Jump to content

shilo_v

 • הודעות

  118
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

2,556 צפו בפרופיל

הנקודות של shilo_v

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

6

מוניטין

 1. קשה לי להיסגר על כיוון מסוים רק בגלל ההבנה האפסית שלי בתחום אבל אנסה בכל זאת. -בהנחה שאני לא מוותר על המגבר שהזכרת. עבור תחום התדרים הנמוך, ממה שהצעת יש 3 אפשרויות עיקריות: סאב, רמקולים על המגש האחורי או וופרים 6.5 בדלתות האחוריות. אתה אומר שרמקולים על המגש עדיפים בהרבה מרמקולים בדלת' האחוריות, לכן נשארנו עם סאב או רמקולים על המגש האחורי. א. בהנחה שרמקולים על המגש עדיפים על הסאב, אז אלך על המגבר וארבעת קומפוננטים. ב. בהנחה שסאב עדיף מרמקולים על המגש האחורי, ועדיף בהרבה מרמקולים בדלתות האחוריות ותקן אותי אם אני טועה, אז הכיוון המסתמן הוא: המגבר הנ"ל, סאב, קומפוננט קדמיים מהאיכותיים יותר (Morel Tempo Ultra 602). במידה והלכתי על אחת מהאופציות, האם אוכל בעתיד לחבר למגבר אלמנט נוסף? זה יהיה אפשרי מבחינת מס' הערוצים וכו'? כלומר, אם הלכתי על אופציה א', אז להוסיף בעתיד סאב. ואם הלכתי על אופציה ב', אז להוסיף זוג קומפ' בדלתות האחוריות? מקווה שהייתי מובן מספיק. תודה על הסבלנות!
 2. שוב תודה על הפירוט. לגבי התקציב, אני מתחתי אותו בלית ברירה עד 4K כי הבנתי שמערכת נורמלית לא תהיה פחות מזה, העניין הוא שזה 4K כולל ההתקנה שהיא בערך לפחות 800 ש"ח. אני מבין שבמקרה הזה אתה ממליץ על מגבר עם 4 זוגות קומפוננטים על פני 2 זוגות וסאב(?) אז לגבי הרמקולים במגש האחורי, אני ממש לא מתלהב לעשות זאת לא רק בגלל החיתוך אלא גם הסרבול והאי נוחות כשממלאים את הבגאז', הוא גם ככה קטן מאוד יחסית אבל גם לא שולל על הסף. מבחינת הסאונד, רמקולים על המגש האחורי עדיפים בהרבה על זוג בדלתות האחוריות? זה מה שמייתר את הסאב? ושוב בורות מצידי, DSP במגבר הוא בעצם 'מעבד סאונד'? אם כן, זה היתרון שלו על מגבר רגיל? תודה!
 3. ככל הנראה אלך על מגבר וסט קומפוננט. תקציב בסביבות 2,500 ש"ח כולל התקנה.
 4. אז בעצם אני מבין שזה לא הכי מומלץ וגם לא בטוח שיהיה שיפור משמעותי, כנראה שאלך על מגבר וקומפוננט. תודה. לא כ"כ הבנתי, אתה אומר שמגבר עם בלוטוס פחות איכותי? זה במקרה ששומעים באמצעות הבלוטוס או בכללי? ולמה זה תוקע מבחינת שדרוג עתידי? לגבי דאבל דין, לא מפריע לי ולאו דווקא בגלל התקציב, אני אפילו מעדיף להישאר עם ה-HU המקורי ופשוט לחבר לו מגבר חדש, זה לא אמור להיות בעייתי נכון?
 5. אלוף. בדקתי קצת ברשת מה יש לי ברכב הזה, מסתבר שיש הגברה ורמקולים של 'harman kardon'. אז ככה, בשקלול העלות והחיתוכים שהעדפתי לוותר עליהם וכו' ולאחר שגילית לי שיש אצלי כבר הגברה, חשבתי על אופציה ב' והיא להחליף ולהתקין את זוג הרמקולים הקדמיים הקיימים בזוג קומפוננט נחמד. (בהתחלה חשבתי על אופציה של קומפוננט ללא מגבר וירדתי מהר מהעניין כי הבנתי שזה לא אפקטיבי בכלל) השאלה היא האם מניסיונך יהיה שיפור? אם כן, מזערי \ גדול? והאם עדיין צריך להתקין את הקרוסאוברים שבאים עם הקומפוננט? (סליחה על הבורות)
 6. תודה על התשובה. נראה לי שאוותר על הסאב, שמעתי אצל כמה אנשים רק סט קומפוננט מתוגבר ודי אהבתי, בנוסף לזה אני לא מת על הבאסים המוגזמים עד כדי כך שאפילו אצלי עכשיו במערכת המקורית אני מנמיך אותם וגם התא מטען שלי קטן מאוד יחסית. לגבי תקציב, אני חושב עד 2,000 ש"ח כולל התקנה לפי הבנתי אפשר לקבל משהו נחמד. ובכל מקרה אם זה מצריך סיכון למערכת חשמלית כלשהי ברכב אז כנראה שאוותר. הפעם האחרונה שהתקנתי מגבר ברכב זה היה לפני שנים וברכב משנת 95' ושרף פיוזים פה ושם והיום הכל חשמלי ברכבים אז אני קצת חושש. לדוגמה: קומפוננט - https://www.alexsander.co.il//product/12540/focal-ps-165v1-6-5#0 מגבר- https://www.alexsander.co.il//product/14560/jbl-gtr104#0 זה נחשב לאיכותי? ובכלל איזה מותג עדיף לקומפוננט ולמגבר?
 7. היי חברים. הרכב: וולוו V40 - 1.6L TURBO - 2015 כרגע אני עם המערכת המקורית, שומעים סביר ומעוניין לשפר, לא מתכוון להחליף את ה- HU אלא רק להוסיף מגבר וסט קומפוננט בלבד! -למי שמכיר את המערכת המקורית ברכב זה, האם הדבר כרוך בכל מיני חיתוכי חיווט הכרחיים אך לא מומלצים מה-HU המקורי ועד כמה זה לא מומלץ אם בכלל? -מגבר וקומפוננט מותגים מומלצים? WATT, VOLT, RMS, OHM , וכו' (לא מבין גדול בתחום) - על איזה טווח מחירים מדובר לעלות ההתקנה? ואשמח להמלצות על מתקינים לא פחות מתותחים עדיפות באזורים: ירושלים - רחובות - ראשל"צ תודה רבה!
 8. תודה רבה ארז. לאחר עיונים עמוקים בפורום וברשת אכן החלטתי לרדת מהאלפא והלכתי על הוולוו V40 שנת 2015. תענוג של רכב.
 9. shilo_v

  מידע על גלאי רדאר uniden R1

  תודה רבה! הכבל הזה, מחליף את חיבור המצת?
 10. shilo_v

  מידע על גלאי רדאר uniden R1

  מצויין. ידוע לך אם יש אלטרנטיבה מחיבור קבוע במקרה שאין תקע למצת ברכב? מתאם או משהו?
 11. שלום וברכה. מעוניין לרכוש את הגלאי הנ"ל עבור דבורה ולייזר(?). לא מצאתי אחד כזה לרכישה בארץ גם לא באתר שלהם, אני מניח שמהארץ זה יהיה רק יד 2 ואם לא אמצא גם מיד 2 (לא מצאתי) 1. במידה ואזמין מאמזון/איביי, צריך איזשהו עדכון והאם הוא ייתקע במכס וזקוק לאישור משרד התקשורת וכו'? 2. ההתקנה שלו קבועה או יכולה להיות רק עם החיבור למצת, ואם אין ברכב מצת מה עושים במקרה כזה (אין לי כזה - volvo v40)? תודה.
 12. היי חברים. וולוו v40, 1.6L טורבו, 180hp, kibetic plus בימים האחרונים רכשתי את הרכב הנ"ל. כאמור, בתחילת נסיעה כשלוחץ על דוושת הגז יש השהייה של שנייה בערך ואז האוטו מתחיל ליסוע בפתאומיות עם מכה קטנה, כשאני מתחיל נסיעה ממש ממש עדין עם הדוושה זה הרבה פחות מורגש. (גיר רובוטי של פורד 🤔) אז במכון הבדיקה יצא כפי שכתוב בכותרת והבודק אמר שזה יכול בסה"כ עדכון גרסה או משהו חמור יותר, בשיחה עם חבר בעל וולוו ותיק לפני הרכישה אמר לי שזה קורה בלא מעט מרכבי וולוו. לפני שאלך למוסך המרכזי לבדיקה רציתי לדעת כיוון לאן אני נכנס. השאלה שלי היא אם מישהו מכיר את התופעה והיא טבעית לגיר המושמץ של פורד והאם אפשר בכלל לפתור זאת ואם זה לא זה, על מה עוד התסמין יכול להצביע? תודה.
 13. לא קשור לשרשור אבל אשמח לדעת על מי מדובר.
×
×
 • תוכן חדש...