Jump to content

shais01

 • הודעות

  868
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

shais01 שיחק אותה בתאריך פברואר 26 2023

התכנים של shais01 היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של shais01

משקיען

משקיען (5/14)

144

מוניטין

 1. ברור שקליטה של מקס לצי קיים של NG קלה ופשוטה יותר. מעבר ל 320 היה לדעתי משליך גם על צי רחבי הגוף של אלעל.
 2. אתה כמובן צודק אבל פשוט לא הבנת את כוונתי. אין מה להשוות 737 ל 787, ולו רק בגלל תא המנוחה… הכוונה צפוף ורועש ביחס ל 320. יכול להיות שמבחינתך המקס הוא זוועה אוירודינמית. לבואינג היו המון אילוצים מסחריים וכלכליים כשבחרו לשדרג (שוב) את ה 737 ולא לפתח מטוס חדש מאפס. ימים יגידו מה היה נכון מבחינתם. מבחינת אלעל, המקס מטוס מצויין, אמין ובטוח והיכולת להמשיך ׳לעבוד עם בואינג׳, בעיקר בהיבטי תחזוקה, זה שיקול חזק מאוד.
 3. וואו, איזו מהומה וסערת רגשות פספסתי… אם הייתי נדרש לטוס על 737max (לשמחתי הרבה היום ב 787 ואת ה 737 אראה כנראה רק כנוסע) הייתי עושה זאת בכיף. מה שמבאס במקס זה מה שמבאס ב 737NG ולא השתנה בהחלטה מודעת - קוקפיט צפוף ורועש, העדר EICAS ו ECL (מערכת דיווח תקלות ממוחשבת ובד״ח אלקטרוני). חוץ מזה זה די אותו המטוס, ואני חד משמעית מעדיף את התפיסה של בואינג על זו של איירבס. אלעל לא היתה טועה בגדול בבחירה בין שני המטוסים כנראה. לכל אחד יתרונות וחסרונות.
 4. הגיע אלי לוכד נחשים די מטורף. את כל הצפעים שהוא לוכד הוא מכניס לשקיות בד/ציפיות, קושר ומשאיר בברלינגו שלו עד שיגיע למקום מרוחק לשחררם. פעם הברלינגו נגנבה אחרי יום לכידות מלא… לא מקנא בגנב.
 5. זו אלפא 164. הכסא מעור של האחות הצעירה - של 166.
 6. shais01

  רכב צרפתי ואיטלקי

  כולכם מתארים נכונה את המצב. אבל לא מסבירים מדוע הוא נוצר. מדוע בשוק בו האמינות (או תדמית האמינות ליתר דיוק) משמעותית כל כך, כמו ברכבי עבודה, הרכבים השולטים הם צרפתים, בעוד בשוק הפרטיות הם מדשדשים בדיוק בגלל אותה תדמית. הרי אותו ישראלי שזקוק למסחרית קלה לעסק ורוכש צרפתיה לא יעלה בדעתו לרכוש צרפתיה משפחתית.
 7. אתה מודע לזה שהטייס בכלל לא שומע את מחיאות הכפיים…
 8. נקודה שלא העלת, אם ילמדו בביהס בשכונה, ותצליחו בתיכון להעביר אותם לתיכון הטוב יותר, אז הם יהיו אאוטסיידרים, שלא מכירים אף אחד, שלא גרים בשכונה וכל זה בתחילת גיל ההתבגרות הרגיש.
 9. אוטוביאנקי Y10 טורבו או GT I found this offer on AutoScout24.
 10. גם צפיפות הדלק מושפעת מהטמפרטורה. המיכל מודד נפח וכל חישובי צריכת הדלק מתייחסים לנפח הדלק. אבל בפועל המנוע צורך מסה של דלק. לא יודע לחשב כמה זה רלוונטי בישראל שבה משרעת הטמפ די קטנה.
 11. אף אחד לא מבטיח לך שהרכב לפניך יאיץ בחזרה. המערכת פועלת נכון. המערכת פועלת נכון לפי ההגדרות שלה ובמגבלות ההפעלה שהוגדרו לה. וכמו הרבה מערכות אוטומטיות היא פועלת מעולה בתחום המוגדר, גם אם בראיה כוללת זה מטומטם. כשהרכב לפניך נוסע בלי בקרת שיוט, באופן טבעי הוא לא שומר על מהירות אחידה. כשהכביש פתוח ואין תנועה לפניו והוא מאט כי זו עליה/מעיף מבט בוויז או כי הוא מנסה לכוון את הטמפ בפאנל מיזוג של ה 2008 שלו, המערכת לא מבינה ובולמת. לא עוזבת את הגז, בולמת. כנ״ל כשהוא מאיץ, היא מאיצה בתכליתיות מוגזמת. היא שומרת מרחק כמו מספר 4 בצוות האוירובטי במסדר כנפיים. התוצאה די לא נעימה וחלקה, וגם בזבזנית בדלק ובבלמים. נהג אנושי באופן טבעי ישמור מרחק בצורה חלקה יותר, גם אם לפעמים הוא יהיה קרוב יותר (עם רגל ימין מרחפת מעל הבלם אם צריך).
 12. עוד חסרון זו העובדה שהיא שומרת את המרחק בצורה קנאית ובלא לקרוא את תנאי הכביש כמו שיעשה נהג מנוסה. אז אם הרכב מלפנים מאט טיפה היא בולמת, בעוד שנהג אנושי שיראה שהכביש נקי קדימה ולא מדובר בבלימה ויתן לטווח להתקצר טיפה מתוך הבנה שהרכב הקדמי תיכף יאיץ בחזרה. הרבה בלימות קטנות ומעצבנות, ובעיקר מיותרות.
 13. צודק בכל מילה. ראשית מבחינת המוסך לבדוק רכב של לקוח מזדמן זה סתם כאב ראש, חלק מהלקוחות יעקמו אף אם יבקש על הבדיקה כסף, וגם אם יבקש זה כסף קטן לעומת פוטנציאל הבעיות וההונאות הכרוכות בזה. שנית, אנשים משקיעים המון אנרגיה בלברר איזה רכב מיושן יותר אמין ולא מבינים שהיבט לא פחות חשוב לנושא האמינות ולנושא עלות האחזקה זה מי יטפל להם בנסיכה.
 14. הסרט מדהים בין השאר כי הוא הופק שניה לפני שהבואינג 707 פרץ לשוק ושינה את עולם התעופה לחלוטין. כן, היה את הקומט הבריטי לפניו אבל הוא לא היה מתקדם כמוהו, וסבל מנטיה מעצבנת להתפרק באויר. 5 שנים אחרי הסרט הזה ועולם התעופה נראה אחרת לגמרי. משהו בדומה לשוק הסלולר לפני ואחרי השקת האייפון הראשון.
 15. אז מתבקשת השאלה (הכנראה תיאורטית): 2008 דיזל או קמיק?
×
×
 • תוכן חדש...