Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

בקרוב המדינה תבין שזה הרבה יותר מ 10,000 מתנגדים

ושהמספרים האלה גודלים מיום ליום

ועד שלא יתחילו לקנוס פה אנשים על פייק ניוז לא נגמור עם זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך ההודעה הזאת מתחברת להודעות הקודמות שלך.

שדיברו על קנסות לבעלי האולמות רשמת.. "שווה לשלם את הקנס זה לא יעצור אותנו".

ממש לפני כמה עמודים הצהרת שב 1/3 אתה פותח לא משנה מה משרד הבריאות והשבורים שלו מחליטים.

זוכר את היעד של 4 מיליון מתחסנים מנה ראשונה עד יום שלישי ה 16/2 .

כרגע נראה שאנחנו מתקרבים לזה וזה ראלי. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 שעות, Transporter כתב:

ועד שלא יתחילו לקנוס פה אנשים על פייק ניוז לא נגמור עם זה

היינו יכולים להיות במצב יותר טוב ולגמור עם זה לפני אם היו קונסים את כל מי שעבר על ההנחיות וקיים מסיבות ואירועי הדבקה המוניים.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו את הסרטון מהמשביר לצרכן

עוד אזרח גבר גבר מחביא את הטלפון ומצלם כשהוא מנסה להכנס ואומרים לו שצריך תעודת מתחסן או מחלים

והוא מתחיל לדקלם להם "אני רוצה לדעת אם מבחינה חוקית מותר"

כשהוא רואה שאף אחד לא סופר אותו הוא מתחיל עם "אל תרים עליי ידיים" כשאף אחד לא נוגע בו

חבל לא שברו לו את הפנים

כמו שאמרתי

בדיוק אותם אנשים שמשחקים אותה גברים מול שוטרים ואחרי שמתחכמים ומקבלים טייזר הולכים לבכות בטלוויזיה שהרביצו להם בלי סיבה

לפני 19 דקות, SlowRide כתב:

היינו יכולים להיות במצב יותר טוב ולגמור עם זה לפני אם היו קונסים את כל מי שעבר על ההנחיות וקיים מסיבות ואירועי הדבקה המוניים.

היינו יכולים להתחיל בלסגור את נתבג אבל זה לא קרה

בינתיים לא הוכח  כמה נשדבקו במסיבות

כן הוכח כמה נזק גרמו מוטציות שהביאו לנו מחו"ל

לפני כשעה, korola כתב:

ואיך ההודעה הזאת מתחברת להודעות הקודמות שלך.

שדיברו על קנסות לבעלי האולמות רשמת.. "שווה לשלם את הקנס זה לא יעצור אותנו".

ממש לפני כמה עמודים הצהרת שב 1/3 אתה פותח לא משנה מה משרד הבריאות והשבורים שלו מחליטים.

זוכר את היעד של 4 מיליון מתחסנים מנה ראשונה עד יום שלישי ה 16/2 .

כרגע נראה שאנחנו מתקרבים לזה וזה ראלי. 

אין שום קשר בין קנסות על פייק ניוז \ זיוף תעודת מתחסן

לפתיחת עסקים ואירועים לבעלי תו ירוק

סתם לא מצאת מה להגיב אז כתבת את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור אפשר גם להשוות את מי שעובר כביש לא במעבר חציה לרוצח סדרתי שאוהב לראות דם וגופות.

אפשר לעשות הרבה דברים "באותה מידה" רק שזה לא באמת באותה מידה.

לארח אנשים בסגר לא מסכן את אותה כמות אנשים כמו שמסכן מי שמפיץ מידע שיקרי שהוא מודע לזה שהוא שיקרי

וכל עוד הוא מארח אותם בבית הפרטי שלו, ולא מנסה להכנס לשטח פרטי אחר כשבעל השטח מבקש ממנו לא להכנס, אין שום סיבה שישברו לו את הפנים

ובכל מקרה ההצעה שלך לא הייתה כזאת קלה לביצוע אני מבטיח לך

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Transporter כתב:

לארח אנשים בסגר לא מסכן את אותה כמות אנשים כמו שמסכן מי שמפיץ מידע שיקרי שהוא מודע לזה שהוא שיקרי

וכל עוד הוא מארח אותם בבית הפרטי שלו, ולא מנסה להכנס לשטח פרטי אחר כשבעל השטח מבקש ממנו לא להכנס, אין שום סיבה שישברו לו את הפנים

על סמך מה אתה רושם את זה?

תחושה אישית? לא נחשב....

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Transporter כתב:

ברור אפשר גם להשוות את מי שעובר כביש לא במעבר חציה לרוצח סדרתי שאוהב לראות דם וגופות.

אפשר לעשות הרבה דברים "באותה מידה" רק שזה לא באמת באותה מידה.

אז אם אני מבין נכון, מה שעושה טרנספורטר נגד החוק, זה בסדר, לא נורא.

מה שעושה מישהו אחר, שזה לא נגד החוק (מבקש להכנס לקניון לא מחוסן) - לשבור לו את הפנים.

סה"כ סביר.

• מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.2.2021 בשעה 21:05, SlowRide כתב:

יש להם גם דגמים של טיטניום.

ובחזרה לקורונה, נניח אתה עושה חיסון ראשון, אחרי שבוע אתה מגלה שנדבקת ממישהו ברחוב וחלית. עדיין צריך לעשות את החיסון השני?

אתה לא יכול לעשות את החיסון השני, לפחות כרגע בישראל, בצרפת התחילו להתייחס להידבקות כאל מנה אחת של חיסון, משמע מחלימים מקבלים מנת חיסון בודדת.

בתאריך 10.2.2021 בשעה 23:33, MiniMiz3r כתב:

הם היו שונים ממני וממך בזה שהם הראשונים - ועד כה היחידים - בהיסטוריה האנושית שתיעשו (מהמילה תעשיה) רצח המוני. הם השקיעו משאבים אדירים כדי להקים קוים לוגיסטיים ולהכשיר כח אדם ולהקים מפעלים תעשייתיים שמטרתם אחת - להפוך בני אדם לאפר בקצב הגבוה ביותר האפשרי והם הצליחו להגיע לתפוקה די מרשימה של 25,000 יהודים ביום.

המטרה לא הייתה להפוך בני אדם לאפר, למעשה בחלק לא מבוטל מתקופת ההשמדה, לא שרפו את הגופות בכלל אלא קברו אותם בקברי אחים, ידועות למשל השיטות של בורות ההריגה (בירי), או גז (בתאים סגורים מאחורי משאיות וכו').

ציטוט

לקראת הגיעם של היהודים אל האתר בוצעו הכנות לביצוע הרצח ההמוני: הוכן הבור, והובאו חיילים, רובים ותחמושת. בחלק ממבצעי הירי ההמוניים אולצו היהודים לחפור את הבור, או להתפשט ממלבושיהם וממטלטליהם,[1] והחפצים הונחו בערמה בסמוך לאתר ההריגה. הנאצים ועוזריהם המקומיים היו יורים ביהודים, שהוצבו מעל הבור, ולאחר שנורו היו נופלים אל הבור, אשר הפך לקבר אחים. לאחר מכן היה הבור מכוסה בעפר על ידי פועלים מקומיים. היו בני אדם שנורו, נפצעו ודיממו עד מותם בבור לאחר שעות וימים, והיו בני אדם אחדים שלא נפגעו אנושות מהירי, או שהפילו את עצמם לבורות בטרם שנפגעו מן הירי, ולאחר שעות חילצו עצמם מתחת להררי הגופות.

ציטוט

לאחר חודשים אחדים בהם בוצעו רציחות המוניות של קהילות היהודים בבורות ירי, הנאצים הגיעו להכרה שהשיטה איננה יעילה דיה ומבזבזת תחמושת. גם החיילים הגרמנים התלוננו על העיסוק הבלתי-נוח. על כן, המשיכו הנאצים לחפש שיטות משוכללות ומהירות יותר להשמדה המונית מהירה. וכך, לאחר דיונים רבים הכניסו הנאצים לשימוש בסוף שנת 1941 שיטה חדשה של הרג בחללים סגורים באמצעות גז, שהלכה והשתכללה במשך הזמן. תחילה באמצעות משאיות או אוטובוסים בעלי תא מטען אטום אליו חובר צינור הפליטה של הרכב עד שכל הקרבנות שאולצו להיכנס אל תא המטען נחנקו למוות. מסוף שנת 1941 שכללו המרצחים את השיטה במחנות השמדה דוגמת בלז'ץ בפולין, שם השתמשו בתאים קבועים, גדולים יותר המחוברים לצינור פליטה של מנוע טנק. השלב המתקדם ביותר בשימוש בגז היה באושוויץ-בירקנאו שם השתמשו בגז ייעודי - ציקלון בי לצורך רצח ההמונים.

בתאריך 11.2.2021 בשעה 08:14, יובל .מ. כתב:

אני מדבר על פתיחת המשק בצורה מלאה חודש לאחר פתיחת החיסונים לכלל האוכולוסייה.
נגיד יום הפתיחה מי שבא בא, יום יומיים לאחר מכן כל אלה שלא ידעו/פחדו, כל השאר? בהצלחה. שיהיה פה משחקי הרעב.
נראה את חליל וחבריו מדברים על כמה זאת מחלה קלה אם הם יראו את חברים שלהם נגמרים אחד אחרי השני.

זה בדיוק מה שאני אמרתי, חודש אחרי שפתחו לכולם אפשרות חיסונים

בתאריך 12.2.2021 בשעה 15:42, Ragnar כתב:

נעדרתי להרבה זמן משרשור הקורונה... אתה צוחק או רציני?

אני צריך תרגום של חברי הטוב מ3מ3מ3מ3מ

גם אני לא הבנתי

בתאריך 12.2.2021 בשעה 18:27, יבגניפ כתב:

אלו, הוא החבר הטוב שלי.

מה זה זה?

יש מספיק ממני לכולם

בתאריך 12.2.2021 בשעה 20:13, sagibd95 כתב:

בינתיים החינוך סגור ויש כמעט פי 3 הדבקה בינואר בקרב ילדים מאשר פעלה מערכת החינוך, חלם...

WhatsApp Image 2021-02-12 at 20.18.28.jpeg

איך אמר עמית סגל כשהראו את זה? צריך להשוות תפוחים לתפוחים, לא לתפוזים. זאת שטות להשוות את דצמבר מול ינואר.

לפני 11 שעות, Transporter כתב:

אני באמת לא מבין למה המדינה צריכה לתת מכונת הנשמה להזייה הזאת

שלא תטעו אני לאורך כל התקופה אמרתי שעושים מזה הרבה יותר ממה שזה בארץ ואנ לא עצרתי את החיים שלי וכ'ו

אבל לא עמדתי ברחוב עם שלטים הזויים

וכשפתחו חיסונים הלכתי להתחסן גם אם התעכבתי קצת עם המנה שניה זה לא היה בגלל שחשבתי שעושים פה ניסויים בבני אדם ולא בגלל פשעים נגד האנושות

אנשים כאלה לא ראויים לשום הגנה מהמדינה

נדבקתם? לכו תקבלו טיפול במרפאה פרטית

150248243_10159173151968245_4075248023935543899_o.jpg

לפי התמונה אי ההתחסנות בסבירות גבוהה תפתור את הבעיה בעצמה מתישהו

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ הייתי בחופש ליום אחד (ובשישי שבת אני לא פעיל בד"כ)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, khalil כתב:

זה לא מסביר איך זה נעלם בשבדיה, ושפעת לא עוברת באירוסל?

1. השנה ההפצה הגלובלית של השפעת יותר מוגבלת בעיקר בגלל ההסגר ההדוק באוסטרליה ובדרא״פ

2. (מי שהיה אולי מת משפעת מת מקורונה קודם)

3. בודקים פחות וירוס אינפלואנזה

אנקדוטה: נפטרה עקב מחלת דרכי נשימה תחתונות. לא נבדקה לקורונה כי עברו יותר משבועיים מאז המנה השניה...

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Nemesis כתב:

כמו אצלי, בחופש באמצע השבוע, עובד בסופ"ש?

מה פתאום? סופ"ש בעיקר עם המשפחה, גם ככה עובד קשה במהלך השבוע

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...