Jump to content

colauti 9

 • הודעות

  14,123
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  קריות
 • איזה רכב יש לך?
  הונדה סיוויק 2013
 • תחביבים
  מוסיקה מזרחית,תופים ,שרוף על מכבי חיפה
 • מקצוע
  מורה למתמטיקה ומנהל חשבונות

צפיות אחרונות בפרופיל

8,182 צפו בפרופיל

הנקודות של colauti 9

כותב הרבה. מאוד.

כותב הרבה. מאוד. (12/14)

194

מוניטין

5

תכנים שנפתרו

 1. הגיר הוא נקודת תורפה הראשית ברכבים הללו. בנסיעה בעיר המצמדים ישחקו יוצקמהר מהממוצע ועלות החלפתם סביב ה 4-4,500. אם יש תקלה במחשב הגיר,היא יקרה יותר אם כי יש מכוני גירים,שמתקנים בעלות נמוכה משמעותית מהיבואן. מצד שני,בשנתונים המתקדמים יש כבר פחות תקלות מחשב גיר. אם אתה שם את עניין האמינות בראש,הייתי מחפש בכיוון אחר לגמרי.
 2. מה הדרישות שלך ? רכב משפחתי/מיני /סופר מיני ? כמה ק"מ ובאילו תנאי דרך תנהג ? הראפיד כמו שאר חברותיה לקבוצה מצויידת בגיר,שיותר מועד לתקלות בתוואי נסיעה עירוני/פקוק. אם זה תוואי הנסיעה הייתי מחפש מאזדה 2 עד 2015/שברולט ספארק (מ 2016)- תלוי בגודל הרכב.
 3. colauti 9

  פיאט פנדה 17-18

  כבדהו וחשדהו- לא בגלל שזו פיאט. אם המחיר נמוך משמעותית ממחירון בדוק יסודית במיוחד דוח סליקה,שיבהיר אם הרכב היה מעורב חלילה בתאונה קשה. יש רכבים שנראים מעולה חיצונית אבל,לפני כמה רגעים יצאו מתיקון כזה או אחר. בנוסף,חשוב לבדוק שהרכב עבר טיפולים סדירים.
 4. אני מדבר על הרמה המוסרית והפגיעה שלהם ברמת האמינות והאמון מול הצרכן. חבל שהם רואים רק כסף לנגד עיניהם.
 5. בדקת ביבואן מקביל אוטומקס ? https://lp.automax.co.il/טויוטה-יאריס-2021-חדשה/?utm_source=google&utm_medium=search&utm_campaign=14076995208&utm_content=122656121222&gclid=CjwKCAjw49qKBhAoEiwAHQVTo44b15Mfmw5PpcIUqITXQeKUwPoSiyDlyyZ_44_NnYbqQ1xSb4tg3xoCqosQAvD_BwE
 6. ברור שלא,אבל איך לכל השדים והרוחות הוא כותב שהמנוע תקין ? אם אורן מצא שיש סימני התפוררות רצועה ובמכון לא היו מתעצלים ופותחים לפחות פקק מילוי שמן היו מוצאים שבבים, לא ? מעניין מאוד,אם עוד 3 חודשים היה הולך מנוע מה מכון הבדיקה היה אומר.. אבל כיוון שזו בדיקה מוזמנת אין ממש למה לצפות. נקודה נוספת למחשבה- זה לא מגרש סוג ג' והלאה,אלא טרייד אין של היבואן והם מכירים את המחלות של הרכב- לא עלה בדעתם לפני מסירת רכב ללקוח לבדוק את מצב הרצועה או שהם סאדיסטים ונהנים לראות את הלקוחות שלהם סובלים ?
 7. colauti 9

  פולו 2003

  מדוע לא ניתן לעשות טסט ? בדקת האם משפטית/חוקית,אתה יכול להמשיך לנהוג על הרכב ? אולי אפשר לעשות יפוי כח- אם יש לך אחים/יות אתה יכול להסתדר ואם אתה יורש יחיד הפתרון אצל עו"ד שמתמחה בנושאים האלו. אם יש כבר רכב שידועה ההסטוריה שלו לא הייתי מחפש מהרפתקאות בטח לא בתקציב הזה-אתה לא יודע מה תקבל (בונבוניירה כנראה לא נבלה-יש סיכוי גדול מאוד שכן).
 8. היו בחודש האחרון חגים משמע כמעט חצי חודש מלא היה ימי עסקים (תורידו שישי -שבת-חג) ונשארנו עם 14 ימי עבודה נטו. אני מעריך שעוד גג שבועיים המקדמה תוחזר ועדיין החוויה הלא נעימה נשארה.
 9. אם הדרישות שלך הן מה שאתה באמת מחפש הייתי שוקל מהרשימה שלך רק את ה I35 או משנה כיוון לסיויק סדאן (אתה יכול לקנות 2012 ועם מתיחת תקציב של כמה אלפים גם את 2013 או למאזדה 3 ספיריט 2011/12
 10. ממליץ לך לקרוא שרשור התייעצות על 308 עם 58000 ק"מ שגילו במוסך שהטיימינג בתהליכי התפוררות ולחשוב שנית על המשפט הזה...
 11. תבדוק טוב כמה טיפולים הרכב עבר (היה צריך לעבור 7 טיפולים לפי הק"מ וה 8 ממש קרוב). לא בוצעו כל הטיפולים ? שלום ותודה- יש עוד הרבה דגים בים.
 12. לגבי מסרק הגה- מה לעשות רכב בן 12-13 -יש בלאי. לגבי ABS - המחלה ידועה בצורות הישנות. לגבי הריפוד בגג- רפד היה עושה עבודה מעולה בחצי ממחיר החברה. לגבי מזגן- מוזר אצלי לא נתקלתי בשום דבר בעייתי. משענות- סוככי שמש מפירוק אמור להיות ממש זול. למעט עניין ה ABS בטוח שגם בצורה שלי חלק מהתקלות תיתכנה- חשבהתי להחזיק את הרכב הרבה מעבר ל 140,000 ק"מ והייתי אומר שהרשימה מעט מדאיגה.
 13. היו לי 2 יונדאי רצופות לפני כן- גטס לא להיט בכלל ו I30 שהחליפה אותה ולא היה חסר בה תקלות. המותג הזה מיצה עצמו בעיניי לפחות אחרי 2 כשלונות-בטח כאשר הם נרכשים מהשכרה/ליסינג. לגבי טויוטה- אני טוען,שזה רחוק מלהיות רכב לצעירים (נו טוב,יחסית בנפש אם לא בגילם). לגבי מאזדה 3 - היתה לי ספיריט 2014 בקנה אבל,לא היו מוכנים להוריד במחיר של ליסינג לשעבר ורצו הרבה כסף בהחלפה- 10-14K מעל התקציב והחלטתי שמבין השתיים שהגיעו לגמר ההונדה זוכה.
 14. חסכת 500 ש"ח במיידי והרבה עגמת נפש קדימה -עשית בשכל. הכי מצחיק שסימנו את המנוע תקין- מוכן לשים 2 משכורות שלי על השולחן ואומר,שאין מצב בעולםפ שמישהו במכון הבדיקה פירק את הרצועה/הסתכל בכלל וראה את מצבה האמיתי
 15. לי יש סיוויק צעירה יותר ב 5 שנים - לכמה ק3"מ הגעת עם הרכב ובאילו בעיות /תקלות נתקלת או שמדובר בבלאי מצטבר
×
×
 • תוכן חדש...