Jump to content

WE988244

 • הודעות

  128
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

26 נייטרלי

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  דאציה דאסטר דיזל 4*4

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני חושב שזו ההזדמנות לחברה עם מתלים טובים לפרסם ברחוב ההוא על הרכבים שלהם
 2. רוב הסוחרים שמצלצלים אליך הם לא רשומים!
 3. את הרכב האחרון שמכרתי הבנאדם שילם לי והגעתי לעשות העברת בעלות אז הוא התחיל להסתבך, הוא מתחיל להגיד לי חכה יום יומים, באותו רגע קלטתי שהוא סוחר, והוא לא רוצה להפסיד עוד יד, הוא התחיל עם סיפורים כמו שהוא מחכה לראשון כי אז....... ואלה לא זוכר הכל, תכלס אמרתי לו או הרגע העברת בעלות, או שתקח את הכסף בחזרה ותחזיר לי את האוטו, בסוף הוא התחיל להריץ טלפונים ורשם ע"ש חבר, זה הסתיים שם, אבל סוחרים זה עם שמחפש לנצל אותך,
 4. כשאני קונה רכב, ויצא לי הרבה לדבר עם מוכרים, השאלה הראשונה שלי איך האוטו, ואז אם הבנאדם מתחיל לחרטט כל מיני דברים ולא ספציפים על הרכב המדויק סימן שהוא סוחר, ולכן בכדי לא ליפול עם סוחרים מומלץ לחפור קצת, גם כשמכרתי חיגו אלי סוחרים לא קשה לזהות אותם, בכדי לא ליפול צריך לברר, בהמשך להפגש עם הבנאדם לנהל איתו שיחה קצרה, בנאדם שאחרי שיחה קצרה אני שם לב שהוא מחרטט סתם אני בורח ממנו כי הוא לא תמיד אמין,
 5. יש מצב אולי גם בתא מטען של פריבט?😀
 6. WE988244

  רכבים חשמליים

  לטעון קבוע רכב חשמלי בעמדת טעינה מהירה זה הורס את הבטריה, יש על זה כבר כמה ששרשורים, עמדת טעינה מהירה מיועדת למצב שנתקעת, לא לשימוש יומיומי.
 7. המשך עדכון, בבוקר אשתי תדלקה פול, ומיד אחרי שכתבתי את תחילת ההודעה אמרתי לעצמי למה שלא אצא לתדלק שוב ואז אראה כמה הצריכה בבין עירוני, והאם זה שטען על שימוש מרובה בגז מציאותי, והתוצאה הדהימה אותי, היא נסעה 152 ק”מ ותדלקתי ס”ה 10.5 ליטר , קרי 1/14 בערך, האם זה כן תקין? אני ממש שמח שיש כאן אנשים מדהימים שניתן לשתף אותם ולקבל עזרה וסיוע, מה שנשאר לי זה מהתכלס ההמלצה על הקושי בעליות! שוב תודה ענקית לכולכם.
 8. כשהיא העבירה ל-2 הטורים עלו ל5 ואז הוא נתן תאוצה ל70+, אבל זה טורים ממש גבוהים! אז מיד היא החזירה לD, אשמח למי שיוכל לכוון אותי למישהו באזור פ"ת שיוכל לעזור לי בנושא! שוב תודה לכולם.
 9. הרכב עבר 170000 ק”מ, לא דולקת שום נורה, לגבי נוזל גיר אין לי מידע, מה זה אמור לשנות אשמח אםתסביר לי, תושבות מנוע לא נבדקו אכנס למוסכניק! מה עושות תושבות מנוע היום היא עלתה לירושלים עם האוטו (אני גר בפ”ת) והיא התלוננה שבעליות הקשות האוטו סחב על 40 ולא עזר לסחוט את הדוושה, האם זה אולי קשור? בכללי האוטו נותן 120/130 חופשי בלי לצעוק, ובעליות פשוט כלום. תודה רבה לחברי הפורום הנפלאים, מחכה לתשובתכם המחכימות!
 10. האוטו נוסע מצוין בס"ה הבעיה הראשונה כשמכניסים לD יש קפיצה כזו קטנה, חוץ מזה האוטו נוסע סבבה, גם מעצירה מוחלטת כשנובעים אין שום בעיה רק כשמכניסים לD. הבעיה השניה שאולי היא לא בעיה, הנסיעה של אשתי היא רק עירונית והאוטו לוקח 1/6 האם זה נורמאלי הגיוני? תודה רבה
 11. WE988244

  קניתי רכב יד 2 ומתחרט

  דאסטר אוטומט זה כבר לא זה, ה+ של הדאסטר דיזל 4X4 זה הידני, החדשים זה עם אוריה זה כבר לא זה.
 12. תסתכל טוב בחזית יש מקום שכתוב CARD, אם אני לא טועה,
 13. WE988244

  קניתי רכב יד 2 ומתחרט

  מתנצל! אבל למי שזוכר הדאצי'ה מזכירה הלאדה.
 14. WE988244

  קניתי רכב יד 2 ומתחרט

  כבעלים של דאסטר דיזל 4X4 יכול לומר אל תמכור בטריד אין, תמכור בפרטי יש לרכב הזה ביקוש גבוה מאוד, אני חיפשתי אותו חודשים, אין אותו הרבה בלוחות יש אותו הרבה על הכביש, נתקלתי בככמה וכמה שביקשו מעל המחירון וקיבלו בסוף, אל תהיה פזיז הדאסטר הוא מלך בקטגוריה.
 15. יש הבדל בין כסף שנכנס כסטנדרט, לבין משהו חדש שיצטרכו לדרוש ואז אנשים יתחילו להשתולל. ולמי שמחפש סתם לזלזל ולהגיב לי בלייק של רעין גרוע ולהשתלח אז אתה יכול לתת לי עוד המון ליקים גרועים זה לא ישנה לי את האמונה שלי, שהמדינה שלי אוהבת לסחוב את העגלה ולא להפוך אותה לממונעת.
×
×
 • תוכן חדש...