק "ניצל" את תמימות אותו אדם בעל מוגבלות שכלית ומכר לו סחורה בשווי של אלפי שקלים, גם אם בעל העסק פעם כשורה.
 12. השמש עדיין תטגן את המכשיר במהלך הנסיעה.
 13. חלילה לא חשבתי לרגע להשוות לחיים האמיתיים. דווקא הנחיתה הייתה הרבה יותר קלילה מחשבתי, כבר בפעם הראשונה, מדפים, מעצור אוויר אם צריך, להוריד מצערת והוא יורד לבד אל המסלול, אני גם משתמש בג'ויסטיק מה שהופך את החוויה להרבה יותר קלה. יש בסימולטור גם אתגרים, כמו לנחות בשדות תעופה הכי קשים בעולם, הצלחתי להנחית כמה פעמים את הAirbus a320neo בParo, Bhutan, לא פשוט בכלל. אישית בתור סתם חובב אני מאוד ממליץ על הסימולטור, הדרך שבה המפה מוטמעת במשחק פשוט משגעת אם כי צריך מחשב לא פריאר בכלל בשביל להריץ את זה.
 14. ההטסה עצמה באמת הייתה חלקה, התכוונתי לשלב התנעת המנועים שהיה ה"פאזל" המעניין (הפעלת המצבר, משאבות הדלק, ליד המצערת היה משהו שגם הייתי צריך להעביר מcutoff לrun שאין לי מושג מה זה אבל זה בהחלט תקע אותי, סטרטרים ואז לבסוף APU שגם אין לי מושג מה זה) לגבי הטייס האוטומטי, דיברתי על הכפתור שמסובבים בשביל לקבוע את הגובה ואז לוחצים עליו על מנת ליטוס לגובה שהכנסנו, אך משום מה הוא כל הזמן היה Unavailable. ובמקרה אחר, בטעות הפעלתי את המצערת האוטומטית והוא לא נתן לי יותר להשתמש בה ידנית עד שהורדתי את הכפתור שלא ידעתי שלחצתי עליו בכלל ⁦🤦‍♂️⁩, גם במציאות זה ככה?
×
×
 • Create New...