Jump to content

WE988244

 • הודעות

  153
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי WE988244

 1. לכו תבדקו כמה תיקים נסגרים כל יום במשטרה, אפי' גניבת רכב סוגרים תיקים, אז על שריטות? לא בקדנציה שלי!
 2. זה דבר שלא ניתן לאכוף, אין למדינה את האופציה להקצות משאבים לפקחים שירוצו ברחובות מרכב לרכב, זה לא מציאותי, תבדוק כמה רכבים נשרטים ביום.
 3. יש פה איזה טעות בחשיבה! אף אחד לא חושב שזה נורמה לדפוק רכבים, אבל מה לעשות זה המדינה שבה אנו חיים. לתפוס שני חניות זה גועל נפש, כי אני לא אמור להסתובב בכל השכונה לחפש חניה כי אתה לא רוצה שידפקו לך את הרכב, תתרגל זה גועל נפש לדפוק רכבים אבל זה לא מצדיק להתנהג בגועל נפש, ואף אחד לא חושב כמו שכתב כאן מישהו שהתחושה שכולנו בטוחים שזה נורמה לדפוק רכבים זה פשוט המצב המחורבן שבו אנו חיים, אם אתם רוצים עוד סיבות למה אנחנו חיים במדינה מחורבנת ניתן לפתוח ע"ז שירשור חדש! אבל אין לנו ארץ אחרת!.
 4. אתה בוכה על בנזין!? לך תראה את פערי המחירים בדיזל! נתקעתי פעם בצפון בתחנה שדרשה מעל ל9 ש"ח לליטר
 5. הטעות שלך היא שיש אנשים קונים אוטו בחצי מליון, מלקקים אותו כל בוקר וערב, מבחינתם האוטו הוא פוזה ובנוסף מביא אותם ממקום למקום, הם משקיעים עליו את החיים יותר מההשקעה שלהם על הילדים, היו על כך הרבה הודעות בפורום, הם מעדיפים ללכת מרחקים העיקר שמישהו לא יחשוב להשען להם על האוטו, הם עובדים אצל האוטו 24/7, תראה אותם יוצאים ביום שבת לשטוף את האוטו ידני שח"ו המכונת שטיפה לא תשאיר איזה חרי נסתר, ואם ח"ו יש שריטה באוטו באותו יום הם כבר הולכים לתקן, אז זהו תכירו יש זן כזה של אנשים ואם הם היו יכולים הם היו נושכים אותי על הצורה שאני מציג אותם, אבל סורי אתם עובדים אצל האוטו, המצב באידיאלי הוא לא להתנהג לאוטו כמו פח אשפה, אבל גם לא לאוטו תצוגה של רולסרויס, צריך לעשות משהו באמצע נורמטיבי, לחנות קרוב לאן שאתה צריך ואם איזה מניאק ידפוק לך תאוטו אז אין מה לעשות זה המדינה שלו, וע"ז נאמר לך תחליף מדינה אולי בשוויץ זה שונה
 6. סתם מענין, האם יש צבעים שפחות רואים עליהם שפשופים? מישהו יכול לבדוק את זה, אולי יעלו את זה כהצבעה!
 7. לא משנה מה תעשו! הישראלים הם עם אגואיסט, תאמת כמה מכם ראו רכב שדופק מישהו מסתכל ימינה שמאלה אין אף אחד וממשיך הלאה. מי שכואב לו הלב על השריטות שישאיר את האוטו בחניון סגור בבית ויצא איתו רק לאירועים של פוזה וידאג שברגע שהוא יוצא מהאוטו מישהן יקח את האוטו משם, אין ברירה , האופציה האולטמטיבית היא להחזיק אוטו לא הכי יקר ואז לא כואב הלב מכל שריטה.
 8. כשכואב לך על כל שריטה, תחזיק נהג עם רכב לא שלך! הישראלים דופקים רכבים בלי חשבון! מה לעשות ככה נולדנו!
 9. שתקנה כבר יד שניה 0 ק"מ, תשלם עוד כמה שקלים ותקבל חדשששששש,
 10. יאריס 2005, משלם 10K מעל המחירון,??? הוא מחורפן, בפרט שהוא קונה לבת שלו כל יום אוטו אחר, הוא לא סטנדרטי ולא ממוצע משם אל תחלום שכל השוק ככה, בכל מקום יש משוגעים, לפחות הוא לא נכנס כל יום לסוכנות רכב אחרת ומביא לה אוטו חדש אחר, זה נשמע שיש לו כסף מיותר, חוץ מזה בלי להעלות את האוטו על הליפט הוא כבר מסכים לשלם לך 10K מעל המחירון נשמע לי מטורף.
 11. דיהטסו סריון שנתונים באזור 2008, אמינים קטנים זריזים וחסכונים,
 12. WE988244

  מה שוחק את הגיר?

  אל תשכח שאתה מדרדר על N, אין לך את העצירה של המנוע שבולם אותך מלעבור מהירות, אני לדוגמא האוטו שלי מוגבל ל146 ק"מ, בירידות מי-ם על N ניסיתי פעם וזה עבר מאוד יפה! (מקווה שאין כאן שוטרים בפורום, גדלתי מאז זה היה כשהיתי נהג חדש,) חוץ מזה שלכולם יש אשליה שכשאתה מדרדר על N זה חוסך דלק, "אשליה" אבל אנשים חושבים כך
 13. הסוברו XV נקרא המתחרה של הדאסטר, לפני פחות משנה שקניתי את הדאסטר שלי חפרתי בנושא, אז ככה, הXV הוא בנזין = עלות דלק גבוהה יותר, יותר מחשב ברכב ולכן תקלות יותר יקרות (האסטר מאו מכאני) ה XV פחות חזק בשטח (ועכשיו כל בעלי הXV עלי) אבל בגיפולוג יש שירשור ארוך של גיא על הדאסטר! שווה קריאה, תכלס אני כשביררתי הממלצות היו פה אחד על הדאסטר, בתנאי ששטח קצת מענין אותך, אודה ואתוודה אני לא היצרן של דאסטר, אך בידוד רעשים בתא הנוסעים גרוע, פלסטיקה ללא שום שידרוגים, פשוט אוטו פשוט שלא גורם לבעיות אך לא מפנק, אבל בשטח נוסע כמו מלך!
 14. אני עם דאסטר דיזל 4*4, 179 אלף ק"מ, אצלי מ140 אלף, ברוך השם נוסע פצצה ללא בעיות נותן בראש בשטח קליל, משכתי איתו רכבים שהתחפרו בחולות ועוד כל מיני שטויות, יש כבוד למחיר, מחיר זול ואחלה תמורה,
 15. כבעל דאסטר 4*4 דיזל ממליץ על הדיזל בחום רב.
 16. נמשיך לקטר ולהתלונן, בסוף המדינה תעשה מה בא לה, ותגבה מאיתנו כמה שהיא רוצה, ולנו אין מה לעשות, כי אין לנו ארץ אחרת, ולא משנה למי שמנו את הקול בקלפי, כולם בסוף צריכים כסף, וכן אנחנו פרה שניתן לחלוב אותה, משום שאיננו יכולים להתנגד, באם אעז להתנגד המדינה חזקה ממני, הרי אם היתה אופציה להתנגד, כולנו הינו מתנגדים, וכן אם היה הצבעה על כל מס רובינו הינו נגד, זה המצב ואנו צריכים להתמודד, או בקיצור הבדל בין דיקטטורה לדמוקרטיה הוא כל כך דק שלפעמים אנשים מתבלבלים.
 17. כשאני מחזיק אוטו אני משלם למדינה המון כסף, מס על קנית האוטו, מס על הדלק, ועוד המון מסביב, כשאני משלם את זה למדינה המדינה גם מחזירה את זה לרשות המקומית, הרי אם כולנו נפסיק להחזיק רכבים המדינה תהיה בגרעון עצום, וכפועל יוצא הרשות המקומית תסבול, (תמשיכו לסובב את הגלגל), אז שיפסיקו לבכות שאין להם כסף ולסחוט אותנו, פשוט המדינה, והרשות המקומית, למדו שהאזרח הקטן הוא מסחטת כספים שאין לו מה לעשות נגד, אין לאזרח אפשרות להתקומם כנגד שום מס שמגיע באיזו שהיא צורה, אז הכותרת של הנושא נכונה, והתשובה לזה שתמיד האזרח יהיה נחלב ע"י הרשות המקומית והמדינה, מי שלא טוב לו שיסע למקום ללא ציבילזציה.
 18. המדינה מעודדת אי שימוש בתח"צ, בחוק ההסדרים שעבר עכשיו בקראיה ראשונה, הצביעו בעד ביטול ההנחה של ערך צבור בר קו, זה עידוד תח"צ? או הברחה של נוסעים! יותר ריאלי שיפתחו את האפליקציה של אובר בישראל, שהיא תהיה חוקית, ואז תראו איזה יופי יורד העומס, למי שנוסע איפה שיש נתיבים של 3+ שם לב כמה הם ריקים, אז שיעשו נתיבים של 4+ אפי', ואגרת גודש לפי כמות האנשים ברכב! תמריצים להנחה באגרת הגודש לבעלי רכבים שבחל מהימים יסעו בתח"צ, לא חסר רעיונות לעודד את התח"צ, והקארפול, רק שלא מענין אף אחד במדינה יצור פתרונות ארוכי טווח, כולם חושבים על הבחירות הקרובות מה יתן להן עוד 2.5 קולות,
 19. אני עובד באשדוד וגר בפ"ת,באשדוד יש בסטאר סנטר סולר ב5.64 ,ברח' העבודה דור אלון(מיקה) ב 5.85 + שטיפה חינם ועוד תחנות זולות באזור באזור פ"ת, המחיר הוא סביב ה6+ בתחנות הזולות, פז זבוטיסקי ליד המצלמת מהירות, מאידך התחנות היקרות של הסולר יכול להגיע ל7 + בלי להתבלבל, כאחד שנוסע 4000 ק"מ בחודש, מתדלק כ1500 ש"ח, ההפרש החודשי שלי הוא עצום, ולכן אני תמיד מעדיף לתדלק באשדוד זה מצטבר בסוף חודש להמון כסף.
 20. היתי שם בעבר לצערי יש חוסר הסברה ללקוח (תאמת כשיאצתי משם היתי בטוח שזה מקום סבבה) עד שהגעתי עם ברכב שיש לי כיום למכון בדיקה בחולון שנקרא סיטי סנטר הוא היה מקצוען שבגללו קיבלתי אור שלילי על מעבדת דן באשדוד שלא תבין אותי לא נכון במכון דן התיחסו אלי כאחד שהם חיבים לתת לו שרות בחולון התיחסו אלי כמלך לעצם הבדיקה קשה לומר כמה באמת הם מקצוענים או שלא כי הם נתנו לי את הנתונים ואמרו לי תראה ותמודד
 21. אני עם דאסטר דיזל 4X4 עם ארגז כלים מפוצץ בתא מטען והאוטו אחלה גם מראה לא של מסחרית וגם מנוע טוב וחזק
 22. מושג מוכר בציבור החרדי לצעירים לא נשואים בישיבות החזקות אסור להחזיק רשיון נהיגה, והמשגיח, (בעגה החרדית) אם חושד במישהו הוא בודק בטלפון כאילו הוא בא לחדש רשיון, ואז יש לו מידע על הצעיר, הסתובבה שמועה שקיימת אופציה שבטלפון לא יהיה מידע בנושא הרשיון, וכפי הנראה זו שאלתו של פות”ש.
×
×
 • תוכן חדש...