Jump to content

vadim6385

 • הודעות

  9,428
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  10

vadim6385 שיחק אותה בתאריך מאי 13

התכנים של vadim6385 היו האהובים ביותר!

2 עוקבים

אודות vadim6385

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  הונדה סיויק
 • תחביבים
  לאכול ולחרבן
 • מקצוע
  מנגן על פסנתר בבית בושת

צפיות אחרונות בפרופיל

3,558 צפו בפרופיל

הנקודות של vadim6385

ראש למגובבים

ראש למגובבים (14/14)

1.3 אלף

מוניטין

 1. בעיה גדולה אצלי. אני סובל ממחלת ים, ולא מסוגל לקרוא או לראות סרטים בנסיעה, לנסוע עם הגב נגד כיוון התנועה, או אפילו לשבת במקום שבו לא רואים את הדרך מהחלון. מקבל בחילה מאוד מהר, ואפילו מסוגל להקיא. כמובן שכל זה לא קורה אם אני נוהג בעצמי ומרוכז בכביש. לפעמים לשבת ליד הנהג ולהסתכל קדימה עוזר. גרוע על אחת כמה וכמה עם נהגי גז-ברקס או כאלה שכל הזמן מנסים לתקוף פניות במהירות מקסימלית. אני מבין שיש לו לוח זמנים לעמוד, והוא רוצה לסיים את המסלול כמה שיותר מהר, אבל אם לא מתאים לו להוביל נוסעים, אז שיילך לעבוד במקום שבו צריך להוביל קרשים או אבנים, שבטוח לא יקיאו לו על הריפודים ברכב. יש מצב שאנחנו עובדים באותו מקום (עתיר ידע כפ"ס)? רמת התח"צ בארץ באמת מחפירה. גם אם האוטובוס מגיע בזמן, אז הוא מפוצץ/מטונף/שניהם. וגם אם הוא נקי, חדש וממוזג, אז הנהג חושב שהוא בנורבורגרינג, ואם הנהג והאוטובוס בסדר, אז אתה "זוכה" לחלוק אותו עם כל מיני יצורים ברמות שונות. אני נוסע בתח"צ רק אם אני ממש חייב.
 2. אני גר במקום שבו יש לי רק אוטובוס אחד מהבית לעבודה, ואני עדיין מעדיף להגיע ברכב. למה? א) על הרכב אני כבר משלם על ביטוח/אגרה/טסט/טיפולים, הדלק יוצא יותר זול מכרטיס לאוטובוס. ב) יותר מהר מאוטובוס שעושה שמיניות בשכונות. ג) תמיד זמין בניגוד לאוטובוס שיש רק עד 7 בערב. ד) לרכב לא צריך לחכות בחום/גשם. ה) אפשר להדליק או לא להדליק מזגן. ו) אין לי באוטו ילדים ערסים ששומעים את המוזיקה המגעילה שלהם ברמקול של טלפון או רמקול נייד. ז) ברכב לא צריך מסכה. ח) אם פתאום צריך לקפוץ הביתה או לסידורים דחופים באמצע היום, או סתם בא לי מקנאגטס לארוחת צהריים, אני יכול.
 3. ניחוש פרוע - לא נמכר טוב.
 4. עושים. לא מזמן קניתי טלוויזיה של שיומי, אז הייתה לה מדבקת הגנה על כל המסך (של טלוויזיה 32"). מכל הפלסטיקים שירדו ממנה, נראה לי היה אפשר לייצר עוד אחת. נסה אתה להריץ טסטים ולדבג נפילה שמסתתרת במקום בקוד, שהיה צריך לחפור חצי שבוע כדי להגיע אליו, עם spec פתוח בצד כי אתה כל הזמן שוכח מה אתה אמור לקבל שם, את הקוד פתוח בעוד מקום כדי להבין מה הdefine הזה אומר, וכל זה על מסך 14". אני אישית לא מסוגל בלי שני מסכים בגודל בריא. כאילו אפשר בלי, אבל זה כמו לרוץ בכפכפים, במיוחד אחרי שהתרגלת לניו באלאנס.
 5. יש האנגר בנהריה נראה לי. חוץ מזה, יש לך את ביגוד, ואת פוקס/אמריקן איגל ושות'. חוץ מזה, נסגרה וטוב שכך. קניתי כמה פעמים בגדים בסניף שלהם בחדרה, וכל פעם זה גרם לי לגירודים, עד כדי שאת מה שקניתי זרקתי לזבל, וכל מה שבא במגע איתו, הלך ישר לכביסה ומייבש על עוצמה מקסימלית. ברוך שפטרנו.
 6. אויגור זה לא אוגר ביידיש. אויגורים זה מיעוט מוסלמי בצפון מערב סין. הממשלה שונאת אותם מאיזושהי סיבה נשגבת מבחינתו של אדם מערבי.
 7. אז תקנה רק טבלט אחד, ושישחקו בו כולם ביחד. שים עלי סרטון של סנטה נוסע בכרכרה על ריינבו רואד ומפליץ או משהו.
 8. זה פורד, אז אי אפשר לדעת. חברה שפעם יכולה להוציא מוצר גאוני, פעם זבל מתפרק שחסכו עליו איפה שאפשר ואי אפשר. יום עאסל יום באסל.
 9. המדינה לא עניה, האזרחים אולי. מצד שני שכר מינימום שם ה 7400 יואן לחודש, שזה בערך 3600 שקל. לא עשירים, אבל גם לא בדיוק עניין. שכר חציוני 31100 יואן (15 אש"ח), הלוואי עלינו. http://www.salaryexplorer.com/salary-survey.php?loc=44&loctype=1 אני לא אומר שאין שם אנשים שחיים בעוני מחפיר בכל מיני כפרים, אבל גם בישראל אתה יכול לגור ברעננה ולעבוד בגוגל או לגור בירוחם ולעבוד באבטלה.
 10. לישראלים יש גישה לתנאים ושכר בעולם המערבי, אני לא רואה את ישראל קורסת. חוץ מזה סינים לא חיים כזה רע, זאת מדינה מפותחת (אפילו מאוד).
 11. לא ולא. לעולם אל תמכור רכב ללא העברת בעלות, גם לא לחבר או קרוב משפחה. מחר הוא יהיה מעורב בתאונה או אפילו יקבל דו"ח ממצלמת רמזור, ואתה תצטרך להוכיח שאין לך אחות.
 12. vadim6385

  קיה נירו EV הגיע לישראל

  אם כבר, אז הבן דוד של הנירו הרבה יותר משתלם (איוניק חשמלי דור קודם ב160 אש"ח). עם הנירו אתה מוסיף עוד קצת וקונה מודל 3 או איוניק5, לא ברור מה הם חשבו לעצמם עם המחיר הזה. כאילו עולה כמעט כמו איוניק5, אבל נחות ממנה בכל פרמטר. גם בליסינג לא בטוח שזה ישתלם - נראה שיותר זול קורולה או נירו היברידי/PHEV, כולל דלק.
 13. אז צריך גם מתווך וגם עורך דין? אין מישהו שיהיה הממשק שלך מול כולם? נשמע שהמצב באמת עגום. בשביל להיות סוחר רכב צריך תו סוחר, מגרש והבנה בסיסית במכוניות. מתווך נדל"ן יכול להיות כל בן 18 עם נשימה ודופק.
×
×
 • תוכן חדש...