Jump to content

ezuf

 • הודעות

  2,595
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  גבול לבנון\ישראל
 • תחביבים
  רשתות\PC\צילום\קוד פתוח
 • מקצוע
  לוגיסטיקה\שינוע

צפיות אחרונות בפרופיל

3,054 צפו בפרופיל

הנקודות של ezuf

כותב. הרבה.

כותב. הרבה. (11/14)

33

מוניטין

 1. נו,כשתתחיל שיחה תלחץ על הכפתור השמאלי במסך לעבור אליה כשהיא פתוחה ברקע ותתחיל להקליט,לחיצה קטנה של רבע שניה,ויקליט לך עד שתפסיק. לא מכיר מקליט אוטומטי,אולי יש בה אופציה כזו (או שתחפש בסטור אפליקציה דומה עם פיצ'ר כזה) כמה שיחות כבר יש לך להקליט? אתה מנהל משרד חקירות?
 2. החלפת סוללה לא נותנת כלום,אפילו לא טיפת שיפור - ככה שזה כסף לכיס המעבדה (מנסיון ב2 מכשירים)
 3. ניסית אפליקציות מהפלייסטור ? אצלי (גלקסי 20 פלוס רשמי) יש את האופציה אבל אני מעדיף להקליט עם זה https://play.google.com/store/apps/details?id=com.andrwq.recorder&hl=iw&gl=US
 4. מה הצפי לחסן אותנו במנה השלישית? הצ'יפ כבר מזייף ואשתי דואגת כי אין כבר נתונים ב REAL TIME יעני בני 30-40...
 5. מרבית אמזון אירופה (הבריטי האיטלקי והגרמני) משתמשים בדואר אוסטרליה,כפי שציינו כנראה תעריף נמוך. הבעיה העיקרית שלו שנותנים קוד מעקב שלא ניתן לראות איתו נתונים בשום אתר (חוץ ממעקב אמזון כמובן,אבל גם שם לפעמים יש דיליי מפה לירח) פניה לשירות לזיכוי והזמנה חדשה כאמור תמיד אפשרית,אבל כאמור #3 באמת בעסה כי אתה מזמין ומצפה שזה יישלח ויגיע במהירות האפשרי (לרבות בלתמים כמובן) מקווה שהחולה הרעה הזו לא תגיע לארה"ב,משם הכל מתקתק (טפו טפו טפו חמסה חמסה מלח מים פרסת סוס באוטו שום בשמשה אחורית נעל תינוק באגזוז) mcaspi - שו רשימה שחורה? יעני לקוח בעייתי שמבטל\מחזיר\מתלונן הרבה ? איך יודעים אם מישהו בדרך לשם?
 6. תשלום מעמוס ומנהליו בטוח שלא. אולי תבקשו מהבוסים בעבודה,בטוח יראו בעין טובה את כל הידע והמלל שתרמתם כאן
 7. ezuf

  קמצנות

  זה ככה כבר המון שנים. בצעירותי (איי שם ב2010) רציתי מהם שולחן מחשב קטן עם מדף עליון. השולחן עלה 250,מבסוט ביקשתי מהמוכר שיוריד לי. הגעתי לקופה,ההוא בא עם הקרטון,וואחד מפלץ ברוחב 2 על 1 שלא נכנס באוטו בשום קומבינה. סחבק שואל כמה הובלה (בלי הרכבה) - 300 שאלתי שוב כי חשבתי ששמעתי לא נכון,משחזרו על התשובה פשוט הנחתי אותו שם (מזל שלא שלמתי עדיין) והלכתי. שבוע אחרי זה מצאתי היכן זה מיוצר (רהיטי יראון) וקניתי את זה אצלם בחנות מפעל,שם ההובלה עלתה רק 50ש"ח.
 8. פש,עמוד 1200,מספר יפה 18000 תגובות,גם יפה.
 9. זה וואחה וזהו..תפסיק להתבלבל..אין פה קוד לקמפל (אה אה שוף על החרוז) ואני מרוקאי מזויף אם כבר (נולדתי בארץ ושני ההורים עלו ממרוקו) כי אני לא אוכל חריף אני לא מקלל ואני לא נעלב כל 5דק מכל דבר 🤪
 10. יא מרוקאי בלאי,זה וואחה,עם ח',יעני כמו חחחח ? כזה. ככה נשמע לי בכל זאת.
 11. ראשית,חמישי שמח לכולנו,מי לא אוהב פתיחת סופ"ש ??? שנית,מה הלו"ז ? הרי כולם היו נגד ביבי כשהוא חיזר אחרי עבאס (שבלעדיו ובלעדיי אחרים אין ממשלה) עכשיו כשבנט עשה סוג של אותו הדבר (מי פחות מי יותר),אנשים כועסים איך מכניסים אויבים לממשלה... מישהו חשב שיש סצינה אחרת? הרי כולם היו נגד כולם וכל אחד מטרפד לשני,אז זאת האופציה היחידה שהיתה כנראה (הכי קרובה\ריאלית) להקים ממשלה כלשהי. לביצועים אני עם פיקה הפעם,עבר זמן קצת מדי,עזבו ספינים כותרות ומעשים,גם לא ליברמן וחבריו שרק מוציא כותרות כל יום,בואו נחכה וניתן להם קצת (הרבה) ימי חסד. גרוע יותר לא יכול להיות (או שכן?)
 12. https://www.forbes.com/sites/paulmonckton/2021/05/31/samsung-confirms-serious-galaxy-s21-problem/?sh=3cad37fe708a
 13. מ3מ3מ3מ3מ3 - יש לך ציפיות גבוהות מהמכשיר,ואתה רוצה שיחזיק פרק זמן מכובד (שנתיים לפחות) לדעתי אתה צריך להמשיך לכוון למכשירי דגל כמו הרייזר,בסמסונג סדרת S20 (יש בעיות בסדרת S21 עם המצלמה וכמה דברים במכשיר נדמה לי),באייפון (אם אתה בענין) לגרסת 11 (נראה שה12 לא אפוי עדיין) בגזרת הסינים אתה מכיר,מה יש לשיאומי בדגל,בוואווי ואת ה OP אל תבדוק מכשירי ביניים\זולים אחרים (לדעתי),בשביל עבודה רצופה ושקט נפשי צריך להשקיע ולקחת משהו טוב. בכוונה לא התייחסתי לאחריות כי בסמסונג (סאני) היא לא קיימת,באפל (איידיגיטל) זה אתה והמזל שלך (למרות שיש פידבקים חיוביים),ובסינים - טוב נו,קצת יותר בעייתי ככל הנראה.
 14. אכן פאלו כפרעליו מספק אחלה חתימות. נכס לפורום!
 15. פורסם בטלגרם של משרד הבריאות שמהיום ב12 חובה לעטות מסיכות במקומות סגורים + במקומות בשטח פתוח בהם יש התקהלויות גדולות. לאט לאט חוזרים חצי שנה אחורה?
×
×
 • תוכן חדש...