Jump to content

colauti 9

 • פרסום הודעות

  13,557
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

112 טוב

1 עוקב

אודות colauti 9

 • דירוג
  כותב הרבה. מאוד.

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  קריות
 • איזה רכב יש לך?
  הונדה סיוויק 2013
 • תחביבים
  מוסיקה מזרחית,תופים ,שרוף על מכבי חיפה
 • מקצוע
  מורה למתמטיקה ומנהל חשבונות

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אולי מכון שמתמחה בדיזלים יסכים לנסות לפרק ולנקות את הסעפת. האם יצליח במשימה והתקלה לא תחזור ? זו כבר שאלה שהתשובה עליה די לא ברורה.
 2. מה בדיוק נבון בתרבות הצריכה הזו ? אולי למי שנוסע במשומשת בת 6 אין כסף לרכב חדש ? ורכב בן 6 עם כזה קמ מפרטי לא פחות טוב מרכב ליסינג בן 3 עם קמ של מונית. אין פאק ביצור אחרת המנורה היתה נדלקת מהיום הראשון של הרכב על הכביש.
 3. לפני החלפה לבצע בדיקת לחץ למערכת ולהבין למה בכלל צריך להוסיף.. ייתכן והמיכל עיבוי סדוק (מחלה של מאזדה) ויתכן, שיש דליפה ממקום אחר. אחרי תיקון הדליפה, להשתמש בנוזל הקירור שהצעת-לא יודע במקור אם אדום או ירוק אבל, הייתי מחליף כבר את כל כמות הנוזל.
 4. אם כך,נותר להמליץ לפות"ש על מוסך מתמחה ביונדאי,שיפרק את סעפת היניקה וינקה אותה ביסודיות ועל הדרך יוודא,שאין נזקים נוספים.
 5. היית מנסה ניקיון עם תוסף BG 244 שנועד להסיר פיח ממנועי דיזל או שזה בגדר ברכה לבטלה ? הרי לפרק ראש מנוע אם חלילה יצטרכו תמיד יהיה אפשר- העבודה יקרה וזה שלב אחרון ברמה של אין מוצא.
 6. גם לי זה נשמע מוזר והסרטון ביוטיוב מראה,שהבעיה כנראה דווקא בכיוון אחר...
 7. לא יודע מה הקשר למזגן אבל הוא קיבל אותו קוד תקלה אז אולי בכל זאת יש קשר. תנסה למצוא חבר /מכר שיוכל לתרגם לך-זה יכול לחסוך לך הרבה כאבי ראש ואם לא תצליח,סביר ביותר להניח,שיש כאן יותר מחבר פורום אחד שדובר את השפה ויוכל להסביר בעברית מה החליפו (חיישן כלשהו).
 8. רצועת אביזרים עשויה מגומי שמתייבש עם הזמן -זה בלאי טבעי ואין בזה חוקים ברכב שלי,רצועה מקורית החזיקה מעט פחות מ 3 שנים וסה"כ 38,000 ק"מ.
 9. אם חשבונך תקין ואינו מוגבל/רק ה רכב משועבד וטאין חובות נוספים העסקה אינה נפסלת אך עדיין חשודה. במקרה הזה,הבנק שסירב לבקשת הלקוח להלוואת גישור על רכב כמעט חדש (היה שנה בבעלותו סה"כ) כנראה יודע טוב מאוד למה..
 10. מצאתי את הסרטון הבא בספרדית. אם מישהו יוכל לתרגם לך כנראה,שתצליח לפתור את הבעיה או לפחות לגלות מה התקלה.
 11. זה פחות מעניין- עשה בשכל שלא נכנס לעסקה מפוקפקת ובא לציון גואל.
 12. אם לא הופיע חלילה הביטוי "אובדן להלכה" לכאורה אין ממה לחשוש,הייתה ירידת ערך של 3% (לפי שווי רכב של סביב 100K). זו תאונה שמוגדרת כ"לא נעים לא נורא" מצד אחד, אבל בהחלט יכולה לשחק לך קלף במו"מ-כי אם המוכר מבקש מחירון אז יש עוד דגים בים שלא עברו את תאונה כזו. מצד שני,אתה גם יכול ליפול על רכב אחר מוזנח מכנית ואם נתחשב בכך שהרכב הזה בן 8-9 אז אולי המוכר יתגמש בהפחתה מינורית ואפשר יהיה לקנות את הרכב -זאת בהנחה שבבדיקה לא יתגלו עיזים חדשות.
 13. אין בעיה,שיהיו כאלו שיאמרו שאני תמים/טיפש/מטומטם/חי באילוז' וכאלו אבל... ש"ס תוכל לדעתי כן לשבת עם לפיד (דרעי ישב בזמנו עם אבא שלו (שהיה במפלגת שינוי באותה תקופה באותה ממשלה ויחד עם מר"צ). במצב העניינים הזה,לא יצטרכו את רע"מ. יש עתיד עם 17 מנדטים ש"ס עם 9 מנדטים כחול לבן עם 8 מנדטים העבודה עם 7 מנדטים ימינה עם 7 מנדטים ישראל ביתנו עם 7 מנדטים מרצ עם 6 מנדטים תקווה חדשה עם 6 מנדטים הנה ממשלת 67 חכ"ים בלי טובות,ביבי ילך לסדר את ענייניו ובא לציון גואל.
×
×
 • תוכן חדש...