Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

יפעת סעסע ההזייה הזאת שוב הורסת כל דבר שהיא נוגעת בו
ומנסה להרוויח כמה קולות של מתנגדי חיסונים
חבל שגדעון סער לוקח איתו אנשים שמסכנים את בריאות הציבור

בקצב הזה ואם ביבי ואדלשטיין יעמדו בהבטחות ואכן נראה מתנגדי חיסונים יושבים כמו כלבים מחוץ לקניון
אני מצביע ביבי
מוכן להבליג על כל הטעויות ובתנאי שסוף סוף יהיה חוק והפרדה בין מתחסנים לאנשים שבורים שמסכנים את בריאות הציבור

אבל בוא נראה
המבחן האמיתי עוד שבועיים

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש כוח לעבור על כול ההודעות ולעשות טיימליין שיראה בדיוק מה קורה מבחינת הצבעה לביבי? כי זה לקחת ולמסגר, זה צריך להיות גרף שיופי בכול עמוד בגיבוב הפוליטי.

מ-ד-ה-י-ם

• מעניין 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מעקב אחרי הנתונים ב 3 הימים האחרונים-

לפני יומיים ספר אל, אנוכי ועוד חבוב או 2 פרסמנו פוסטים הטוענים שבעוד כשבועיים נתחיל לראות את השפעת החיסונים בגדול, בעיקר באוכלוסיה המבוגרת. 

והנה הגיע הרגע, והנה זה בדיוק מה שרואים. 

לכו להתחסן!! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש כוח לעבור על כול ההודעות ולעשות טיימליין שיראה בדיוק מה קורה מבחינת הצבעה לביבי? כי זה לקחת ולמסגר, זה צריך להיות גרף שיופי בכול עמוד בגיבוב הפוליטי.

מ-ד-ה-י-ם
אם הוא היחיד שיוכיח שימנע כניסת אנשים שבורים וחולים למקומות בילוי אני בוחר בו

בטח לא בסעסע ההזייה הזאת שמחליטה להכניס אותנו לגל רביעי ולתת מתנות למתנגדי חיסון

יש גבול כמה אפשר להרוס עד שמתחילים לצאת מזה

בינתיים החינוך סגור ויש כמעט פי 3 הדבקה בינואר בקרב ילדים מאשר פעלה מערכת החינוך, חלם...
1010167878_WhatsAppImage2021-02-12at20_18_28.thumb.jpeg.e7cbcf3e94c7d09fdfe8ded590c57ad2.jpeg
אולי פספסת מה הולך בגנים הציבוריים, בסטוקים שהיו פתוחים וכו
הילדים מתקהלים שם במקום בבתי ספר

זה לא אומר שבבתי ספר היו פחות
אולי יותר.
הילדים לא מבינים כמה זה מסוכן
וההורים הטיפשים לא מונעים מהם להתערבב עם אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמצטייר כמאפיין של הגל הנוכחי הוא שמרבית ההדבקות הן בוריאנט הבריטי, ושהוא פוגע בצעירים הרבה יותר מזן ההמקורי (ווהאן) - הן מבחינת הדבקות והן מבחינת חומרת המחלה. לפי נתונים שפורסמו היום מרבית החולים הקשים בני פחות מ-60, ויש לא פחות מ-45 חולי קורונה על ECMO, שזה מספר בלתי נתפס ומצריך juggling של מכשירים (לא יודע לגבי צוותים) בין בתי החולים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמצטייר כמאפיין של הגל הנוכחי הוא שמרבית ההדבקות הן בוריאנט הבריטי, ושהוא פוגע בצעירים הרבה יותר מזן ההמקורי (ווהאן) - הן מבחינת הדבקות והן מבחינת חומרת המחלה. לפי נתונים שפורסמו היום מרבית החולים הקשים בני פחות מ-60, ויש לא פחות מ-45 חולי קורונה על ECMO, שזה מספר בלתי נתפס ומצריך juggling של מכשירים (לא יודע לגבי צוותים) בין בתי החולים.
ועדיין זה רגוע מדי בשביל להלחיץ צעירים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע מה - הרושם שלי הוא של יותר סירוב יותר אנשים בסיכון גבוה. אולי קשור לקהל שאותו אני פוגש.

הסיפור ההזוי ביותר ששמעי (לא התקלות אישית) - מישהי שלא מתנגדת להתחסן, אבל דורשת רק חיסון רוסי. לך תבין. כנראה שהספוטניק V מצויין, אבל הוא לא קיים בארץ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שצעיר ממני בשנה,הוא בעל עסק וכמה ששמר על נהלים,בחור בריא,מתאמן בחדר כושר ובנוי לתלפיות.

נחשו מה קרה ? ככל הנראה נכנס חולה מאומת לעסק שלו,הדביק אותו ועכשיו הוא מאושפז במצב קשה בבית חולים מחובר למכונת אקמו ונמצא בין חיים למוות.

צריך לשמור על ההנחיות מצד אחד (מסכות,שמירת מרחק ואי התקהלות) אבל גם על שפיות מצד שני ועם כל הכבוד לבעלי העסקים צריך למצוא פתרון לחינוך לפחות בגילאי היסודי כי בואו נגיד,שאני מכיר יותר מילד אחד שלא התחבר כבר כמעט שנה ללמידה מרחוק והפער בין ילד שהיה בשנה שעברה 3 חודשים לפני סיום כיתה ב' לילד שאמור לעלות בתחילת שנה הבאה  לכיתה ד' הוא עצום ועוד לא דיברתי על כיתות ו' למשל ששנה שעברה משליש שני של ה' לא למדו ושנה הבאה הם אמורים להגיע לחטיבה.

לא הגיוני,שאנחנו המדינה המפותחת עם כמעט הכי מעט ימי לימוד מתחילת השנה-אם מצאו מתווה לאיים ירוקים אפשר גם למצוא מתווה לחינוך.

רעיונות ? 

אפשר לחלק ל 4 קפסולות (במקום 2 כיום) -זה יצריך עוד תקציב אבל אם יהיו 8 ילדים בקבוצת למידה זה ממש לא נורא ומאחרי פסח אפשר ללמוד באוויר הפתוח בחוץ (עד סוף יוני רוב הימים לא שרביים וזה יחסית לא נורא).

עריכה אחרונה על ידי colauti 9
  • אהבתי 1

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, sperial כתב:

הסיפור ההזוי ביותר ששמעי (לא התקלות אישית) - מישהי שלא מתנגדת להתחסן, אבל דורשת רק חיסון רוסי. לך תבין. כנראה שהספוטניק V מצויין, אבל הוא לא קיים בארץ.

נתקלתי בזה לא מעט אצל מכרים יוצאי חבר המדינות, בעיקר המבוגרים שבהם שעדיין במעין מיינדסט מוזר של "מה שמרוסיה הכי טוב בעולם" בלי קשר למציאות.

מוכנים לקבל רק את החיסון הרוסי. אין? לא יתחסנו.

לך תבין.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

יודע מה - הרושם שלי הוא של יותר סירוב יותר אנשים בסיכון גבוה. אולי קשור לקהל שאותו אני פוגש.

אתה מדבר פה על אנשים בודדים שמחפשים את הבלתי אפשרי

יביאו לה חיסון רוסי היא תבקש חיסון איראני

אני לא מדבר על אלה

אני מדבר על המון צעירים שלא מתחסנים כי לא חושבים שזה יגיע אליהם

לפני 29 דקות, colauti 9 כתב:

יש לי חבר שצעיר ממני בשנה,הוא בעל עסק וכמה ששמר על נהלים,בחור בריא,מתאמן בחדר כושר ובנוי לתלפיות.

נחשו מה קרה ? ככל הנראה נכנס חולה מאומת לעסק שלו,הדביק אותו ועכשיו הוא מאושפז במצב קשה בבית חולים מחובר למכונת אקמו ונמצא בין חיים למוות.

צריך לשמור על ההנחיות מצד אחד (מסכות,שמירת מרחק ואי התקהלות) אבל גם על שפיות מצד שני ועם כל הכבוד לבעלי העסקים צריך למצוא פתרון לחינוך לפחות בגילאי היסודי כי בואו נגיד,שאני מכיר יותר מילד אחד שלא התחבר כבר כמעט שנה ללמידה מרחוק והפער בין ילד שהיה בשנה שעברה 3 חודשים לפני סיום כיתה ב' לילד שאמור לעלות בתחילת שנה הבאה  לכיתה ד' הוא עצום ועוד לא דיברתי על כיתות ו' למשל ששנה שעברה משליש שני של ה' לא למדו ושנה הבאה הם אמורים להגיע לחטיבה.

לא הגיוני,שאנחנו המדינה המפותחת עם כמעט הכי מעט ימי לימוד מתחילת השנה-אם מצאו מתווה לאיים ירוקים אפשר גם למצוא מתווה לחינוך.

רעיונות ? 

אפשר לחלק ל 4 קפסולות (במקום 2 כיום) -זה יצריך עוד תקציב אבל אם יהיו 8 ילדים בקבוצת למידה זה ממש לא נורא ומאחרי פסח אפשר ללמוד באוויר הפתוח בחוץ (עד סוף יוני רוב הימים לא שרביים וזה יחסית לא נורא).

זה לא רק השיעור עצמו

זה גם ההסעות

העובדה שהילדים האלה בניגוד אליי ואלייך מתערבבים גם אחרי הלימודים.

הרי מסיימים בביצפר והולכים להסתובב קבוצות של ילדים שלא לומדים באותה כיתה. על מי אנחנו עובדים ?

בערב הם נפגשים ביחד וההורים לא מונעים מהם

והבעיה הכי גדולה שרובם לא באמת מרגישים תסמינים ויכולים לשבת בבית, אלא מדביקים אנשים בלי הפסקה בלי לדעת שהם חולים

ועוד ועוד ועוד אין סוף בעיות שקיימות במיוחד כשמדובר בילדים

אז אי אפשר להשוות את זה לחבר שלך

שמעתי היום בחדשות איזה תלמיד בן 18 מספר למה הוא לא מתחסן

מצד אחד מספר לנו שהחיסון לא אושר

אחר כך אומר שהוא לא יודע מה התופעות לוואי

ובסוף אומר שעוד כמה חודשים כשהלחץ ירד הוא ילך להתחסן

שיטות שיכנוע של איש מכירות שסיים קורס מכירות ועשה סטאג' בקיוסק או בקבוצת מתנגדי חיסונים בפייסבוק

מי אמר שתחייה עוד כמה חודשים ?

מי אמר  שהתחלואה תרד אם אף אחד לא ילך להתחסן ?

במקום לשלול ממנו את התפקיד שלו במועצת תלמידים או שקר כלשהו שכתבו שהוא שייך, נותנים במה לטימטום כזה.

כל אחד שאף אחד לא ספר אותו בחיים מחפש במה כדי שיבואו להתחנן אליו להתחסן או מחכה שכל המדינה חוץ ממנו תתחסן ואז הוא לא יצטרך את זה

[אבל לשאוף גזים רעילים \ סמים \ קוק \ כימיקלים \ סיגריות ועוד דברים הזויים שהצעירים האלה עושים אין להם פחד]

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו הזוי בישראלים רוסים שחיים בארץ. רובם אנטי חיסון פייזר , ולאחרונה הבנתי למה. ברוסיה תעמולה אומרת שפייזר חיסון גרוע ורק ספוטניק הוא החיסון. ורק לאחרונה נפל לי האסימון , רוב הרוסים בארץ עדיין רואים טלויזיה רוסית ומשם הם מקבלים שטיפות מוח ולא מוכנים לעשןת פה את פייזר. הזוי , דפוק אבל אמיתי לגמרי ואני מדבר ברמה שאחיות רוסיות בארץ לא מוכנות להתחסן.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

רעיונות ? 

הוא עשה חיסון?

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, 98civic כתב:

הוא עשה חיסון?

האמת,לא יודע.

העניין הוא שבעיקרון אתה עדיין יכול להידבק אחרי המנה ה 1 וגם עד שבוע אחרי מנה 2 ואם חלילה תידבק,פשוט המחלה תהיה בעוצמה חלשה יותר ולרובלא תסתבך 

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, 98civic כתב:

ש משהו הזוי בישראלים רוסים שחיים בארץ. רובם אנטי חיסון פייזר , ולאחרונה הבנתי למה. ברוסיה תעמולה אומרת שפייזר חיסון גרוע ורק ספוטניק הוא החיסון. ורק לאחרונה נפל לי האסימון , רוב הרוסים בארץ עדיין רואים טלויזיה רוסית ומשם הם מקבלים שטיפות מוח ולא מוכנים לעשןת פה את פייזר. הזוי , דפוק אבל אמיתי לגמרי ואני מדבר ברמה שאחיות רוסיות בארץ לא מוכנות להתחסן.

ויש הרבה רוסים שחושבים ששום דבר שמחליטים פה לא נכון ולא הגיוני

וברוסיה הרבה יותר טוב

וחבל שאנחנו לא רוסיה

אז תחזרו לרוסיה אין לי מה להגיד לכם

אם כל כך רע פה אני באמת לא מבין אנשים שנשארים פה בכוח

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...