Jump to content

hgilad123

 • פרסום הודעות

  1,475
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

hgilad123 שיחק אותה בתאריך יוני 25

התכנים של hgilad123 היו האהובים ביותר!

מוניטין

20 נייטרלי

אודות hgilad123

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  IRELAND
 • מקצוע
  Account Executive
 1. אם הוא יכול לשלם לך בכמה תשלומים, למה שלא יקח הלוואה מהבנק, ישלם לך את מלוא הסכום ויחזיר לבנק? ואם הבנק לא מוכן לקחת את הסיכון, למה שאתה תקח אותו כאדם פרטי?
 2. טויוטה קורולה היברידית 5 דלתות 2019 אוהב: נוחות נסיעה שקט בנסיעה עירונית פנסי לד כניסה ללא שלט מזגן מבחינת תפקוד אוטומטי (לא בדקתי בחום הישראלי, גר באירלנד) איכות הרכבה בקרת שיוט אדפטיבית חיישן גשם מתפקד טוב לא אוהב: מערכת מולטימדיה לא משהו (אין עדיין תמיכה אפל או אנדרואיד אבל זה בדרך) אין חיישני רוורס (יש מצלמה אבל מעדיף חיישנים) בקרת סטיה מנתיב נוטה להיצמד לשוליים (מצד שני הצילה אותי מתאונה כשהתעפצתי על הכביש אחרי נהיגה של 5 שעות) סוג של אוטו שאני שונא כמה שאני אוהב אותו, בעיקר כשהרכב הקודם היה במוו 330e שאני עדיין מתגעגע אליה אבל מאוד שמח בבחירה בטויוטה.
 3. לדעתי לא תהיה ברירה אלא לחזור לחיים נורמלים בקרוב. אי אפשר להשבית את המשק לנצח. השאלה באיזה מתכונת זה יקרה.
 4. שמתי לב לזה כששכרתי cx-5 בארץ (גם עם LED עם כיוון אוטומטי) והרבה אנשים סימנו לי שאני מסנוור אותם. הגיוני שזה יקרה יותר עם led אבל לא ברור לי אם זה משהו עם הכיוון במאזדה או אנשים שלא רגילים לתאורה חזקה שבאה מולם. שווה בדיקה אבל יש לי תחושה שאין בעיה בכיוון.
 5. כמה טיפים: רוב החברות אותו הדבר פלוס מינוס, זה יותר פונקציה של מה מתאים מבחינת מיקום ומחיר. שים לב שהיא צריכה כרטיס אשראי על שמה עם מסגרת מספקת לחסימה. גיל הנהג (יש עלות נוספת לנהג צעיר). ביטוחים נוספים (כמו ביטול השתתפות עצמית) יעלו את מחיר ההשכרה אבל מבטיחים ראש שקט. אם אפשר, להמנע מכביש 6. הם גובים דמי טיפול גבוהים על הנסיעות. יש חברות שגובות תשלום מראש, אם אפשר להמנע, עדיף כי אז לא צריך לחכות לכסף במקרה של ביטול.
 6. כנראה מספר 3. שמן מאוד ישן שעמד והתחמצן וכו׳.
 7. לגבי gdpr זה לא נכון, יש הרבה אזרחי האיחוד בישראל או חברות שמחזיקות מידע על אזרחי האיחוד ולכן יש הרבה חברות בארץ שצריכות להיות gdpr compliant
 8. סוף סוף מישהו שיודע מה הוא אומר. אצלינו אסור לאף אחד לגשת למחשב שלי (גם ממקום של מידור מידע של לקוחות). רק אם פותחים בחקירה כלשהי נגדי אז אולי תהיה להם גישה. זה נשמע שבארץ תחום הפרטיות עדיין פרוץ יחסית.
 9. מה משאבה? גבר אמיתי שואב עם הפה
 10. יש דבר כזה רכב בלי מזגן. מוכרים כאלה פה באירלנד ברכבים הזולים יותר ברמת הגימור הבסיסית לרוב. רוב הזמן לא חובה מזגן (כלומר יש אוורור וחימום, פשוט אין מדחס) אבל בהחלט היתי ממליץ לקחת רכב עם כי זה יותר נוח.
 11. אין שום קשר לנפיץ יותר. מדובר על עמידות הדלק לדטונציות במנוע. https://www.fueleconomy.gov/feg/octane.shtml
 12. אתה בהחלט יכול להביא שניצלים בבטן (רק לא של המטוס)
 13. ניקו אני יודע מה אתה אוהב
 14. שים לב שצבע החמאה תלוי בחלב שממנה היא מיוצרת (כלומר מה הפרה אכלה) או בהוספה של צבע טבעי (ובמקרה זה כמובן הצבע הוא לא מדד לאיכות או לטעם). אגב, חמאה שמיוצרת בישראל בד״כ תהיה לבנה יותר. תוקף החמאה נובע מאחוז המים שיש בה (ויש תקן מדויק לדברים האלה). חמאות מלוחות יחזיקו יותר זמן. הכותב חבץ טונות של חמאה בתנובה אי שם בעברו.
×
×
 • Create New...