Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 23 דקות, Transporter כתב:

שאלו אותו אם כל מי שיושב שם מחוסן? אמר לא זה לא ענייני

פה מבחינתי היו צריכים להפסיק לראיין אותו ולהזמין משטרה.

מילא אתה רוצה לפתוח את העסק למתחסנים אחרי שהפסדת המון? אין בעיה אני בעדך עד הסוף

אבל להחליט שאתה מכניס גם אנשים בלי חיסון שיכולים להיות חולים ולגרום להדבקה ?

פה אני מקווה מאוד שהשוטרים שנותנים את הדוחות יציינו מול  השופט שמדובר בבנאדם שהייתה לו את האפשרות להכניס אך ורק אנשים מחוסנים ובחר לשים *** ולהכניס את כולם בידיעה שהוא יכול לגרום נזק משמעוית למבצע חיסונים

וישלם כמו גדול את ה 13 דוחות שלו

תסביר לי איך אם זאת הפלייה אסורה נכון לעכשיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון . בהעדר חוק מחוסנים , בעל בית קפה יכול להכניס את כולם. יקבל אולי דו"ח על התקהלות בניגוד להנחיות .
בכלל כל נושא השאלה (האם התחסנת) נתקל בבעיות משפטיות וצנעת הפרט.
שאלה אחרת : אם יש חתונה והכלה לא התחסנה (בגלל הריון), אז לא יתחתנו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Transporter כתב:

מה הקשר בין לימודים למספרה?

במספרה יושבים 30 איש אחד על אחד וגם במספרה אפשר להחליט שמי שלא מחוסן או חלה לא נכנס.  בבית ספר זה עדיין בעייתי בשלב זה

על קפסולות שמעת ? לפחות בכיתות ג-ד כל קפסולה היא מקסימום 15 ילדים שלא יושבים אחד ליד השני בשיעור.

אם היה עוד תקציב במשרד החינוך לפחות זמנית אפשר היה לעשות קפסולות בכל הכיתות כי ידעו את המצב ממארס לשעבר,שנה אחת התחרבנה והיה מספיק זמן להתארגן לשנה הזו

חלק מזה, זה כבר דיון אחר כי ההשקעה שלנו בחינוך לעומת המדינות המפותחות בעולם ממש נמוכה.

לעניין חזרה-אם בהפסקה מורה תורן מקפיד שאין משחקי כדור/משחקים אחרים עם מגע אז מה הבעיה ?

חוץ מזה,מצטער על הנגיעה הפוליטית אבל בתלמודי תורה יושבים בצפיפות עשרות רבות בהרבה של, ילדים לא בקפסולות ועושים צחוק מהחוק או אם תרצה אז חלק מהאוכלוסייה הזו הופך חוק לחוקן.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Transporter כתב:

לפני שבוע היה איזה שרלטן שסיפר לנו שתוך שבועיים שלוש יהיו 20,000 חולים ביום

מדהים איך אתה מוציא דברים מהקשרם.. אבל אני בכל זאת אוהב אותך, מין חמלה כזאת על ילד קטן שעוד לא התבגר. 

וגם שים לב לסתירה.. "לפני שבוע הבטחת ... שתוך שבועיים שלושה"  - (אז יש עוד שבוע שבועיים לבחון את ההבטחה)

אני יודע שקשה לך עם מספרים ועם גרפים , אבל בכל זאת, תציץ שנייה בגרף הבא.

מעל גיל 60 הסיכוי שלך להיות חולה קשה הוא 16.3%. 

לעומת זאת מתחת לגיל 60 הסיכוי להיות חולה הוא פחות מ 5% .  

אפילו מתחת לגיל 50 זה יורד למתחת ל 2%. 

מכיוון שאנחנו יודעים שגילאי 60+ מתחסנים בכמויות , אז המספרים שאנחנו רגילים אליהם הולכים להשתנות.

אני מחלק את התחזית ל-2 מצבים: 

מצב 1:  מגיעים לחיסוניות עדר שמאפשרת לחיות חופשי עם מקדם הדבקה פחות מ-1. 

במצב כזה אין שום משמעות למי התחסן ומי לא.. כי המחלה תהיה במצב דעיכה והמספרים ירדו לרמות כל כך נמוכות שלא יעניינו אף אחד.

למרות זאת פה ושם יהיו התפרצויות בשכונות או במשפחות או בכפרים של לא מחוסנים, אבל בגלל שרוב ארץ תחייה באיזורים מחוסנים,

ההתפרצויות לא יעלו על מאות ביום או אלפים בודדים ומיד יחזרו לרדת.  

מצב 2 :  עדיין לא הגענו לחיסון עדר, שיחרור מלא של המשק יוביל למקדם הדבקה מעל 1.

במצב כזה,  בטווח הקרוב אנחנו נראה מקדם קטן מ-1 ,   כי אנחנו עדיין תחת הגבלות וריחוק חברתי .

אבל האינטרסים של כל מקבלי ההחלטות הוא לשחרר (וזה נכון גם לביבי שמתקרבים לבחירות),

לכן נמשיך לשחרר ולשחרר ולשחרר עד שהמקדם יעבור את ה-1  (אם הוא לא יגיע ל-1 זה אומר שאנחנו במצב 1 ).

שנגיע למקדם  מעל 1 , נתחיל לראות שוב את מספר המאובחנים עולה ועולה ועולה.. 

ופה נשאלת השאלה מה זה אומר עולה?  

האם 10,000 מאובחנים ליום יגררו 200 חולים קשה ביום כמו קודם ? או רק 20 חולים קשה ביום ?  

אם נגיע ל 10,000 מאובחנים ביום , אבל רק 50 חולים קשה חדשים ביום, ובבתי החולים יהיו רק 400 חולים קשה. 

אז אף לא יתחיל בהגבלות או בסגרים .. אולי יעצרו את הקלות נוספות , אבל לא יצליחו לחזור אחורה. 

ולכן אני אני טוען, שעד שלא נגיע להגנה מלאה בחיסון עדר (60% או 90% ... אפשר לדון בזה),  אנחנו צפויים לראות בעתיד מספרים גדולים של מאומתים. 

אבל גם לזה יש חריג... דוד כתב "תנועת מלקחיים" ,  יכול להיות הפתיחה תהיה איטית מידי ויכול להיות שהלחץ של הדרכון הירוק יוביל יותר אנשים להתחסן

ואז למרות שאנחנו במצב 2,  נצליח לעבור למצב 1 (חיסוניות עדר) מבלי לעבור דרך מספרים גדולים של מאומתים .

אבל זה יקרה רק אם ימשיכו להתחסן בקצב של 70,000 מנות ראשונות ביום וחיסון העדר מתקבל במספרים יותר נמוכים ממה שהמומחים חושבים.

ואני לא דואג, אני בטוח שמהניתוח הזה אתה תבין מה שאתה רוצה להבין , ועוד שבוע ... תרשום משהו בסגנון הבטחת 20,000 מאומתים תוך 2-3 שבועות 

תמונה

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכן עמוס השרת יש לו תופעות לוואי מהמנה השניה.

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי איתו (עם עמוס) , זה רק כאב ראש.

כי רק דף הבית ועמודי האינדקס לא עובדים טוב שנכנסים אליהם מדפדפן שהסיסמא שמורה בו. 

אם נכנסים לדף הבית עם "גלישה בסתר" אז רואים הכל .. ואפשר להגיע לכל השירשורים.

ואז רק להעתיק את כתובת הדף שאתה רוצה לדפדפן שהסיסמא מחוברת בו.  

מקווה שזה בהחלט רק תופעת לוואי מהחיסון ולא הידרדרות של המחלה עצמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה שבוע עמוס מאוד, את החיסון השני עשיתי ביום שני האחרון

כצפוי עבורי (בעקבות תופעות לוואי גם בראשון), יום למחרת - כמו שעון, החלו כאבי ראש חריפים מאוד, קצת חום וחולשה

הכאב ביד נמשך כיומיים אבל הזריקה עצמה לא הורגשה. אמא שלי סבלה מחום, כאבים וצמרמורות שחלפו לאחר יומיים

היום כבר כאילו לא קרה דבר

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, Ragnar כתב:

היה שבוע עמוס מאוד, את החיסון השני עשיתי ביום שני האחרון

כצפוי עבורי (בעקבות תופעות לוואי גם בראשון), יום למחרת - כמו שעון, החלו כאבי ראש חריפים מאוד, קצת חום וחולשה

הכאב ביד נמשך כיומיים אבל הזריקה עצמה לא הורגשה. אמא שלי סבלה מחום, כאבים וצמרמורות שחלפו לאחר יומיים

היום כבר כאילו לא קרה דבר

העיקר שיש כאלה שמעדיפים את הדבר האמיתי,  במקום את החיסון.

יאללה שביום ראשון יפתחו הכל כולל הכל...  כמובן בלי מגבלות. 

חייבים להגיע לחיסון עדר.. ואם לא חיסון פייזר אז בדרך הקשה, החיסון הטבעי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, garicho כתב:

תסביר לי איך אם זאת הפלייה אסורה נכון לעכשיו?

לא אפלייה

שיעשו בדיקה שלילית ויכנסו.

זה בדיוק העניין

אתה מתנגד חיסונים כי השליח של וולט שלומד עיצוב פנים אמר לך שזה מסוכן? בסדר גמור

תעשה בדיקה שלילית ותכנס

לפני 9 שעות, save כתב:

נכון . בהעדר חוק מחוסנים , בעל בית קפה יכול להכניס את כולם. יקבל אולי דו"ח על התקהלות בניגוד להנחיות .
בכלל כל נושא השאלה (האם התחסנת) נתקל בבעיות משפטיות וצנעת הפרט.
שאלה אחרת : אם יש חתונה והכלה לא התחסנה (בגלל הריון), אז לא יתחתנו ?

בדיקה שלילית

בדיקה שלילית

בדיקה שלילית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, korola כתב:

יאללה שביום ראשון יפתחו הכל כולל הכל...  כמובן בלי מגבלות. 

חייבים להגיע לחיסון עדר.. ואם לא חיסון פייזר אז בדרך הקשה, החיסון הטבעי

נעדרתי להרבה זמן משרשור הקורונה... אתה צוחק או רציני?

אני צריך תרגום של חברי הטוב מ3מ3מ3מ3מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, korola כתב:

מדהים איך אתה מוציא דברים מהקשרם.. אבל אני בכל זאת אוהב אותך, מין חמלה כזאת על ילד קטן שעוד לא התבגר. 

וגם שים לב לסתירה.. "לפני שבוע הבטחת ... שתוך שבועיים שלושה"  - (אז יש עוד שבוע שבועיים לבחון את ההבטחה)

למה אני מוציא דברים מהקשרם אם לפני כמה ימים כתבתי כאן גם את השם שלו ולדעתי גם תמונה שלו עם ציטוט וכתבתי איפה זה שודר?

זה בדיוק מה שהוא אמר

תוך שבועיים שלוש - 20,000 חולים ביום

הגרף בכלל לא רלוונטי כי הוא לא מתייחס לשום דבר שכבתי אלא למה שאתה רצית להגיד שכתבתי

לפני 8 שעות, colauti 9 כתב:

על קפסולות שמעת ? לפחות בכיתות ג-ד כל קפסולה היא מקסימום 15 ילדים שלא יושבים אחד ליד השני בשיעור.

אם היה עוד תקציב במשרד החינוך לפחות זמנית אפשר היה לעשות קפסולות בכל הכיתות כי ידעו את המצב ממארס לשעבר,שנה אחת התחרבנה והיה מספיק זמן להתארגן לשנה הזו

חלק מזה, זה כבר דיון אחר כי ההשקעה שלנו בחינוך לעומת המדינות המפותחות בעולם ממש נמוכה.

לעניין חזרה-אם בהפסקה מורה תורן מקפיד שאין משחקי כדור/משחקים אחרים עם מגע אז מה הבעיה ?

חוץ מזה,מצטער על הנגיעה הפוליטית אבל בתלמודי תורה יושבים בצפיפות עשרות רבות בהרבה של, ילדים לא בקפסולות ועושים צחוק מהחוק או אם תרצה אז חלק מהאוכלוסייה הזו הופך חוק לחוקן.

ואני שואל שוב

מה הקשר בין מספרה לכיתה ?

אתה משווה פה קפסולה של 15 ילדים שכל היום מסתובבים בלי מסכה ומדביקים אחד את השני

למספרה שבמקרה הטוב יש בה 2-3 אנשים 

בוא נשווה חתונה של 50 איש לאיצטדיון כדורגל ונשאל למה זה כן וזה לא

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, Transporter כתב:

מה הקשר בין מספרה לכיתה ?

אתה משווה פה קפסולה של 15 ילדים שכל היום מסתובבים בלי מסכה ומדביקים אחד את השני

למספרה שבמקרה הטוב יש בה 2-3 אנשים 

בכיתה הילדים עם מסכות,לא משווה את זה לטיפולי 1X1 אבל בוא נגיד ככה..

שנה שעברה כיתות ה -י"ב לא יכלו ללמוד בחודשים 4,5,6 באוויר הפתוח מבחינת מזג האוויר ? 

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כבר שמענו עדויות של מורים שמספרים שהתלמידים לא סופרים אותם עם המסכות אז זאת כבר לא בעיה של המדינה אלא שלכם

דבר שני

שנה שעברה יכלו ללמוד באוויר הפתוח כמו שיכלו לסגור את נתבג.

איפה הברברית שמייצגת אתכם למה לא הציעה שילמדו באוויר הפתוח?  איפה רן ארז? זה תפקיד שלהם לחשוב על פתרונות 

אם זה מעודד אותך, אני הייתי אמור לסיים את 2020 עם עוד דירה בבעלותי וזה נדחה.

אז לכל אחד יש את הצרות שלו. אתם לא היחידים שנפגעים, ובטח לא התלמידים שמספרים לנו שאין להם חיי חברה ובערב נפגשים עם כל החברים שלהם בלי מסכות.

כמעט כולם נפגעים מהמצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Ragnar כתב:

אני צריך תרגום של חברי הטוב מ3מ3מ3מ3מ

אלו, הוא החבר הטוב שלי.

מה זה זה?

• מצחיק 2
  • מעניין 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Transporter כתב:

אם זה מעודד אותך, אני הייתי אמור לסיים את 2020 עם עוד דירה בבעלותי וזה נדחה.

אז לכל אחד יש את הצרות שלו.

שכחת את זה:

Image result for crying with money meme

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
  • מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...