Jump to content

elihershko

 • פרסום הודעות

  241
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

7 נייטרלי

אודות elihershko

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  307sw 2007. C4 2012
 • מקצוע
  רואה חשבון

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ברביעי האחרון התקשרתי לליטל. אמרו שייצרו איתי קשר...... שבוע טוב חברים.
 2. אצלי ב307 אלטרנטור שהוחלף אצל אחד המומלצים בפורום חזר לעשות בעיות לא הרבה אחרי שהוחלף. לא האמנתי ששוב הבעיה היא באלטרנטור והעובדה שמיקום אותו מוסך לא היה נגיש עבורי - גרמה לי למשוך את הסיפור ולא לחזור לטפל. לא עברה שנה והוא מת סופית. הוחלף אצל שאפט (מטפל קבוע) ומאז 4-5 שנים של שקט. קיצר - תחשוב שוב בכיוון של האלטרנטור.
 3. התיישבתי הערב ועשיתי כמה בדיקות. חיבור מחשב לכבל אליו מחובר הראווטר נותן מהירות מקסימלית. כ200 מגה. =הכבל תקין. עשיתי בדיקה לwi fi עם מספר מכשירים. מחשב נתן מהירות 30. הסלולרי שלי נתן 2 עד 3. הסלולרי של אשתי (מעט יותר חדש) נתן 20. אציין שהסלולרי שלי מול הנתב של בזק נתן 30. מישהו יכול להסביר לי את הפערים הללו? האם רכישת מגדיל טווח חדש תעזור פה?
 4. מפזר חום לאמבטיה של חברת ''מולדת'' הישראלית. עלה בזמנו כמו 3-4 מפזרים סינים. איפה ההבדל? יש לו מפוח חזק משמעותית ככה שגם אם הוא תלוי גבוה יחסית- מרגישים אוויר חם. בנוסף, לאחר חמש שנים של שימוש הוא שקט כמו ביום הראשון, לא מצהיב ועושה רושם שיחזיק עוד שנים.
 5. אבדוק עם מחשב נייד כפי שהצעתם שניכם. בכל מקרה, בעבר, הראווטר הנוסף הזה היה בחדר אחר ואליו חיברתי גם מחשב. המחשב קיבל מהירות מלאה בעוד השידור האלחוטי היה נמוך כפי שתיארתי בתחילה. אולי יש בכל זאת איזו הגדרה לא תקינה? לשנות ערוץ שידור אולי? גם 54 זה רחוק מאוד מה-3 שאני מקבל.
 6. הדגם הוא TL-WR541G. חיברתי בכבל רשת ליציאת LAN (יש 4 יציאות). הסדר הוא כזה: מהראווטר של בזק יוצא כבל העולה למעלה דרך הקיר. למיטב זיכרוני ( אבדוק שוב כשאהיה בבית) הכבל ממשיך ישירות לראווטר, ולא דרך שקע תקשורת ממש. אילטור ידני בשתי הקצוות. (או בצה אחד במידה ולמעלה כן שמתי שקע תקשורת)
 7. הי כולם, הבית שלי הוא שתי קומות. בקומה התחתונה יש ארון תקשורת ובו נמצא המודם-ראוטר של בזק. ממנו משכתי כבלים לנקודות נוספות בבית. בקומה העליונה חיברתי לאחת הנקודות ראוטר נוסף, במטרה שיכסה את הקומה העליונה. הראווטר הזה הוא של tp-link מהדגם הקלאסי של לפני עשור-עשור וחצי. הבעיה שלי שהראוטר הזה נותן מהירות של לא יותר מ3 מגה וגם זה כשצמודים אליו. מהראוטר של בזק מתקבלת מהירות של 200 מגה וכך גם ממחשב שחיברתי לאחת מנקודות התקשורת. מה יכולה להיות הבעיה עם הראווטר הנוסף?
 8. לפני שבוע שיכפלתי ב450. אולי זה תלוי בדגם הרכב. בכל מקרה בחור אדיב ונחמד, מגיע כמובן אל הלקוח. דניס סרילאן או משהו.
 9. גם הבוקר, אחרי השימון, אין שינוי. צריך, אם יש דבר כזה, להתאים את המנעול למפתחות. הם מסובבים את הסוויץ'. אני מאריאל.
 10. תודה. נשמע מעניין. ריססתי פנימה איכשהו (לך תמצא את הקשית...). אבדוק שוב מחר.
 11. ערב טוב, היום, לאחר שיכפול מפתח הרכב, אני קולט שהמפתח בכלל לא פותח ידנית את הרכב. (ה''מקורי'' והמשוכפל) כנראה מתישהו החליפו את מנעול הרכב. יש אפשרות להחליף צילינדר ככה שיתאים למפתח הקיים? (C4 2012)
 12. הייתי רשום לקורס שהיה אמור להיות מחר. הבוקר קיבלתי הודעה שכמובן הקורס מבוטל. בהודעה רשמו שהם חוזרים לפעילות ב3/1/21. מי יודע.
 13. אחרי אין סוף זרועות, לרוב זולות יחסית אבל לא בהכרח, מצאתי במקסטוק זרוע שמרגישה יחסית מסיבית, מספיק ארוכה ומחזיקה טוב את הטלפון. אחרי ניסיון של כמה חודשים עם אחת כזאת, אשתי התחננה שאקנה נוספת גם לרכב השני (במקום איזו זרועה של רמי לוי). ממש אחלה. אולי רק המחיר יגרום לך לחשוש. 15 ש''ח...
×
×
 • תוכן חדש...