Jump to content

vadim6385

 • פרסום הודעות

  8,659
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  5

vadim6385 שיחק אותה בתאריך ינואר 6

התכנים של vadim6385 היו האהובים ביותר!

מוניטין

530 מעולה

1 עוקב

אודות vadim6385

 • דירוג
  כותב. הרבה.

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  יונדאי איוניק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. עוד תיקון. הוא לא קנה X5 2010, אלא סוזוקי קרוסאובר 2016. עכשיו תמשיכו.
 2. זהו, זאת בדיוק הגישה של אנשים מבוגרים, שתמיד הטריפה אותי - "אני בגילך אכלתי ח#א, אז גם אתה חייב". פות"ש, נשמע שאתה יודע למה אתה נכנס, בהצלחה וסע בדרכים טובות.
 3. בוא לא ניסחף. זאת עדיין ב.מ.וו, ולא מיצובישי לנסר, שאתה קונה לה רדיאטור ב400 שקל אצל אלעסלי בכפר קרע, ומחליף תוך חצי שעה כולל פלאשינג למערכת והפסקת קפה. ואם אתה מחכה להזמנה מחו"ל של חלק שדרוש לתיקון תקלה משביתה, עדיין צריך רכב אחר להתנייד בו. וגם לא כל דבר אתה יכול לייבא מחו"ל. זה חוסך המון שיש לך את הידע והנכונות להשיג חלקים ולעבוד לבד, אבל אם היית עושה את אותו דבר בהונדה סיביק, זה עדיין היה פי לא יודע כמה יותר זול. פלוס זמינות חלפים מקוריים/תחליפיים הרבה יותר גבוהה. נכון, בן 24 צריך לנסוע באופניים יד 6, לישון בשק"ש בסלון אצל ההורים, ולעבוד מצאת ה
 4. ניסו לדבר עם השכנים ולדרוש מהם להניח אוכל בפינה מסודרת רחוק מהכניסה להבניין?
 5. היה לי רכב ששתה לי את הנשמה בדלק ובעלויות תיקונים, מספיק טוב? אבל היו לי גם כמה רכבים כמו שאתה מתאר, עכשיו יש לי אפילו אחד כזה, שאני מאוד נהנה ממנו. עדיין, מסירת מפתחות זאת חוויה לא פחות מרגשת מקבלת מפתחות.
 6. זה ידוע כי כל מתי בעל מכונית הכי שמח פעמיים בחייה - כשקונה אותה, וכשמוכר אותה.
 7. רכישות אימפולסיביות בלי הגיון זה הכי כיף. אני קניתי ככה פורד מונדאו (שהתבררה כנבלה סרוחה), ועכשיו הונדה סיויק בת 19 (שממנה אני ממש מבסוט, מקרר יפני של פעם). אני אישית לא ממש מתחבר לרכבים דוגמת X5, אבל אם זה עושה טוב לפות"ש, ויש לו את הידע והאמצעים לממן את זה, למה לא. העיקר שלא יתנהל בכביש כמו בעל X5 סטראוטיפי.
 8. מז"א מפרק מרכב ברחוב? יש לו רכבים משלו לפירוק, או שהולך וגונב ממכוניות של אנשים?
 9. גם סיכוי טוב ליפול על גירסה סינית בלי google play services. תתפלא כמה דברים באקוסיסטם של אנדרואיד מקושרים לזה, לא סתם יצרנים משלמים לגוגל על כל מכשיר שהם מייצרים. כן, אנדרואיד עצמה חינמית, אבל על שירותים של גוגל צריך לשלם. מי שמשלם זה היצרן, על כל מכשיר ומכשיר, שמגלגל את העלות על הלקוח. זה, בין היתר, איך גוגל מרוויחה על אנדרואיד. זה למה יש הבדלי מחיר בין גירסה סינית לגירסה בינלאומית עם חומרה זהה. בסין גוגל חסומים, אז אין טעם בלהכיל את השירותים של גוגל במכשיר ולשלם לגוגל. יש עוד המון דוגמאות למודל כלכלי דומה. למשל אירגון HDMI (כן, זה ממש אירגון של כמה חברות ש
 10. כן, הונדה למשל. למיטב הבנתי הברגים גם מחזיקים את הטסה במקום, כדי שלא תעוף. וגם לאווירודינאמיות. בפריוס למשל יש ג׳נט סגסוגת (די מכוער, אבל זה פריוס) שמעליו יש טסה.
 11. נכון, הם היו די זבל פעם. הG4 אכן היה נוראי. האנלוגיה שלי זה יותר מול קיה, שהיו מייצרים זבל פעם, והיום השתפרו בצורה מטורפת.
×
×
 • תוכן חדש...