Jump to content

Bennik

 • הודעות

  22
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

הנקודות של Bennik

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

2

מוניטין

 1. מבחן ישראלי ראשון: https://www.ynet.co.il/wheels/article/H1RKxeTX00
 2. יבואן רשמי מחוייב לספק אחריות לרכבים שהגיעו בייבוא מקביל, גם אם היבואן הרשמי לא הביא אפילו רכב אחד כזה בעצמו. https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3862270,00.html
 3. https://www.seat.com/owners/my-seat/manuals.html
 4. לוחצים על כפתור With safety pack: https://www.euroncap.com/en/results/peugeot/2008/39126
 5. Bennik

  דאסטר 4x4

  http://cars.sport5.co.il/magazine.php?id=1867
 6. רפקלס ישראלי - קודם כל תובעים, אח"כ בודקים על מה. nstcl86, ממליץ לברר מול היבואן מהו הפיצוי שהם מציעים לפני שאתה מתחיל עם התביעות והדרישות להחלפת הרכב. להערכתי זה לא יהיה יותר מכמה אלפי שקלים, ואז תוכל להחליט האם אתה מסתפק בזה או מתקדם הלאה.
 7. Bennik

  מבחן - סקודה קודיאק

  אשמח אם תוכל להסביר בבקשה איך הגעת להפרש של 70K? איזה גרסאות אתה משווה? אאוטלנדר 0 ק"מ מליסינג מול קודיאק חדש בגרסה הכי מפוארת? אגב, אין קודיאק עם 200 כ"ס.
 8. ארבעת הספרות הראשונות הן קוד יצרן. לארבעת הספרות האחרונות יש 4 אופציות כי כנראה ישנן 4 גרסאות (לפחות) לדגם הזה ברמת גימור הזאת. הכוונה בגרסאות זה אבזור שמשפיע על הקוד כגון גג שמש, חישוקים וכו' וכמובן קומבינציה של האבזור הזה. אפשר לחפש את הדגם המתאים לך באתר של משרד התחבורה או לפנות שוב לסוכנות ולבקש מהם שיבדקו את זה מול היבואן.
 9. הונדה ג'אז? (לא יודע לגבי התמיכה באפל אבל לפי מבחני הדרכים אמורה להתאים מבחינת המרווח)
 10. Bennik

  אטרקציה מוטורית - פראג

  יש את המוזיאון של סקודה במלאדה בולסלאב שנמצאת 50 ק"מ מפראג, קצת פחות משעה נסיעה בפוקוס (הרבה פחות אם אתה נוסע בפרארי שהציעו לשכור פה ).
 11. אבל אין לך את הידע והכלים, ועל זה בדיוק אתה משלם למוסך. המוסך מתפרנס מהחלפים ומהעבודה. מכיוון שאת החלפים את הבאת לא נותרה לו ברירה אלא להרוויח באמצעות העבודה, גם אם זה לקח לו עשר דקות. עצם העובדה שזה לקח לו עשר דקות נובעת מכך שהיה לו הן את הידע והן את הכלים לבצע את העבודה הנדרשת בעשר דקות ולא בשעה, ועל כך שילמת. לא ברור על מה המרמור. זכותו של כל אדם לתמחר את עבודתו בהתאם לרצונו וזכותו של כל אחד אחר להסכים או לא להסכים למחיר הזה.
 12. הרכבים אולי עונים על הדרישות אבל צריך לחשוב עד כמה הם מתאימים למתאר השימוש שמייעדים להם. לנסוע עם אלטו ידנית בנסיעה בין עירונית עם קצת עליות זה לא כיף גדול, והאוטומטית לא חזקה יותר...
 13. קטונתי מלהיות עו"ד, אבל מה ימנע ממנו לתבוע אותך אח"כ על עליית הפרמיה ושאר הוצאות?
 14. קרה לי פעמיים בחודש האחרון (חנייה פרטית רשומה בטאבו). התקשרתי למוקד העירוני (חולון) וזה לא מעניין אותם בכלל, אמרו לפנות למשטרה. בפעם השנייה הגיע בטעות פקח לאזור שסירב לתת דו"ח לרכב ואמר לפנות למשטרה. התקשרתי למשטרה. אמרו שינסו לאתר את בעל הרכב ואם לא יצליחו ישלחו ניידת. אחרי בערך 20-30 דקות חוזרים אלייך ושואלים אם הרכב עדיין חוסם. אם כן הם מנסים להתקשר לבעל הרכב. במידה ולא מצליחים שולחים ניידת.
 15. ראשית צריך להחליט מה הסיבה העיקרית להחלפת הרכב: האם זה הרצון להיפטר מהרכב הישן בגלל התקלות המרובות שגוזלות כסף רב או בגלל המצב הכלכלי הקשה שמאלץ להחליף לרכב חסכוני יותר (מבחינת דלק ותקלות) או שמדובר בכלל ברצון של הבחורה להתקדם לרכב ספורטיבי יותר. אחרי שמחליטים צריך לראות אם יש את האמצעים הדרושים לכך (תקציב) ואז אפשר יהיה לקבוע אם הרכב מתאים או לא. בהודעה הראשונה כתבת שיש לה בעיות כלכליות, ואחרי יום אתה מציע לה איביזה FR כמעט חדשה שעולה סכום נכבד ולא תהיה ממש חסכונית בדלק. משהו פה לא מסתדר...
×
×
 • תוכן חדש...