Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 31 דקות, SlowRide כתב:

ובחזרה לקורונה, נניח אתה עושה חיסון ראשון, אחרי שבוע אתה מגלה שנדבקת ממישהו ברחוב וחלית. עדיין צריך לעשות את החיסון השני?

בגישה הישראלית - לא. למעשה ברגע שאתה מופיע כמאומת אתה לא רשאי להתחסן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז אחרי שהבראת אתה לא נדרש לעשות את החיסון השני? עדיין יתנו לך תעודת מתחסן או לא?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקתי. כנראה תעודת מחלים (זה אפילו יותר טוב ממתחסן - בתוקף 9 חודשים)

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, TsachiE כתב:

במה הנאצים היו שונים ממני וממך? היו להם קרניים? עיניים אדומות רושפות אש? הם עלו מהשאול? לא, הם היו בני אדם כמוני וכמוך. בני אדם נורמטיביים, אנשי משפחה, רובם אנשים טובים שמלטפים כלב ברחוב, מחבקים את ילדם, אוהבם את האשה שלהם, ומזילים דמעה מסרט מרגש בקולנוע.

הם היו שונים ממני וממך בזה שהם הראשונים - ועד כה היחידים - בהיסטוריה האנושית שתיעשו (מהמילה תעשיה) רצח המוני. הם השקיעו משאבים אדירים כדי להקים קוים לוגיסטיים ולהכשיר כח אדם ולהקים מפעלים תעשייתיים שמטרתם אחת - להפוך בני אדם לאפר בקצב הגבוה ביותר האפשרי והם הצליחו להגיע לתפוקה די מרשימה של 25,000 יהודים ביום.

עריכה אחרונה על ידי shellcase
  • אהבתי 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף המספרים מתחילים לרדת

שמתם לב שנעלו במחסן את מיקי מכלוף, אוסנת פח וכל הנבחרים הייצוגיים של הליכוד, אבל לא רק, כנראה גם את שרון אלרעי. כנראה פחדו שתזרוק איזה משפט מטומטם שיעצבן אנשים ויעשו פה הלוויות לאנשים שעדיין חיים רק בשביל לעצבן אותה

[ עריכה ]

פחחח מצחיק שבדיוק כתבתי שמישהו השכיל לנעול את ההזייה הזאת באיזה מחסן שלא תביע דעה עד שהכל יגמר

ופתאום אני שומע את ההקלטות מהקבינט

מסתבר שהיא חושבת שהתו הירוק נועד לפתוח עסקים אחד על אחד

ושבכלל עסקים כמו מסעדות, קניונים, חתונות, לא על הפרק

חבל שעד שירדו במספרים הם שוב משחקים עם הציבור ומבטיחים הבטחות ולמחרת בישיבות "סגורות" מבטלים אותן

זה בדיוק מה שגורם לאנשים לתכנן מסיבות ענק בפורים

ואין להם מושג איזה פורים הולך להיות השנה

קבוצה של הזויים שמנסים לנהל מדינה

גנץ אומר להם שמי שהתחסן צריך להכנס

אז ההזייה הזאת ממשרד הבריאות אומרת שזה לא הגיוני כי הוא קיבל רק מנה אחת והוא בסיכון

מי אמר לך להכניס מי שקיבל מנה אחת ? "התחסן" = 2 מנות

עושים צחוק מהאינטיליגנציה של האזרחים ואפילו של השרים עצמם.

עצוב שכל פעם מחדש הם מראים לבעלי העסקים שהדרך היחידה לשרוד כאן זה לעבוד ולא לחכות להם

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

David32

פייר דוד? קצת אכזבת. רק אתמול התנצלתי בפנייך על כך שירדתי לפסים אישיים, וקיבלת את התנצלותי.  כלומר, הכרת בכך שהייתי לא בסדר כלפייך. והנה, לא עובר יום, ״הדיו עוד לא יבש״ איך אומרים,  ואתה מפרגן לבחור פה שיורד הרבה יותר נמוך ,מלוכלך ואישי ממה שאני כתבתי לך. חבל.

minimiz3r

כמה מפתיע, עוד גיבור גדול מאחורי מקלדת שמקבל זקפה מלרדת כמה שיותר נמוך לגופו של גולש. 

בראבו. באמת כפיים.  בטח מרגיש עכשיו ג2ר ג2ר. כפי שכבר ציינתי המקלדת סופגת הכל.

אתה יודע, זה דיי אירוני שאתה אומר כמה אסור להשוות לנאצים, בזמן שאתה מתבטא בדיוק כמוהם בפסקה השניה שלך.  

טול קורה מבין עינייך. עשה טובה, לך תשטוף טוב טוב עם סבון את אותם אצבעות שהקלידו את הרפש הזה, לפני שאתה הולך לחבק ולזהם את ילדייך איתם. 

ועכשיו לטיעון שלך:

כמה נוח היה לך לקחת רק את הפסקה הראשונה של ההודעה שלי ובכך לעוות את דבריי. הוצאת את הכל מהקונטקסט.

לגביי הפסקה הראשונה שלך:

אין שום דבר מיוחד באכזריות של הנאצים. הם לא הראשונים ולא האחרונים שעשו טיהור של אנשים השונים מהם.

רצח עם זה רצח עם. טיהור אתני זה טיהור אתני. לא משנה אם זה במשרפות, בכריתת ראשים בגיהאד, או במסעות צלב עם חצים וחרבות. זה שיטתי וזה שיטתי. זה רצח וזה רצח. זה טיהור וזה טיהור. הסיבה היחידה שהנאצים הביאו את זה ״לשלמות״, והגיעו למספרים הגבוהים שהגיעו, זה כי הייתה להם הטכנולגיה שלא הייתה לקודמיהם.  

אם לקודמיהם הייתה את הטכנולגיה הזו, סביר להניח שגם הם היו משתמשים בה. זה לא הופך אותם ליותר אכזריים או פחות מאחרים שעשו טיהורים. אל תפחית במעשיהם של שואות אחרות.

עכשיו, אני שוב מדגיש, לא אמרתי בשום מקום שאנחנו שם. ובטח שבטח לא רמזתי שיהייה כאן הרג כלשהו.

ֿ  הבאתי את הנאצים כדוגמא עד לאיזה קיצון אפשר להגיע עם הסתה. כדוגמא לכמה חשוב לעצור הסתה בזמן,  ולא לתת לדברים להדרדר לתהום.

כן, ראיתי קווי דמיון בין  הסנקציות, נכון. ואני עומד מאחורי זה. עומד לחלוטין.

ולא מעניין אותי כמה לא פולטיקלי קורקט זה מתקבל כאן.

שאומרים ללא מתחסנים שאסור להם לטוס, שאסור להם ללכת למקומות בילוי , שאסור להן לעבוד, שאסור להם פאקינג לצאת מהבית  והופכים אותם למצורעים ומפיצי מחלות, ויוצרים כאן שני סוגי אוכלסיות - סוג א וסוג ב.

אז ממש מצטער שאני רואה כן קווי דמיון לסנקציות שהטילו על שחורים ויהודים בתקופות החשוכות האלה.  

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר גמור שאתה רואה קווי דימיון וזה בסדר גמור שזה מפריע לך,

אבל להבדיל ממסעות צלב/פוגרומים/עלילות דם,

הפעם *באמת* מדובר ב...

מפיצי מחלה מסוכנת ומדבקת.

מה שאתה שוכח (כולם שוכחים בעצם) שאת החיסול של שלל לא קטן של מחלות מסוכנות מבצעים מדי יום עם חיסונים של תינוקות. תמיד יהיו הורים שיתנגדו אבל הרוב המכריע פסיבי או משתכנע על ידי הצוות ולכן לא עושים מזה סיפור. ברגע שלא צריך לעשות מאמץ ולהגיע, רק לחתום על טופס כשאתה כבר נמצא במבנה, פתאום זה קל ולא שומעים על זה.

בקורונה יש אחוז עצום באוכלוסייה של מובטלים בכל העולם, וזה גורם לאנשים לכלות את זמנם בסיפורים, ריכולים ושטויות שפוגעות בכולם.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, TsachiE כתב:

אז ממש מצטער שאני רואה כן קווי דמיון לסנקציות שהטילו על שחורים ויהודים בתקופות החשוכות האלה.  

נכון, אלו היו תקופות חשוכות. תקופות בהן נשללו מאדם זכויות (מהזכות לשבת באוטובוס ועד הזכות לנשום) רק בגלל מוצאו ו/או צבע עורו.

תקופות בהן הסנקציות ניתנו בשם הגזענות, הבורות והטמטום- שטענו כי קבוצות מסוימות מסכנות את שאר האוכלוסיה.

אנשים שלא מתחסנים מסכנים את שאר האוכלוסיה אך משפט זה לא נכתב בשם הגזענות, הבורות או הטמטום. משפט זה מבוסס ומוכח מדעית. 

אז... לא יודע מה איתך. אני אישית רואה את ההבדל בין טמטום מוצהר לבין מדע מוכח.

עכשיו תמשיכו :)

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, m3x7r3m3 כתב:

ימותו מי? אני עדיין לא נחשב מחוסן (ועוד הקדמתי את ה"סלוט" של הגיל שלי ביומיים), חסר לי עוד 13 יום לחיסון שני ועוד שבוע.

גם אתה עוד לא נחשב מחוסן, לא עברו לך 7 ימים מאז החיסון השני.

עד לפני פחות משבוע המדינה הגבילה את היכולת של אנשים להתחסן.

אני מדבר על פתיחת המשק בצורה מלאה חודש לאחר פתיחת החיסונים לכלל האוכולוסייה.
נגיד יום הפתיחה מי שבא בא, יום יומיים לאחר מכן כל אלה שלא ידעו/פחדו, כל השאר? בהצלחה. שיהיה פה משחקי הרעב.
נראה את חליל וחבריו מדברים על כמה זאת מחלה קלה אם הם יראו את חברים שלהם נגמרים אחד אחרי השני.
נשמע רע אבל זאת האמת, אנחנו במצב הזה רק בגלל שביבי הצליח (כן האדם שאתם כל כך שונאים) לסגור את המדינה מוקדם מאוד בסגר הראשון, זאת הסיבה שאנשים פה חושבים שזאת סתם מחלה.
אם היינו כמו אירופה סופרים מתים במאות כל יום בכל מדינה אנשים פה היו מתחבאים בבתים שלהם ולא מבלבלים תשכל על כמה קשה להם לצפות בנטפליקס, ובטח שלא היו מתקשרים לטרנספורטר לבקש מערכות הגברה.
ה"אשמה" פה נופלת על ביבי שחיפש לסגור ישר, וכמובן על התקשורת שכל דבר שקורה דורשת הפוך (פותחים הכל? אנשים מתים, סוגרים הכל הורגים תכלכלה).

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל, אותו ביבי שהגיב לא רע בתחילת המגיפה גם נשא כעבור כמה שבועות את נאום "צאו ותבלו". אפשר ליחס לו הצלחות מסויימות, אבל אם לא רוצים להפוך את השרשור הזה לפוליטי כדאי לקזז את הכשלונות, והם קיימים (ואני מדבר רק על הקורונה).

לענייננו - בשבוע האחרות מצטייר איזה שיפור במדדים האפידמיולוגיים. אני ממתין בקוצר רוח לניתוח מתמטי שיציג לנו מהם הישגי הסגר ומה יש לייחס חמבצע החיסונים. אם אלה החיסונים הרי שלוח הזמנים די תואם לתחזית שלי, שהם יתחילו להשפיע סביב מחצית פברואר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאום הצאו ותבלו היה אחרי הסגר הראשון שירדת לכמות אפסית כמעט של מאובחנים. האווירה בארץ הייתה "מה בשביל זה סגרתם אותנו לא קרה כלום", מה שגרם להתפרצות השנייה, הוא לא יכל להגיד משהו אחר. כמו נאום הכלניות של גנץ באמצע צוק איתן.
אין ספק שיש פה המון כשלונות בהיבט אכיפה, אני האחרון שיגיד שהכל היה מושלם, אבל אי אפשר להתעלם מזה שמספרית החלק הראשון של המגיפה בארץ היה מוצלח ברמה אחרת. 
זה מה שגרם לשאננות במדינה ולתחושת "זאת מחלה של זקנים", ברגע שכולם יחלו ולא יהיה מקום לאנשים בבתי חולים אנשים ידברו אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהגל הראשן נוהל טוב. היה עיכוב בסגירת השמיים, היתה עקומת למידה של כל המערכות, אבל סה"כ, כאשר רואים מה קרה בחלקים גדולים של העולם המערבי, צלחנו את הגל הזה די יפה. 

באותו עניין חובה לציין היענות לא רעה של הציבור להנחיות.

בגלים הבאים הכל הלך פחות טוב. שילוב של הססנות של המנהיגות, נקודת מוצא עם הרבה יותר חולים וירידה בשיתוף הפעולה של הציבור. זה לא ייחודי לישראל, רואים בעולם תופעות דומות .

יש כרגע בעיות בכניסה לדאשבורד של משרד הבריאות, אבל הנתונים אתמול בערב היו די אופטימיים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, TsachiE כתב:

הבאתי את הנאצים כדוגמא עד לאיזה קיצון אפשר להגיע עם הסתה. כדוגמא לכמה חשוב לעצור הסתה בזמן,  ולא לתת לדברים להדרדר לתהום.

פעם אחרונה

הסבירו לך כבר כמה פעמים, אבל אתה מתעקש לא להבין.

יהודי נולד יהודי וכמה שינסה להיות לא יהודי, הנאצים היו הורגים אותו.

אדם שחור לא יכול לשנות את צבע עורו.

זה שבן אדם הוא יהודי או מוסלמי או שחור או נכה או חושב שדייהו נובירה זה רכב על, כל אלו הם מצבים אישיים או בחירות אישיות, שלא משפיעות על הסביבה ולהפעיל סנקציות על אנשים כאלו, זו אפליה.

בן אדם שבוחר לנסוע באדום, לזרוק קליפות של גרעינים מהחלון, להשמיע מוזיקה רועשת, כל אלו מעשים שמשפיעים על הסביבה ולגטימי שהסביבה תפעיל סנקציות נגדו.

בן אדם שבוחר לא להתחסן למחלה שהרגה עד עכשיו אלפים, אשפזה אלפים והשביתה את הכלכלה של רוב העולם, צריך להבין שיש השלכות לבחירה שלו.

אתה לא רוצה להתחסן? זכותך.

אבל זכותי להתגונן מהמחלה ולהגביל את היכולת שלך להפיץ אותה.

זהו!

לא הסתה, לא נאצים ולא היטלר.

ואם לא שכנעתי אותך, אתה מוזמן לעמוד פעמיים בצפירה של יום השואה.

• אהבתי 3
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

נשמע רע אבל זאת האמת, אנחנו במצב הזה רק בגלל שביבי הצליח (כן האדם שאתם כל כך שונאים) לסגור את המדינה מוקדם מאוד בסגר הראשון, זאת הסיבה שאנשים פה חושבים שזאת סתם מחלה.

לא נכון.

פה אתה טועה בענק. ואתה לא לבד, גם אני חשבתי ככה.

אבל תסתכל על מדינות אחרות - לרוב לא אכפת, לארהב לא אכפת, ויש להם 483 אלף מתים (!!!), תאמין לי שבהולנד עם ה 14.5K מתים + כמה אלפי מתים שלא נספרו - לאף אחד לא אכפת.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...