Jump to content

ezuf

 • הודעות

  2,597
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  גבול לבנון\ישראל
 • תחביבים
  רשתות\PC\צילום\קוד פתוח
 • מקצוע
  לוגיסטיקה\שינוע

צפיות אחרונות בפרופיל

3,151 צפו בפרופיל

הנקודות של ezuf

חורך אספלט מצוי

חורך אספלט מצוי (8/14)

33

מוניטין

 1. הוא כבר שם כמה הזמנות מאז,פשוט לא מודה...
 2. לאדע מה עפים על זה,גם לא על 10 אני עדיין עם 7 (אולטימייט אם משנה),הכל עובד תקין,לא מוצא סיבה לשדרג (אפילו עדיין מקבל עדכונים...עד מתי זה ד"א ?)
 3. וואלה עברתי על כמה דפים,ולא הבנתי (או פספסתי) בנאדם עכשיו פותח ארנק,לומד קצת,קונה מטבע,מבסוט והולך לישון. מחר בום,עלה 10%,מבסוט הבחור,רוצה למכור ולגזור קופון - איך? בחו"ל אני מניח שקל יותר. אבל בארץ מה? ראיתי שיש צ'יינג'ים,אז נותנים עמלה לפקיד,לבנק,למס הכנסה ועוד,ובסוף מה נשאר? או שהפעולות עובדות אחרת? כבר כמה חודשים שחושב לקנות חלקיק ביטקוין,אבל מטרידות אותי הפרוצדורות.
 4. על הראשון אתה צודק. על השני,ובכן,כל מי שלא בהייטק (שזה הרבה)ובגדול בשכר שעתי ולא גלובלי מפנק - לדפוק שעות זו הדרך היחידה להגיע למשכורת (כי המשכורת הרגילה לא נקראת משכורת,אלא בדיחה) לדפוק שעות=מינימום 30-45שעות בחודש (אצלנו מותר עד 15 לשבוע),שזה בחישוב גס עוד 1000-1300ש"ח לנטו אחרי כל הקיצוצים (אומנם תראה את המשפחה הרבה פחות,אבל לפחות תכניס כמה שקלים) קראתי את הכתבה ונקרעתי מצחוק,ממש ליבי ליבי על המעסיקים - אולי כדאי קצת גילוי נאות שהם מחפשים עבדים (כפי שצוין כאן) בשביל לראיין לתפקיד אחד,לקבל לעבודה,ועל הדרך לדפוק לו עוד 2-3 תפקידים ("מה,אני משלם לך משכורת").. = כאמור,עבדים,לא עובדים.
 5. וועאלייהההההה קראת לראש העין בית קברות. זהו,הלך עליך..תכף יבוא מ3מ3מ3 (איך לא הגיב פה עדיין באמת) ויפגיז אותך באיזה 4 עמודים.
 6. האפליקציה של וועאצאפ דבילית..ממשיך לזרוק לי נוטיפיקיישן שיש הודעות חדשות..למרות שבפועל לא רואים וגם לשלוח לא נותן (כל הודעה נעצרת עם השעון מהצד) באיכסבוק יש גלישה חלקית בפיד אבל לא ניתן להגיב בפוסטים )נותן סימן קריאה אדום ו failed בגדול) גמני מתגעגע למירק (xdcc זה החיייים)..מצידי חבל שהאופליין והשקט לא נמשכים כמה ימים במקום כמה שעות.
 7. ezuf

  מיקסר Kitchenaid

  מקציף אבל חצי כח (כאמור עד לפני לא מזמן הכל עבד תקין) חוברת היא קוראת והולכת לפיה לפני כל פעולה (ייאמר לזכותה) מתחילים מהקל לכבד,מחר ננסה עם קצפת ופודינג אחרים (לך תדע,אין הגיון),אם כלום לא משתנה נמשיך הלאה.
 8. ezuf

  מיקסר Kitchenaid

  מקפיץ לצורך שאלה,משום מה דוד גוגל לא עוזר הפעם מיקסר קנווד CHEF XL שנרכש בינואר 2020,עד השבוע עבד בסדר (האישה משתמשת פעם בשבוע\שבועיים,לפעמים יותר\פחות) עכשיו לא בא לו להקציף (האישה טוענת שהבעיה בפודינג\בקצפת,ועוד קראה שקשה לו בגלל שהקערה גדולה [6ליטר]) לי זה לא נשמע,אחריות כבר אין כאמור (אני בכלל טוען שמחוסר שימוש הבלאי מואץ..מכשירים אמורים לעבוד בקצב שוטף,אפילו אם פעם\פעמיים בשבוע) אז לפני שאני מחפש תחנה מורשית ברימאג או חבר עם מעבדה שיבקש לראות את הארנק קודם - יש עצות ?
 9. בוא נגלה לך סוד,הם לא מקבלים את הרשימות,הם קונים אותן. היום כל חברה עם מאגר לקוחות הכי קטן שיש מוכרת לכל חברה שתרצה,וברור שאם תשאל יבטיחו לך מפה לירח שהפרטים נשמרים במערכת ולא יוצאים. כל חברה קונה כל מאגר,מכל חברה,רק בשביל להושיב מוקדנים ולתמרץ מכירות. לגבי הטלפון,אין לי שום חשבון באף אתר מפוקפק ולאף אחד מצד ג' אין גישה לאנשי קשר (משחקים בכלל אין) פשוט סביר שהגיעו אליי כל מוקדי ההודעות הפרסומיות (כמו בבחירות לדוגמה) מחברות גדולות שמפיצות הלאה מספרי טלפון ופרטים תמורת סכום נאה.
 10. ילדים כולכם כשאליי מתקשרים להציע הלוואה,אני מסכים בתנאי שלא צריך לשלם חזרה. בדרך כלל זה מלווה בשתיקה מביכה של הנציג,לפעמים צחקוק,ולרוב ניתוק אחרי זה. ככה צמצמתי מהטרדה יומיומית (!) לחד שבועית,לכמעט אף פעם לא (עכשיו מתחכמים,לא מתקשרים אבל שולחים סמס - שאותו אני מיד מוחק בעת הקבלה)
 11. בשביל מה צריך מקציף? אני בדרך כלל אחרי השטיפה הראשונית עם הגרניק (להוריד לכלוך לפני הסיבון) מרסס חומר על הג'אנטים (בקבוק כלשהו של MOTHERS,שכחתי את השם בדיוק) נותן לו דקה שימיס את הלכלוך,מקרצף עם מברשת ייעודית ושוטף חזרה עם הגרניק...מוריד 99% מהלכלוך,אם נשאר חוזר על הפעולה בגלגל הספציפי.
 12. *בסיום הצום שותים תה\קפה ועוגה,עושים תחרות למי היה קל בצום ולמי פחות (המהדרין יגידו שאחרי הקפה\תה יכולים להמשיך עד למחרת בבוקר בהשווצה) אחרי הדיון המעניין מסבלים את הסוכה מהמחסן\בוידעם,ומרביצים אותה ביחד (עיקר המצווה במוצאי כיפור לפי מה שאני יודע) וכשמסיימים (כמה שעות אחרי צאת הצום) תוקעים ארוחה דומה לארוחה שלפני הצום ונרדמים עם חיוך עד לבוקר.
 13. הרבה דברים בדואר לא מובנים,גם לאנשים שעובדים שם. כמו לדוגמה נוסחאות ודו"חות של הבנק שעדיין שולח לאנשים במכתבים (!?) כל כמה חודשים,מרוב מספרים ומכפלות גם מנהל סניף יתבלבל לרגע.
 14. קנית פעם מהם סלולר ושלחת בדואר רשום רגיל ולא אקספרס? או מישהו ? מעניין אותי אם זה חמק בארץ מהמכס או שילמו כמו גדולים...לי מעולם לא היה האומץ D:
×
×
 • תוכן חדש...