Jump to content

Obgel

 • הודעות

  94
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

9 נייטרלי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. חבר קנה כזאת ובסוף מכר אותה מהר מאוד, כי הבין שהתקלה היא במנוע והסימפטום זה השמן שנאכל מהר. (אגב הוא אחכ השתתף במחיר מנוע לבחור שקנה ממנו, אחרי שהלך המנוע..) יש שמצליחים להחזיק עם זה מעמד יוצר ויש כאלו שהמנוע נגמר מהר יותר. במילים שלך - אכילת השמן היא אכן התוצאה. היישור קו היחיד שאפשרי לפתרון הבעיה הוא שיפוץ מנוע או החלפתו לאחד מסדרת ייצור בה הכשל סודר. לשיקולך… בהצלחה.
 2. שלום, מדובר על רכב עם תקלה סדרתית של שחיקת טבעות בוכנה או משו כזה שגורם לצריכת שמן מוגברת עד להרס המנוע. בהצלחה
 3. איפה ניסית לדלק ואמרו לך שנגמר הגפמ?
 4. יש לנו כזה, שנת 2012 מנוע 1.4 רכב מצוין להגיע לנקודה א לנקודה ב עם מזגן, מוזיקה ותא מטען נחמד. קשיח מעט ושותה המון דלק. עשינו הסבה לגפמ והבעיה נפתרה תודה לאל. אם נוחות/ביצועים/אבזור זה משהו שחשוב לך, חפש רכב אחר. מוזמן לשאול הכל בשמחה.
 5. מדהים אלי! איזה כיף לראות כזאת השקעה!
 6. הפנסים היו זוועה, אז יצאתי לפעולות החייאה. משום מה הפנס השמאלי יצא פחות מוצלח. אולי אני צריך להתחיל מנייר שיוף 400 ולא 800..הפעם גם סיימתי עם פוליש לפלסטיק plastx , ולא לכה. מעניין יהיה לראות את ההבדל לאורך זמן. ניתן לראות את הלפני ו אחרי..
 7. התבחבשתי עם התמונות של התקנת המתגים החדשים, אז פשוט אעלה אותם להודעה ומקווה שתבינו לבד:) בכל אופן, החלפתי את פיקוד הנהג, בחלון של הנוסע הקדמי ובחלון של הנוסע האחורי ימני. אחורי שמאלי היה תקין. האירוע החריג (כי חייב שיהיה) היה שהמתג לחלון נוסע אחורי היה כנראה ארוך בכמ״מ בודד, שלא איפשר לו לסגור את החלון אלא רק לפתוח אותו. אמרתי לעצמי שיש לי מתג ספייר כי השמאלי האחורי תקין כאמור, אז אנסה לפותח את המתג עצמו ורק להחליף את הראשים שלהם. כמובן שזה לא עבד וכנראה עף איזה חלק קטן והמתג רק פותח חלון ולא סוגר. אמרתי מה נעשה? נלך על הדרך הפחות אלגנטית אבל תעשה את העבודה - שפשפתי את המתג החדש על הבטון, וכל העובי המיותר ירד והנה המתג החדש עובד…(: אתם יכולים לראות את התוצאה באחת התמונות.. אז ב״ה כל המתגים עובדים, ואני מבסוט. המוסכניק התקין לי בשבוע שעבר את מצלמת הדרך- באמת דרך הקורות וכו׳ - לקח לי 120₪, חושב שזה מחיר הוגן לעבודה נקייה ויפה. לגבי הצרצורים ששמעתי - לפי בדיקה שעשיתי זה עניין של המדחס מזגן , כשהוא כבוי אין רעש - כנראה הקלאץ שמה לקראת הסוף או משו.. זהו לבינתיים, ערב טוב!
 8. בוצעה ההתקנה היום של הA800s, כולל המצלמה האחורית. תודה רבה רבה.!
 9. אני בזמנו נתקלתי באותה דרישה. סירבתי חד משמעית לשלם השתתפות - במעמד רכישת הפוליסה הסברתי לנציג מה קיים ברכב ועל סמך זה קיבלתי מחיר מסויים. לא מספיק שאני מפסיד יום עבודה אני גם צריך לשלם? תעמוד על כך.
 10. כן כנראה שזה העניין. אגב, מהביטוח ביקשו תוספת של 138₪ ליתרת התשלום כדי לבטח את המערכת. היה נשמע לי סבבה אז הסכמתי. אבדוק לגבי העברה בקורות ובמשקופים השונים. הופיע איזה צרצור/שריקה בסלד של 2000 במאמץ קל, צריך לראות במה מדובר. אולי רצועות מנוע. אעקוב.
 11. בוקר טוב. אתמול הרכב הוחזר אלינו אחרי ההסבה - עוד הזדמנות לומר תודה לג׳ייגז על שירות מצוין (לפחות בשלב ההתקנה) ומענה מצוין. באו לקראתנו בכל מה שביקשנו ולא עשו סיפור מכל מיני קטנות (ביטוח צעיר לרכב חלופי, מילוי פול גז ועוד). המעבר לגז לא מורגש אם לא מחפשים להרגיש. כשכן מחפשים - אפשר לשים לב. רעש המנוע נהיה קצת יותר ״נמוך״ - טיפה נוטה יותר לרעש מנוע דיזל. (נוטה, לא נהיה בדיוק כמו..). מרוצים מאוד. מתפללים ומחזיקים אצבעות שימשיך כך. מחר אקפוץ למוסך שיעזרו לי עם השחלת הכבל של המצלמה בגג הרכב - כדי לחבר את המצלמה האחורית למצלמת הדרך. בנוסף, אחד המגבים נשבר פתאום, אז החלפתי לחדשים של ווירט (אמרו שזה איכותי..) 70₪.
 12. אם יש לך קישור למקום שאפשר להזמין מקורי במחירים כאלו, אודה לך מאוד.
 13. תודה אלי. אכן משתדל לשמור על הרכב כמיטב יכולתי. לגבי הנסועה - אכן בזמן הקורונה לא נסענו הרבה (כמו רוב עם ישראל), אבל כעת משנגמרה, יש לנו חודשים של כמעט 2,000 ק״מ, ולכן הרצון לגז. מה גם שיש משמעות להוצאות החודשיות השוטפות - ואם אפשר להוזיל, עדיף. את התשלום על ההסבה ביצענו בהעברה חד פעמית, לא בתשלומים. אם היינו נצרכים לשלם בתשלומים, כנראה שלא היינו עושים בשלב זה. אגב, בתכנון בהמשך החלפת מתגים בכלל החלונות ברכב, שוב חזרה תקלת המגעים ואני חושב שעדיף לרכוש חדשים (160₪ בעאלי לכל הרכב) ולהחליף לבדי - לפי יוטיוב זה שטויות. כמובן יהיה תיעוד 👍🏻
 14. תמונות באדיבות הנהלת Jgas מתהליך הסבת רכבינו לגז. עד כה שירות מצויין.
×
×
 • תוכן חדש...