Jump to content

sashatelaviv

 • פרסום הודעות

  248
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

4 נייטרלי

אודות sashatelaviv

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. חברים יקרים, הייתי באחד מהמוסכים שהכי מומלצים פה בפורום לפג׳ו אמרו לי ששמן castrol 5w-30 b71 2290 הוא בסדר גמור לדגם הזה. Hasta la vista baby
 2. איך אתה מגיע לצריכת דלק כזאת ? איך אתה מודד את הצריכה ? אצלי מודל 2017 עושה 1 ל12 באופן קבוע בנסיעה רגועה ונכנסת המון פעמים למוסך.
 3. במחיר הזה עם הפג׳ו אתה תעשה יותר חיים במוסך בוודאות
 4. זה אומר שכרגע ללא החלק הזה אני יכול להחליף הילוכים בלי לחיצה על הבלמים?
 5. שלום לכולם נתקע לי מוט ההילוכים על P עם מנוע דולק גררתי למוסך במוסך לאחר שהורידו את הרכב מהגרר המוסכניק החליף הילוכים דרך המנוע וככה הכניס את הרכב למוסך פירק את תיבת ההילוכים והוציא משם חלק אלקטרוני, הסביר לי שמדובר בחלק בטיחותי של התיבה שהלך לעולמו ושאפשר להסתדר בלעדיו התיבה חזרה לעבוד באופן רגיל השאלה האם באמת אין צורך בחלק הזה? או שחייב להתקין אחד חדש? מישהו נתקל בבעיה כזאת ? מצרף תמונה
 6. לפי ההתרשמות שלי אני כמעט בטוח שהעובד שאמר לי את זה הוא חלק מהמהנדסים שתיכננו את המנוע וחלקיו, אני חושב שזה אותו עובד שתיכנן את הטיימינג של הדגם הזה וידע מה הוא עושה, הוא גם הדפיס לכל הלקוחות חוברת כזאת מגניבה שאומרת שאת הטיימינג שהוא תיכנן צריך להחליף כל 160 אלף ק״מ ולא לפני.
 7. כן, בגלל זה אני מנסה להבין איזה באמת שמן טוב למנוע הזה אני לא אופתע אם התקן הזה נקבע מסיבות אחרות ולא באמת לטובת הלקוחות, מדובר בחברות שמנים צרפתיות (עוזרים אחד לשני להתעשר?) . יכול להיות זה טוב להם שחלק מהרכבים מקרטעים וחלק אף שופכים מנועים - יותר כסף דרך המוסכים. אגב באחד מהטיפולים האחרונים שלי באחד מהמוסכים הטובים בארץ לפג׳ו, בוצע החלפת חלק שהלך - שוחחתי עם העובד שביצע את ההחלפה והוא אמר לי שהרכבים האלו בנויים בצורה גרועה בכוונה במטרה להתפרק ולא להחזיק לטווח הארוך( הפג׳ו הישנות וגם החדשות), לגבי החלק שהחליף אמר לי שיהיה צורך להחליף אותו שוב בעוד כשנה.
 8. צימצמתי את הטיפולים מ15 אלף ל10 הרצועה שלי הוחלפה באזור ה90 אלף לחדשה כשהרכב היה באחריות לפי בדיקה הרכב שלי מופיע בריקול של לובינסקי ומוזמן לריקול האם כדאי ללכת ולבצע את הריקול ? יחליפו לרצועה חדשה למרות שבהיסטורייה מופיע שעשו זאת ב90 אלף ק״מ ? ( ב90 אלף הם לא עשו את זה מרצון טוב, אלא בגלל שהתעקשתי ונלחמתי בהם).
 9. האם אני אגרום לנזק לרכב במידה ואשתמש castrol 5w-30 b71 2290? הרכב שלי עומד על 144 אלף ק״מ טופל תמיד בזמן ותמיד קיבל שמנים העומדים בתקן בכל היסטוריית הטיפולים - התוצאה היום לא מבין הטובות והרכב לא במצב הכי טוב. עשיתי בדיקה לאחרונה לשמן TOTAL QUARTZ INEO HTC ששמו לי בטיפול האחרון והשמן מאד שחור, דביק נראה מעובד ובמצב גרוע מאד.
 10. TOTAL QUARTZ INEO HTC הכי מומלץ ? יש משהו יותר זול שמומלץ באותה המידה?
 11. אפשר קישור רשמי לתקנים המאושרים למנוע הזה ?
 12. מתי הם קבעו שהוא ישן ולא מתאים לרכב ? האם בשנים הראשונות או בשנה הראשונה של המנוע הזה התקן הזה היה ״חדש״ וכן התאים למנוע ואז עם השנים שעברו הבינו שהוא לא מתאים והוא הפך לישן? או שהשמן ישן ולא מתאים לרכב כי היה מתאים למנוע הישן יותר שהיה לפני שהגיע הפיורטק? היצרן גם במשך שנים רבות קבע שצריך להחליף טיימינג ב160 אלף והתכחש לזה שרצועת הטיימניג מתפוררת לרוב לפני 90 אלף ק״מ והרס לאלפים את הרכבים בגלל זה ורק בסוף 2020 לוקח על העניין אחריות אחרי שמקבל תביעה ועושה ריקול, לכן מנסה להבין מה באמת טוב למנוע הזה, כי על היצרן והיבואן אני בטוח לא סומך.
 13. האם זה אומר שהשמן שציינתי של CASTROL אינו מתאים למנוע הזה ויכול לגרום לו נזק ? מה זה אומר ״עומד בתקן המתאים״ מי קבע את התקן הזה ולפי מה ?
 14. שלום לכולם, היום פגשתי במוסכניק שניסה לשכנע שלמנוע הפיורטק מומלץ שמן castrol 5w-30 b71 2290 . מה אתם חושבים על השמן הזה והאם הוא באמת מומלץ ומתאים למנוע? שאלה נוספת, האם מנוע הפיורטק יוצר ע״י פג׳ו לבדם?
×
×
 • תוכן חדש...