Jump to content

colauti 9

 • הודעות

  14,123
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי colauti 9

 1. הגיר הוא נקודת תורפה הראשית ברכבים הללו. בנסיעה בעיר המצמדים ישחקו יוצקמהר מהממוצע ועלות החלפתם סביב ה 4-4,500. אם יש תקלה במחשב הגיר,היא יקרה יותר אם כי יש מכוני גירים,שמתקנים בעלות נמוכה משמעותית מהיבואן. מצד שני,בשנתונים המתקדמים יש כבר פחות תקלות מחשב גיר. אם אתה שם את עניין האמינות בראש,הייתי מחפש בכיוון אחר לגמרי.
 2. מה הדרישות שלך ? רכב משפחתי/מיני /סופר מיני ? כמה ק"מ ובאילו תנאי דרך תנהג ? הראפיד כמו שאר חברותיה לקבוצה מצויידת בגיר,שיותר מועד לתקלות בתוואי נסיעה עירוני/פקוק. אם זה תוואי הנסיעה הייתי מחפש מאזדה 2 עד 2015/שברולט ספארק (מ 2016)- תלוי בגודל הרכב.
 3. colauti 9

  פיאט פנדה 17-18

  כבדהו וחשדהו- לא בגלל שזו פיאט. אם המחיר נמוך משמעותית ממחירון בדוק יסודית במיוחד דוח סליקה,שיבהיר אם הרכב היה מעורב חלילה בתאונה קשה. יש רכבים שנראים מעולה חיצונית אבל,לפני כמה רגעים יצאו מתיקון כזה או אחר. בנוסף,חשוב לבדוק שהרכב עבר טיפולים סדירים.
 4. אני מדבר על הרמה המוסרית והפגיעה שלהם ברמת האמינות והאמון מול הצרכן. חבל שהם רואים רק כסף לנגד עיניהם.
 5. בדקת ביבואן מקביל אוטומקס ? https://lp.automax.co.il/טויוטה-יאריס-2021-חדשה/?utm_source=google&utm_medium=search&utm_campaign=14076995208&utm_content=122656121222&gclid=CjwKCAjw49qKBhAoEiwAHQVTo44b15Mfmw5PpcIUqITXQeKUwPoSiyDlyyZ_44_NnYbqQ1xSb4tg3xoCqosQAvD_BwE
 6. ברור שלא,אבל איך לכל השדים והרוחות הוא כותב שהמנוע תקין ? אם אורן מצא שיש סימני התפוררות רצועה ובמכון לא היו מתעצלים ופותחים לפחות פקק מילוי שמן היו מוצאים שבבים, לא ? מעניין מאוד,אם עוד 3 חודשים היה הולך מנוע מה מכון הבדיקה היה אומר.. אבל כיוון שזו בדיקה מוזמנת אין ממש למה לצפות. נקודה נוספת למחשבה- זה לא מגרש סוג ג' והלאה,אלא טרייד אין של היבואן והם מכירים את המחלות של הרכב- לא עלה בדעתם לפני מסירת רכב ללקוח לבדוק את מצב הרצועה או שהם סאדיסטים ונהנים לראות את הלקוחות שלהם סובלים ?
 7. colauti 9

  פולו 2003

  מדוע לא ניתן לעשות טסט ? בדקת האם משפטית/חוקית,אתה יכול להמשיך לנהוג על הרכב ? אולי אפשר לעשות יפוי כח- אם יש לך אחים/יות אתה יכול להסתדר ואם אתה יורש יחיד הפתרון אצל עו"ד שמתמחה בנושאים האלו. אם יש כבר רכב שידועה ההסטוריה שלו לא הייתי מחפש מהרפתקאות בטח לא בתקציב הזה-אתה לא יודע מה תקבל (בונבוניירה כנראה לא נבלה-יש סיכוי גדול מאוד שכן).
 8. היו בחודש האחרון חגים משמע כמעט חצי חודש מלא היה ימי עסקים (תורידו שישי -שבת-חג) ונשארנו עם 14 ימי עבודה נטו. אני מעריך שעוד גג שבועיים המקדמה תוחזר ועדיין החוויה הלא נעימה נשארה.
 9. אם הדרישות שלך הן מה שאתה באמת מחפש הייתי שוקל מהרשימה שלך רק את ה I35 או משנה כיוון לסיויק סדאן (אתה יכול לקנות 2012 ועם מתיחת תקציב של כמה אלפים גם את 2013 או למאזדה 3 ספיריט 2011/12
 10. ממליץ לך לקרוא שרשור התייעצות על 308 עם 58000 ק"מ שגילו במוסך שהטיימינג בתהליכי התפוררות ולחשוב שנית על המשפט הזה...
 11. תבדוק טוב כמה טיפולים הרכב עבר (היה צריך לעבור 7 טיפולים לפי הק"מ וה 8 ממש קרוב). לא בוצעו כל הטיפולים ? שלום ותודה- יש עוד הרבה דגים בים.
 12. לגבי מסרק הגה- מה לעשות רכב בן 12-13 -יש בלאי. לגבי ABS - המחלה ידועה בצורות הישנות. לגבי הריפוד בגג- רפד היה עושה עבודה מעולה בחצי ממחיר החברה. לגבי מזגן- מוזר אצלי לא נתקלתי בשום דבר בעייתי. משענות- סוככי שמש מפירוק אמור להיות ממש זול. למעט עניין ה ABS בטוח שגם בצורה שלי חלק מהתקלות תיתכנה- חשבהתי להחזיק את הרכב הרבה מעבר ל 140,000 ק"מ והייתי אומר שהרשימה מעט מדאיגה.
 13. היו לי 2 יונדאי רצופות לפני כן- גטס לא להיט בכלל ו I30 שהחליפה אותה ולא היה חסר בה תקלות. המותג הזה מיצה עצמו בעיניי לפחות אחרי 2 כשלונות-בטח כאשר הם נרכשים מהשכרה/ליסינג. לגבי טויוטה- אני טוען,שזה רחוק מלהיות רכב לצעירים (נו טוב,יחסית בנפש אם לא בגילם). לגבי מאזדה 3 - היתה לי ספיריט 2014 בקנה אבל,לא היו מוכנים להוריד במחיר של ליסינג לשעבר ורצו הרבה כסף בהחלפה- 10-14K מעל התקציב והחלטתי שמבין השתיים שהגיעו לגמר ההונדה זוכה.
 14. חסכת 500 ש"ח במיידי והרבה עגמת נפש קדימה -עשית בשכל. הכי מצחיק שסימנו את המנוע תקין- מוכן לשים 2 משכורות שלי על השולחן ואומר,שאין מצב בעולםפ שמישהו במכון הבדיקה פירק את הרצועה/הסתכל בכלל וראה את מצבה האמיתי
 15. לי יש סיוויק צעירה יותר ב 5 שנים - לכמה ק3"מ הגעת עם הרכב ובאילו בעיות /תקלות נתקלת או שמדובר בבלאי מצטבר
 16. עדיף לקנות רכב בן 3-4 שמצד אחד, לא יהיה הכי יקר בעולם כי כבר חטף ירידת ערך ומצד שני,לא ממש רכב ישן שיתחיל לעשות בעיות ולהיכנס תכופות למוסך.
 17. אם הכיוון שוב טויטה,הייתי בודק את טויוטה סלקט- באזהרה,שהם יחסית יקרנים לעומת הממוצע.
 18. השאלה לגבי מחשב הגיר (שהוא היה לב הבעיה בדור הקודם) ולא לגבי המצמדים (או שיש השפעה בין סוג המצמדים לשחיקת המחשב) ?
 19. אם זו 308 עם מנוע 1.2 טורבו- מציע לך לקרוא על עניין רצועת הטיימינג. אם זה אכן הדגם הזה,בדוק היטב הסטורית טיפולים ואם אין החלפת תזמון אז זה די סוג של הימור.
 20. בקש ממוסך מורשה יבואן כמו גזית/צמרת הצעת מחיר לטיפול 60,000 ק"מ-הם יהיו יקרים יותר ממוסכים מתמחים בדגם אבל לטעמי,משתי פעמים שנזקקתי בחיי ל"גזית" ,לא התאכזבתי. אישית,על אף דוח הסליקה הנקי שאתה אומר שקיבלת,הייתי מבצע בדיקה לשקט הנפשי- אם יש ליקויים על הדרך היא תשחק לטובתך במו"מ מול המוכר.
 21. אפשר הסבר בבקשה על ההבדלים ?
 22. לא מדוייק- יש פה גם מספר שרשורים שנפתחו בטכני על כך,שגם לאחר החלפת רצועה (מה זה בזמן מבחינתך ?) עדיין נכנסו פירורים ושאריות מקודמתה למערכת השמן ומנועים קרסו. הנה דוגמא:
 23. בדור הקודם היו תלונות על מחשבי גיר,שקורסים בק"מ נמוך. לא יודע אם הדגם החדש זהה לקודמו- מאוד מקווה שלא- לא רק עבורך,אלא גם עבור לא מעט כאלו שנפלו על תיקון לא זול בכלל.
 24. זה קורה הרבה מאוד במגרשי ליסינג והשכרה ברכבי יד ראשונה. כאן ,המקרה כנראה מעט שונה וארחיב.. כאשר הגעתי לפני עשור וקצת לטרייד אין של גטס על I30 נשארה לי עוד הלוואה של כ 10,000 ש"ח (היה שעבוד לפמה). לפני הטרייד,שילמתי את ההלוואה מכיסי וסגרתי אותה אבל,להסרת המשכון נדרשים עד 14 ימי עסקים. כנראה,שזה המקרה שלך- אם זו חברה גדולה ומוכרת ,הם בטוח בדקו ולא קנו רכב ממושכן מלקוח ,יתרת ההלוואה נפרעה ורשם המשכונות יסיר את השעבוד/משכון בקרוב. אם זה המצב לא הייתי דואג,שומר כמובן על החוזה ואם תוך חודש לא יוסר המשכון פונה במייל לשרות הלקוחות שלהם.
 25. בתאונה לא הייתי אשם כך שלא שילמתי השתתפות עצמית. כנראה זה אחד הטסטים שבו מחקתי את השורה ידנית ולא ירד מהסכימה. אצלי יש עלויות כולל אגרת טסטים+פוליש פנסים +מגבים כל שנה אבל אגרת טסט לא אמורה להיכלל להבנתי בעלויות.. אם כן,אז צריך להוסיף ל 16,259 עוד 5200 בערך.
×
×
 • תוכן חדש...