Jump to content

McV

 • פרסום הודעות

  21
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות McV

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. גם אותי זה מפליא, הרכב היה אצל אנשים מבוגרים שקנו אותו חדש, טופל כל שנה במרץ (הרכב עלה לכביש במרץ) במוסך מורשה טויוטה על פי השעון.
 2. דווקא ההתעסקות שלי לא גרמה לי להוצאות מיותרות, ההוצאות המיותרות היו בגלל מוסך שלא הצליח לאבחן את התקלה- הוחלף מסרק הגה וקופלונג והמצב לא השתפר.
 3. זה גם משהו שעלה מפורומים בחו'ל שצריך לחזק את ה3 ברגים של התושבות של הבולמים מתחת למכסה מנוע, הצלחתי לחזק בורג אחד- והוא באמת היה דיי משוחרר, כדי לחזק את ה2 הנותרים צריך לפרק את הפלסטיק והברזל שמתחתיו כנראה אגיע לזה בסופ"ש.
 4. תודה לרבה לכולם על הרעיונות, ראשית אני אבדוק את המוט הגה תחתון כמו ש perl1947 הציע, הקופלונג אצלי הוחלף למקורי מטויוטה אך עדיין הנקישות קיימות. פירקתי את הקופלונג, בדקתי את המוט הגה ואין בו חופשים, אחרי כל מה שהוחלף נראה שזה לא קשור לקופלונג, לא למוט הגה ולא למסרק (גם הוחלף). נשאר רק לחקור למטה מה עוד יכול להיות.
 5. מקפיץ- אולי למישהו יש רעיון מה עוד אפשר לבדוק?
 6. שלום לכולם! ברשותי טויוטה אוונסיס 2013 עם 87K קילומטר, הרכב ללא תאונות ונקנה דרך טויוטה סלקט לפני שנה. כבר זמן מה ישנם נקישות בהגה בעת נסיעה עם כביש עם בורות, במפרים, סיבוב מהיר של ההגה ימינה שמאלה, השבוע הייתי במוסך והוחלף מסרק הגה למשופץ וקופלונג הגה אבל הנקישות עדיין קיימות! התשובה שקיבלתי היא "ככה זה הרכב". האם יש למישהו ניסיון בעניין הזה? אשמח גם להכוונה למוסך המכיר טוב את הדגם היכול לאבחן את הבעיה. מצרף סרטון עם הנקישות, תודה. IMG_2818.MOV
 7. אפשר...העברתי בעלות 3 רכבים רק עם רשיון נהיגה.
 8. היי לכולם, הרכב דייהטסו סיריון 2011 לצערי נדלקה מנורת VSC ולא נכבית, נראה שהיא נכבית לחלקיק שניה בהתנעה ונדלקת ישר. הייתי בכמה מוסכים ומה שאומרים ש "זוהי בעיית חשמל" ויש צורך לפרק כנף ולבדוק את החשמל, נוקתה מצערת אך עדיין ללא הועיל. האם יש למישהו טיפ מה לבדוק? תודה!
 9. שלום לכולם, ברשותי דייהטסו סיריון 2011, לפני כחודש הרכב התחיל להכבות ברמזורים ללא שום הודעה מוקדמת ובלי קפיצות של טורים. בוצע ניקוי של המצערת וגם החלפתה אך הבעיה ממשיכה, בחיבור לסורק לא נמצאו שגיאות כלל, ברצוני להחליף את חיישן הקראנק בשלב הבא, האם מישהו יודע איפה הוא נמצא ברכב הנ"ל?
 10. אשמח להגיע גם, תעדכנו יום שעה ומחיר
 11. היי איתמר, הקלאץ לא מרעיש כשהרכב קר, רק אחרי נסיעה מאומצת נראה כשמתחמם. תוכל להמליץ לי על מקום לביצוע ההחלפה? ברכב שעבר 205 אלף מה עוד מומלץ להחליף אם כבר מפרקים את הגשר הקדמי, גומיות וברגי מוט מייצב הוזמנו ויוחלפו באותה הזדמנות.
 12. שלום לכולם! מחפש המלצה למקום להחלפת קלאץ ליאריס TS שנת 2004, אחרי נסיעה מאומצת נשמעים תקתוקים מכיוון הגיר ונפסקים עם לחיצה על הקלאץ, התקתוקים לא מופיעים בבוקר אלה רק אחרי נסיעה מאומצת ולא תמיד, לעיתים הרעש פוחת או נעלם אחרי התקררות לדוגמא אחרי פעולת מאוורר הרדיאטור- נראה שהגיר\קלאץ מתקרר והתקתוקים פוסקים. חשיבות להחלפת כל מכלולי הקלאץ שיכולים לגרום לבעיה ומקוריים, הרכב עם 205 אלף קילומטר. תודה,
 13. מצטרף להמלצות על אבי, כמו תמיד נותן שירות מעולה ובמחיר מצוין.
 14. באתר AMAYAMA אפשר למצוא באזור ה23 דולר לאחד מקורי, לדעתי שניהם ביחד כולל משלוח יעלה סביבות 250 ש"ח
×
×
 • Create New...