Jump to content

colauti 9

 • הודעות

  13,909
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  קריות
 • איזה רכב יש לך?
  הונדה סיוויק 2013
 • תחביבים
  מוסיקה מזרחית,תופים ,שרוף על מכבי חיפה
 • מקצוע
  מורה למתמטיקה ומנהל חשבונות

צפיות אחרונות בפרופיל

7,635 צפו בפרופיל

הנקודות של colauti 9

כותב הרבה. מאוד.

כותב הרבה. מאוד. (12/14)

164

מוניטין

5

תכנים שנפתרו

 1. קשה לי להאמין שהמוסך יעשה לך טיימינג חינם. זה טיפול של תחזוקה מונעת ולא משהו שנכנס תחת אחריות.
 2. תברר מול מוסך רון הצעת מחיר לטיפול טיימינג ותדע. אם יפתחו טיימינג תשלם עכשיו 3000+ ש"ח ואולי משאבת המים בסדר ולא תוחלף,בינתיים האחריות תגמר ולאחר סיומה,משאבת המים תרעש/תנזל כך שזה די הימור.
 3. משאבת מים תוחלף רק אם היא רועשת /נוזלת. מעוניין להקדים את הטיימינג לעכשיו במקום עוד שנה- שנתיים- שיקול שלך.
 4. משאבת מים ללא עלות ? אולי התכוונו לעבודה אבל החלק כן עולה כסף. מדובר ברכב חדש יחסית,כמה ק"מ כבר עברת ,שאתה צריך החלפת רצועה ? אם אתה מהמרכז,כדאי לגשת למוסך רון לקבלת ייעוץ ,הצעת מחיר וטיפול אם נדרש.
 5. מדובר בעניין בטיחותי- חלילה יינעל לך ההגה באמצע הנסיעה ...
 6. החלפים הוזמנו מאתר הונדה בחו"ל - https://www.hondapartsonline.net/
 7. הביזיון הגדול הוא,שמאז שסיימנו את הסגר ה 3 אין תנועת רכבות מצפון לדרום בימי שישי- כן,יש אנשים שעדיין עובדים בשישי (אני אחד כזה ואין לי אפשרות לקחת יום חופשי באותו יום) והתחבורה בעייתית- יש מאוטובוס מחיפה חוף כרמל (צריך לנסוע 40 דקות מהבית שלי בקריות+לשלם על חנייה)
 8. כל אחד ודעתו- לי בכל 3 המכוניות האחרונות שלי (החל מינואר 2009) יש את הפיצ'ר,התאהבתי והתעקשתי בכל שדרוג רכב לשמור עליו. לפני כן,החזקתי 4 רכבים שלא היה להם.
 9. התחממות רכב רק בעלייה- כדאי להתחיל מבדיקת מערכת הקירור בדגש על חשוד ראשון -הטרמוסטט. לא יודע איך הגעת למסקנה הזו- לאחי הקטן יש רכב כזה,הוא נוסע הרבה מאוד בעליות (מבית ההורים בקריות לביקורי סבא-סבתא בנווה שאנן ) ואין אצלו שום בעיה של התחממות מנוע.\
 10. היתה תוספת והדגם נקרא LTZ -SP + גג מקורי ואם אני זוכר נכון היתה תוספת של 5000 ש"ח לרכב כזה שנמכר כחדש על הפיצ'ר הזה.
 11. נערך,כי נשכחה המילה "אין" בטעות.. דובר בשרשור שהריקול רק למנועי טורבו
 12. יוליאן כתב שיש לעשות טיימינג כל 105K או 6 שנים -המוקדם מביניהם. לפי חשבוני הרכב בן 7 (ש"י 2014) -אם לא הוחלפה רצועת תזמון (אין ריקול) זה כן שווה בדיקה (עם או בלי קשר לצריכת השמן שנראית סבירה על פניו,אם הרצועה מתפוררת עניין הנזק העתידי למנוע במקרה של הזנחה/אי החלחפת רצועה הוא ידוע וברור לכל) לגבי מוסכים בצפון- 2 מורשי יבואן הם : גזית ,מוסך מאוד מקצועי, (ליד חוצות המפרץ) וגם המהנדסים בעכו מהיכרות של מס' חברים,שהחזיקו בעבר רכבים צרפתיים גם לא רע בכלל.
 13. 1.ל I20 החדשה יש גיר רובוטי כפול מצמדים- לנסיעה שרובה עירונית לא הייתי קונה רכב עם השילוב הזה. 2. מי אמר שחייב רכב טורבו- מה רע בסיוויק עם מנוע 1800/מאזדה 3 ספיריט (יכולות להיכנס לך 2011/12)/I35 משנתון אחד או שניים למעלה -כל אחת מאלו יהיו שדרוג אמיתי לגטס -נסעתי על גטס 2006 עם מנוע 1600 ואחכ על I30 2009 עם מנוע 1600 וכעת על הונדה סיוויק עם מנוע 1800 וההבדלים גדולים (לרעת הגטס). ד"א בכל אחת מ 3 אופציות שהצעתי יש סאן רוף ברמת האבזור הבכירה.
 14. הוא אמר,שמוסך רון יקר לו-לא ברור לי מה מחפש הבחור. ההבדל בין מוסך רון לבין מוסך כללי במחיר העבודה לא יהיה ממש גדול - אולי 50 לש"ע. כמה שעות יש לו לטיפול ? לא יותר מידי -אם אתה מנסה לחסוך גם בזה והולך למישהו פחות מקצוען,הנזק העתידי עלול להיות כפול ומכופל כתוצאה מעבודה רשלנית/לא מקצועית.
 15. שער הדולר נכון להיום 3.21. 171 דולר הם 548.91 ש"ח- לא רואה איפה ההתייקרות. כאשר אני קניתי- שער הדולר היה יקר יותר.
×
×
 • תוכן חדש...