Jump to content

shais01

 • הודעות

  821
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של shais01

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

80

מוניטין

 1. תענוג לקרוא, כמו תמיד! עיצוב זה עניין אישי, אבל אני דווקא חיבבתי את המראה של המאסטרו/מונטגו.
 2. בצמוד לטרמינל 3 בקומת התחבורה הציבורית (בין קומת הנוחתים לבין קומת הממריאים) עומדים תמיד דו״ג על המדרכה בין נתיבי הנסיעה. אני מעולם לא עשיתי זאת, אבל מאחר ואני רואה את אותם האופנועים/קטנועים שוב ושוב, אני מניח שזה עובד.
 3. יוחאי, עוד מאמר משובח! אל תפסיק... לנו היתה במשפחה 1510 שנת 80. נקנתה משומשת בת 4 בערך. הפאר והאבזור היו חריגים לתקופה, מחשב דרך, ריפודי קטיפה. זכורה לטובה.
 4. לא רק על לנדקרוזרים מבקשים מחירים מופקעים 😉
 5. גם אני קניתי בדובין את הגג״ש הזה. קח את הישן לדוגמה.
 6. השאלה שלך לא ברורה. אתה שואל לגבי חירומים הנובעים מתפעול המטוס (אש מנוע, אובדן דיחוס, תקלת הגאים וכו׳) או איומים חיצוניים כמו טילי נ״מ? אפילו צניחה רגילה ממטוס נוסעים (בשונה ממטוס קרב) היא תהליך מורכב שמחייב הבאת המטוס לתצורה ונתוני טיסה ספציפיים וגם אז בעייתית לביצוע. שלא לדבר על קפסולה דמיונית שכזו.
 7. גר במושב, חצר גדולה, סככה מקורה. למי שגר בעיר זו באמת סאגה יותר מורכבת. לא רק פקחים, גם וונדליסטים שנמשכים לרכבים ישנים שנראים ללא שימוש.
 8. יש לי כמה רכבים בסטטוס של המיאטה שלך. עושה להם טסט פעם בשנתיים פחות קצת. נוסע בהם שבוע - שבועיים ומקפיא חזרה. כמעט ולא עולה כלום. נמנע מהחשש משינוי התקנות בעתיד. יש לך בערך 4 שנים למשוך, כנראה טסט עכשיו ועוד אחד בעוד שנתיים והגעת לאספנות. עם טיםה פחות מזל תזדקק לעוד טסט באמצע.
 9. הרכב רמז לך לאן לקחת אותו בכך שהתקלה הופיעה ליד גדרה - כפר מנחם - רמי האחד והיחיד. אם גררת אותו לאיזור חיפה אז אני לא יודע ליעץ לך למי ללכת באיזור ההוא. רמי תותח באופן כללי ובוודאות לתקלות ניהול מנוע שכאלה.
 10. מהרגע שהגעתי לקב״ט הדברים התחילו לתקתק בקצב מהיר. זיכוי עוד לא ראיתי אבל שתי החבילות, זו שנשלחה דרך אקסלוט (הועברה מהם לאקסלוט?) וזו שנשלחה דרכם דווחו שתיהן כ LOST. נשאר לטפל מול אלי אקספרס, שזו כמו שנשבעתי לעצמי הקניה האחרונה מהאתר המעאפן הזה. כמובן שזה לזכות ולחובת ציטה בו זמנית. לזכותם שהם בסופו של דבר מודים באובדן ומטפלים. לחובתם שזה לקח שלושה חודשים ובסוף מטופל שלא דרך שירות לקוחות אלא בערוץ עקיף שזה לא יעודו. @roeibfכבר נכתב כאן בשרשור על ידי מי שנראה לי מבינים בתחום שללקוח הסופי/הנמען אין מה לחפש מול חברת השליחויות. אם הנסיון שלך אחר, נשמח לשמוע.
 11. זה גם מה שנאמר לי ב *5678 אין הארכת רשיונות רכב.
 12. לא עקבתי לעומק אבל בסגרים הקודמים הוארך תוקף רשיונות הרכב (ביצוע טסט לרכב). הפעם אני לא רואה שום הודעה בעניין באתר משרד התחבורה. מישהו מכיר/יודע?
 13. אם אין אפשרות לטפל בלי הרדמה כללית, לא משנה למה, והגעתם כבר למצב חמור שצריך לטפל ב 10 שיניים בו זמנית, לא נראה לי שיש הרבה ברירות. הבן שלי עבר ניתוח בקע בגיל צעיר של כ 3 שנים. זה ממש לא כיף להורים, הוא לא הרגיש כלום כמובן והכל עבר חלק. להמשיך ככה רק יחמיר את המצב ויגרום לנזק נרחב עוד יותר. אם אין ברירה אז אין ברירה.
×
×
 • תוכן חדש...